3117957-----------

Pardubice VS Chomutov


Pardubice

Chomutov

81****71798

Pardubice (T1) VS Chomutov (T2)

Pardubice

Chomutov

Zaujímavé

Pardubice

  • Mužsvo Pardubice prehralo až 68% svojích zápasov. 39 prehier z 57 odohraných zápasov.
  • Pardubice už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Pardubice už 13 zápasov v rade neremízovali.
  • Pardubice už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Chomutov

  • 60% prehier (34 zápasov) z celkového počtu 57 tímu Chomutov.
  • 37 z celkového počtu 57 zápasov tímu Chomutov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 65%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 20 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / Extraliga / 2018/2019
19.03.2019 17:30 Chomutov Pardubice under 1:4 0:2,1:1,0:1
17.03.2019 17:00 Pardubice Chomutov over 4:7 1:1,0:5,3:1
22.02.2019 17:30 Chomutov Pardubice under 3:0 1:0,1:0,1:0
11.01.2019 18:00 Pardubice Chomutov under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:3
23.11.2018 17:30 Chomutov Pardubice over 6:1 2:0,1:0,3:1
07.10.2018 16:20 Pardubice Chomutov over 5:3 1:0,2:3,2:0
Česko / Extraliga / 2017/2018
21.01.2018 15:30 Chomutov Pardubice over 4:2 2:0,2:2,0:0
22.10.2017 15:30 Chomutov Pardubice under 3:2 0:0,2:1,1:1
12.09.2017 17:20 Pardubice Chomutov under 1:4 0:1,0:1,1:2
Česko / Extraliga / 2016/2017
15.02.2017 18:00 Pardubice Chomutov over 4:7 1:2,3:4,0:1
28.12.2016 18:20 Chomutov Pardubice under 1:3 0:2,0:1,1:0
13.11.2016 15:00 Pardubice Chomutov under 4:1 2:1,1:0,1:0
27.09.2016 17:30 Chomutov Pardubice over 5:6pp 3:1,2:4,0:0,0:1
Česko / Extraliga / 2015/2016
31.01.2016 15:00 Pardubice Chomutov under 3:1 0:0,2:0,1:1
23.12.2015 17:30 Chomutov Pardubice under 4:1 1:1,2:0,1:0
01.11.2015 17:00 Pardubice Chomutov under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.09.2015 17:30 Chomutov Pardubice under 3:1 1:0,0:1,2:0
Česko / Extraliga / 2012/2013
05.12.2012 18:10 Pardubice Chomutov under 5:0 1:0,2:0,2:0
23.10.2012 17:30 Chomutov Pardubice over 2:5 2:2,0:0,0:3
18.09.2012 19:10 Pardubice Chomutov over 3:4ppsn 1:1,0:2,2:0,0:0,-:-

Pardubice

8 - 3 - 9

Chomutov

Pardubice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.03.2019 18:00 Pardubice Litvínov over 2:5 0:2,0:2,2:1
19.03.2019 17:30 Chomutov Pardubice under 1:4 0:2,1:1,0:1
17.03.2019 17:00 Pardubice Chomutov over 4:7 1:1,0:5,3:1
15.03.2019 18:00 Pardubice Karlovy Vary over 5:1 1:1,3:0,1:0
12.03.2019 17:30 Litvínov Pardubice over 6:3 1:1,1:1,4:1
08.03.2019 18:00 Pardubice Hradec Králové over 4:2 3:1,0:0,1:1
05.03.2019 17:30 Karlovy Vary Pardubice over 4:2 2:1,0:1,2:0
03.03.2019 17:00 Olomouc Pardubice under 3:2 1:1,1:1,1:0
01.03.2019 18:00 Pardubice Třinec over 2:4 1:2,0:1,1:1
24.02.2019 15:00 Pardubice Zlín over 2:4 0:2,1:1,1:1
22.02.2019 17:30 Chomutov Pardubice under 3:0 1:0,1:0,1:0
19.02.2019 18:00 Pardubice Mladá Boleslav over 2:5 0:1,1:2,1:2
17.02.2019 17:00 Pardubice Plzeň over 3:8 1:1,1:5,1:2
15.02.2019 18:00 Kometa Brno Pardubice under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
13.02.2019 18:00 Pardubice Sparta Praha under 4:1 1:0,2:1,1:0
03.02.2019 15:30 Litvínov Pardubice under 2:1 0:0,1:1,1:0
01.02.2019 18:00 Pardubice Liberec under 0:1 0:1,0:0,0:0
26.01.2019 17:00 Hradec Králové Pardubice under 2:1 0:1,1:0,1:0
25.01.2019 18:00 Pardubice Karlovy Vary under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
20.01.2019 15:00 Pardubice Olomouc over 6:2 1:0,2:1,3:1
18.01.2019 18:00 Pardubice Třinec over 2:5 1:1,0:1,1:3
13.01.2019 15:30 Zlín Pardubice over 5:1 3:0,2:1,0:0
11.01.2019 18:00 Pardubice Chomutov under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:3
09.01.2019 17:30 Vítkovice Pardubice under 4:1 2:1,1:0,1:0
06.01.2019 16:00 Mladá Boleslav Pardubice under 1:0 0:0,1:0,0:0
04.01.2019 17:30 Plzeň Pardubice over 11:1 2:0,4:0,5:1
30.12.2018 17:00 Pardubice Kometa Brno under 1:4 0:1,1:0,0:3
28.12.2018 18:30 Sparta Praha Pardubice under 1:3 0:1,1:1,0:1
26.12.2018 17:00 Pardubice Litvínov under 2:3 0:3,0:0,2:0
21.12.2018 18:00 Liberec Pardubice under 3:1 1:0,2:1,0:0
19.12.2018 18:00 Pardubice Vítkovice over 2:5 1:3,0:1,1:1
09.12.2018 18:20 Pardubice Hradec Králové under 1:4 1:0,0:1,0:3
07.12.2018 17:30 Karlovy Vary Pardubice over 4:3 2:1,0:1,2:1
02.12.2018 15:00 Pardubice Olomouc under 1:4 0:2,1:1,0:1
29.11.2018 17:00 Třinec Pardubice under 4:1 1:0,3:0,0:1
27.11.2018 17:30 Pardubice Zlín over 1:5 0:2,1:0,0:3
23.11.2018 17:30 Chomutov Pardubice over 6:1 2:0,1:0,3:1
18.11.2018 17:20 Pardubice Mladá Boleslav under 1:2 0:1,1:0,0:1
16.11.2018 18:00 Pardubice Plzeň under 2:3sn 2:2,0:0,0:0,0:0,1:2
14.11.2018 18:00 Kometa Brno Pardubice under 2:0 0:0,2:0,0:0
04.11.2018 17:00 Pardubice Sparta Praha over 4:5pp 1:0,1:1,2:3,0:1
03.11.2018 15:00 Litvínov Pardubice over 3:4 0:1,2:1,1:2
28.10.2018 16:00 Vítkovice Pardubice under 3:1 1:0,0:0,2:1
26.10.2018 18:00 Hradec Králové Pardubice over 4:6 0:1,1:4,3:1
21.10.2018 17:00 Pardubice Karlovy Vary over 1:7 0:2,1:3,0:2
19.10.2018 18:00 Olomouc Pardubice over 4:2 1:2,1:0,2:0
13.10.2018 18:00 Třinec Pardubice over 6:1 2:0,2:1,2:0
10.10.2018 17:30 Zlín Pardubice over 6:1 3:0,2:1,1:0
07.10.2018 16:20 Pardubice Chomutov over 5:3 1:0,2:3,2:0
05.10.2018 17:30 Mladá Boleslav Pardubice over 4:2 2:1,0:1,2:0
02.10.2018 18:00 Pardubice Liberec under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.09.2018 16:30 Plzeň Pardubice under 2:3 1:1,1:1,0:0
29.09.2018 15:00 Pardubice Kometa Brno under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
23.09.2018 15:00 Sparta Praha Pardubice under 4:1 2:0,1:0,1:1
21.09.2018 18:00 Pardubice Litvínov over 2:6 0:3,0:1,2:2
16.09.2018 14:00 Liberec Pardubice under 0:2 0:1,0:0,0:1
14.09.2018 18:00 Pardubice Vítkovice under 1:2 1:1,0:1,0:0
ukáž viac

Chomutov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.03.2019 17:30 Chomutov Karlovy Vary under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:0
19.03.2019 17:30 Chomutov Pardubice under 1:4 0:2,1:1,0:1
17.03.2019 17:00 Pardubice Chomutov over 4:7 1:1,0:5,3:1
15.03.2019 17:30 Chomutov Litvínov over 2:4 0:2,1:2,1:0
12.03.2019 17:30 Karlovy Vary Chomutov under 2:1 0:0,1:1,1:0
08.03.2019 18:00 Chomutov Olomouc over 5:3 0:1,3:1,2:1
05.03.2019 17:30 Třinec Chomutov under 4:1 1:0,2:1,1:0
03.03.2019 15:30 Chomutov Karlovy Vary under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
01.03.2019 17:30 Zlín Chomutov under 2:1 1:1,0:0,1:0
24.02.2019 16:00 Mladá Boleslav Chomutov under 4:1 0:0,1:1,3:0
22.02.2019 17:30 Chomutov Pardubice under 3:0 1:0,1:0,1:0
19.02.2019 17:30 Vítkovice Chomutov over 9:1 4:0,3:0,2:1
17.02.2019 15:30 Chomutov Sparta Praha under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
15.02.2019 17:30 Plzeň Chomutov over 4:5sn 1:2,2:2,1:0,0:0,0:1
13.02.2019 17:30 Chomutov Litvínov under 4:1 1:0,2:0,1:1
03.02.2019 16:00 Liberec Chomutov over 7:2 3:1,4:0,0:1
01.02.2019 17:30 Chomutov Hradec Králové under 1:3 0:0,1:2,0:1
29.01.2019 18:00 Kometa Brno Chomutov over 7:1 1:1,3:0,3:0
27.01.2019 17:00 Olomouc Chomutov under 3:1 1:1,0:0,2:0
24.01.2019 17:30 Chomutov Třinec under 0:4 0:2,0:0,0:2
22.01.2019 17:30 Plzeň Chomutov under 3:2 0:1,2:1,1:0
20.01.2019 15:30 Karlovy Vary Chomutov under 2:3 0:0,1:0,1:3
18.01.2019 17:30 Chomutov Zlín under 1:4 0:2,1:2,0:0
13.01.2019 15:30 Chomutov Mladá Boleslav over 3:5 1:1,0:3,2:1
11.01.2019 18:00 Pardubice Chomutov under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:3
06.01.2019 15:30 Chomutov Vítkovice over 4:2 2:1,1:0,1:1
02.01.2019 18:30 Sparta Praha Chomutov over 3:4 1:3,1:0,1:1
30.12.2018 15:30 Chomutov Plzeň under 2:3 1:1,1:1,0:1
28.12.2018 17:30 Litvínov Chomutov under 0:1 0:0,0:0,0:1
26.12.2018 15:30 Chomutov Liberec over 2:4 1:1,1:1,0:2
21.12.2018 18:00 Hradec Králové Chomutov under 5:0 1:0,2:0,2:0
18.12.2018 17:30 Chomutov Kometa Brno over 6:4 2:0,1:0,3:4
09.12.2018 15:30 Chomutov Olomouc over 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
07.12.2018 17:00 Třinec Chomutov under 4:1 0:0,3:0,1:1
02.12.2018 15:30 Chomutov Karlovy Vary under 1:3 0:1,1:1,0:1
30.11.2018 17:30 Zlín Chomutov under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,3:1
25.11.2018 16:00 Mladá Boleslav Chomutov under 3:1 0:1,2:0,1:0
23.11.2018 17:30 Chomutov Pardubice over 6:1 2:0,1:0,3:1
18.11.2018 16:00 Vítkovice Chomutov over 4:2 1:1,1:0,2:1
16.11.2018 17:30 Chomutov Sparta Praha under 5:0 1:0,2:0,2:0
04.11.2018 15:30 Chomutov Litvínov under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
02.11.2018 18:00 Liberec Chomutov under 2:1 1:0,1:1,0:0
30.10.2018 17:30 Chomutov Hradec Králové over 3:4pp 0:2,3:0,0:1,0:1
28.10.2018 16:20 Kometa Brno Chomutov under 3:1 2:0,1:1,0:0
26.10.2018 18:00 Olomouc Chomutov under 2:3 1:3,0:0,1:0
21.10.2018 15:30 Chomutov Třinec under 2:3 1:1,1:1,0:1
19.10.2018 17:30 Karlovy Vary Chomutov over 6:3 1:0,4:2,1:1
14.10.2018 15:30 Chomutov Zlín under 3:1 0:1,3:0,0:0
12.10.2018 17:30 Chomutov Mladá Boleslav under 3:2 1:1,2:0,0:1
07.10.2018 16:20 Pardubice Chomutov over 5:3 1:0,2:3,2:0
05.10.2018 17:30 Chomutov Vítkovice under 2:3 0:2,2:1,0:0
30.09.2018 15:00 Sparta Praha Chomutov under 4:1 2:0,0:0,2:1
28.09.2018 15:30 Chomutov Plzeň over 2:9 1:3,0:2,1:4
23.09.2018 17:30 Litvínov Chomutov under 4:1 1:0,2:1,1:0
21.09.2018 17:30 Chomutov Liberec under 1:3 0:1,1:2,0:0
16.09.2018 17:00 Hradec Králové Chomutov under 3:2 2:0,0:1,1:1
15.09.2018 15:30 Chomutov Kometa Brno over 2:4 0:2,1:0,1:2
ukáž viac

Pardubice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.03.2019 15:30 Karlovy Vary Pardubice porovnaj tímy
ukáž viac

Chomutov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.03.2019 15:30 Litvínov Chomutov porovnaj tímy
ukáž viac

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 57 17 6 1 26 -13 151 164 82
2. Karlovy Vary 57 11 4 8 22 -32 140 172 61
3. Chomutov 57 10 4 5 29 -60 130 190 55
4. Pardubice 57 9 2 5 34 -87 120 207 42

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 52 27 3 5 9 45 170 125 101
2. Třinec 52 27 3 3 13 36 153 117 99
3. Plzeň 52 19 7 6 7 62 178 116 98
4. Hradec Králové 52 19 6 6 9 22 147 125 93
5. Kometa Brno 52 16 7 5 12 16 149 133 88
6. Olomouc 52 21 3 7 11 -9 127 136 85
7. Vítkovice 52 20 4 3 18 11 142 131 83
8. Mladá Boleslav 52 22 3 1 22 10 128 118 82
9. Zlín 52 19 3 5 17 -1 143 144 77
10. Sparta Praha Sparta Praha 52 13 7 2 21 0 140 140 76
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 52 27 3 5 9 45 170 125 101
2. Třinec 52 27 3 3 13 36 153 117 99
3. Plzeň 52 19 7 6 7 62 178 116 98
4. Hradec Králové 52 19 6 6 9 22 147 125 93
5. Kometa Brno 52 16 7 5 12 16 149 133 88
6. Olomouc 52 21 3 7 11 -9 127 136 85
7. Vítkovice 52 20 4 3 18 11 142 131 83
8. Mladá Boleslav 52 22 3 1 22 10 128 118 82
9. Litvínov 57 17 6 1 26 -13 151 164 82
10. Zlín 52 19 3 5 17 -1 143 144 77
11. Sparta Praha Sparta Praha 52 13 7 2 21 0 140 140 76
12. Karlovy Vary 57 11 4 8 22 -32 140 172 61
13. Chomutov 57 10 4 5 29 -60 130 190 55
14. Pardubice 57 9 2 5 34 -87 120 207 42

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 28 12 1 1 12 5 76 71 42
2. Karlovy Vary 28 8 2 3 10 -4 72 76 37
3. Chomutov 29 7 2 4 10 -11 75 86 35
4. Pardubice 29 5 1 4 14 -36 71 107 24

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 17 2 2 1 54 101 47 63
2. Třinec 26 13 2 3 3 22 82 60 52
3. Plzeň 26 13 1 6 -1 42 97 55 50
4. Hradec Králové 26 15 2 2 3 29 79 50 57
5. Kometa Brno 26 11 3 2 5 18 76 58 50
6. Olomouc 26 12 2 3 4 7 66 59 49
7. Vítkovice 26 14 3 3 0 41 96 55 60
8. Mladá Boleslav 26 13 1 0 11 14 66 52 44
9. Zlín 26 13 1 3 5 16 80 64 47
10. Sparta Praha Sparta Praha 26 9 1 2 11 -1 70 71 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 17 2 2 1 54 101 47 63
2. Vítkovice 26 14 3 3 0 41 96 55 60
3. Hradec Králové 26 15 2 2 3 29 79 50 57
4. Třinec 26 13 2 3 3 22 82 60 52
5. Plzeň 26 13 1 6 -1 42 97 55 50
6. Kometa Brno 26 11 3 2 5 18 76 58 50
7. Olomouc 26 12 2 3 4 7 66 59 49
8. Zlín 26 13 1 3 5 16 80 64 47
9. Mladá Boleslav 26 13 1 0 11 14 66 52 44
10. Litvínov 28 12 1 1 12 5 76 71 42
11. Karlovy Vary 28 8 2 3 10 -4 72 76 37
12. Chomutov 29 7 2 4 10 -11 75 86 35
13. Sparta Praha Sparta Praha 26 9 1 2 11 -1 70 71 34
14. Pardubice 29 5 1 4 14 -36 71 107 24

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 29 5 5 0 14 -18 75 93 40
2. Karlovy Vary 29 3 2 5 12 -28 68 96 24
3. Chomutov 28 3 2 1 19 -49 55 104 20
4. Pardubice 28 4 1 1 20 -51 49 100 18

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 10 1 3 8 -9 69 78 38
2. Třinec 26 14 1 0 10 14 71 57 47
3. Plzeň 26 6 6 0 8 20 81 61 48
4. Hradec Králové 26 4 4 4 6 -7 68 75 36
5. Kometa Brno 26 5 4 3 7 -2 73 75 38
6. Olomouc 26 9 1 4 7 -16 61 77 36
7. Vítkovice 26 6 1 0 18 -30 46 76 23
8. Mladá Boleslav 26 9 2 1 11 -4 62 66 38
9. Zlín 26 6 2 2 12 -17 63 80 30
10. Sparta Praha Sparta Praha 26 4 6 0 10 1 70 69 42
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Plzeň 26 6 6 0 8 20 81 61 48
2. Třinec 26 14 1 0 10 14 71 57 47
3. Sparta Praha Sparta Praha 26 4 6 0 10 1 70 69 42
4. Litvínov 29 5 5 0 14 -18 75 93 40
5. Mladá Boleslav 26 9 2 1 11 -4 62 66 38
6. Kometa Brno 26 5 4 3 7 -2 73 75 38
7. Liberec 26 10 1 3 8 -9 69 78 38
8. Hradec Králové 26 4 4 4 6 -7 68 75 36
9. Olomouc 26 9 1 4 7 -16 61 77 36
10. Zlín 26 6 2 2 12 -17 63 80 30
11. Karlovy Vary 29 3 2 5 12 -28 68 96 24
12. Vítkovice 26 6 1 0 18 -30 46 76 23
13. Chomutov 28 3 2 1 19 -49 55 104 20
14. Pardubice 28 4 1 1 20 -51 49 100 18