Havířov VS Ústí n. Labem


Havířov

Ústí n. Labem

Havířov (T1) VS Ústí n. Labem (T2)

Havířov

Ústí n. Labem

Zaujímavé

Havířov

  • Až 21 zápasov tímu Havířov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 30 zápasov, to je až 70%.
  • Havířov už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Havířov už 21 zápasov v rade neremízovali.
  • Havířov už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Ústí n. Labem

  • 60% prehier (18 zápasov) z celkového počtu 30 tímu Ústí n. Labem.
  • Tím Ústí n. Labem odohral až 18 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 30 zápasov.
  • Ústí n. Labem už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 54% vzájomných zápasov, čo je 21 výhier z 39 zápasov.
  • 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 22 z 39 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1 st League / 2019/2020
19.11.2019 17:00 Havířov Ústí n. Labem under 3:2 0:1,0:1,3:0
29.09.2019 16:00 Ústí n. Labem Havířov under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
Česko / 1. liga / 2018/2019
23.02.2019 16:00 Ústí n. Labem Havířov over 5:4pp 0:3,3:1,1:0,1:0
09.01.2019 18:00 Havířov Ústí n. Labem over 9:1 3:1,3:0,3:0
28.11.2018 18:00 Ústí n. Labem Havířov under 1:4 0:1,1:2,0:1
15.10.2018 18:00 Havířov Ústí n. Labem over 6:3 0:2,3:0,3:1
Česko / 1. liga / 2017/2018
10.02.2018 17:00 Ústí n. Labem Havířov over 2:7 0:2,2:2,0:3
07.01.2018 17:00 Havířov Ústí n. Labem over 4:2 1:1,3:0,0:1
16.11.2017 18:00 Ústí n. Labem Havířov under 0:2 0:0,0:0,0:2
04.10.2017 18:00 Havířov Ústí n. Labem over 4:8 2:1,2:4,0:3
Česko / 1. liga / 2016/2017
01.02.2017 18:00 Havířov Ústí n. Labem under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
17.12.2016 17:00 Ústí n. Labem Havířov over 5:2 1:0,2:1,2:1
09.11.2016 18:00 Havířov Ústí n. Labem over 5:1 3:0,1:0,1:1
28.09.2016 18:00 Ústí n. Labem Havířov under 3:1 1:0,2:0,0:1
Česko / 1. liga / 2015/2016
20.01.2016 18:00 Havířov Ústí n. Labem over 4:3 0:0,3:1,1:2
02.12.2015 18:00 Ústí n. Labem Havířov over 5:6 0:2,3:2,2:2
21.10.2015 18:00 Havířov Ústí n. Labem over 6:4 2:2,1:1,3:1
14.09.2015 18:00 Ústí n. Labem Havířov over 7:4 1:1,5:0,1:3
Česko / 1. liga / 2014/2015
24.01.2015 17:00 Havířov Ústí n. Labem over 3:5 2:2,0:1,1:2
13.12.2014 17:00 Ústí n. Labem Havířov over 4:2 2:2,1:0,1:0
05.11.2014 18:00 Havířov Ústí n. Labem over 5:4pp 0:1,2:2,2:1,1:0
29.09.2014 18:00 Ústí n. Labem Havířov over 5:4 4:2,0:0,1:2
Česko / 1. liga / 2013/2014
16.12.2013 18:00 Ústí n. Labem Havířov over 7:0 4:0,3:0,0:0
09.11.2013 17:00 Havířov Ústí n. Labem under 2:1 0:1,0:0,2:0
30.09.2013 18:00 Ústí n. Labem Havířov under 2:0 0:0,2:0,0:0
Česko / 1. liga / 2009/2010
05.12.2009 17:00 Havířov Ústí n. Labem under 1:3 1:1,0:0,0:2
21.10.2009 18:00 Ústí n. Labem Havířov under 2:0 1:0,1:0,0:0
Česko / 1. liga / 2008/2009
14.01.2009 00:00 Ústí n. Labem Havířov under 3:1 1:1,2:0,0:0
17.12.2008 17:30 Havířov Ústí n. Labem over 4:5 2:2,1:1,1:2
12.11.2008 17:30 Havířov Ústí n. Labem under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
27.09.2008 17:30 Ústí n. Labem Havířov under 4:1 1:0,1:0,2:1
Česko / 1. liga / 2006/2007
03.03.2007 17:00 Ústí n. Labem Havířov over 6:0 2:0,3:0,1:0
13.01.2007 17:00 Havířov Ústí n. Labem over 3:4 2:0,1:3,0:1
18.11.2006 17:00 Ústí n. Labem Havířov under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.10.2006 17:30 Havířov Ústí n. Labem over 2:4 0:1,0:0,2:3
Česko / 1. liga / 2005/2006
11.02.2006 17:00 Ústí n. Labem Havířov over 7:0 2:0,3:0,2:0
21.12.2005 17:30 Havířov Ústí n. Labem under 0:5 -:-,-:-,-:-
09.11.2005 18:00 Ústí n. Labem Havířov under 4:1 1:0,1:0,2:1
28.09.2005 17:30 Havířov Ústí n. Labem under 2:1 0:0,1:0,1:1

Havířov

13 - 5 - 21

Ústí n. Labem

Havířov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.12.19 16:00 Chomutov Havířov under 3:2 2:0,0:1,1:1
04.12.19 18:00 Havířov Přerov under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.12.19 17:30 České Budějovice Havířov over 5:3 1:2,1:1,3:0
30.11.19 18:00 Havířov Jihlava under 3:1 1:0,0:0,2:1
26.11.19 18:00 Slavia Praha Havířov under 5:0 2:0,2:0,1:0
23.11.19 17:00 Havířov Benátky under 3:1 0:1,2:0,1:0
19.11.19 17:00 Havířov Ústí n. Labem under 3:2 0:1,0:1,3:0
18.11.19 18:00 Havířov Kadaň under 4:0 1:0,1:0,2:0
16.11.19 17:30 Třebíč Havířov over 4:3 1:0,0:1,3:2
13.11.19 18:00 Havířov Prostějov under 3:2 2:1,1:0,0:1
02.11.19 17:00 Sokolov Havířov over 3:5 1:2,1:1,1:2
30.10.19 18:00 Havířov Litoměřice under 1:2 0:1,0:1,1:0
26.10.19 17:30 Havířov Frýdek - Místek over 4:2 1:0,2:0,1:2
23.10.19 17:30 Vsetín Havířov under 3:1 1:0,2:0,0:1
21.10.19 18:00 Havířov Poruba under 3:2 1:0,1:2,1:0
19.10.19 17:00 Havířov Chomutov under 2:3 0:0,1:2,1:1
16.10.19 18:00 Přerov Havířov over 4:2 1:0,1:2,2:0
12.10.19 17:00 Havířov České Budějovice over 2:5 1:2,1:2,0:1
09.10.19 17:30 Jihlava Havířov under 1:3 1:1,0:2,0:0
07.10.19 18:00 Havířov Slavia Praha under 1:0 0:0,0:0,1:0
05.10.19 17:00 Benátky Havířov under 4:1 0:0,4:1,0:0
29.09.19 16:00 Ústí n. Labem Havířov under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
28.09.19 17:00 Kadaň Havířov under 1:4 0:3,0:0,1:1
25.09.19 18:00 Havířov Třebíč under 1:3 1:0,0:1,0:2
23.09.19 18:00 Prostějov Havířov under 1:4 1:1,0:1,0:2
21.09.19 17:00 Havířov Sokolov over 4:2 1:2,1:0,2:0
18.09.19 17:30 Litoměřice Havířov over 1:5 1:2,0:3,0:0
16.09.19 18:00 Frýdek - Místek Havířov under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
14.09.19 17:00 Havířov Vsetín under 2:0 0:0,2:0,0:0
11.09.19 18:00 Poruba Havířov over 4:2 1:0,1:1,2:1

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem under 1:3 0:0,1:0,0:3
04.12.19 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice over 4:2 2:1,1:1,1:0
30.11.19 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 1:2 0:1,0:0,1:1
27.11.19 18:00 Ústí n. Labem Prostějov over 4:5sn 3:1,1:2,0:1,0:0,2:3
25.11.19 18:00 Ústí n. Labem Kadaň under 3:0 2:0,0:0,1:0
23.11.19 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
19.11.19 17:00 Havířov Ústí n. Labem under 3:2 0:1,0:1,3:0
18.11.19 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 4:2 1:1,2:1,1:0
16.11.19 16:00 Ústí n. Labem Vsetín under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13.11.19 17:30 Poruba Ústí n. Labem over 6:2 1:1,4:0,1:1
01.11.19 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.10.19 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 5:2 3:1,2:1,0:0
26.10.19 16:00 Ústí n. Labem České Budějovice over 1:8 1:2,0:5,0:1
23.10.19 17:30 Jihlava Ústí n. Labem under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 2:4 1:3,0:0,1:1
17.10.19 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
16.10.19 17:30 Litoměřice Ústí n. Labem over 6:3 2:0,1:0,3:3
12.10.19 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 2:5 0:2,2:1,0:2
10.10.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:4 1:2,0:0,0:2
07.10.19 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 5:4 2:1,1:2,2:1
05.10.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1
29.09.19 16:00 Ústí n. Labem Havířov under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
28.09.19 16:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek over 4:2 2:1,1:1,1:0
25.09.19 17:30 Vsetín Ústí n. Labem under 3:1 2:0,0:1,1:0
23.09.19 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 16:00 Chomutov Ústí n. Labem over 5:2 2:0,0:1,3:1
18.09.19 18:00 Ústí n. Labem Přerov over 1:7 1:0,0:6,0:1
16.09.19 17:30 České Budějovice Ústí n. Labem over 9:1 4:0,1:0,4:1
14.09.19 16:00 Ústí n. Labem Jihlava under 2:3 0:0,1:2,1:1
11.09.19 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1

Havířov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 17:30 České Budějovice Havířov porovnaj tímy
19.12.2019 18:00 Havířov Slavia Praha porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Přerov Havířov porovnaj tímy
26.12.2019 18:00 Havířov Vsetín porovnaj tímy
28.12.2019 18:00 Litoměřice Havířov porovnaj tímy
30.12.2019 18:00 Havířov Poruba porovnaj tímy
04.01.2020 18:00 Chomutov Havířov porovnaj tímy
06.01.2020 17:30 Havířov České Budějovice porovnaj tímy
08.01.2020 17:30 Slavia Praha Havířov porovnaj tímy
11.01.2020 17:30 Havířov Přerov porovnaj tímy
13.01.2020 17:30 Vsetín Havířov porovnaj tímy
15.01.2020 17:30 Havířov Litoměřice porovnaj tímy
18.01.2020 17:30 Poruba Havířov porovnaj tímy
22.01.2020 17:30 Havířov Chomutov porovnaj tímy
25.01.2020 17:30 České Budějovice Havířov porovnaj tímy
27.01.2020 17:30 Havířov Slavia Praha porovnaj tímy
29.01.2020 17:30 Přerov Havířov porovnaj tímy
01.02.2020 17:30 Havířov Vsetín porovnaj tímy
12.02.2020 17:30 Litoměřice Havířov porovnaj tímy
15.02.2020 17:30 Havířov Poruba porovnaj tímy
17.02.2020 17:30 Chomutov Havířov porovnaj tímy
19.02.2020 17:30 Havířov České Budějovice porovnaj tímy
22.02.2020 17:30 Slavia Praha Havířov porovnaj tímy
26.02.2020 17:30 Havířov Přerov porovnaj tímy
29.02.2020 17:30 Vsetín Havířov porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Havířov Litoměřice porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Poruba Havířov porovnaj tímy
07.03.2020 17:30 Havířov Chomutov porovnaj tímy
ukáž viac

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
19.12.2019 18:00 Ústí n. Labem Třebíč porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
26.12.2019 18:00 Kadaň Ústí n. Labem porovnaj tímy
28.12.2019 18:00 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
30.12.2019 18:00 Jihlava Ústí n. Labem porovnaj tímy
04.01.2020 18:00 Ústí n. Labem Prostějov porovnaj tímy
06.01.2020 17:30 Ústí n. Labem Frýdek - Místek porovnaj tímy
08.01.2020 17:30 Třebíč Ústí n. Labem porovnaj tímy
11.01.2020 17:30 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
13.01.2020 17:30 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
15.01.2020 17:30 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
18.01.2020 17:30 Ústí n. Labem Jihlava porovnaj tímy
22.01.2020 17:30 Prostějov Ústí n. Labem porovnaj tímy
25.01.2020 17:30 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
27.01.2020 17:30 Ústí n. Labem Třebíč porovnaj tímy
29.01.2020 17:30 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
01.02.2020 17:30 Kadaň Ústí n. Labem porovnaj tímy
12.02.2020 17:30 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
15.02.2020 17:30 Jihlava Ústí n. Labem porovnaj tímy
17.02.2020 17:30 Ústí n. Labem Prostějov porovnaj tímy
19.02.2020 17:30 Ústí n. Labem Frýdek - Místek porovnaj tímy
22.02.2020 17:30 Třebíč Ústí n. Labem porovnaj tímy
26.02.2020 17:30 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
29.02.2020 17:30 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Ústí n. Labem Jihlava porovnaj tímy
07.03.2020 17:30 Prostějov Ústí n. Labem porovnaj tímy
ukáž viac

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 30 26 0 3 -2 79 141 62 81
2. Přerov 30 11 5 3 3 28 85 57 61
3. Litoměřice 30 14 3 3 4 37 113 76 60
4. Chomutov 30 16 1 1 10 21 98 77 54
5. Slavia Praha 30 11 4 1 9 8 86 78 54
6. Vsetín 30 15 1 3 7 14 93 79 53
7. Poruba 30 13 2 0 13 4 97 93 49
8. Havířov 30 14 1 1 12 6 76 70 48
9. Jihlava 30 12 1 5 6 6 74 68 46
10. Prostějov 30 9 2 5 7 -13 87 100 42
11. Frýdek - Místek 30 3 6 3 9 11 93 82 42
12. Třebíč 30 9 2 2 13 -7 75 82 39
13. Benátky 30 -1 7 2 13 -24 76 100 34
14. Ústí n. Labem 30 5 2 3 15 -43 71 114 28
15. Sokolov 30 3 1 1 23 -47 82 129 15
16. Kadaň 30 4 0 2 22 -80 56 136 14

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 30 26 0 3 -2 79 141 62 81
2. Přerov 30 11 5 3 3 28 85 57 61
3. Litoměřice 30 14 3 3 4 37 113 76 60
4. Chomutov 30 16 1 1 10 21 98 77 54
5. Slavia Praha 30 11 4 1 9 8 86 78 54
6. Vsetín 30 15 1 3 7 14 93 79 53
7. Poruba 30 13 2 0 13 4 97 93 49
8. Havířov 30 14 1 1 12 6 76 70 48

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 30 12 1 5 6 6 74 68 46
2. Frýdek - Místek 30 3 6 3 9 11 93 82 42
3. Prostějov 30 9 2 5 7 -13 87 100 42
4. Třebíč 30 9 2 2 13 -7 75 82 39
5. Benátky 30 -1 7 2 13 -24 76 100 34
6. Ústí n. Labem 30 5 2 3 15 -43 71 114 28
7. Sokolov 30 3 1 1 23 -47 82 129 15
8. Kadaň 30 4 0 2 22 -80 56 136 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 30 26 0 3 -2 79 141 62 81
2. Přerov 30 11 5 3 3 28 85 57 61
3. Litoměřice 30 14 3 3 4 37 113 76 60
4. Chomutov 30 16 1 1 10 21 98 77 54
5. Slavia Praha 30 11 4 1 9 8 86 78 54
6. Vsetín 30 15 1 3 7 14 93 79 53
7. Poruba 30 13 2 0 13 4 97 93 49
8. Havířov 30 14 1 1 12 6 76 70 48
9. Jihlava 30 12 1 5 6 6 74 68 46
10. Prostějov 30 9 2 5 7 -13 87 100 42
11. Frýdek - Místek 30 3 6 3 9 11 93 82 42
12. Třebíč 30 9 2 2 13 -7 75 82 39
13. Benátky 30 -1 7 2 13 -24 76 100 34
14. Ústí n. Labem 30 5 2 3 15 -43 71 114 28
15. Sokolov 30 3 1 1 23 -47 82 129 15
16. Kadaň 30 4 0 2 22 -80 56 136 14

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 1 0 33 65 32 40
2. Přerov 15 10 1 1 1 23 48 25 36
3. Litoměřice 15 10 1 0 3 25 65 40 35
4. Chomutov 15 12 0 1 1 30 57 27 37
5. Slavia Praha 15 8 2 1 1 17 47 30 35
6. Vsetín 15 11 0 2 0 21 55 34 35
7. Poruba 15 11 0 0 4 24 57 33 33
8. Havířov 15 10 0 0 5 10 37 27 30
9. Jihlava 15 6 1 3 1 7 38 31 26
10. Prostějov 15 6 1 4 -1 -1 45 46 27
11. Frýdek - Místek 15 4 3 2 1 17 54 37 29
12. Třebíč 15 5 1 1 6 0 42 42 21
13. Benátky 15 0 4 1 5 -4 40 44 21
14. Ústí n. Labem 15 3 1 3 4 -16 37 53 17
15. Sokolov 15 3 1 1 8 -9 55 64 15
16. Kadaň 15 4 0 1 9 -30 33 63 13

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 1 0 33 65 32 40
2. Přerov 15 10 1 1 1 23 48 25 36
3. Litoměřice 15 10 1 0 3 25 65 40 35
4. Chomutov 15 12 0 1 1 30 57 27 37
5. Slavia Praha 15 8 2 1 1 17 47 30 35
6. Vsetín 15 11 0 2 0 21 55 34 35
7. Poruba 15 11 0 0 4 24 57 33 33
8. Havířov 15 10 0 0 5 10 37 27 30

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 15 6 1 3 1 7 38 31 26
2. Frýdek - Místek 15 4 3 2 1 17 54 37 29
3. Prostějov 15 6 1 4 -1 -1 45 46 27
4. Třebíč 15 5 1 1 6 0 42 42 21
5. Benátky 15 0 4 1 5 -4 40 44 21
6. Ústí n. Labem 15 3 1 3 4 -16 37 53 17
7. Sokolov 15 3 1 1 8 -9 55 64 15
8. Kadaň 15 4 0 1 9 -30 33 63 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 1 0 33 65 32 40
2. Chomutov 15 12 0 1 1 30 57 27 37
3. Přerov 15 10 1 1 1 23 48 25 36
4. Slavia Praha 15 8 2 1 1 17 47 30 35
5. Vsetín 15 11 0 2 0 21 55 34 35
6. Litoměřice 15 10 1 0 3 25 65 40 35
7. Poruba 15 11 0 0 4 24 57 33 33
8. Havířov 15 10 0 0 5 10 37 27 30
9. Frýdek - Místek 15 4 3 2 1 17 54 37 29
10. Prostějov 15 6 1 4 -1 -1 45 46 27
11. Jihlava 15 6 1 3 1 7 38 31 26
12. Třebíč 15 5 1 1 6 0 42 42 21
13. Benátky 15 0 4 1 5 -4 40 44 21
14. Ústí n. Labem 15 3 1 3 4 -16 37 53 17
15. Sokolov 15 3 1 1 8 -9 55 64 15
16. Kadaň 15 4 0 1 9 -30 33 63 13

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 2 -2 46 76 30 41
2. Přerov 15 1 4 2 2 5 37 32 25
3. Litoměřice 15 4 2 3 1 12 48 36 25
4. Chomutov 15 4 1 0 9 -9 41 50 17
5. Slavia Praha 15 3 2 0 8 -9 39 48 19
6. Vsetín 15 4 1 1 7 -7 38 45 18
7. Poruba 15 2 2 0 9 -20 40 60 16
8. Havířov 15 4 1 1 7 -4 39 43 18
9. Jihlava 15 6 0 2 5 -1 36 37 20
10. Prostějov 15 3 1 1 8 -12 42 54 15
11. Frýdek - Místek 15 -1 3 1 8 -6 39 45 13
12. Třebíč 15 4 1 1 7 -7 33 40 18
13. Benátky 15 -1 3 1 8 -20 36 56 13
14. Ústí n. Labem 15 2 1 0 11 -27 34 61 11
15. Sokolov 15 0 0 0 15 -38 27 65 0
16. Kadaň 15 0 0 1 13 -50 23 73 1

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 2 -2 46 76 30 41
2. Přerov 15 1 4 2 2 5 37 32 25
3. Litoměřice 15 4 2 3 1 12 48 36 25
4. Chomutov 15 4 1 0 9 -9 41 50 17
5. Slavia Praha 15 3 2 0 8 -9 39 48 19
6. Vsetín 15 4 1 1 7 -7 38 45 18
7. Poruba 15 2 2 0 9 -20 40 60 16
8. Havířov 15 4 1 1 7 -4 39 43 18

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 15 6 0 2 5 -1 36 37 20
2. Frýdek - Místek 15 -1 3 1 8 -6 39 45 13
3. Prostějov 15 3 1 1 8 -12 42 54 15
4. Třebíč 15 4 1 1 7 -7 33 40 18
5. Benátky 15 -1 3 1 8 -20 36 56 13
6. Ústí n. Labem 15 2 1 0 11 -27 34 61 11
7. Sokolov 15 0 0 0 15 -38 27 65 0
8. Kadaň 15 0 0 1 13 -50 23 73 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 2 -2 46 76 30 41
2. Přerov 15 1 4 2 2 5 37 32 25
3. Litoměřice 15 4 2 3 1 12 48 36 25
4. Jihlava 15 6 0 2 5 -1 36 37 20
5. Slavia Praha 15 3 2 0 8 -9 39 48 19
6. Třebíč 15 4 1 1 7 -7 33 40 18
7. Havířov 15 4 1 1 7 -4 39 43 18
8. Vsetín 15 4 1 1 7 -7 38 45 18
9. Chomutov 15 4 1 0 9 -9 41 50 17
10. Poruba 15 2 2 0 9 -20 40 60 16
11. Prostějov 15 3 1 1 8 -12 42 54 15
12. Frýdek - Místek 15 -1 3 1 8 -6 39 45 13
13. Benátky 15 -1 3 1 8 -20 36 56 13
14. Ústí n. Labem 15 2 1 0 11 -27 34 61 11
15. Kadaň 15 0 0 1 13 -50 23 73 1
16. Sokolov 15 0 0 0 15 -38 27 65 0