3117964-----------

Hradec Králové VS Liberec


Hradec Králové

Liberec

81****71798

Hradec Králové (T1) VS Liberec (T2)

Hradec Králové

Liberec

Zaujímavé

Hradec Králové

  • Až 38 zápasov tímu Hradec Králové skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 55 zápasov, to je až 69%.
  • Hradec Králové už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Hradec Králové už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Hradec Králové ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Hradec Králové už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Liberec

  • 33 víťazstiev z celkového počtu 54 (61% výhier).
  • 30 z celkového počtu 54 zápasov tímu Liberec skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • Liberec už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 19 z 27 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / Extraliga / 2018/2019
24.02.2019 16:00 Liberec Hradec Králové over 6:3 1:2,2:1,3:0
13.01.2019 15:30 Hradec Králové Liberec under 3:1 0:0,0:1,3:0
25.11.2018 16:00 Liberec Hradec Králové over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
12.10.2018 18:00 Hradec Králové Liberec under 3:2 0:0,1:0,1:2
Česko / Extraliga / 2017/2018
26.03.2018 17:20 Hradec Králové Liberec under 2:1 0:0,2:0,0:1
24.03.2018 11:00 Liberec Hradec Králové under 1:2 0:0,0:1,1:1
22.03.2018 17:20 Hradec Králové Liberec under 1:2 0:1,0:1,1:0
20.03.2018 18:00 Liberec Hradec Králové under 3:0 2:0,1:0,0:0
19.03.2018 17:20 Liberec Hradec Králové over 4:2 2:1,1:0,1:1
16.03.2018 17:20 Hradec Králové Liberec under 3:1 0:1,0:0,3:0
15.03.2018 18:00 Hradec Králové Liberec under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
14.01.2018 17:00 Hradec Králové Liberec under 3:1 1:0,0:1,2:0
01.12.2017 17:00 Liberec Hradec Králové over 5:4ppsn 3:1,1:2,0:1,0:0,-:-
17.10.2017 18:00 Hradec Králové Liberec under 3:1 1:0,1:0,1:1
08.09.2017 18:00 Liberec Hradec Králové under 3:0 1:0,1:0,1:0
Česko / Extraliga / 2016/2017
19.02.2017 16:00 Liberec Hradec Králové under 2:1 2:0,0:1,0:0
03.01.2017 18:00 Hradec Králové Liberec under 3:2 0:0,2:2,1:0
18.11.2016 18:00 Liberec Hradec Králové under 2:1 2:0,0:1,0:0
02.10.2016 17:00 Hradec Králové Liberec under 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
Česko / Extraliga / 2015/2016
05.02.2016 18:00 Hradec Králové Liberec over 5:1 1:1,3:0,1:0
26.12.2015 16:00 Liberec Hradec Králové over 5:4 0:1,3:1,2:2
08.12.2015 18:00 Hradec Králové Liberec over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
20.09.2015 15:00 Liberec Hradec Králové over 4:2 0:2,3:0,1:0
Česko / Extraliga / 2014/2015
27.01.2015 18:00 Hradec Králové Liberec under 2:1 0:0,1:1,1:0
12.12.2014 18:00 Liberec Hradec Králové under 1:0 1:0,0:0,0:0
26.10.2014 17:30 Hradec Králové Liberec under 3:1 1:0,1:0,1:1
16.09.2014 18:00 Liberec Hradec Králové under 2:1 0:0,1:1,1:0

Hradec Králové

11 - 5 - 11

Liberec

Hradec Králové


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.03.2019 19:00 Kometa Brno Hradec Králové under 2:1 0:0,1:1,1:0
19.03.2019 19:00 Hradec Králové Kometa Brno under 0:5 0:2,0:1,0:2
18.03.2019 17:00 Hradec Králové Kometa Brno under 1:3 0:2,1:0,0:1
08.03.2019 18:00 Pardubice Hradec Králové over 4:2 3:1,0:0,1:1
05.03.2019 17:30 Hradec Králové Mladá Boleslav under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
03.03.2019 16:00 Vítkovice Hradec Králové under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:0
01.03.2019 18:00 Hradec Králové Plzeň under 1:2 0:0,0:1,1:1
24.02.2019 16:00 Liberec Hradec Králové over 6:3 1:2,2:1,3:0
22.02.2019 18:00 Hradec Králové Litvínov under 4:1 3:0,1:1,0:0
19.02.2019 18:00 Kometa Brno Hradec Králové under 0:3 0:2,0:0,0:1
17.02.2019 15:30 Karlovy Vary Hradec Králové under 1:4 0:2,1:1,0:1
15.02.2019 17:00 Třinec Hradec Králové over 1:5 1:2,0:0,0:3
13.02.2019 18:00 Olomouc Hradec Králové under 1:3 0:1,1:1,0:1
03.02.2019 17:30 Hradec Králové Zlín over 3:4sn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
01.02.2019 17:30 Chomutov Hradec Králové under 1:3 0:0,1:2,0:1
29.01.2019 17:20 Hradec Králové Sparta Praha under 2:3 0:3,0:0,2:0
26.01.2019 17:00 Hradec Králové Pardubice under 2:1 0:1,1:0,1:0
25.01.2019 17:30 Mladá Boleslav Hradec Králové over 8:5 3:3,2:0,3:2
20.01.2019 17:00 Hradec Králové Vítkovice under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.01.2019 17:30 Plzeň Hradec Králové under 4:0 1:0,1:0,2:0
13.01.2019 15:30 Hradec Králové Liberec under 3:1 0:0,0:1,3:0
11.01.2019 17:30 Litvínov Hradec Králové under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.01.2019 18:20 Kometa Brno Hradec Králové over 4:5sn 1:1,0:1,3:2,0:0,0:1
04.01.2019 18:00 Hradec Králové Karlovy Vary under 3:2 1:1,2:0,0:1
29.12.2018 15:00 Hradec Králové Olomouc under 1:0 0:0,0:0,1:0
26.12.2018 15:30 Zlín Hradec Králové over 6:4 1:1,2:3,3:0
21.12.2018 18:00 Hradec Králové Chomutov under 5:0 1:0,2:0,2:0
09.12.2018 18:20 Pardubice Hradec Králové under 1:4 1:0,0:1,0:3
07.12.2018 18:00 Hradec Králové Mladá Boleslav under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
04.12.2018 18:00 Hradec Králové Třinec over 4:2 2:2,0:0,2:0
02.12.2018 16:00 Vítkovice Hradec Králové over 4:5sn 1:2,1:0,2:2,0:0,2:3
30.11.2018 18:00 Hradec Králové Plzeň over 2:4 1:3,0:0,1:1
25.11.2018 16:00 Liberec Hradec Králové over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
23.11.2018 18:00 Hradec Králové Litvínov under 3:2 0:0,0:1,3:1
20.11.2018 17:00 Třinec Hradec Králové under 3:1 1:1,1:0,1:0
18.11.2018 17:00 Hradec Králové Kometa Brno over 6:3 3:2,1:0,2:1
16.11.2018 17:30 Karlovy Vary Hradec Králové under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,3:2
04.11.2018 17:20 Olomouc Hradec Králové under 3:1 0:1,0:0,3:0
02.11.2018 18:00 Hradec Králové Zlín over 4:2 1:0,2:2,1:0
30.10.2018 17:30 Chomutov Hradec Králové over 3:4pp 0:2,3:0,0:1,0:1
28.10.2018 18:30 Hradec Králové Sparta Praha under 2:3 2:0,0:0,0:3
26.10.2018 18:00 Hradec Králové Pardubice over 4:6 0:1,1:4,3:1
21.10.2018 16:00 Mladá Boleslav Hradec Králové under 4:1 0:1,2:0,2:0
19.10.2018 18:00 Hradec Králové Vítkovice under 4:1 0:0,2:1,2:0
14.10.2018 18:20 Plzeň Hradec Králové under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
12.10.2018 18:00 Hradec Králové Liberec under 3:2 0:0,1:0,1:2
07.10.2018 16:00 Litvínov Hradec Králové under 2:1 0:0,1:1,1:0
05.10.2018 18:00 Hradec Králové Kometa Brno over 4:2 1:1,1:1,2:0
30.09.2018 17:00 Hradec Králové Karlovy Vary over 4:2 2:0,1:1,1:1
28.09.2018 18:00 Hradec Králové Třinec under 2:0 1:0,0:0,1:0
25.09.2018 18:30 Sparta Praha Hradec Králové under 1:2 1:0,0:0,0:1
23.09.2018 17:00 Hradec Králové Olomouc under 4:1 1:0,2:0,1:1
20.09.2018 17:30 Zlín Hradec Králové under 1:2 0:0,0:1,1:1
16.09.2018 17:00 Hradec Králové Chomutov under 3:2 2:0,0:1,1:1
14.09.2018 18:30 Sparta Praha Hradec Králové under 4:0 1:0,1:0,2:0
ukáž viac

Liberec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.03.2019 19:00 Liberec Mladá Boleslav over 6:2 2:1,2:1,2:0
20.03.2019 19:00 Liberec Mladá Boleslav over 5:1 3:0,1:0,1:1
08.03.2019 18:00 Sparta Praha Liberec over 5:2 1:1,1:0,3:1
05.03.2019 17:30 Liberec Vítkovice under 3:1 0:0,1:0,2:1
03.03.2019 16:00 Liberec Kometa Brno under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
01.03.2019 17:30 Litvínov Liberec over 6:3 1:2,3:1,2:0
24.02.2019 16:00 Liberec Hradec Králové over 6:3 1:2,2:1,3:0
22.02.2019 18:00 Olomouc Liberec under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.02.2019 18:00 Liberec Karlovy Vary under 3:1 2:1,1:0,0:0
17.02.2019 16:00 Mladá Boleslav Liberec under 1:4 1:1,0:2,0:1
15.02.2019 18:00 Liberec Zlín under 2:3 1:0,0:1,1:2
13.02.2019 17:00 Třinec Liberec over 2:5 0:2,1:1,1:2
03.02.2019 16:00 Liberec Chomutov over 7:2 3:1,4:0,0:1
01.02.2019 18:00 Pardubice Liberec under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.01.2019 18:00 Liberec Plzeň under 4:0 0:0,0:0,4:0
27.01.2019 15:00 Sparta Praha Liberec under 1:2 0:1,1:0,0:1
25.01.2019 17:30 Vítkovice Liberec under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
22.01.2019 18:00 Liberec Třinec over 4:3 1:0,2:0,1:3
20.01.2019 16:20 Kometa Brno Liberec under 1:2 0:0,0:2,1:0
18.01.2019 18:00 Liberec Litvínov under 2:3 2:1,0:1,0:1
13.01.2019 15:30 Hradec Králové Liberec under 3:1 0:0,0:1,3:0
11.01.2019 18:00 Liberec Olomouc over 5:1 2:0,2:0,1:1
06.01.2019 15:30 Karlovy Vary Liberec under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:2
05.01.2019 14:00 Liberec Mladá Boleslav under 4:1 0:0,3:0,1:1
30.12.2018 15:30 Zlín Liberec over 2:4 0:1,2:1,0:2
26.12.2018 15:30 Chomutov Liberec over 2:4 1:1,1:1,0:2
21.12.2018 18:00 Liberec Pardubice under 3:1 1:0,2:1,0:0
19.12.2018 17:30 Plzeň Liberec over 7:3 4:2,1:0,2:1
09.12.2018 16:00 Liberec Sparta Praha under 4:1 1:0,1:0,2:1
07.12.2018 18:00 Liberec Vítkovice under 4:0 2:0,0:0,2:0
02.12.2018 14:00 Liberec Kometa Brno over 5:2 2:0,2:1,1:1
30.11.2018 17:30 Litvínov Liberec over 6:2 2:0,3:2,1:0
25.11.2018 16:00 Liberec Hradec Králové over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
23.11.2018 18:00 Olomouc Liberec under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
18.11.2018 16:00 Liberec Karlovy Vary under 4:1 1:1,2:0,1:0
16.11.2018 17:30 Mladá Boleslav Liberec over 5:2 3:1,0:1,2:0
14.11.2018 17:20 Liberec Zlín over 5:3 1:0,0:3,4:0
04.11.2018 15:00 Třinec Liberec over 5:3 0:2,4:0,1:1
02.11.2018 18:00 Liberec Chomutov under 2:1 1:0,1:1,0:0
28.10.2018 16:00 Liberec Plzeň under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.10.2018 16:00 Liberec Sparta Praha over 4:5 3:2,1:0,0:2
21.10.2018 17:00 Vítkovice Liberec over 6:4 0:0,2:1,4:3
19.10.2018 18:00 Kometa Brno Liberec over 2:5 2:3,0:2,0:0
14.10.2018 16:00 Liberec Litvínov under 5:0 4:0,0:0,1:0
12.10.2018 18:00 Hradec Králové Liberec under 3:2 0:0,1:0,1:2
06.10.2018 16:00 Liberec Olomouc over 4:3 0:1,1:2,2:0
05.10.2018 17:30 Karlovy Vary Liberec under 2:3 0:1,1:1,1:1
02.10.2018 18:00 Pardubice Liberec under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.09.2018 16:00 Liberec Mladá Boleslav over 8:3 3:1,3:0,2:2
28.09.2018 17:00 Zlín Liberec over 2:7 0:1,1:3,1:3
23.09.2018 16:00 Liberec Třinec under 4:1 1:1,1:0,2:0
21.09.2018 17:30 Chomutov Liberec under 1:3 0:1,1:2,0:0
16.09.2018 14:00 Liberec Pardubice under 0:2 0:1,0:0,0:1
14.09.2018 17:30 Plzeň Liberec under 4:0 3:0,0:0,1:0
ukáž viac

Hradec Králové


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.03.2019 19:00 Kometa Brno Hradec Králové porovnaj tímy
ukáž viac

Liberec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.03.2019 17:00 Mladá Boleslav Liberec porovnaj tímy
25.03.2019 19:00 Mladá Boleslav Liberec porovnaj tímy
ukáž viac

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 57 17 6 1 26 -13 151 164 82
2. Karlovy Vary 57 11 4 8 22 -32 140 172 61
3. Chomutov 57 10 4 5 29 -60 130 190 55
4. Pardubice 57 9 2 5 34 -87 120 207 42

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 52 27 3 5 9 45 170 125 101
2. Třinec 52 27 3 3 13 36 153 117 99
3. Plzeň 52 19 7 6 7 62 178 116 98
4. Hradec Králové 52 19 6 6 9 22 147 125 93
5. Kometa Brno 52 16 7 5 12 16 149 133 88
6. Olomouc 52 21 3 7 11 -9 127 136 85
7. Vítkovice 52 20 4 3 18 11 142 131 83
8. Mladá Boleslav 52 22 3 1 22 10 128 118 82
9. Zlín 52 19 3 5 17 -1 143 144 77
10. Sparta Praha Sparta Praha 52 13 7 2 21 0 140 140 76
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 52 27 3 5 9 45 170 125 101
2. Třinec 52 27 3 3 13 36 153 117 99
3. Plzeň 52 19 7 6 7 62 178 116 98
4. Hradec Králové 52 19 6 6 9 22 147 125 93
5. Kometa Brno 52 16 7 5 12 16 149 133 88
6. Olomouc 52 21 3 7 11 -9 127 136 85
7. Vítkovice 52 20 4 3 18 11 142 131 83
8. Mladá Boleslav 52 22 3 1 22 10 128 118 82
9. Litvínov 57 17 6 1 26 -13 151 164 82
10. Zlín 52 19 3 5 17 -1 143 144 77
11. Sparta Praha Sparta Praha 52 13 7 2 21 0 140 140 76
12. Karlovy Vary 57 11 4 8 22 -32 140 172 61
13. Chomutov 57 10 4 5 29 -60 130 190 55
14. Pardubice 57 9 2 5 34 -87 120 207 42

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 28 12 1 1 12 5 76 71 42
2. Karlovy Vary 28 8 2 3 10 -4 72 76 37
3. Chomutov 29 7 2 4 10 -11 75 86 35
4. Pardubice 29 5 1 4 14 -36 71 107 24

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 17 2 2 1 54 101 47 63
2. Třinec 26 13 2 3 3 22 82 60 52
3. Plzeň 26 13 1 6 -1 42 97 55 50
4. Hradec Králové 26 15 2 2 3 29 79 50 57
5. Kometa Brno 26 11 3 2 5 18 76 58 50
6. Olomouc 26 12 2 3 4 7 66 59 49
7. Vítkovice 26 14 3 3 0 41 96 55 60
8. Mladá Boleslav 26 13 1 0 11 14 66 52 44
9. Zlín 26 13 1 3 5 16 80 64 47
10. Sparta Praha Sparta Praha 26 9 1 2 11 -1 70 71 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 17 2 2 1 54 101 47 63
2. Vítkovice 26 14 3 3 0 41 96 55 60
3. Hradec Králové 26 15 2 2 3 29 79 50 57
4. Třinec 26 13 2 3 3 22 82 60 52
5. Plzeň 26 13 1 6 -1 42 97 55 50
6. Kometa Brno 26 11 3 2 5 18 76 58 50
7. Olomouc 26 12 2 3 4 7 66 59 49
8. Zlín 26 13 1 3 5 16 80 64 47
9. Mladá Boleslav 26 13 1 0 11 14 66 52 44
10. Litvínov 28 12 1 1 12 5 76 71 42
11. Karlovy Vary 28 8 2 3 10 -4 72 76 37
12. Chomutov 29 7 2 4 10 -11 75 86 35
13. Sparta Praha Sparta Praha 26 9 1 2 11 -1 70 71 34
14. Pardubice 29 5 1 4 14 -36 71 107 24

Relegation

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Litvínov 29 5 5 0 14 -18 75 93 40
2. Karlovy Vary 29 3 2 5 12 -28 68 96 24
3. Chomutov 28 3 2 1 19 -49 55 104 20
4. Pardubice 28 4 1 1 20 -51 49 100 18

Basic group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Liberec 26 10 1 3 8 -9 69 78 38
2. Třinec 26 14 1 0 10 14 71 57 47
3. Plzeň 26 6 6 0 8 20 81 61 48
4. Hradec Králové 26 4 4 4 6 -7 68 75 36
5. Kometa Brno 26 5 4 3 7 -2 73 75 38
6. Olomouc 26 9 1 4 7 -16 61 77 36
7. Vítkovice 26 6 1 0 18 -30 46 76 23
8. Mladá Boleslav 26 9 2 1 11 -4 62 66 38
9. Zlín 26 6 2 2 12 -17 63 80 30
10. Sparta Praha Sparta Praha 26 4 6 0 10 1 70 69 42
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Plzeň 26 6 6 0 8 20 81 61 48
2. Třinec 26 14 1 0 10 14 71 57 47
3. Sparta Praha Sparta Praha 26 4 6 0 10 1 70 69 42
4. Litvínov 29 5 5 0 14 -18 75 93 40
5. Mladá Boleslav 26 9 2 1 11 -4 62 66 38
6. Kometa Brno 26 5 4 3 7 -2 73 75 38
7. Liberec 26 10 1 3 8 -9 69 78 38
8. Hradec Králové 26 4 4 4 6 -7 68 75 36
9. Olomouc 26 9 1 4 7 -16 61 77 36
10. Zlín 26 6 2 2 12 -17 63 80 30
11. Karlovy Vary 29 3 2 5 12 -28 68 96 24
12. Vítkovice 26 6 1 0 18 -30 46 76 23
13. Chomutov 28 3 2 1 19 -49 55 104 20
14. Pardubice 28 4 1 1 20 -51 49 100 18