3393791-----------

Přerov U21 VS Žďár nad Sázavou U21


Přerov U21

Žďár nad Sázavou U21

1305****77132

Přerov U21 (T1) VS Žďár nad Sázavou U21 (T2)

Přerov U21

Žďár nad Sázavou U21

Zaujímavé

Přerov U21

  • Přerov U21 už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Přerov U21 už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Přerov U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Žďár nad Sázavou U21

  • Mužsvo Žďár nad Sázavou U21 prehralo až 69% svojích zápasov (33 prehier z 48).
  • Tím Žďár nad Sázavou U21 odohral až 35 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 73% z celkového počtu 48 zápasov.
  • Žďár nad Sázavou U21 už 14 zápasov v rade neremízovali.
  • Žďár nad Sázavou U21 ťahá aktuálne sériu 6 prehier v rade.
  • Žďár nad Sázavou U21 už 6 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 100%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / ELJ / 2018/2019
16.03.2019 15:45 Žďár nad Sázavou U21 Přerov U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
07.03.2019 16:00 Přerov U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
22.02.2019 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Přerov U21 over 2:8 0:1,0:4,2:3
06.02.2019 18:00 Přerov U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0

Přerov U21

4 - 0 - 0

Žďár nad Sázavou U21

Přerov U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.03.2019 15:45 Žďár nad Sázavou U21 Přerov U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
14.03.2019 16:00 Přerov U21 Jihlava U21 over 5:2 0:1,3:1,2:0
12.03.2019 17:00 Jihlava U21 Přerov U21 under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
09.03.2019 13:30 Havlíčkův Brod U21 Přerov U21 under 1:4 1:2,0:1,0:1
07.03.2019 16:00 Přerov U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
28.02.2019 17:00 Přerov U21 Havlíčkův Brod U21 over 6:4 4:1,1:3,1:0
23.02.2019 12:00 Jihlava U21 Přerov U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
22.02.2019 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Přerov U21 over 2:8 0:1,0:4,2:3
19.02.2019 17:00 Přerov U21 Zlín U21 over 3:4 0:1,2:1,1:2
16.02.2019 12:30 Přerov U21 Mladá Boleslav U21 under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
15.02.2019 17:00 Přerov U21 Kladno U21 over 4:3pp 3:0,0:2,0:1,1:0
06.02.2019 18:00 Přerov U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
02.02.2019 12:30 Chomutov U21 Přerov U21 over 3:4 0:0,3:4,0:0
01.02.2019 18:00 Karlovy Vary U21 Přerov U21 over 5:1 0:0,3:0,2:1
26.01.2019 12:00 Přerov U21 Olomouc U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
25.01.2019 17:00 Přerov U21 Havířov U21 over 2:5 1:2,1:2,0:1
19.01.2019 12:00 Hradec Králové U21 Přerov U21 under 2:3sn 0:2,0:0,2:0,0:0,0:1
18.01.2019 18:00 Havlíčkův Brod U21 Přerov U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
12.01.2019 16:00 Přerov U21 Jihlava U21 over 2:4 0:2,0:1,2:1
05.01.2019 13:00 Mladá Boleslav U21 Přerov U21 under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,3:4
04.01.2019 16:00 Kladno U21 Přerov U21 over 7:2 1:0,3:2,3:0
22.12.2018 12:00 Přerov U21 Chomutov U21 over 5:4pp 1:1,2:0,1:3,1:0
21.12.2018 17:00 Přerov U21 Karlovy Vary U21 over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
13.12.2018 17:30 Zlín U21 Přerov U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
08.12.2018 12:00 Olomouc U21 Přerov U21 under 2:1 2:0,0:0,0:1
07.12.2018 18:00 Havířov U21 Přerov U21 over 3:4 0:1,3:2,0:1
01.12.2018 13:15 Přerov U21 Hradec Králové U21 under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
30.11.2018 17:00 Přerov U21 Havlíčkův Brod U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
24.11.2018 16:00 Přerov U21 Zlín U21 over 2:4 0:0,2:3,0:1
23.11.2018 18:00 Havířov U21 Přerov U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
17.11.2018 12:00 Přerov U21 Třinec U21 over 2:5 1:0,1:4,0:1
16.11.2018 17:30 Vsetín U21 Přerov U21 over 5:3 3:2,1:0,1:1
03.11.2018 16:00 Přerov U21 Vítkovice U21 under 2:3 2:1,0:2,0:0
02.11.2018 16:00 Zlín U21 Přerov U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
27.10.2018 16:00 Přerov U21 Havířov U21 over 3:5 1:2,1:0,1:3
26.10.2018 18:00 Třinec U21 Přerov U21 over 5:3 1:1,1:1,3:1
20.10.2018 16:00 Přerov U21 Vsetín U21 over 4:2 2:1,0:1,2:0
19.10.2018 17:30 Vítkovice U21 Přerov U21 over 9:0 2:0,4:0,3:0
06.10.2018 16:00 Přerov U21 Zlín U21 over 6:3 1:0,2:2,3:1
05.10.2018 18:00 Havířov U21 Přerov U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
29.09.2018 12:00 Přerov U21 Třinec U21 over 2:4 0:2,0:1,2:1
28.09.2018 17:30 Vsetín U21 Přerov U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
22.09.2018 12:00 Přerov U21 Vítkovice U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
21.09.2018 16:00 Zlín U21 Přerov U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
16.09.2018 16:00 Přerov U21 Havířov U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1
14.09.2018 18:00 Třinec U21 Přerov U21 under 4:0 3:0,0:0,1:0
09.09.2018 14:00 Přerov U21 Vsetín U21 under 5:0 0:0,1:0,4:0
07.09.2018 17:30 Vítkovice U21 Přerov U21 over 6:3 1:1,0:1,5:1
ukáž viac

Žďár nad Sázavou U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.03.2019 15:45 Žďár nad Sázavou U21 Přerov U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.03.2019 17:00 Havlíčkův Brod U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:4 1:1,1:2,3:1
13.03.2019 18:00 Jihlava U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
09.03.2019 15:15 Žďár nad Sázavou U21 Jihlava U21 over 2:7 2:1,0:3,0:3
07.03.2019 16:00 Přerov U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
02.03.2019 14:15 Žďár nad Sázavou U21 Havlíčkův Brod U21 over 3:10 2:4,0:3,1:3
23.02.2019 16:30 Žďár nad Sázavou U21 Zlín U21 under 4:1 2:1,1:0,1:0
22.02.2019 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Přerov U21 over 2:8 0:1,0:4,2:3
16.02.2019 12:00 Olomouc U21 Žďár nad Sázavou U21 over 2:6 0:1,1:3,1:2
14.02.2019 17:00 Havířov U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
08.02.2019 16:00 Zlín U21 Žďár nad Sázavou U21 under 0:3 0:2,0:0,0:1
06.02.2019 18:00 Přerov U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
01.02.2019 17:00 Žďár nad Sázavou U21 Kladno U21 over 2:5 1:1,0:2,1:2
31.01.2019 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Mladá Boleslav U21 over 1:6 1:2,0:1,0:3
29.01.2019 18:30 Žďár nad Sázavou U21 Jihlava U21 over 6:7sn 3:1,1:3,2:2,0:0,0:1
26.01.2019 12:00 Hradec Králové U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:3 3:2,2:0,0:1
25.01.2019 18:00 Havlíčkův Brod U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
19.01.2019 13:00 Žďár nad Sázavou U21 Chomutov U21 over 2:4 0:0,0:1,2:3
18.01.2019 17:00 Žďár nad Sázavou U21 Karlovy Vary U21 over 4:2 0:2,0:0,4:0
05.01.2019 12:45 Žďár nad Sázavou U21 Olomouc U21 over 0:9 0:1,0:5,0:3
04.01.2019 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Havířov U21 over 3:4 2:2,1:2,0:0
21.12.2018 16:00 Kladno U21 Žďár nad Sázavou U21 over 6:3 1:1,1:1,4:1
20.12.2018 18:00 Mladá Boleslav U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
15.12.2018 12:00 Jihlava U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:2 1:1,2:1,1:0
08.12.2018 13:15 Žďár nad Sázavou U21 Hradec Králové U21 over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
07.12.2018 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Havlíčkův Brod U21 over 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
01.12.2018 12:30 Chomutov U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
30.11.2018 18:00 Karlovy Vary U21 Žďár nad Sázavou U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
22.11.2018 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Jihlava U21 under 2:3 0:0,2:1,0:2
17.11.2018 15:00 Žďár nad Sázavou U21 Kometa Brno U21 over 5:3 1:0,3:2,1:1
15.11.2018 19:00 Kometa Brno U21 Žďár nad Sázavou U21 over 6:2 2:1,3:1,1:0
03.11.2018 12:00 Olomouc U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:3 2:2,1:0,1:1
27.10.2018 12:00 Jihlava U21 Žďár nad Sázavou U21 over 2:6 0:2,2:3,0:1
23.10.2018 16:30 Žďár nad Sázavou U21 České Budějovice U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
20.10.2018 12:30 České Budějovice U21 Žďár nad Sázavou U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
18.10.2018 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Olomouc U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
15.10.2018 16:00 Žďár nad Sázavou U21 Salzburg U21 over 6:5pp 1:0,3:2,1:3,1:0
06.10.2018 11:00 Salzburg U21 Žďár nad Sázavou U21 over 7:4 1:0,4:2,2:2
05.10.2018 17:40 Salzburg U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
29.09.2018 12:00 Kometa Brno U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:3 1:1,1:2,3:0
27.09.2018 18:00 Žďár nad Sázavou U21 České Budějovice U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
22.09.2018 12:30 České Budějovice U21 Žďár nad Sázavou U21 over 3:4 1:4,1:0,1:0
20.09.2018 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Jihlava U21 under 3:2 0:1,2:1,1:0
16.09.2018 13:00 Žďár nad Sázavou U21 Salzburg U21 over 6:2 2:1,2:1,2:0
15.09.2018 12:00 Jihlava U21 Žďár nad Sázavou U21 over 3:5 0:1,1:4,2:0
13.09.2018 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Kometa Brno U21 over 1:5 0:1,1:3,0:1
09.09.2018 16:00 Olomouc U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:2 3:1,1:1,1:0
07.09.2018 16:00 Žďár nad Sázavou U21 Olomouc U21 over 6:1 2:0,2:0,2:1
ukáž viac

Přerov U21


nenájdený žiadny zápas

Žďár nad Sázavou U21


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group for 17th Place

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sparta Praha U21 48 18 7 6 4 55 200 145 95
2. Vítkovice U21 48 18 7 6 4 50 196 146 95
3. Plzeň U21 48 17 7 5 7 36 165 129 91
4. Třinec U21 48 23 3 5 9 33 168 135 89
5. Karlovy Vary U21 48 12 9 4 10 31 148 117 85
6. Pardubice U21 48 17 4 10 3 18 166 148 81
7. Liberec U21 48 16 4 8 8 23 175 152 76
8. Salzburg U21 48 16 5 3 16 29 202 173 76
9. Havířov U21 48 19 3 4 15 11 136 125 76
10. Chomutov U21 48 19 3 3 17 8 136 128 75
11. Kometa Brno U21 48 10 8 5 12 7 172 165 75
12. Slavia Praha U21 48 12 6 7 10 3 155 152 73
13. Zlín U21 48 19 3 1 21 -8 148 156 73
14. Hradec Králové U21 48 12 6 5 14 27 148 121 71
15. Mladá Boleslav U21 48 12 6 5 14 -16 143 159 71
16. Litvínov U21 48 14 5 3 18 -16 163 179 70
17. České Budějovice U21 48 17 2 6 15 -20 150 170 67
18. Kladno U21 48 16 2 8 12 -9 155 164 66
19. Přerov U21 48 11 6 3 19 -16 130 146 66
20. Olomouc U21 48 10 6 5 16 -20 130 150 65
21. Jihlava U21 48 11 4 3 23 -38 123 161 56
22. Vsetín U21 48 10 4 6 18 -52 141 193 56
23. Havlíčkův Brod U21 48 7 4 1 31 -72 129 201 42
24. Žďár nad Sázavou U21 48 10 1 3 30 -64 135 199 38

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group for 17th Place

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vítkovice U21 24 12 3 4 -2 41 102 61 55
2. Pardubice U21 24 13 2 3 1 29 92 63 52
3. Salzburg U21 24 15 1 1 5 44 120 76 51
4. Karlovy Vary U21 24 8 5 1 4 33 82 49 50
5. Plzeň U21 24 9 4 3 1 26 88 62 50
6. Kometa Brno U21 24 8 5 1 4 34 100 66 50
7. Slavia Praha U21 24 7 5 3 1 16 81 65 49
8. Sparta Praha U21 24 10 3 2 4 26 100 74 47
9. Havířov U21 24 11 2 3 3 15 69 54 46
10. Liberec U21 24 6 4 5 0 28 89 61 43
11. Litvínov U21 24 9 3 1 7 15 89 74 43
12. Olomouc U21 24 6 4 2 6 3 70 67 40
13. Mladá Boleslav U21 24 9 2 3 5 -3 65 68 40
14. Třinec U21 24 11 1 2 7 15 89 74 40
15. Kladno U21 24 11 1 2 7 9 89 80 40
16. Zlín U21 24 11 1 1 9 0 79 79 39
17. České Budějovice U21 24 9 2 1 9 14 89 75 38
18. Hradec Králové U21 24 5 4 2 7 12 77 65 37
19. Přerov U21 24 4 4 2 8 3 76 73 34
20. Vsetín U21 24 7 2 3 7 -8 83 91 34
21. Chomutov U21 24 9 1 1 11 -2 63 65 33
22. Jihlava U21 24 4 2 2 12 -26 57 83 24
23. Žďár nad Sázavou U21 24 5 1 3 11 -37 69 106 23
24. Havlíčkův Brod U21 24 5 1 1 15 -41 62 103 21

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group for 17th Place

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Třinec U21 24 12 2 3 2 18 79 61 49
2. Sparta Praha U21 24 8 4 4 0 29 100 71 48
3. Chomutov U21 24 10 2 2 6 10 73 63 42
4. Plzeň U21 24 8 3 2 6 10 77 67 41
5. Vítkovice U21 24 6 4 2 6 9 94 85 40
6. Karlovy Vary U21 24 4 4 3 6 -2 66 68 35
7. Hradec Králové U21 24 7 2 3 7 15 71 56 34
8. Zlín U21 24 8 2 0 12 -8 69 77 34
9. Liberec U21 24 10 0 3 8 -5 86 91 33
10. Přerov U21 24 7 2 1 11 -19 54 73 32
11. Jihlava U21 24 7 2 1 11 -12 66 78 32
12. Mladá Boleslav U21 24 3 4 2 9 -13 78 91 31
13. Havířov U21 24 8 1 1 12 -4 67 71 30
14. Pardubice U21 24 4 2 7 2 -11 74 85 29
15. České Budějovice U21 24 8 0 5 6 -34 61 95 29
16. Litvínov U21 24 5 2 2 11 -31 74 105 27
17. Kladno U21 24 5 1 6 5 -18 66 84 26
18. Olomouc U21 24 4 2 3 10 -23 60 83 25
19. Salzburg U21 24 1 4 2 11 -15 82 97 25
20. Kometa Brno U21 24 2 3 4 8 -27 72 99 25
21. Slavia Praha U21 24 5 1 4 9 -13 74 87 24
22. Vsetín U21 24 3 2 3 11 -44 58 102 22
23. Havlíčkův Brod U21 24 2 3 0 16 -31 67 98 21
24. Žďár nad Sázavou U21 24 5 0 0 19 -27 66 93 15