Benátky VS Frýdek - Místek


Benátky

Frýdek - Místek

Benátky (T1) VS Frýdek - Místek (T2)

Benátky

Frýdek - Místek

Zaujímavé

Benátky

  • Z celkového počtu 30 prehralo mužstvo Benátky až 50% svojích zápasov. 15 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Benátky je až 9 z celkového počtu 30 zápasov, čo je až 30%.
  • Benátky už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Benátky už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Benátky už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Frýdek - Místek

  • 30% zápasov tímu Frýdek - Místek skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 30 zápasov.
  • Tím Frýdek - Místek odohral až 18 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 30 zápasov.

H2H

  • 26% vzájomných zápasov (5 z 19) skončilo remízou.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 11 z 19 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1 st League / 2019/2020
20.11.2019 17:30 Benátky Frýdek - Místek over 4:5pp 2:1,2:2,0:1,0:1
02.10.2019 18:00 Frýdek - Místek Benátky over 5:3 0:1,1:2,4:0
Česko / 1. liga / 2018/2019
11.02.2019 17:30 Benátky Frýdek - Místek over 1:5 0:1,1:0,0:4
27.12.2018 18:00 Frýdek - Místek Benátky over 6:5 1:3,3:0,2:2
17.11.2018 17:00 Benátky Frýdek - Místek under 3:2ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,3:0
29.09.2018 17:00 Frýdek - Místek Benátky over 3:4 0:3,0:1,3:0
Česko / 1. liga / 2017/2018
14.02.2018 18:00 Frýdek - Místek Benátky under 4:1 0:0,3:1,1:0
04.01.2018 17:30 Benátky Frýdek - Místek under 1:3 1:0,0:1,0:2
18.11.2017 17:00 Frýdek - Místek Benátky over 6:3 2:0,3:0,1:3
07.10.2017 17:00 Benátky Frýdek - Místek under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
Česko / 1. liga / 2016/2017
23.02.2017 17:30 Benátky Frýdek - Místek over 5:7 1:2,3:2,1:3
21.02.2017 18:00 Frýdek - Místek Benátky under 0:2 0:1,0:0,0:1
20.02.2017 18:00 Frýdek - Místek Benátky over 7:1 2:0,2:0,3:1
17.02.2017 17:30 Benátky Frýdek - Místek over 4:3 1:1,2:0,1:2
16.02.2017 17:30 Benátky Frýdek - Místek under 0:2 0:1,0:1,0:0
28.01.2017 17:00 Benátky Frýdek - Místek under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
10.12.2016 17:00 Frýdek - Místek Benátky over 7:3 1:1,3:1,3:1
02.11.2016 17:30 Benátky Frýdek - Místek over 5:4 2:1,0:2,3:1
24.09.2016 17:00 Frýdek - Místek Benátky under 3:2ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-

Benátky

4 - 5 - 10

Frýdek - Místek

Benátky


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem under 1:3 0:0,1:0,0:3
04.12.19 18:00 Kadaň Benátky over 5:4 1:1,4:1,0:2
02.12.19 17:30 Benátky Třebíč under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
30.11.19 17:00 Prostějov Benátky over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
27.11.19 17:30 Benátky Sokolov under 4:1 1:0,3:1,0:0
23.11.19 17:00 Havířov Benátky under 3:1 0:1,2:0,1:0
20.11.19 17:30 Benátky Frýdek - Místek over 4:5pp 2:1,2:2,0:1,0:1
18.11.19 17:30 Vsetín Benátky over 8:0 3:0,3:0,2:0
16.11.19 17:00 Benátky Poruba over 6:2 3:0,1:1,2:1
13.11.19 17:30 Chomutov Benátky under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
02.11.19 17:00 Benátky Přerov under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
31.10.19 17:30 České Budějovice Benátky over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.10.19 17:00 Benátky Jihlava under 1:3 0:1,1:1,0:1
24.10.19 18:00 Slavia Praha Benátky under 3:2 0:1,2:1,1:0
21.10.19 17:30 Litoměřice Benátky over 4:2 1:0,1:1,2:1
17.10.19 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
16.10.19 17:30 Benátky Kadaň under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
12.10.19 17:30 Třebíč Benátky under 2:3 0:0,1:0,1:3
09.10.19 17:30 Benátky Prostějov over 2:8 1:2,1:4,0:2
07.10.19 18:00 Sokolov Benátky over 3:4 1:1,1:2,1:1
05.10.19 17:00 Benátky Havířov under 4:1 0:0,4:1,0:0
02.10.19 18:00 Frýdek - Místek Benátky over 5:3 0:1,1:2,4:0
28.09.19 17:00 Benátky Vsetín under 2:3 1:0,0:2,1:1
25.09.19 18:00 Poruba Benátky over 5:1 1:0,3:1,1:0
23.09.19 17:30 Benátky Chomutov under 0:4 0:1,0:2,0:1
21.09.19 17:00 Přerov Benátky under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.09.19 17:30 Benátky České Budějovice over 5:4sn 3:2,1:0,0:2,0:0,3:2
16.09.19 17:30 Jihlava Benátky over 4:5sn 2:0,1:1,1:3,0:0,0:1
14.09.19 17:00 Benátky Slavia Praha under 3:1 1:0,0:0,2:1
11.09.19 17:30 Benátky Litoměřice under 0:4 0:0,0:1,0:3

Frýdek - Místek


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.12.19 16:00 Poruba Frýdek - Místek under 0:3 0:0,0:1,0:2
04.12.19 18:00 Frýdek - Místek Chomutov under 3:2 1:0,2:2,0:0
02.12.19 18:00 Přerov Frýdek - Místek under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
30.11.19 17:00 Frýdek - Místek České Budějovice over 2:4 1:0,0:1,1:3
27.11.19 17:30 Jihlava Frýdek - Místek under 2:0 0:0,1:0,1:0
24.11.19 17:00 Frýdek - Místek Slavia Praha over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
20.11.19 17:30 Benátky Frýdek - Místek over 4:5pp 2:1,2:2,0:1,0:1
18.11.19 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 4:2 1:1,2:1,1:0
16.11.19 17:00 Kadaň Frýdek - Místek over 2:7 1:2,1:2,0:3
13.11.19 18:00 Frýdek - Místek Třebíč over 3:5 1:0,1:3,1:2
02.11.19 17:00 Prostějov Frýdek - Místek under 3:2 1:0,0:1,2:1
30.10.19 18:00 Frýdek - Místek Sokolov over 5:3 2:1,2:0,1:2
26.10.19 17:30 Havířov Frýdek - Místek over 4:2 1:0,2:0,1:2
21.10.19 18:00 Frýdek - Místek Vsetín over 5:2 2:0,1:1,2:1
19.10.19 18:00 Frýdek - Místek Poruba over 5:1 2:0,2:0,1:1
16.10.19 17:30 Chomutov Frýdek - Místek over 6:4 2:2,2:0,2:2
13.10.19 17:00 Frýdek - Místek Litoměřice over 2:4 0:1,2:1,0:2
12.10.19 18:00 Frýdek - Místek Přerov under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
09.10.19 17:30 České Budějovice Frýdek - Místek under 3:2 2:1,1:1,0:0
07.10.19 18:00 Frýdek - Místek Jihlava over 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,3:2
05.10.19 17:00 Slavia Praha Frýdek - Místek under 2:1 0:1,0:0,2:0
02.10.19 18:00 Frýdek - Místek Benátky over 5:3 0:1,1:2,4:0
28.09.19 16:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek over 4:2 2:1,1:1,1:0
25.09.19 18:00 Frýdek - Místek Kadaň over 8:0 4:0,2:0,2:0
23.09.19 17:30 Třebíč Frýdek - Místek under 4:1 1:1,2:0,1:0
21.09.19 18:00 Frýdek - Místek Prostějov under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,3:1
18.09.19 18:00 Sokolov Frýdek - Místek over 4:2 1:0,2:1,1:1
16.09.19 18:00 Frýdek - Místek Havířov under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
14.09.19 17:00 Litoměřice Frýdek - Místek under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
11.09.19 17:30 Vsetín Frýdek - Místek over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1

Benátky


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 17:30 Třebíč Benátky porovnaj tímy
19.12.2019 18:00 Kadaň Benátky porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
26.12.2019 18:00 Sokolov Benátky porovnaj tímy
28.12.2019 18:00 Benátky Jihlava porovnaj tímy
30.12.2019 18:00 Prostějov Benátky porovnaj tímy
04.01.2020 18:00 Benátky Frýdek - Místek porovnaj tímy
06.01.2020 17:30 Benátky Třebíč porovnaj tímy
08.01.2020 17:30 Benátky Kadaň porovnaj tímy
11.01.2020 17:30 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
13.01.2020 17:30 Benátky Sokolov porovnaj tímy
15.01.2020 17:30 Jihlava Benátky porovnaj tímy
18.01.2020 17:30 Benátky Prostějov porovnaj tímy
22.01.2020 17:30 Frýdek - Místek Benátky porovnaj tímy
25.01.2020 17:30 Třebíč Benátky porovnaj tímy
27.01.2020 17:30 Kadaň Benátky porovnaj tímy
29.01.2020 17:30 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
01.02.2020 17:30 Sokolov Benátky porovnaj tímy
12.02.2020 17:30 Benátky Jihlava porovnaj tímy
15.02.2020 17:30 Prostějov Benátky porovnaj tímy
17.02.2020 17:30 Benátky Frýdek - Místek porovnaj tímy
19.02.2020 17:30 Benátky Třebíč porovnaj tímy
22.02.2020 17:30 Benátky Kadaň porovnaj tímy
26.02.2020 17:30 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
29.02.2020 17:30 Benátky Sokolov porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Jihlava Benátky porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Benátky Prostějov porovnaj tímy
07.03.2020 17:30 Frýdek - Místek Benátky porovnaj tímy
ukáž viac

Frýdek - Místek


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
19.12.2019 18:00 Sokolov Frýdek - Místek porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Frýdek - Místek Jihlava porovnaj tímy
26.12.2019 18:00 Prostějov Frýdek - Místek porovnaj tímy
28.12.2019 18:00 Frýdek - Místek Kadaň porovnaj tímy
30.12.2019 18:00 Frýdek - Místek Třebíč porovnaj tímy
04.01.2020 18:00 Benátky Frýdek - Místek porovnaj tímy
06.01.2020 17:30 Ústí n. Labem Frýdek - Místek porovnaj tímy
08.01.2020 17:30 Frýdek - Místek Sokolov porovnaj tímy
11.01.2020 17:30 Jihlava Frýdek - Místek porovnaj tímy
13.01.2020 17:30 Frýdek - Místek Prostějov porovnaj tímy
15.01.2020 17:30 Kadaň Frýdek - Místek porovnaj tímy
18.01.2020 17:30 Třebíč Frýdek - Místek porovnaj tímy
22.01.2020 17:30 Frýdek - Místek Benátky porovnaj tímy
25.01.2020 17:30 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
27.01.2020 17:30 Sokolov Frýdek - Místek porovnaj tímy
29.01.2020 17:30 Frýdek - Místek Jihlava porovnaj tímy
01.02.2020 17:30 Prostějov Frýdek - Místek porovnaj tímy
12.02.2020 17:30 Frýdek - Místek Kadaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:30 Frýdek - Místek Třebíč porovnaj tímy
17.02.2020 17:30 Benátky Frýdek - Místek porovnaj tímy
19.02.2020 17:30 Ústí n. Labem Frýdek - Místek porovnaj tímy
22.02.2020 17:30 Frýdek - Místek Sokolov porovnaj tímy
26.02.2020 17:30 Jihlava Frýdek - Místek porovnaj tímy
29.02.2020 17:30 Frýdek - Místek Prostějov porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Kadaň Frýdek - Místek porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Třebíč Frýdek - Místek porovnaj tímy
07.03.2020 17:30 Frýdek - Místek Benátky porovnaj tímy
ukáž viac

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 30 26 0 3 -2 79 141 62 81
2. Přerov 30 11 5 3 3 28 85 57 61
3. Litoměřice 30 14 3 3 4 37 113 76 60
4. Chomutov 30 16 1 1 10 21 98 77 54
5. Slavia Praha 30 11 4 1 9 8 86 78 54
6. Vsetín 30 15 1 3 7 14 93 79 53
7. Poruba 30 13 2 0 13 4 97 93 49
8. Havířov 30 14 1 1 12 6 76 70 48
9. Jihlava 30 12 1 5 6 6 74 68 46
10. Prostějov 30 9 2 5 7 -13 87 100 42
11. Frýdek - Místek 30 3 6 3 9 11 93 82 42
12. Třebíč 30 9 2 2 13 -7 75 82 39
13. Benátky 30 -1 7 2 13 -24 76 100 34
14. Ústí n. Labem 30 5 2 3 15 -43 71 114 28
15. Sokolov 30 3 1 1 23 -47 82 129 15
16. Kadaň 30 4 0 2 22 -80 56 136 14

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 30 26 0 3 -2 79 141 62 81
2. Přerov 30 11 5 3 3 28 85 57 61
3. Litoměřice 30 14 3 3 4 37 113 76 60
4. Chomutov 30 16 1 1 10 21 98 77 54
5. Slavia Praha 30 11 4 1 9 8 86 78 54
6. Vsetín 30 15 1 3 7 14 93 79 53
7. Poruba 30 13 2 0 13 4 97 93 49
8. Havířov 30 14 1 1 12 6 76 70 48

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 30 12 1 5 6 6 74 68 46
2. Frýdek - Místek 30 3 6 3 9 11 93 82 42
3. Prostějov 30 9 2 5 7 -13 87 100 42
4. Třebíč 30 9 2 2 13 -7 75 82 39
5. Benátky 30 -1 7 2 13 -24 76 100 34
6. Ústí n. Labem 30 5 2 3 15 -43 71 114 28
7. Sokolov 30 3 1 1 23 -47 82 129 15
8. Kadaň 30 4 0 2 22 -80 56 136 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 30 26 0 3 -2 79 141 62 81
2. Přerov 30 11 5 3 3 28 85 57 61
3. Litoměřice 30 14 3 3 4 37 113 76 60
4. Chomutov 30 16 1 1 10 21 98 77 54
5. Slavia Praha 30 11 4 1 9 8 86 78 54
6. Vsetín 30 15 1 3 7 14 93 79 53
7. Poruba 30 13 2 0 13 4 97 93 49
8. Havířov 30 14 1 1 12 6 76 70 48
9. Jihlava 30 12 1 5 6 6 74 68 46
10. Prostějov 30 9 2 5 7 -13 87 100 42
11. Frýdek - Místek 30 3 6 3 9 11 93 82 42
12. Třebíč 30 9 2 2 13 -7 75 82 39
13. Benátky 30 -1 7 2 13 -24 76 100 34
14. Ústí n. Labem 30 5 2 3 15 -43 71 114 28
15. Sokolov 30 3 1 1 23 -47 82 129 15
16. Kadaň 30 4 0 2 22 -80 56 136 14

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 1 0 33 65 32 40
2. Přerov 15 10 1 1 1 23 48 25 36
3. Litoměřice 15 10 1 0 3 25 65 40 35
4. Chomutov 15 12 0 1 1 30 57 27 37
5. Slavia Praha 15 8 2 1 1 17 47 30 35
6. Vsetín 15 11 0 2 0 21 55 34 35
7. Poruba 15 11 0 0 4 24 57 33 33
8. Havířov 15 10 0 0 5 10 37 27 30
9. Jihlava 15 6 1 3 1 7 38 31 26
10. Prostějov 15 6 1 4 -1 -1 45 46 27
11. Frýdek - Místek 15 4 3 2 1 17 54 37 29
12. Třebíč 15 5 1 1 6 0 42 42 21
13. Benátky 15 0 4 1 5 -4 40 44 21
14. Ústí n. Labem 15 3 1 3 4 -16 37 53 17
15. Sokolov 15 3 1 1 8 -9 55 64 15
16. Kadaň 15 4 0 1 9 -30 33 63 13

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 1 0 33 65 32 40
2. Přerov 15 10 1 1 1 23 48 25 36
3. Litoměřice 15 10 1 0 3 25 65 40 35
4. Chomutov 15 12 0 1 1 30 57 27 37
5. Slavia Praha 15 8 2 1 1 17 47 30 35
6. Vsetín 15 11 0 2 0 21 55 34 35
7. Poruba 15 11 0 0 4 24 57 33 33
8. Havířov 15 10 0 0 5 10 37 27 30

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 15 6 1 3 1 7 38 31 26
2. Frýdek - Místek 15 4 3 2 1 17 54 37 29
3. Prostějov 15 6 1 4 -1 -1 45 46 27
4. Třebíč 15 5 1 1 6 0 42 42 21
5. Benátky 15 0 4 1 5 -4 40 44 21
6. Ústí n. Labem 15 3 1 3 4 -16 37 53 17
7. Sokolov 15 3 1 1 8 -9 55 64 15
8. Kadaň 15 4 0 1 9 -30 33 63 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 1 0 33 65 32 40
2. Chomutov 15 12 0 1 1 30 57 27 37
3. Přerov 15 10 1 1 1 23 48 25 36
4. Slavia Praha 15 8 2 1 1 17 47 30 35
5. Vsetín 15 11 0 2 0 21 55 34 35
6. Litoměřice 15 10 1 0 3 25 65 40 35
7. Poruba 15 11 0 0 4 24 57 33 33
8. Havířov 15 10 0 0 5 10 37 27 30
9. Frýdek - Místek 15 4 3 2 1 17 54 37 29
10. Prostějov 15 6 1 4 -1 -1 45 46 27
11. Jihlava 15 6 1 3 1 7 38 31 26
12. Třebíč 15 5 1 1 6 0 42 42 21
13. Benátky 15 0 4 1 5 -4 40 44 21
14. Ústí n. Labem 15 3 1 3 4 -16 37 53 17
15. Sokolov 15 3 1 1 8 -9 55 64 15
16. Kadaň 15 4 0 1 9 -30 33 63 13

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 2 -2 46 76 30 41
2. Přerov 15 1 4 2 2 5 37 32 25
3. Litoměřice 15 4 2 3 1 12 48 36 25
4. Chomutov 15 4 1 0 9 -9 41 50 17
5. Slavia Praha 15 3 2 0 8 -9 39 48 19
6. Vsetín 15 4 1 1 7 -7 38 45 18
7. Poruba 15 2 2 0 9 -20 40 60 16
8. Havířov 15 4 1 1 7 -4 39 43 18
9. Jihlava 15 6 0 2 5 -1 36 37 20
10. Prostějov 15 3 1 1 8 -12 42 54 15
11. Frýdek - Místek 15 -1 3 1 8 -6 39 45 13
12. Třebíč 15 4 1 1 7 -7 33 40 18
13. Benátky 15 -1 3 1 8 -20 36 56 13
14. Ústí n. Labem 15 2 1 0 11 -27 34 61 11
15. Sokolov 15 0 0 0 15 -38 27 65 0
16. Kadaň 15 0 0 1 13 -50 23 73 1

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 2 -2 46 76 30 41
2. Přerov 15 1 4 2 2 5 37 32 25
3. Litoměřice 15 4 2 3 1 12 48 36 25
4. Chomutov 15 4 1 0 9 -9 41 50 17
5. Slavia Praha 15 3 2 0 8 -9 39 48 19
6. Vsetín 15 4 1 1 7 -7 38 45 18
7. Poruba 15 2 2 0 9 -20 40 60 16
8. Havířov 15 4 1 1 7 -4 39 43 18

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 15 6 0 2 5 -1 36 37 20
2. Frýdek - Místek 15 -1 3 1 8 -6 39 45 13
3. Prostějov 15 3 1 1 8 -12 42 54 15
4. Třebíč 15 4 1 1 7 -7 33 40 18
5. Benátky 15 -1 3 1 8 -20 36 56 13
6. Ústí n. Labem 15 2 1 0 11 -27 34 61 11
7. Sokolov 15 0 0 0 15 -38 27 65 0
8. Kadaň 15 0 0 1 13 -50 23 73 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 15 13 0 2 -2 46 76 30 41
2. Přerov 15 1 4 2 2 5 37 32 25
3. Litoměřice 15 4 2 3 1 12 48 36 25
4. Jihlava 15 6 0 2 5 -1 36 37 20
5. Slavia Praha 15 3 2 0 8 -9 39 48 19
6. Třebíč 15 4 1 1 7 -7 33 40 18
7. Havířov 15 4 1 1 7 -4 39 43 18
8. Vsetín 15 4 1 1 7 -7 38 45 18
9. Chomutov 15 4 1 0 9 -9 41 50 17
10. Poruba 15 2 2 0 9 -20 40 60 16
11. Prostějov 15 3 1 1 8 -12 42 54 15
12. Frýdek - Místek 15 -1 3 1 8 -6 39 45 13
13. Benátky 15 -1 3 1 8 -20 36 56 13
14. Ústí n. Labem 15 2 1 0 11 -27 34 61 11
15. Kadaň 15 0 0 1 13 -50 23 73 1
16. Sokolov 15 0 0 0 15 -38 27 65 0