3117955-----------

Liberec VS Olomouc


Liberec

Olomouc

81****71798

Liberec (T1) VS Olomouc (T2)

Liberec

Olomouc

Zaujímavé

Liberec

  • 33 víťazstiev z celkového počtu 54 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Liberec. 61% úspešnosť výhier.
  • Až 30 zápasov tímu Liberec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 54 zápasov, to je až 56%.
  • Liberec už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Liberec už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Liberec už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Olomouc

  • 37 z celkového počtu 54 zápasov tímu Olomouc skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 22 vzájomných zápasov, čo je 77%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / Extraliga / 2018/2019
22.02.2019 18:00 Olomouc Liberec under 1:0 0:0,1:0,0:0
11.01.2019 18:00 Liberec Olomouc over 5:1 2:0,2:0,1:1
23.11.2018 18:00 Olomouc Liberec under 3:2ppsn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
06.10.2018 16:00 Liberec Olomouc over 4:3 0:1,1:2,2:0
Česko / Extraliga / 2017/2018
26.01.2018 18:00 Liberec Olomouc under 3:0 0:0,1:0,2:0
10.12.2017 17:00 Olomouc Liberec under 4:1 2:0,0:0,2:1
26.10.2017 18:00 Liberec Olomouc under 3:2ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,2:0
15.09.2017 18:00 Olomouc Liberec under 3:0 0:0,1:0,2:0
Česko / Extraliga / 2016/2017
17.02.2017 18:00 Liberec Olomouc under 3:1 0:0,2:1,1:0
30.12.2016 18:00 Liberec Olomouc under 3:2 2:0,1:0,0:2
15.11.2016 17:20 Olomouc Liberec under 0:4 0:1,0:1,0:2
30.09.2016 18:00 Olomouc Liberec under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
Česko / Extraliga / 2015/2016
26.02.2016 18:00 Olomouc Liberec under 0:2 0:0,0:1,0:1
15.01.2016 18:00 Liberec Olomouc under 4:0 0:0,3:0,1:0
27.11.2015 17:20 Olomouc Liberec under 2:1 0:0,0:0,2:1
11.10.2015 16:00 Liberec Olomouc under 0:1 0:0,0:0,0:1
Česko / Extraliga / 2014/2015
22.03.2015 15:00 Liberec Olomouc over 5:3 2:0,2:3,1:0
08.03.2015 17:00 Olomouc Liberec under 3:2 1:1,2:0,0:1
11.02.2015 18:00 Liberec Olomouc over 5:1 3:0,0:0,2:1
28.12.2014 17:00 Olomouc Liberec under 2:0 0:0,2:0,0:0
12.11.2014 18:00 Liberec Olomouc under 2:3 1:2,0:0,1:1
26.09.2014 18:00 Olomouc Liberec over 4:3 3:1,1:1,0:1

Liberec

10 - 3 - 9

Olomouc

Liberec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.03.2019 19:00 Liberec Mladá Boleslav over 6:2 2:1,2:1,2:0
20.03.2019 19:00 Liberec Mladá Boleslav over 5:1 3:0,1:0,1:1
08.03.2019 18:00 Sparta Praha Liberec over 5:2 1:1,1:0,3:1
05.03.2019 17:30 Liberec Vítkovice under 3:1 0:0,1:0,2:1
03.03.2019 16:00 Liberec Kometa Brno under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
01.03.2019 17:30 Litvínov Liberec over 6:3 1:2,3:1,2:0
24.02.2019 16:00 Liberec Hradec Králové over 6:3 1:2,2:1,3:0
22.02.2019 18:00 Olomouc Liberec under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.02.2019 18:00 Liberec Karlovy Vary under 3:1 2:1,1:0,0:0
17.02.2019 16:00 Mladá Boleslav Liberec under 1:4 1:1,0:2,0:1
15.02.2019 18:00 Liberec Zlín under 2:3 1:0,0:1,1:2
13.02.2019 17:00 Třinec Liberec over 2:5 0:2,1:1,1:2
03.02.2019 16:00 Liberec Chomutov over 7:2 3:1,4:0,0:1
01.02.2019 18:00 Pardubice Liberec under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.01.2019 18:00 Liberec Plzeň under 4:0 0:0,0:0,4:0
27.01.2019 15:00 Sparta Praha Liberec under 1:2 0:1,1:0,0:1
25.01.2019 17:30 Vítkovice Liberec under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
22.01.2019 18:00 Liberec Třinec over 4:3 1:0,2:0,1:3
20.01.2019 16:20 Kometa Brno Liberec under 1:2 0:0,0:2,1:0
18.01.2019 18:00 Liberec Litvínov under 2:3 2:1,0:1,0:1
13.01.2019 15:30 Hradec Králové Liberec under 3:1 0:0,0:1,3:0
11.01.2019 18:00 Liberec Olomouc over 5:1 2:0,2:0,1:1
06.01.2019 15:30 Karlovy Vary Liberec under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:2
05.01.2019 14:00 Liberec Mladá Boleslav under 4:1 0:0,3:0,1:1
30.12.2018 15:30 Zlín Liberec over 2:4 0:1,2:1,0:2
26.12.2018 15:30 Chomutov Liberec over 2:4 1:1,1:1,0:2
21.12.2018 18:00 Liberec Pardubice under 3:1 1:0,2:1,0:0
19.12.2018 17:30 Plzeň Liberec over 7:3 4:2,1:0,2:1
09.12.2018 16:00 Liberec Sparta Praha under 4:1 1:0,1:0,2:1
07.12.2018 18:00 Liberec Vítkovice under 4:0 2:0,0:0,2:0
02.12.2018 14:00 Liberec Kometa Brno over 5:2 2:0,2:1,1:1
30.11.2018 17:30 Litvínov Liberec over 6:2 2:0,3:2,1:0
25.11.2018 16:00 Liberec Hradec Králové over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
23.11.2018 18:00 Olomouc Liberec under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
18.11.2018 16:00 Liberec Karlovy Vary under 4:1 1:1,2:0,1:0
16.11.2018 17:30 Mladá Boleslav Liberec over 5:2 3:1,0:1,2:0
14.11.2018 17:20 Liberec Zlín over 5:3 1:0,0:3,4:0
04.11.2018 15:00 Třinec Liberec over 5:3 0:2,4:0,1:1
02.11.2018 18:00 Liberec Chomutov under 2:1 1:0,1:1,0:0
28.10.2018 16:00 Liberec Plzeň under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.10.2018 16:00 Liberec Sparta Praha over 4:5 3:2,1:0,0:2
21.10.2018 17:00 Vítkovice Liberec over 6:4 0:0,2:1,4:3
19.10.2018 18:00 Kometa Brno Liberec over 2:5 2:3,0:2,0:0
14.10.2018 16:00 Liberec Litvínov under 5:0 4:0,0:0,1:0
12.10.2018 18:00 Hradec Králové Liberec under 3:2 0:0,1:0,1:2
06.10.2018 16:00 Liberec Olomouc over 4:3 0:1,1:2,2:0
05.10.2018 17:30 Karlovy Vary Liberec under 2:3 0:1,1:1,1:1
02.10.2018 18:00 Pardubice Liberec under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.09.2018 16:00 Liberec Mladá Boleslav over 8:3 3:1,3:0,2:2
28.09.2018 17:00 Zlín Liberec over 2:7 0:1,1:3,1:3
23.09.2018 16:00 Liberec Třinec under 4:1 1:1,1:0,2:0
21.09.2018 17:30 Chomutov Liberec under 1:3 0:1,1:2,0:0
16.09.2018 14:00 Liberec Pardubice under 0:2 0:1,0:0,0:1
14.09.2018 17:30 Plzeň Liberec under 4:0 3:0,0:0,1:0
ukáž viac

Olomouc


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.03.2019 17:00 Plzeň Olomouc under 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
18.03.2019 19:00 Plzeň Olomouc over 8:1 1:0,2:1,5:0
08.03.2019 18:00 Chomutov Olomouc over 5:3 0:1,3:1,2:1
05.03.2019 17:30 Olomouc Zlín under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.03.2019 17:00 Olomouc Pardubice under 3:2 1:1,1:1,1:0
01.03.2019 18:00 Olomouc Mladá Boleslav under 3:1 0:0,1:0,2:1
26.02.2019 17:20 Olomouc Karlovy Vary under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
24.02.2019 18:00 Plzeň Olomouc under 1:2 0:2,1:0,0:0
22.02.2019 18:00 Olomouc Liberec under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.02.2019 18:30 Sparta Praha Olomouc under 1:3 1:1,0:2,0:0
17.02.2019 17:00 Olomouc Litvínov over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
13.02.2019 18:00 Olomouc Hradec Králové under 1:3 0:1,1:1,0:1
01.02.2019 18:00 Olomouc Třinec over 5:2 1:1,2:1,2:0
29.01.2019 17:30 Karlovy Vary Olomouc under 2:0 1:0,1:0,0:0
27.01.2019 17:00 Olomouc Chomutov under 3:1 1:1,0:0,2:0
25.01.2019 17:30 Zlín Olomouc under 1:2 0:0,1:0,0:2
23.01.2019 17:30 Vítkovice Olomouc over 7:6sn 3:2,1:3,2:1,0:0,3:2
20.01.2019 15:00 Pardubice Olomouc over 6:2 1:0,2:1,3:1
18.01.2019 17:30 Mladá Boleslav Olomouc under 1:4 1:2,0:0,0:2
13.01.2019 17:00 Olomouc Plzeň under 0:4 0:1,0:0,0:3
11.01.2019 18:00 Liberec Olomouc over 5:1 2:0,2:0,1:1
08.01.2019 18:00 Kometa Brno Olomouc over 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,2:0
06.01.2019 17:00 Olomouc Sparta Praha under 0:3 0:2,0:0,0:1
04.01.2019 17:30 Litvínov Olomouc under 1:4 0:0,0:2,1:2
30.12.2018 17:00 Olomouc Vítkovice over 2:5 0:1,1:1,1:3
29.12.2018 15:00 Hradec Králové Olomouc under 1:0 0:0,0:0,1:0
26.12.2018 18:00 Olomouc Kometa Brno over 4:5pp 2:0,2:4,0:0,0:1
21.12.2018 17:00 Třinec Olomouc over 4:2 1:0,2:1,1:1
09.12.2018 15:30 Chomutov Olomouc over 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
07.12.2018 18:00 Olomouc Zlín under 2:1 0:0,2:0,0:1
02.12.2018 15:00 Pardubice Olomouc under 1:4 0:2,1:1,0:1
30.11.2018 18:00 Olomouc Mladá Boleslav under 3:2 3:1,0:0,0:1
28.11.2018 18:00 Kometa Brno Olomouc under 2:3 1:2,1:1,0:0
25.11.2018 16:30 Plzeň Olomouc under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:3
23.11.2018 18:00 Olomouc Liberec under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
20.11.2018 17:30 Vítkovice Olomouc under 4:1 2:0,1:0,1:1
18.11.2018 15:00 Sparta Praha Olomouc over 4:6 0:1,2:2,2:3
16.11.2018 18:00 Olomouc Litvínov under 3:1 1:0,2:0,0:1
04.11.2018 17:20 Olomouc Hradec Králové under 3:1 0:1,0:0,3:0
30.10.2018 18:00 Olomouc Třinec over 3:6 0:3,2:3,1:0
28.10.2018 15:30 Karlovy Vary Olomouc under 5:0 1:0,2:0,2:0
26.10.2018 18:00 Olomouc Chomutov under 2:3 1:3,0:0,1:0
21.10.2018 15:30 Zlín Olomouc under 4:0 1:0,2:0,1:0
19.10.2018 18:00 Olomouc Pardubice over 4:2 1:2,1:0,2:0
14.10.2018 16:00 Mladá Boleslav Olomouc under 1:2 1:1,0:1,0:0
12.10.2018 18:00 Olomouc Plzeň under 3:1 1:1,1:0,1:0
06.10.2018 16:00 Liberec Olomouc over 4:3 0:1,1:2,2:0
05.10.2018 18:00 Olomouc Sparta Praha over 2:4 0:0,1:1,1:3
30.09.2018 17:30 Litvínov Olomouc under 2:1 0:1,1:0,1:0
28.09.2018 17:00 Olomouc Vítkovice under 2:0 0:0,0:0,2:0
23.09.2018 17:00 Hradec Králové Olomouc under 4:1 1:0,2:0,1:1
22.09.2018 17:00 Olomouc Kometa Brno under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:3
16.09.2018 15:00 Třinec Olomouc under 2:3 2:0,0:2,0:1
14.09.2018 18:00 Olomouc Karlovy Vary under 4:1 1:0,1:1,2:0
ukáž viac

Liberec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.03.2019 17:00 Mladá Boleslav Liberec porovnaj tímy
25.03.2019 19:00 Mladá Boleslav Liberec porovnaj tímy
ukáž viac

Olomouc


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.03.2019 17:00 Olomouc Plzeň porovnaj tímy
23.03.2019 17:00 Olomouc Plzeň porovnaj tímy
26.03.2019 16:00 Plzeň Olomouc porovnaj tímy
ukáž viac

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 56 16 6 1 26 -16 146 162 79
2. Karlovy Vary 56 11 4 7 23 -31 138 169 60
3. Chomutov 56 11 3 5 29 -61 127 188 53
4. Pardubice 56 9 2 5 33 -84 118 202 42

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 52 27 3 5 9 45 170 125 101
2. Třinec 52 27 3 3 13 36 153 117 99
3. Plzeň 52 19 7 6 7 62 178 116 98
4. Hradec Králové 52 19 6 6 9 22 147 125 93
5. Kometa Brno 52 16 7 5 12 16 149 133 88
6. Olomouc 52 21 3 7 11 -9 127 136 85
7. Vítkovice 52 20 4 3 18 11 142 131 83
8. Mladá Boleslav 52 22 3 1 22 10 128 118 82
9. Zlín 52 19 3 5 17 -1 143 144 77
10. Sparta Praha Sparta Praha 52 13 7 2 21 0 140 140 76
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 52 27 3 5 9 45 170 125 101
2. Třinec 52 27 3 3 13 36 153 117 99
3. Plzeň 52 19 7 6 7 62 178 116 98
4. Hradec Králové 52 19 6 6 9 22 147 125 93
5. Kometa Brno 52 16 7 5 12 16 149 133 88
6. Olomouc 52 21 3 7 11 -9 127 136 85
7. Vítkovice 52 20 4 3 18 11 142 131 83
8. Mladá Boleslav 52 22 3 1 22 10 128 118 82
9. Litvínov 56 16 6 1 26 -16 146 162 79
10. Zlín 52 19 3 5 17 -1 143 144 77
11. Sparta Praha Sparta Praha 52 13 7 2 21 0 140 140 76
12. Karlovy Vary 56 11 4 7 23 -31 138 169 60
13. Chomutov 56 11 3 5 29 -61 127 188 53
14. Pardubice 56 9 2 5 33 -84 118 202 42

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 28 12 1 1 12 5 76 71 42
2. Karlovy Vary 28 8 2 3 10 -4 72 76 37
3. Chomutov 28 8 1 4 10 -12 72 84 33
4. Pardubice 28 5 1 4 13 -33 69 102 24

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 17 2 2 1 54 101 47 63
2. Třinec 26 13 2 3 3 22 82 60 52
3. Plzeň 26 13 1 6 -1 42 97 55 50
4. Hradec Králové 26 15 2 2 3 29 79 50 57
5. Kometa Brno 26 11 3 2 5 18 76 58 50
6. Olomouc 26 12 2 3 4 7 66 59 49
7. Vítkovice 26 14 3 3 0 41 96 55 60
8. Mladá Boleslav 26 13 1 0 11 14 66 52 44
9. Zlín 26 13 1 3 5 16 80 64 47
10. Sparta Praha Sparta Praha 26 9 1 2 11 -1 70 71 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 17 2 2 1 54 101 47 63
2. Vítkovice 26 14 3 3 0 41 96 55 60
3. Hradec Králové 26 15 2 2 3 29 79 50 57
4. Třinec 26 13 2 3 3 22 82 60 52
5. Plzeň 26 13 1 6 -1 42 97 55 50
6. Kometa Brno 26 11 3 2 5 18 76 58 50
7. Olomouc 26 12 2 3 4 7 66 59 49
8. Zlín 26 13 1 3 5 16 80 64 47
9. Mladá Boleslav 26 13 1 0 11 14 66 52 44
10. Litvínov 28 12 1 1 12 5 76 71 42
11. Karlovy Vary 28 8 2 3 10 -4 72 76 37
12. Sparta Praha Sparta Praha 26 9 1 2 11 -1 70 71 34
13. Chomutov 28 8 1 4 10 -12 72 84 33
14. Pardubice 28 5 1 4 13 -33 69 102 24

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 28 4 5 0 14 -21 70 91 37
2. Karlovy Vary 28 3 2 4 13 -27 66 93 23
3. Chomutov 28 3 2 1 19 -49 55 104 20
4. Pardubice 28 4 1 1 20 -51 49 100 18

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 10 1 3 8 -9 69 78 38
2. Třinec 26 14 1 0 10 14 71 57 47
3. Plzeň 26 6 6 0 8 20 81 61 48
4. Hradec Králové 26 4 4 4 6 -7 68 75 36
5. Kometa Brno 26 5 4 3 7 -2 73 75 38
6. Olomouc 26 9 1 4 7 -16 61 77 36
7. Vítkovice 26 6 1 0 18 -30 46 76 23
8. Mladá Boleslav 26 9 2 1 11 -4 62 66 38
9. Zlín 26 6 2 2 12 -17 63 80 30
10. Sparta Praha Sparta Praha 26 4 6 0 10 1 70 69 42
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Plzeň 26 6 6 0 8 20 81 61 48
2. Třinec 26 14 1 0 10 14 71 57 47
3. Sparta Praha Sparta Praha 26 4 6 0 10 1 70 69 42
4. Mladá Boleslav 26 9 2 1 11 -4 62 66 38
5. Kometa Brno 26 5 4 3 7 -2 73 75 38
6. Liberec 26 10 1 3 8 -9 69 78 38
7. Litvínov 28 4 5 0 14 -21 70 91 37
8. Hradec Králové 26 4 4 4 6 -7 68 75 36
9. Olomouc 26 9 1 4 7 -16 61 77 36
10. Zlín 26 6 2 2 12 -17 63 80 30
11. Vítkovice 26 6 1 0 18 -30 46 76 23
12. Karlovy Vary 28 3 2 4 13 -27 66 93 23
13. Chomutov 28 3 2 1 19 -49 55 104 20
14. Pardubice 28 4 1 1 20 -51 49 100 18