Hradec Králové U21 VS Mladá Boleslav U21


Hradec Králové U21

Mladá Boleslav U21

Hradec Králové U21 (T1) VS Mladá Boleslav U21 (T2)

Hradec Králové U21

Mladá Boleslav U21

Zaujímavé

Hradec Králové U21

  • Až 26 zápasov tímu Hradec Králové U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 54%.
  • Hradec Králové U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Hradec Králové U21 už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Hradec Králové U21 už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Mladá Boleslav U21

    H2H

    • Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 58%.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 12 vzájomných zápasov, čo je 75%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Česko / ELJ / 2018/2019
    21.02.2019 18:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 3:1 1:0,2:1,0:0
    11.01.2019 16:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 over 5:3 1:0,1:2,3:1
    17.11.2018 12:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 over 7:2 4:0,1:2,2:0
    25.10.2018 18:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 over 1:10 0:1,0:3,1:6
    29.09.2018 12:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
    13.09.2018 17:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
    Česko / ELJ / 2017/2018
    23.03.2018 18:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
    22.03.2018 12:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 under 2:3 0:0,1:2,1:1
    20.03.2018 17:30 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 2:3 1:1,0:1,1:0
    19.03.2018 17:30 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
    13.12.2017 17:30 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 0:2 0:2,0:0,0:0
    30.09.2017 12:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0

    Hradec Králové U21

    7 - 1 - 4

    Mladá Boleslav U21

    Hradec Králové U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    16.03.19 16:00 Hradec Králové U21 Pardubice U21 under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,2:1
    14.03.19 16:00 Liberec U21 Hradec Králové U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    09.03.19 12:00 Hradec Králové U21 Sparta Praha U21 over 2:4 1:1,0:2,1:1
    07.03.19 17:45 Pardubice U21 Hradec Králové U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
    02.03.19 12:00 Hradec Králové U21 Liberec U21 under 0:5 0:1,0:0,0:4
    28.02.19 17:30 Sparta Praha U21 Hradec Králové U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
    23.02.19 12:00 Kladno U21 Hradec Králové U21 over 5:9 1:0,2:6,2:3
    21.02.19 18:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 3:1 1:0,2:1,0:0
    16.02.19 12:00 Hradec Králové U21 Karlovy Vary U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
    15.02.19 16:00 Hradec Králové U21 Chomutov U21 under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
    02.02.19 13:45 Havířov U21 Hradec Králové U21 over 0:6 0:2,0:2,0:2
    01.02.19 13:00 Olomouc U21 Hradec Králové U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
    29.01.19 18:00 Havlíčkův Brod U21 Hradec Králové U21 over 2:5 0:1,0:3,2:1
    26.01.19 12:00 Hradec Králové U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:3 3:2,2:0,0:1
    25.01.19 16:00 Hradec Králové U21 Jihlava U21 under 1:3 0:2,0:0,1:1
    19.01.19 12:00 Hradec Králové U21 Přerov U21 under 2:3sn 0:2,0:0,2:0,0:0,0:1
    18.01.19 16:00 Hradec Králové U21 Zlín U21 over 5:1 0:0,4:0,1:1
    12.01.19 12:00 Hradec Králové U21 Kladno U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
    11.01.19 16:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 over 5:3 1:0,1:2,3:1
    05.01.19 13:00 Karlovy Vary U21 Hradec Králové U21 under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
    04.01.19 17:30 Chomutov U21 Hradec Králové U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
    22.12.18 12:00 Hradec Králové U21 Havířov U21 over 5:4pp 1:2,1:1,2:1,1:0
    20.12.18 16:00 Hradec Králové U21 Olomouc U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
    15.12.18 12:00 Hradec Králové U21 Havlíčkův Brod U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
    08.12.18 13:15 Žďár nad Sázavou U21 Hradec Králové U21 over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
    07.12.18 18:00 Jihlava U21 Hradec Králové U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0
    01.12.18 13:15 Přerov U21 Hradec Králové U21 under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
    30.11.18 15:00 Zlín U21 Hradec Králové U21 over 1:5 0:4,0:1,1:0
    24.11.18 12:00 Hradec Králové U21 Sparta Praha U21 under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
    22.11.18 18:00 Pardubice U21 Hradec Králové U21 under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
    17.11.18 12:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 over 7:2 4:0,1:2,2:0
    15.11.18 16:00 Liberec U21 Hradec Králové U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
    03.11.18 13:45 Havlíčkův Brod U21 Hradec Králové U21 over 2:5 1:1,1:3,0:1
    02.11.18 17:30 Sparta Praha U21 Hradec Králové U21 over 6:2 3:1,1:1,2:0
    27.10.18 12:00 Hradec Králové U21 Pardubice U21 over 4:5 1:1,0:1,3:3
    25.10.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 over 1:10 0:1,0:3,1:6
    20.10.18 12:00 Hradec Králové U21 Liberec U21 over 5:6 1:2,3:3,1:1
    19.10.18 15:00 Hradec Králové U21 Havlíčkův Brod U21 under 3:2 1:0,1:1,1:1
    06.10.18 12:00 Hradec Králové U21 Sparta Praha U21 over 2:6 0:3,2:1,0:2
    05.10.18 18:00 Pardubice U21 Hradec Králové U21 over 5:1 3:1,2:0,0:0
    29.09.18 12:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
    28.09.18 17:00 Liberec U21 Hradec Králové U21 over 1:5 0:1,0:2,1:2
    22.09.18 16:00 Hradec Králové U21 Havlíčkův Brod U21 over 5:2 2:0,1:1,2:1
    21.09.18 17:30 Sparta Praha U21 Hradec Králové U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
    15.09.18 12:00 Hradec Králové U21 Pardubice U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
    13.09.18 17:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
    08.09.18 16:00 Hradec Králové U21 Liberec U21 over 5:4pp 1:2,3:1,0:1,1:0
    06.09.18 15:30 Havlíčkův Brod U21 Hradec Králové U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0

    Mladá Boleslav U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    15.03.19 17:30 Olomouc U21 Mladá Boleslav U21 under 4:1 1:0,0:1,3:0
    13.03.19 16:00 Havířov U21 Mladá Boleslav U21 over 3:4pp 2:1,0:0,1:2,0:1
    09.03.19 12:00 Kladno U21 Mladá Boleslav U21 over 6:5 2:2,1:1,3:2
    07.03.19 18:00 Mladá Boleslav U21 Olomouc U21 over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,0:3
    02.03.19 15:00 Mladá Boleslav U21 Havířov U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
    28.02.19 18:00 Mladá Boleslav U21 Kladno U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
    23.02.19 13:00 Mladá Boleslav U21 Havlíčkův Brod U21 over 3:5 2:1,0:2,1:2
    21.02.19 18:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 3:1 1:0,2:1,0:0
    16.02.19 12:30 Přerov U21 Mladá Boleslav U21 under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
    15.02.19 16:00 Zlín U21 Mladá Boleslav U21 over 11:7 3:0,3:3,5:4
    01.02.19 16:00 Jihlava U21 Mladá Boleslav U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
    31.01.19 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Mladá Boleslav U21 over 1:6 1:2,0:1,0:3
    29.01.19 16:00 Kladno U21 Mladá Boleslav U21 over 7:3 3:1,2:0,2:2
    27.01.19 14:30 Mladá Boleslav U21 Karlovy Vary U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
    24.01.19 18:00 Mladá Boleslav U21 Chomutov U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
    19.01.19 14:00 Havířov U21 Mladá Boleslav U21 over 5:2 0:2,2:0,3:0
    18.01.19 17:30 Olomouc U21 Mladá Boleslav U21 over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
    12.01.19 12:00 Havlíčkův Brod U21 Mladá Boleslav U21 under 3:2pp 2:0,0:0,0:2,1:0
    11.01.19 16:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 over 5:3 1:0,1:2,3:1
    05.01.19 13:00 Mladá Boleslav U21 Přerov U21 under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,3:4
    04.01.19 17:00 Mladá Boleslav U21 Zlín U21 under 1:4 0:1,0:3,1:0
    21.12.18 17:00 Mladá Boleslav U21 Jihlava U21 over 4:3 0:1,1:0,3:2
    20.12.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
    13.12.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Kladno U21 under 4:1 0:0,3:0,1:1
    08.12.18 17:00 Karlovy Vary U21 Mladá Boleslav U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
    06.12.18 17:30 Chomutov U21 Mladá Boleslav U21 over 4:6 0:2,3:3,1:1
    01.12.18 13:00 Mladá Boleslav U21 Havířov U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
    30.11.18 17:00 Mladá Boleslav U21 Olomouc U21 under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
    24.11.18 11:30 Havlíčkův Brod U21 Mladá Boleslav U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0
    22.11.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Liberec U21 over 3:4 1:1,2:1,0:2
    17.11.18 12:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 over 7:2 4:0,1:2,2:0
    15.11.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Sparta Praha U21 over 3:4 0:1,2:2,1:1
    03.11.18 16:00 Pardubice U21 Mladá Boleslav U21 under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
    01.11.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Havlíčkův Brod U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
    27.10.18 16:00 Liberec U21 Mladá Boleslav U21 over 3:7 0:1,1:4,2:2
    25.10.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 over 1:10 0:1,0:3,1:6
    20.10.18 16:00 Sparta Praha U21 Mladá Boleslav U21 over 5:2 1:2,0:0,4:0
    18.10.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Pardubice U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
    06.10.18 13:30 Havlíčkův Brod U21 Mladá Boleslav U21 under 2:3 2:0,0:0,0:3
    04.10.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Liberec U21 over 4:2 3:1,0:0,1:1
    29.09.18 12:00 Hradec Králové U21 Mladá Boleslav U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
    26.09.18 17:30 Mladá Boleslav U21 Sparta Praha U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
    22.09.18 16:00 Pardubice U21 Mladá Boleslav U21 over 5:2 4:1,1:1,0:0
    20.09.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Havlíčkův Brod U21 under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
    15.09.18 16:00 Liberec U21 Mladá Boleslav U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
    13.09.18 17:00 Mladá Boleslav U21 Hradec Králové U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
    08.09.18 16:00 Sparta Praha U21 Mladá Boleslav U21 under 2:3 0:0,1:2,1:1
    07.09.18 15:30 Mladá Boleslav U21 Pardubice U21 over 5:4pp 3:0,1:1,0:3,1:0

    Hradec Králové U21


    nenájdený žiadny zápas

    Mladá Boleslav U21


    nenájdený žiadny zápas

    Group A

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group B

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group C

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group D

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Placement Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group E

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group F

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group G

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group H

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group for 17th Place

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sparta Praha U21 48 18 7 6 4 55 200 145 95
    2. Vítkovice U21 48 18 7 6 4 50 196 146 95
    3. Plzeň U21 48 17 7 5 7 36 165 129 91
    4. Třinec U21 48 23 3 5 9 33 168 135 89
    5. Karlovy Vary U21 48 12 9 4 10 31 148 117 85
    6. Pardubice U21 48 17 4 10 3 18 166 148 81
    7. Liberec U21 48 16 4 8 8 23 175 152 76
    8. Salzburg U21 48 16 5 3 16 29 202 173 76
    9. Havířov U21 48 19 3 4 15 11 136 125 76
    10. Chomutov U21 48 19 3 3 17 8 136 128 75
    11. Kometa Brno U21 48 10 8 5 12 7 172 165 75
    12. Slavia Praha U21 48 12 6 7 10 3 155 152 73
    13. Zlín U21 48 19 3 1 21 -8 148 156 73
    14. Hradec Králové U21 48 12 6 5 14 27 148 121 71
    15. Mladá Boleslav U21 48 12 6 5 14 -16 143 159 71
    16. Litvínov U21 48 14 5 3 18 -16 163 179 70
    17. České Budějovice U21 48 17 2 6 15 -20 150 170 67
    18. Kladno U21 48 16 2 8 12 -9 155 164 66
    19. Přerov U21 48 11 6 3 19 -16 130 146 66
    20. Olomouc U21 48 10 6 5 16 -20 130 150 65
    21. Jihlava U21 48 11 4 3 23 -38 123 161 56
    22. Vsetín U21 48 10 4 6 18 -52 141 193 56
    23. Havlíčkův Brod U21 48 7 4 1 31 -72 129 201 42
    24. Žďár nad Sázavou U21 48 10 1 3 30 -64 135 199 38

    Group A

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group B

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group C

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group D

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Placement Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group E

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group F

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group G

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group H

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group for 17th Place

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vítkovice U21 24 12 3 4 -2 41 102 61 55
    2. Pardubice U21 24 13 2 3 1 29 92 63 52
    3. Salzburg U21 24 15 1 1 5 44 120 76 51
    4. Karlovy Vary U21 24 8 5 1 4 33 82 49 50
    5. Plzeň U21 24 9 4 3 1 26 88 62 50
    6. Kometa Brno U21 24 8 5 1 4 34 100 66 50
    7. Slavia Praha U21 24 7 5 3 1 16 81 65 49
    8. Sparta Praha U21 24 10 3 2 4 26 100 74 47
    9. Havířov U21 24 11 2 3 3 15 69 54 46
    10. Liberec U21 24 6 4 5 0 28 89 61 43
    11. Litvínov U21 24 9 3 1 7 15 89 74 43
    12. Olomouc U21 24 6 4 2 6 3 70 67 40
    13. Mladá Boleslav U21 24 9 2 3 5 -3 65 68 40
    14. Třinec U21 24 11 1 2 7 15 89 74 40
    15. Kladno U21 24 11 1 2 7 9 89 80 40
    16. Zlín U21 24 11 1 1 9 0 79 79 39
    17. České Budějovice U21 24 9 2 1 9 14 89 75 38
    18. Hradec Králové U21 24 5 4 2 7 12 77 65 37
    19. Přerov U21 24 4 4 2 8 3 76 73 34
    20. Vsetín U21 24 7 2 3 7 -8 83 91 34
    21. Chomutov U21 24 9 1 1 11 -2 63 65 33
    22. Jihlava U21 24 4 2 2 12 -26 57 83 24
    23. Žďár nad Sázavou U21 24 5 1 3 11 -37 69 106 23
    24. Havlíčkův Brod U21 24 5 1 1 15 -41 62 103 21

    Group A

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group B

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group C

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group D

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Placement Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group E

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group F

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group G

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group H

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Group for 17th Place

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Třinec U21 24 12 2 3 2 18 79 61 49
    2. Sparta Praha U21 24 8 4 4 0 29 100 71 48
    3. Chomutov U21 24 10 2 2 6 10 73 63 42
    4. Plzeň U21 24 8 3 2 6 10 77 67 41
    5. Vítkovice U21 24 6 4 2 6 9 94 85 40
    6. Karlovy Vary U21 24 4 4 3 6 -2 66 68 35
    7. Hradec Králové U21 24 7 2 3 7 15 71 56 34
    8. Zlín U21 24 8 2 0 12 -8 69 77 34
    9. Liberec U21 24 10 0 3 8 -5 86 91 33
    10. Přerov U21 24 7 2 1 11 -19 54 73 32
    11. Jihlava U21 24 7 2 1 11 -12 66 78 32
    12. Mladá Boleslav U21 24 3 4 2 9 -13 78 91 31
    13. Havířov U21 24 8 1 1 12 -4 67 71 30
    14. Pardubice U21 24 4 2 7 2 -11 74 85 29
    15. České Budějovice U21 24 8 0 5 6 -34 61 95 29
    16. Litvínov U21 24 5 2 2 11 -31 74 105 27
    17. Kladno U21 24 5 1 6 5 -18 66 84 26
    18. Olomouc U21 24 4 2 3 10 -23 60 83 25
    19. Salzburg U21 24 1 4 2 11 -15 82 97 25
    20. Kometa Brno U21 24 2 3 4 8 -27 72 99 25
    21. Slavia Praha U21 24 5 1 4 9 -13 74 87 24
    22. Vsetín U21 24 3 2 3 11 -44 58 102 22
    23. Havlíčkův Brod U21 24 2 3 0 16 -31 67 98 21
    24. Žďár nad Sázavou U21 24 5 0 0 19 -27 66 93 15