3117963-----------

Kometa Brno VS Litvínov


Kometa Brno

Litvínov

81****71798

Kometa Brno (T1) VS Litvínov (T2)

Kometa Brno

Litvínov

Zaujímavé

Kometa Brno

  • Až 33 zápasov tímu Kometa Brno skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 55 zápasov, to je až 60%.
  • Kometa Brno už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Kometa Brno už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Kometa Brno už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Kometa Brno ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Litvínov

  • Litvínov ťahá aktuálne sériu 10 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 23 z 40 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / Extraliga / 2018/2019
24.02.2019 16:00 Litvínov Kometa Brno over 3:4 0:1,1:1,2:2
13.01.2019 17:00 Kometa Brno Litvínov over 3:5 1:3,1:0,1:2
25.11.2018 17:20 Litvínov Kometa Brno under 2:3 1:1,1:1,0:1
12.10.2018 18:00 Kometa Brno Litvínov under 3:1 1:0,1:0,1:1
Česko / Extraliga / 2017/2018
04.03.2018 16:20 Kometa Brno Litvínov under 4:0 2:0,0:0,2:0
12.01.2018 17:30 Litvínov Kometa Brno under 1:4 0:2,0:0,1:2
26.11.2017 17:00 Kometa Brno Litvínov over 6:2 1:0,4:1,1:1
15.10.2017 17:30 Litvínov Kometa Brno over 4:3ppsn 1:0,0:0,2:3,0:0,-:-
Česko / Extraliga / 2016/2017
15.02.2017 17:20 Litvínov Kometa Brno over 5:3 0:2,2:1,3:0
28.12.2016 18:00 Kometa Brno Litvínov under 2:1 2:0,0:1,0:0
13.11.2016 17:30 Litvínov Kometa Brno under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
27.09.2016 18:00 Kometa Brno Litvínov over 7:1 2:1,2:0,3:0
Česko / Extraliga / 2015/2016
05.02.2016 18:00 Kometa Brno Litvínov over 1:6 0:2,0:2,1:2
26.12.2015 17:30 Litvínov Kometa Brno under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.12.2015 18:00 Kometa Brno Litvínov under 1:3 0:1,1:1,0:1
20.09.2015 17:30 Litvínov Kometa Brno under 2:3 1:1,1:1,0:1
Česko / Extraliga / 2014/2015
03.04.2015 18:20 Litvínov Kometa Brno under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
31.03.2015 17:20 Kometa Brno Litvínov under 4:1 1:0,2:1,1:0
30.03.2015 18:20 Kometa Brno Litvínov under 0:3 0:1,0:1,0:1
27.03.2015 17:10 Litvínov Kometa Brno under 2:1 0:0,0:1,2:0
26.03.2015 18:20 Litvínov Kometa Brno under 3:2 2:0,0:1,1:1
01.02.2015 18:20 Kometa Brno Litvínov under 2:1 0:0,2:1,0:0
26.12.2014 17:30 Litvínov Kometa Brno under 1:3 0:1,1:1,0:1
02.11.2014 18:20 Kometa Brno Litvínov over 5:6ppsn 1:2,2:2,2:1,0:0,-:-
21.09.2014 17:30 Litvínov Kometa Brno over 6:1 1:1,2:0,3:0
Česko / Extraliga / 2012/2013
26.12.2012 18:15 Litvínov Kometa Brno over 5:2 1:1,2:0,2:1
14.11.2012 18:00 Kometa Brno Litvínov over 3:4pp 1:3,1:0,1:0,0:1
30.09.2012 17:30 Litvínov Kometa Brno over 4:3ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
Česko / Extraliga / 2011/2012
27.01.2012 18:20 Kometa Brno Litvínov under 4:1 1:0,2:0,1:1
09.12.2011 17:30 Litvínov Kometa Brno under 3:2ppsn 1:0,0:2,1:0,0:0,-:-
30.10.2011 18:10 Kometa Brno Litvínov over 5:1 1:0,2:1,2:0
23.09.2011 17:30 Litvínov Kometa Brno under 4:1 1:1,0:0,3:0
Česko / Extraliga / 2010/2011
18.01.2011 17:30 Litvínov Kometa Brno over 1:7 0:3,0:2,1:2
07.12.2010 18:00 Kometa Brno Litvínov under 4:1 2:0,1:0,1:1
29.10.2010 17:30 Litvínov Kometa Brno over 5:3 1:1,2:2,2:0
21.09.2010 18:10 Kometa Brno Litvínov under 3:1 0:1,1:0,2:0
Česko / Extraliga / 2009/2010
17.01.2010 17:00 Kometa Brno Litvínov under 3:2 1:0,1:1,1:1
27.11.2009 17:30 Litvínov Kometa Brno over 6:5 0:2,3:1,3:2
11.10.2009 17:00 Kometa Brno Litvínov under 1:3 1:0,0:1,0:2
11.09.2009 17:30 Litvínov Kometa Brno over 5:3 0:0,3:1,2:2

Kometa Brno

19 - 7 - 14

Litvínov

Kometa Brno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.03.2019 19:00 Kometa Brno Hradec Králové under 2:1 0:0,1:1,1:0
19.03.2019 19:00 Hradec Králové Kometa Brno under 0:5 0:2,0:1,0:2
18.03.2019 17:00 Hradec Králové Kometa Brno under 1:3 0:2,1:0,0:1
08.03.2019 18:00 Zlín Kometa Brno under 3:1 1:1,0:0,2:0
05.03.2019 17:30 Kometa Brno Sparta Praha over 7:3 4:0,2:2,1:1
03.03.2019 16:00 Liberec Kometa Brno under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
01.03.2019 18:00 Kometa Brno Vítkovice under 3:1 0:0,0:1,3:0
24.02.2019 16:00 Litvínov Kometa Brno over 3:4 0:1,1:1,2:2
22.02.2019 17:30 Karlovy Vary Kometa Brno under 0:3 0:1,0:2,0:0
19.02.2019 18:00 Kometa Brno Hradec Králové under 0:3 0:2,0:0,0:1
17.02.2019 15:00 Třinec Kometa Brno under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.02.2019 18:00 Kometa Brno Pardubice under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
13.02.2019 17:20 Mladá Boleslav Kometa Brno under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
01.02.2019 17:30 Plzeň Kometa Brno over 5:2 3:1,0:0,2:1
29.01.2019 18:00 Kometa Brno Chomutov over 7:1 1:1,3:0,3:0
27.01.2019 17:00 Kometa Brno Zlín over 4:2 1:1,2:1,1:0
22.01.2019 18:30 Sparta Praha Kometa Brno under 1:4 0:1,1:1,0:2
20.01.2019 16:20 Kometa Brno Liberec under 1:2 0:0,0:2,1:0
18.01.2019 17:30 Vítkovice Kometa Brno under 4:1 1:0,1:1,2:0
13.01.2019 17:00 Kometa Brno Litvínov over 3:5 1:3,1:0,1:2
11.01.2019 18:00 Kometa Brno Karlovy Vary under 3:1 3:0,0:1,0:0
08.01.2019 18:00 Kometa Brno Olomouc over 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,2:0
06.01.2019 18:20 Kometa Brno Hradec Králové over 4:5sn 1:1,0:1,3:2,0:0,0:1
04.01.2019 18:00 Kometa Brno Třinec under 4:1 0:0,2:1,2:0
30.12.2018 17:00 Pardubice Kometa Brno under 1:4 0:1,1:0,0:3
28.12.2018 18:00 Kometa Brno Mladá Boleslav under 0:2 0:1,0:0,0:1
26.12.2018 18:00 Olomouc Kometa Brno over 4:5pp 2:0,2:4,0:0,0:1
21.12.2018 18:00 Kometa Brno Plzeň under 3:2 2:1,1:1,0:0
18.12.2018 17:30 Chomutov Kometa Brno over 6:4 2:0,1:0,3:4
09.12.2018 15:30 Zlín Kometa Brno under 1:4 1:2,0:2,0:0
06.12.2018 18:00 Kometa Brno Sparta Praha over 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
02.12.2018 14:00 Liberec Kometa Brno over 5:2 2:0,2:1,1:1
30.11.2018 18:00 Kometa Brno Vítkovice under 3:2 1:1,1:0,1:1
28.11.2018 18:00 Kometa Brno Olomouc under 2:3 1:2,1:1,0:0
25.11.2018 17:20 Litvínov Kometa Brno under 2:3 1:1,1:1,0:1
24.11.2018 16:00 Karlovy Vary Kometa Brno over 5:4 2:1,2:2,1:1
18.11.2018 17:00 Hradec Králové Kometa Brno over 6:3 3:2,1:0,2:1
16.11.2018 17:00 Třinec Kometa Brno over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
14.11.2018 18:00 Kometa Brno Pardubice under 2:0 0:0,2:0,0:0
04.11.2018 16:00 Mladá Boleslav Kometa Brno under 2:1 1:0,1:0,0:1
30.10.2018 17:30 Plzeň Kometa Brno over 2:4 2:3,0:0,0:1
28.10.2018 16:20 Kometa Brno Chomutov under 3:1 2:0,1:1,0:0
24.10.2018 18:00 Kometa Brno Zlín under 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
21.10.2018 15:00 Sparta Praha Kometa Brno over 4:2 1:2,3:0,0:0
19.10.2018 18:00 Kometa Brno Liberec over 2:5 2:3,0:2,0:0
14.10.2018 16:00 Vítkovice Kometa Brno over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:3
12.10.2018 18:00 Kometa Brno Litvínov under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.10.2018 17:00 Kometa Brno Karlovy Vary over 5:3 2:1,1:1,2:1
05.10.2018 18:00 Hradec Králové Kometa Brno over 4:2 1:1,1:1,2:0
30.09.2018 18:20 Kometa Brno Třinec under 2:1 1:0,0:0,1:1
29.09.2018 15:00 Pardubice Kometa Brno under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
23.09.2018 17:00 Kometa Brno Mladá Boleslav under 0:2 0:0,0:0,0:2
22.09.2018 17:00 Olomouc Kometa Brno under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:3
16.09.2018 17:20 Kometa Brno Plzeň under 3:2 1:1,0:0,2:1
15.09.2018 15:30 Chomutov Kometa Brno over 2:4 0:2,1:0,1:2
ukáž viac

Litvínov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.03.2019 18:00 Pardubice Litvínov over 2:5 0:2,0:2,2:1
19.03.2019 17:30 Karlovy Vary Litvínov over 4:5pp 0:1,1:2,3:1,0:1
17.03.2019 15:30 Litvínov Karlovy Vary over 3:6 0:0,2:3,1:3
15.03.2019 17:30 Chomutov Litvínov over 2:4 0:2,1:2,1:0
12.03.2019 17:30 Litvínov Pardubice over 6:3 1:1,1:1,4:1
08.03.2019 18:00 Vítkovice Litvínov over 5:1 0:1,1:0,4:0
05.03.2019 17:30 Litvínov Plzeň over 5:1 2:0,1:0,2:1
03.03.2019 15:00 Sparta Praha Litvínov over 5:3 2:0,2:2,1:1
01.03.2019 17:30 Litvínov Liberec over 6:3 1:2,3:1,2:0
24.02.2019 16:00 Litvínov Kometa Brno over 3:4 0:1,1:1,2:2
22.02.2019 18:00 Hradec Králové Litvínov under 4:1 3:0,1:1,0:0
19.02.2019 17:20 Litvínov Třinec under 0:5 0:3,0:1,0:1
17.02.2019 17:00 Olomouc Litvínov over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
15.02.2019 17:30 Litvínov Karlovy Vary over 5:4pp 1:0,2:3,1:1,1:0
13.02.2019 17:30 Chomutov Litvínov under 4:1 1:0,2:0,1:1
03.02.2019 15:30 Litvínov Pardubice under 2:1 0:0,1:1,1:0
01.02.2019 17:30 Zlín Litvínov under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:3
29.01.2019 17:30 Litvínov Mladá Boleslav under 0:4 0:0,0:1,0:3
27.01.2019 15:30 Litvínov Vítkovice over 5:1 2:1,0:0,3:0
25.01.2019 17:30 Plzeň Litvínov over 7:1 1:0,3:1,3:0
20.01.2019 15:30 Litvínov Sparta Praha under 1:4 0:2,1:0,0:2
18.01.2019 18:00 Liberec Litvínov under 2:3 2:1,0:1,0:1
13.01.2019 17:00 Kometa Brno Litvínov over 3:5 1:3,1:0,1:2
11.01.2019 17:30 Litvínov Hradec Králové under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.01.2019 15:00 Třinec Litvínov under 4:1 2:0,1:1,1:0
04.01.2019 17:30 Litvínov Olomouc under 1:4 0:0,0:2,1:2
30.12.2018 17:30 Karlovy Vary Litvínov under 2:3 0:0,1:1,1:2
28.12.2018 17:30 Litvínov Chomutov under 0:1 0:0,0:0,0:1
26.12.2018 17:00 Pardubice Litvínov under 2:3 0:3,0:0,2:0
21.12.2018 17:30 Litvínov Zlín over 5:3 2:2,1:0,2:1
19.12.2018 17:30 Mladá Boleslav Litvínov over 5:2 2:0,1:1,2:1
09.12.2018 16:00 Vítkovice Litvínov under 0:3 0:2,0:1,0:0
07.12.2018 17:30 Litvínov Plzeň under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2
30.11.2018 17:30 Litvínov Liberec over 6:2 2:0,3:2,1:0
25.11.2018 17:20 Litvínov Kometa Brno under 2:3 1:1,1:1,0:1
23.11.2018 18:00 Hradec Králové Litvínov under 3:2 0:0,0:1,3:1
17.11.2018 17:00 Třinec Litvínov over 4:2 1:0,1:1,2:1
16.11.2018 18:00 Olomouc Litvínov under 3:1 1:0,2:0,0:1
14.11.2018 17:30 Litvínov Karlovy Vary over 7:2 3:1,2:1,2:0
04.11.2018 15:30 Chomutov Litvínov under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
03.11.2018 15:00 Litvínov Pardubice over 3:4 0:1,2:1,1:2
30.10.2018 17:20 Zlín Litvínov over 5:2 1:0,3:2,1:0
28.10.2018 17:30 Litvínov Mladá Boleslav under 0:3 0:1,0:0,0:2
26.10.2018 17:30 Litvínov Vítkovice under 1:0 0:0,1:0,0:0
23.10.2018 18:30 Sparta Praha Litvínov under 1:2 1:0,0:1,0:1
21.10.2018 16:30 Plzeň Litvínov under 4:1 0:1,2:0,2:0
20.10.2018 15:00 Litvínov Sparta Praha under 0:2 0:0,0:1,0:1
14.10.2018 16:00 Liberec Litvínov under 5:0 4:0,0:0,1:0
12.10.2018 18:00 Kometa Brno Litvínov under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.10.2018 16:00 Litvínov Hradec Králové under 2:1 0:0,1:1,1:0
05.10.2018 17:30 Litvínov Třinec under 0:2 0:2,0:0,0:0
30.09.2018 17:30 Litvínov Olomouc under 2:1 0:1,1:0,1:0
28.09.2018 17:30 Karlovy Vary Litvínov over 3:4 1:1,2:0,0:2
23.09.2018 17:30 Litvínov Chomutov under 4:1 1:0,2:1,1:0
21.09.2018 18:00 Pardubice Litvínov over 2:6 0:3,0:1,2:2
16.09.2018 17:30 Litvínov Zlín over 5:2 2:0,1:1,2:1
14.09.2018 17:30 Mladá Boleslav Litvínov over 3:4 1:2,2:2,0:0
ukáž viac

Kometa Brno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.03.2019 19:00 Kometa Brno Hradec Králové porovnaj tímy
ukáž viac

Litvínov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.03.2019 15:30 Litvínov Chomutov porovnaj tímy
ukáž viac

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 57 17 6 1 26 -13 151 164 82
2. Karlovy Vary 57 11 4 8 22 -32 140 172 61
3. Chomutov 57 10 4 5 29 -60 130 190 55
4. Pardubice 57 9 2 5 34 -87 120 207 42

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 52 27 3 5 9 45 170 125 101
2. Třinec 52 27 3 3 13 36 153 117 99
3. Plzeň 52 19 7 6 7 62 178 116 98
4. Hradec Králové 52 19 6 6 9 22 147 125 93
5. Kometa Brno 52 16 7 5 12 16 149 133 88
6. Olomouc 52 21 3 7 11 -9 127 136 85
7. Vítkovice 52 20 4 3 18 11 142 131 83
8. Mladá Boleslav 52 22 3 1 22 10 128 118 82
9. Zlín 52 19 3 5 17 -1 143 144 77
10. Sparta Praha Sparta Praha 52 13 7 2 21 0 140 140 76
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 52 27 3 5 9 45 170 125 101
2. Třinec 52 27 3 3 13 36 153 117 99
3. Plzeň 52 19 7 6 7 62 178 116 98
4. Hradec Králové 52 19 6 6 9 22 147 125 93
5. Kometa Brno 52 16 7 5 12 16 149 133 88
6. Olomouc 52 21 3 7 11 -9 127 136 85
7. Vítkovice 52 20 4 3 18 11 142 131 83
8. Mladá Boleslav 52 22 3 1 22 10 128 118 82
9. Litvínov 57 17 6 1 26 -13 151 164 82
10. Zlín 52 19 3 5 17 -1 143 144 77
11. Sparta Praha Sparta Praha 52 13 7 2 21 0 140 140 76
12. Karlovy Vary 57 11 4 8 22 -32 140 172 61
13. Chomutov 57 10 4 5 29 -60 130 190 55
14. Pardubice 57 9 2 5 34 -87 120 207 42

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 28 12 1 1 12 5 76 71 42
2. Karlovy Vary 28 8 2 3 10 -4 72 76 37
3. Chomutov 29 7 2 4 10 -11 75 86 35
4. Pardubice 29 5 1 4 14 -36 71 107 24

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 17 2 2 1 54 101 47 63
2. Třinec 26 13 2 3 3 22 82 60 52
3. Plzeň 26 13 1 6 -1 42 97 55 50
4. Hradec Králové 26 15 2 2 3 29 79 50 57
5. Kometa Brno 26 11 3 2 5 18 76 58 50
6. Olomouc 26 12 2 3 4 7 66 59 49
7. Vítkovice 26 14 3 3 0 41 96 55 60
8. Mladá Boleslav 26 13 1 0 11 14 66 52 44
9. Zlín 26 13 1 3 5 16 80 64 47
10. Sparta Praha Sparta Praha 26 9 1 2 11 -1 70 71 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 17 2 2 1 54 101 47 63
2. Vítkovice 26 14 3 3 0 41 96 55 60
3. Hradec Králové 26 15 2 2 3 29 79 50 57
4. Třinec 26 13 2 3 3 22 82 60 52
5. Plzeň 26 13 1 6 -1 42 97 55 50
6. Kometa Brno 26 11 3 2 5 18 76 58 50
7. Olomouc 26 12 2 3 4 7 66 59 49
8. Zlín 26 13 1 3 5 16 80 64 47
9. Mladá Boleslav 26 13 1 0 11 14 66 52 44
10. Litvínov 28 12 1 1 12 5 76 71 42
11. Karlovy Vary 28 8 2 3 10 -4 72 76 37
12. Chomutov 29 7 2 4 10 -11 75 86 35
13. Sparta Praha Sparta Praha 26 9 1 2 11 -1 70 71 34
14. Pardubice 29 5 1 4 14 -36 71 107 24

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 29 5 5 0 14 -18 75 93 40
2. Karlovy Vary 29 3 2 5 12 -28 68 96 24
3. Chomutov 28 3 2 1 19 -49 55 104 20
4. Pardubice 28 4 1 1 20 -51 49 100 18

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 10 1 3 8 -9 69 78 38
2. Třinec 26 14 1 0 10 14 71 57 47
3. Plzeň 26 6 6 0 8 20 81 61 48
4. Hradec Králové 26 4 4 4 6 -7 68 75 36
5. Kometa Brno 26 5 4 3 7 -2 73 75 38
6. Olomouc 26 9 1 4 7 -16 61 77 36
7. Vítkovice 26 6 1 0 18 -30 46 76 23
8. Mladá Boleslav 26 9 2 1 11 -4 62 66 38
9. Zlín 26 6 2 2 12 -17 63 80 30
10. Sparta Praha Sparta Praha 26 4 6 0 10 1 70 69 42
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Plzeň 26 6 6 0 8 20 81 61 48
2. Třinec 26 14 1 0 10 14 71 57 47
3. Sparta Praha Sparta Praha 26 4 6 0 10 1 70 69 42
4. Litvínov 29 5 5 0 14 -18 75 93 40
5. Mladá Boleslav 26 9 2 1 11 -4 62 66 38
6. Kometa Brno 26 5 4 3 7 -2 73 75 38
7. Liberec 26 10 1 3 8 -9 69 78 38
8. Hradec Králové 26 4 4 4 6 -7 68 75 36
9. Olomouc 26 9 1 4 7 -16 61 77 36
10. Zlín 26 6 2 2 12 -17 63 80 30
11. Karlovy Vary 29 3 2 5 12 -28 68 96 24
12. Vítkovice 26 6 1 0 18 -30 46 76 23
13. Chomutov 28 3 2 1 19 -49 55 104 20
14. Pardubice 28 4 1 1 20 -51 49 100 18