Olomouc VS Kladno


Olomouc

Kladno

Olomouc (T1) VS Kladno (T2)

Olomouc

Kladno

Zaujímavé

Olomouc

  • Až 34 zápasov tímu Olomouc skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 71%.
  • Olomouc už 7 zápasov v rade neremízovali.

Kladno

  • Z celkového počtu 48 prehralo mužstvo Kladno až 54% svojích zápasov (26 prehraných zápasov).
  • Kladno už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Kladno ťahá aktuálne sériu 6 prehier v rade.
  • Kladno už 11 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (2 z 4) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / Extraliga / 2019/2020
14.02.2020 18:00 Olomouc Kladno under 4:0 2:0,1:0,1:0
30.12.2019 18:00 Kladno Olomouc over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
17.11.2019 17:00 Olomouc Kladno under 1:3 0:2,0:1,1:0
29.09.2019 16:00 Kladno Olomouc over 4:3pp 0:2,3:1,0:0,1:0

Olomouc

1 - 2 - 1

Kladno

Olomouc


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 17:00 Kometa Brno Olomouc over 2:4 0:0,1:2,1:2
21.02.20 18:00 Olomouc Liberec under 2:1 2:1,0:0,0:0
16.02.20 16:30 Plzeň Olomouc under 3:0 0:0,3:0,0:0
14.02.20 18:00 Olomouc Kladno under 4:0 2:0,1:0,1:0
02.02.20 15:30 Karlovy Vary Olomouc over 2:4 0:3,2:0,0:1
31.01.20 18:00 Olomouc Zlín under 3:1 2:0,0:0,1:1
28.01.20 17:30 Mladá Boleslav Olomouc under 3:0 1:0,1:0,1:0
26.01.20 17:00 Olomouc Vítkovice over 4:5sn 0:0,1:3,3:1,0:0,1:2
24.01.20 18:00 Olomouc Sparta Praha under 4:1 3:0,0:0,1:1
19.01.20 15:30 Litvínov Olomouc under 1:3 1:2,0:0,0:1
17.01.20 18:00 Olomouc Hradec Králové under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.01.20 18:00 Pardubice Olomouc under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
12.01.20 15:00 Třinec Olomouc under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:4
10.01.20 18:00 Olomouc Kometa Brno under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.01.20 16:00 Liberec Olomouc under 4:1 1:0,1:0,2:1
03.01.20 18:00 Olomouc Plzeň under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:2
30.12.19 18:00 Kladno Olomouc over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
28.12.19 17:00 Olomouc Pardubice under 1:2 1:0,0:1,0:1
26.12.19 17:00 Olomouc Karlovy Vary over 4:2 1:0,1:1,2:1
22.12.19 15:30 Zlín Olomouc over 8:6 1:2,3:2,4:2
20.12.19 18:00 Olomouc Mladá Boleslav under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,3:2
18.12.19 17:30 Vítkovice Olomouc over 5:3 0:1,2:1,3:1
08.12.19 16:00 Sparta Praha Olomouc under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.12.19 18:00 Olomouc Litvínov under 3:1 1:0,1:0,1:1
01.12.19 16:00 Hradec Králové Olomouc under 2:1 0:0,1:1,1:0
29.11.19 18:00 Olomouc Třinec under 3:1 0:1,2:0,1:0
26.11.19 18:00 Kometa Brno Olomouc over 4:3 1:0,2:1,1:2
24.11.19 17:00 Olomouc Liberec under 1:3 0:1,1:0,0:2
22.11.19 17:30 Plzeň Olomouc under 0:3 0:0,0:2,0:1
17.11.19 17:00 Olomouc Kladno under 1:3 0:2,0:1,1:0
15.11.19 18:00 Pardubice Olomouc under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
03.11.19 15:30 Karlovy Vary Olomouc under 2:3 1:0,1:3,0:0
01.11.19 18:00 Olomouc Zlín over 3:5 1:1,1:0,1:4
29.10.19 17:30 Mladá Boleslav Olomouc over 5:1 1:1,1:0,3:0
27.10.19 17:00 Olomouc Vítkovice over 3:4pp 0:0,2:0,1:3,0:1
25.10.19 18:00 Olomouc Sparta Praha under 0:4 0:0,0:3,0:1
20.10.19 17:30 Litvínov Olomouc over 3:4 0:0,1:1,2:3
18.10.19 18:00 Olomouc Hradec Králové under 0:2 0:1,0:0,0:1
12.10.19 15:00 Olomouc Kometa Brno under 1:3 0:0,1:1,0:2
06.10.19 16:00 Liberec Olomouc under 2:0 0:0,2:0,0:0
04.10.19 18:00 Olomouc Plzeň under 0:4 0:2,0:1,0:1
29.09.19 16:00 Kladno Olomouc over 4:3pp 0:2,3:1,0:0,1:0
27.09.19 18:00 Olomouc Pardubice under 3:1 1:1,1:0,1:0
24.09.19 18:00 Třinec Olomouc over 7:3 1:1,3:0,3:2
22.09.19 17:00 Olomouc Karlovy Vary under 3:2 2:0,0:2,1:0
20.09.19 17:30 Zlín Olomouc under 1:4 1:0,0:2,0:2
15.09.19 17:00 Olomouc Mladá Boleslav under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13.09.19 17:30 Vítkovice Olomouc under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1

Kladno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 16:30 Plzeň Kladno over 8:5 2:3,1:0,5:2
21.02.20 18:00 Kladno Pardubice over 2:5 0:0,0:2,2:3
16.02.20 16:00 Liberec Kladno over 5:4 2:2,2:1,1:1
14.02.20 18:00 Olomouc Kladno under 4:0 2:0,1:0,1:0
12.02.20 17:20 Kladno Zlín under 2:3 1:0,0:2,1:1
02.02.20 16:00 Vítkovice Kladno under 3:0 0:0,1:0,2:0
31.01.20 18:00 Kladno Karlovy Vary over 4:5pp 1:1,2:2,1:1,0:1
28.01.20 18:00 Hradec Králové Kladno under 4:1 1:0,2:0,1:1
26.01.20 16:00 Kladno Třinec under 1:2 0:2,1:0,0:0
24.01.20 18:00 Kladno Litvínov over 3:5 0:2,1:1,2:2
19.01.20 17:20 Mladá Boleslav Kladno over 5:2 2:0,1:1,2:1
17.01.20 18:00 Kladno Kometa Brno over 5:1 0:0,0:0,5:1
12.01.20 16:00 Sparta Praha Kladno over 4:8 3:2,1:2,0:4
10.01.20 18:00 Kladno Plzeň under 1:3 0:1,1:1,0:1
05.01.20 17:00 Pardubice Kladno over 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
03.01.20 18:00 Kladno Liberec under 2:0 2:0,0:0,0:0
30.12.19 18:00 Kladno Olomouc over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
28.12.19 15:30 Zlín Kladno over 6:0 2:0,1:0,3:0
26.12.19 18:00 Kladno Vítkovice under 2:1 2:0,0:0,0:1
22.12.19 15:30 Karlovy Vary Kladno under 3:1 1:1,1:0,1:0
20.12.19 17:30 Kladno Hradec Králové under 3:1 1:0,0:0,2:1
18.12.19 17:00 Třinec Kladno under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,3:2
08.12.19 15:30 Litvínov Kladno under 4:1 0:0,0:0,4:1
06.12.19 18:00 Kladno Mladá Boleslav under 3:1 1:1,1:0,1:0
01.12.19 17:20 Kometa Brno Kladno under 4:1 0:1,2:0,2:0
29.11.19 18:00 Kladno Sparta Praha over 2:4 1:1,1:1,0:2
26.11.19 17:20 Plzeň Kladno under 3:1 0:0,2:0,1:1
24.11.19 16:00 Kladno Pardubice under 3:2 0:1,1:1,2:0
22.11.19 18:00 Liberec Kladno under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.11.19 17:00 Olomouc Kladno under 1:3 0:2,0:1,1:0
15.11.19 18:00 Kladno Zlín under 1:0 1:0,0:0,0:0
13.11.19 18:30 Sparta Praha Kladno over 6:2 1:0,3:2,2:0
03.11.19 16:00 Vítkovice Kladno over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
01.11.19 18:00 Kladno Karlovy Vary over 4:2 1:1,3:0,0:1
29.10.19 18:00 Hradec Králové Kladno under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
27.10.19 18:00 Kladno Třinec over 1:7 0:1,0:4,1:2
25.10.19 18:00 Kladno Litvínov under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
22.10.19 17:30 Kladno Kometa Brno under 2:3 2:0,0:2,0:1
20.10.19 16:00 Mladá Boleslav Kladno over 6:3 0:1,2:0,4:2
11.10.19 18:00 Kladno Plzeň over 7:5 0:2,4:1,3:2
06.10.19 18:00 Pardubice Kladno under 3:2 1:0,2:2,0:0
05.10.19 15:00 Kladno Liberec over 5:3 1:2,0:0,4:1
29.09.19 16:00 Kladno Olomouc over 4:3pp 0:2,3:1,0:0,1:0
27.09.19 17:30 Zlín Kladno under 1:2 1:1,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Kladno Vítkovice under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
20.09.19 17:30 Karlovy Vary Kladno over 7:4 4:0,2:3,1:1
15.09.19 16:00 Kladno Hradec Králové over 2:5 0:3,1:2,1:0
13.09.19 17:00 Třinec Kladno over 6:2 1:0,3:0,2:2

Olomouc


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 18:00 Olomouc Třinec porovnaj tímy
01.03.2020 16:00 Hradec Králové Olomouc porovnaj tímy
03.03.2020 17:30 Olomouc Litvínov porovnaj tímy
06.03.2020 18:00 Sparta Praha Olomouc porovnaj tímy

Kladno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2020 15:00 Kometa Brno Kladno porovnaj tímy
03.03.2020 17:30 Kladno Mladá Boleslav porovnaj tímy
06.03.2020 18:00 Litvínov Kladno porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 48 24 5 2 10 53 170 117 99
2. Plzeň 48 23 2 7 7 22 154 132 86
3. Mladá Boleslav 48 13 8 6 7 27 143 116 85
4. Sparta Praha 48 8 12 1 14 25 162 137 85
5. Třinec 48 20 4 4 12 31 152 121 84
6. Kometa Brno 48 15 5 6 11 -10 137 147 76
7. Hradec Králové 48 13 5 6 13 -3 120 123 70
8. Olomouc 48 13 5 6 13 -10 113 123 70
9. Karlovy Vary 48 8 8 4 16 14 162 148 68
10. Zlín 48 15 3 5 17 5 143 138 65
11. Vítkovice 48 5 8 4 19 -39 122 161 59
12. Litvínov 48 11 3 8 15 -25 139 164 56
13. Pardubice 48 10 3 9 14 -43 112 155 54
14. Kladno 48 10 3 6 20 -47 119 166 51
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 25 15 3 1 2 45 95 50 61
2. Plzeň 24 17 1 2 1 38 92 54 58
3. Mladá Boleslav 24 10 4 2 2 32 84 52 52
4. Třinec 24 11 3 2 3 35 89 54 50
5. Sparta Praha 24 3 8 0 5 24 90 66 49
6. Kometa Brno 23 7 5 1 4 16 73 57 47
7. Karlovy Vary 24 3 5 3 5 19 85 66 37
8. Olomouc 24 9 1 4 5 -2 52 54 36
9. Hradec Králové 24 6 3 3 6 4 68 64 36
10. Kladno 24 9 1 4 5 -5 66 71 36
11. Litvínov 24 9 1 2 9 7 78 71 34
12. Zlín 24 9 1 1 11 1 73 72 33
13. Vítkovice 24 3 4 3 7 -18 61 79 32
14. Pardubice 24 5 2 4 7 -8 62 70 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 23 9 2 1 8 8 75 67 38
2. Sparta Praha 24 5 4 1 9 1 72 71 36
3. Hradec Králové 24 7 2 3 7 -7 52 59 34
4. Třinec 24 9 1 2 9 -4 63 67 34
5. Olomouc 24 4 4 2 8 -8 61 69 34
6. Mladá Boleslav 24 3 4 4 5 -5 59 64 33
7. Zlín 24 6 2 4 6 4 70 66 32
8. Karlovy Vary 24 5 3 1 11 -5 77 82 31
9. Kometa Brno 25 8 0 5 7 -26 64 90 29
10. Plzeň 24 6 1 5 6 -16 62 78 28
11. Vítkovice 24 2 4 1 12 -21 61 82 27
12. Pardubice 24 5 1 5 7 -35 50 85 25
13. Litvínov 24 2 2 6 6 -32 61 93 22
14. Kladno 24 1 2 2 15 -42 53 95 15