HokejLive.netČesko1. liga › Výsledky

1. liga - Česko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
18.02.2020 18:00 Kadaň - Jihlava 2:4 1:1,1:0,0:3
17:30 Benátky - Frýdek - Místek 3:1 0:0,0:1,3:0
17.02.2020 18:00 Sokolov - Jihlava 2:6 0:3,1:1,1:2
18:00 Slavia Praha - Litoměřice 3:4 1:2,1:0,1:2
18:00 Ústí n. Labem - Prostějov 4:1 0:1,3:0,1:0
17:30 Chomutov - Havířov 3:1 2:0,1:1,0:0
17:30 Vsetín - Přerov 2:3 0:2,1:1,1:0
17:30 Poruba - České Budějovice 1:8 0:2,0:1,1:5
17:30 Třebíč - Kadaň 11:1 2:0,4:1,5:0
15.02.2020 17:30 Jihlava - Ústí n. Labem 5:1 3:0,0:1,2:0
17:00 Havířov - Poruba 2:6 0:1,1:1,1:4
17:00 Přerov - Slavia Praha 2:3 0:0,0:0,2:2
17:00 Litoměřice - Chomutov 4:3 1:2,0:1,2:0
17:00 Kadaň - Sokolov 2:1 0:0,1:0,1:1
17:00 Prostějov - Benátky 3:1 0:1,2:0,1:0
17:00 Frýdek - Místek - Třebíč 2:3 0:2,1:1,1:0
16:00 České Budějovice - Vsetín 3:2 0:1,0:0,3:1
12.02.2020 18:00 Přerov - Chomutov 2:0 0:0,2:0,0:0
18:00 Slavia Praha - České Budějovice 3:6 1:1,2:4,0:1
18:00 Frýdek - Místek - Kadaň 5:3 1:0,3:2,1:1
18:00 Ústí n. Labem - Sokolov 3:5 2:2,1:2,0:1
17:30 Litoměřice - Havířov 1:5 1:0,0:4,0:1
17:30 Vsetín - Poruba 5:1 3:1,1:0,1:0
17:30 Třebíč - Prostějov 5:2 3:1,2:1,0:0
17:30 Benátky - Jihlava 1:2 0:1,0:1,1:0
11.02.2020 18:00 Přerov - Chomutov 3:1 2:0,1:0,0:1
18:00 Frýdek - Místek - Kadaň 9:0 3:0,4:0,2:0
10.02.2020 18:00 Sokolov - Benátky 5:6 2:1,1:2,2:2
09.02.2020 17:00 Frýdek - Místek - Jihlava 6:1 0:0,4:0,2:1
03.02.2020 18:00 Frýdek - Místek - Třebíč 0:5 0:2,0:1,0:2
01.02.2020 17:30 Jihlava - Třebíč 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 Kadaň - Ústí n. Labem 4:2 1:1,1:0,2:1
17:00 Sokolov - Benátky 2:1 0:0,0:0,1:1
17:00 Prostějov - Frýdek - Místek 3:4 1:2,0:0,2:1
17:00 Havířov - Vsetín 4:1 2:0,0:0,2:1
17:00 Přerov - Litoměřice 3:1 0:0,1:1,2:0
16:00 Poruba - Slavia Praha 3:6 1:2,1:2,1:2
16:00 České Budějovice - Chomutov 4:3 0:1,2:2,2:0
29.01.2020 18:00 Přerov - Havířov 3:2 3:1,0:1,0:0
18:00 Slavia Praha - Vsetín 4:2 2:0,0:2,2:0
18:00 Prostějov - Kadaň 6:1 0:0,3:1,3:0
18:00 Frýdek - Místek - Jihlava 5:6 3:1,1:3,1:1
17:30 Litoměřice - České Budějovice 0:3 0:1,0:1,0:1
17:30 Třebíč - Sokolov 3:1 1:1,2:0,0:0
17:30 Benátky - Ústí n. Labem 2:1 1:0,0:1,0:0
28.01.2020 17:30 Poruba - Chomutov 3:0 1:0,2:0,0:0
27.01.2020 18:00 Kadaň - Benátky 5:1 3:0,2:0,0:1
18:00 Ústí n. Labem - Třebíč 2:4 1:1,1:3,0:0
17:30 Vsetín - Chomutov 2:0 0:0,2:0,0:0
17:30 Poruba - Litoměřice 3:2 0:0,3:1,0:1
17:30 České Budějovice - Přerov 3:2 1:0,1:0,0:2
17:30 Jihlava - Prostějov 5:4 1:1,2:1,2:2
17:00 Havířov - Slavia Praha 2:7 1:3,1:2,0:2
26.01.2020 16:00 Frýdek - Místek - Sokolov 7:2 4:0,2:2,1:0
25.01.2020 17:30 Jihlava - Kadaň 0:2 0:0,0:2,0:0
17:30 Třebíč - Benátky 5:3 1:0,2:1,2:2
17:00 Přerov - Poruba 3:1 1:0,1:1,1:0
17:00 Litoměřice - Vsetín 2:6 2:3,0:1,0:2
17:00 Prostějov - Sokolov 6:2 4:1,1:1,1:0
17:00 České Budějovice - Havířov 7:1 2:1,2:0,3:0
16:00 Chomutov - Slavia Praha 1:4 0:1,1:2,0:1
24.01.2020 17:30 Třebíč - Benátky 2:3 2:0,0:2,0:0
23.01.2020 17:00 Frýdek - Místek - Ústí n. Labem 5:3 1:0,2:2,2:1
22.01.2020 18:00 Přerov - Vsetín 3:2 0:0,2:2,0:0
18:00 Kadaň - Třebíč 3:2 0:1,0:0,2:1
18:00 Prostějov - Ústí n. Labem 6:1 3:0,1:0,2:1
17:30 Litoměřice - Slavia Praha 3:4 0:1,0:3,3:0
17:30 České Budějovice - Poruba 4:2 3:0,0:2,1:0
17:30 Jihlava - Sokolov 5:0 2:0,2:0,1:0
17:00 Havířov - Chomutov 1:3 0:0,1:2,0:1
21.01.2020 18:00 Frýdek - Místek - Benátky 4:1 2:0,2:1,0:0
20.01.2020 17:30 Litoměřice - České Budějovice 4:6 2:2,2:2,0:2
18.01.2020 17:00 Vsetín - České Budějovice 0:3 0:1,0:2,0:0
17:00 Sokolov - Kadaň 4:3 0:1,2:1,1:1
17:00 Benátky - Prostějov 2:5 0:2,1:1,1:2
16:00 Poruba - Havířov 1:2 0:0,0:2,1:0
16:00 Chomutov - Litoměřice 3:1 0:1,2:0,1:0
16:00 Ústí n. Labem - Jihlava 3:6 1:2,1:4,1:0
15:00 Slavia Praha - Přerov 4:2 1:1,3:1,0:0
15.01.2020 18:00 Kadaň - Frýdek - Místek 3:6 0:1,1:4,2:1
18:00 Prostějov - Třebíč 7:2 1:0,4:0,2:2
18:00 Sokolov - Ústí n. Labem 4:1 0:0,0:1,4:0
17:30 České Budějovice - Slavia Praha 2:3 1:1,1:1,0:0
17:30 Poruba - Vsetín 1:0 0:0,0:0,0:0
17:30 Jihlava - Benátky 4:1 1:1,1:0,2:0
17:00 Havířov - Litoměřice 1:2 0:0,1:1,0:1
14.01.2020 17:30 Chomutov - Přerov 1:2 0:1,0:0,1:0
13.01.2020 18:00 Frýdek - Místek - Prostějov 3:2 0:2,2:0,1:0
18:00 Slavia Praha - Poruba 4:3 0:0,2:1,2:2
18:00 Ústí n. Labem - Kadaň 4:0 0:0,1:0,3:0
17:30 Benátky - Sokolov 4:3 0:2,2:1,1:0
17:30 Třebíč - Jihlava 4:3 3:1,1:1,0:1
17:30 Vsetín - Havířov 4:1 1:1,0:0,3:0
17:30 Chomutov - České Budějovice 3:6 1:1,1:2,1:3
17:30 Litoměřice - Přerov 3:4 0:0,3:2,0:2
11.01.2020 17:30 Jihlava - Frýdek - Místek 5:1 1:0,1:0,3:1
17:00 Havířov - Přerov 3:4 1:1,1:1,1:2
17:00 České Budějovice - Litoměřice 5:4 0:2,3:1,2:1
17:00 Vsetín - Slavia Praha 6:2 3:0,3:2,0:0
17:00 Kadaň - Prostějov 3:0 0:0,3:0,0:0
17:00 Sokolov - Třebíč 1:3 1:2,0:1,0:0
16:00 Ústí n. Labem - Benátky 4:5 1:2,2:1,1:2
09.01.2020 17:30 Chomutov - Poruba 3:1 2:0,0:0,1:1
15:00 Frýdek - Místek - Sokolov 3:1 2:0,0:1,1:0
08.01.2020 18:00 Slavia Praha - Havířov 4:6 0:2,2:1,2:3
18:00 Přerov - České Budějovice 4:5 1:2,2:1,1:2
18:00 Prostějov - Jihlava 1:3 0:0,0:2,1:1
17:30 Chomutov - Vsetín 6:4 2:2,2:2,2:0
17:30 Litoměřice - Poruba 8:4 3:0,2:2,3:2
17:30 Benátky - Kadaň 5:2 3:0,1:0,1:2
17:30 Třebíč - Ústí n. Labem 4:3 1:2,1:1,2:0
07.01.2020 18:00 Frýdek - Místek - Ústí n. Labem 7:3 2:1,3:2,2:0
06.01.2020 18:00 Slavia Praha - Chomutov 1:3 0:0,1:2,0:1
18:00 Kadaň - Jihlava 3:2 0:1,1:0,1:1
18:00 Sokolov - Prostějov 2:4 1:0,1:2,0:2
17:30 Vsetín - Litoměřice 4:3 1:2,1:0,1:1
17:30 Benátky - Třebíč 2:6 2:2,0:1,0:3
17:30 Poruba - Přerov 1:2 0:1,1:1,0:0
17:00 Havířov - České Budějovice 2:5 2:2,0:1,0:2
05.01.2020 16:00 Poruba - České Budějovice 1:2 0:1,1:0,0:1
04.01.2020 17:30 Třebíč - Kadaň 6:1 1:0,2:1,3:0
17:00 Vsetín - Přerov 2:0 0:0,0:0,2:0
17:00 Benátky - Frýdek - Místek 3:1 1:0,1:0,1:1
17:00 Sokolov - Jihlava 2:4 1:1,1:2,0:1
16:00 Chomutov - Havířov 2:4 1:0,1:4,0:0
16:00 Ústí n. Labem - Prostějov 5:6 2:3,0:2,3:1
15:00 Slavia Praha - Litoměřice 3:4 0:1,3:2,0:1
30.12.2019 18:00 Přerov - Slavia Praha 4:1 0:0,1:1,3:0
18:00 Kadaň - Sokolov 2:1 1:1,0:0,0:0
18:00 Prostějov - Benátky 5:1 1:0,1:0,3:1
17:30 České Budějovice - Vsetín 5:2 1:1,2:1,2:0
17:30 Litoměřice - Chomutov 3:4 0:1,0:0,3:2
17:30 Jihlava - Ústí n. Labem 7:2 0:1,2:0,5:1
17:00 Havířov - Poruba 2:1 1:0,0:0,1:1
28.12.2019 17:30 Třebíč - Prostějov 0:7 0:2,0:4,0:1
17:00 Litoměřice - Havířov 5:6 3:4,1:1,1:1
17:00 Slavia Praha - České Budějovice 4:2 2:0,1:2,1:0
17:00 Vsetín - Poruba 3:1 0:0,1:0,2:1
16:00 Chomutov - Přerov 3:1 0:0,0:0,3:1
16:00 Ústí n. Labem - Sokolov 5:2 0:0,2:0,3:2
26.12.2019 18:00 Havířov - Vsetín 2:3 0:1,2:1,0:0
17:00 Prostějov - Frýdek - Místek 2:3 0:2,1:0,1:0
17:00 České Budějovice - Chomutov 2:5 1:0,1:2,0:3
17:00 Přerov - Litoměřice 4:1 2:0,2:0,0:1
17:00 Kadaň - Ústí n. Labem 9:4 3:1,3:3,3:0
16:00 Poruba - Slavia Praha 2:5 1:1,0:2,1:2
21.12.2019 17:30 Třebíč - Sokolov 3:4 0:1,2:1,1:1
17:00 Přerov - Havířov 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 Prostějov - Kadaň 3:6 1:2,1:1,1:3
17:00 Benátky - Ústí n. Labem 5:4 3:1,1:1,0:2
15:00 Slavia Praha - Vsetín 3:5 1:0,2:3,0:2
20.12.2019 17:30 Poruba - Chomutov 4:2 0:0,3:2,1:0
19.12.2019 18:00 Kadaň - Benátky 2:4 1:1,1:0,0:3
18:00 Ústí n. Labem - Třebíč 2:3 0:0,1:0,1:2
18:00 Sokolov - Frýdek - Místek 4:7 0:2,1:3,3:2
17:30 Vsetín - Chomutov 4:3 1:0,1:2,1:1
17:30 Poruba - Litoměřice 9:1 3:0,5:0,1:1
17:30 České Budějovice - Přerov 9:3 4:1,2:1,3:1
17:30 Jihlava - Prostějov 3:4 1:1,2:2,0:0
17:00 Havířov - Slavia Praha 3:0 2:0,0:0,1:0
18.12.2019 17:30 Ústí n. Labem - Frýdek - Místek 6:2 3:0,3:0,0:2
17.12.2019 18:00 Prostějov - Sokolov 1:4 0:1,1:1,0:2
18:00 Přerov - Poruba 1:2 0:2,0:0,1:0
17:30 Chomutov - Slavia Praha 3:2 2:2,0:0,1:0
17:30 Jihlava - Kadaň 3:2 0:1,1:0,2:1
17:30 České Budějovice - Havířov 2:1 2:0,0:1,0:0
17:30 Litoměřice - Vsetín 3:4 0:1,1:0,2:2
14.12.2019 17:30 Jihlava - Třebíč 2:3 1:1,1:0,0:1
07.12.2019 17:30 Jihlava - Třebíč 3:1 0:1,1:0,2:0
17:00 Benátky - Ústí n. Labem 1:3 0:0,1:0,0:3
17:00 České Budějovice - Prostějov 6:0 4:0,1:0,1:0
17:00 Litoměřice - Vsetín 2:1 1:0,0:1,1:0
17:00 Přerov - Sokolov 3:1 0:1,1:0,2:0
16:00 Chomutov - Havířov 3:2 2:0,0:1,1:1
16:00 Poruba - Frýdek - Místek 0:3 0:0,0:1,0:2
15:00 Slavia Praha - Kadaň 4:3 1:1,2:0,1:2
04.12.2019 18:00 Havířov - Přerov 1:2 1:1,0:1,0:0
18:00 Frýdek - Místek - Chomutov 3:2 1:0,2:2,0:0
18:00 Kadaň - Benátky 5:4 1:1,4:1,0:2
18:00 Prostějov - Jihlava 4:3 1:0,1:0,1:3
18:00 Sokolov - České Budějovice 1:6 0:2,0:2,1:2
18:00 Ústí n. Labem - Litoměřice 4:2 2:1,1:1,1:0
17:30 Třebíč - Slavia Praha 4:1 1:0,3:0,0:1
17:30 Vsetín - Poruba 3:2 2:0,0:1,1:1
02.12.2019 18:00 Přerov - Frýdek - Místek 1:2 1:1,0:0,0:0
18:00 Slavia Praha - Prostějov 3:1 1:1,0:0,2:0
17:30 Benátky - Třebíč 3:2 1:2,0:0,1:0
17:30 České Budějovice - Havířov 5:3 1:2,1:1,3:0
17:30 Chomutov - Vsetín 6:2 2:1,3:1,1:0
17:30 Jihlava - Sokolov 6:4 3:1,1:0,2:3
17:30 Litoměřice - Poruba 6:1 4:1,0:0,2:0
30.11.2019 18:00 Havířov - Jihlava 3:1 1:0,0:0,2:1
17:30 Třebíč - Ústí n. Labem 1:2 0:1,0:0,1:1
17:00 Frýdek - Místek - České Budějovice 2:4 1:0,0:1,1:3
17:00 Kadaň - Litoměřice 2:6 0:3,1:1,1:2
17:00 Prostějov - Benátky 3:4 0:1,2:1,1:1
17:00 Sokolov - Slavia Praha 3:5 0:0,1:2,2:3
17:00 Vsetín - Přerov 1:2 0:0,1:1,0:0
16:00 Poruba - Chomutov 4:5 0:2,2:1,2:2
27.11.2019 18:00 Kadaň - Třebíč 1:3 0:0,0:2,1:1
18:00 Přerov - Poruba 6:1 3:0,2:0,1:1
18:00 Ústí n. Labem - Prostějov 4:5 3:1,1:2,0:1
17:30 Benátky - Sokolov 4:1 1:0,3:1,0:0
17:30 České Budějovice - Vsetín 5:0 1:0,2:0,2:0
17:30 Jihlava - Frýdek - Místek 2:0 0:0,1:0,1:0
17:30 Litoměřice - Chomutov 8:3 2:1,4:1,2:1
26.11.2019 18:00 Slavia Praha - Havířov 5:0 2:0,2:0,1:0
25.11.2019 18:00 Ústí n. Labem - Kadaň 3:0 2:0,0:0,1:0
24.11.2019 17:00 Frýdek - Místek - Slavia Praha 3:4 1:0,2:1,0:2
23.11.2019 17:30 Třebíč - Litoměřice 3:2 2:1,0:0,0:1
17:00 Havířov - Benátky 3:1 0:1,2:0,1:0
17:00 Prostějov - Kadaň 6:3 0:0,3:1,3:2
17:00 Sokolov - Ústí n. Labem 8:2 2:0,2:2,4:0
17:00 Vsetín - Jihlava 3:2 0:0,2:0,1:2
16:00 Poruba - České Budějovice 1:3 0:1,1:0,0:2
22.11.2019 17:30 Chomutov - Přerov 5:2 1:0,1:0,3:2
21.11.2019 17:30 Jihlava - Poruba 2:4 1:1,1:0,0:3
17:30 Litoměřice - Přerov 2:4 1:2,1:1,0:1
20.11.2019 18:00 Slavia Praha - Vsetín 5:4 2:1,1:2,1:1
18:00 Kadaň - Sokolov 4:3 1:2,0:1,3:0
17:30 Třebíč - Prostějov 1:3 1:2,0:1,0:0
17:30 Benátky - Frýdek - Místek 4:5 2:1,2:2,0:1
16:00 České Budějovice - Chomutov 6:4 2:3,2:0,2:1
19.11.2019 17:00 Havířov - Ústí n. Labem 3:2 0:1,0:1,3:0
18.11.2019 18:00 Havířov - Kadaň 4:0 1:0,1:0,2:0
18:00 Frýdek - Místek - Ústí n. Labem 4:2 1:1,2:1,1:0
18:00 Přerov - České Budějovice 3:2 2:1,0:0,0:1
18:00 Prostějov - Litoměřice 4:5 1:0,3:1,0:3
18:00 Sokolov - Třebíč 3:4 0:0,2:3,1:1
17:30 Chomutov - Jihlava 1:3 0:1,1:0,0:2
17:30 Poruba - Slavia Praha 4:1 3:1,0:0,1:0
17:30 Vsetín - Benátky 8:0 3:0,3:0,2:0
16.11.2019 17:30 Jihlava - Přerov 0:1 0:0,0:0,0:0
17:30 Třebíč - Havířov 4:3 1:0,0:1,3:2
17:00 Benátky - Poruba 6:2 3:0,1:1,2:1
17:00 Kadaň - Frýdek - Místek 2:7 1:2,1:2,0:3
17:00 Litoměřice - České Budějovice 5:8 2:2,1:5,2:1
17:00 Prostějov - Sokolov 4:2 1:1,2:0,1:1
16:00 Ústí n. Labem - Vsetín 2:3 1:0,1:1,0:1
15:00 Slavia Praha - Chomutov 1:4 0:0,1:2,0:2
13.11.2019 18:00 Frýdek - Místek - Třebíč 3:5 1:0,1:3,1:2
18:00 Přerov - Slavia Praha 2:4 0:0,0:1,2:3
18:00 Sokolov - Litoměřice 2:3 0:1,0:0,2:1
18:00 Havířov - Prostějov 3:2 2:1,1:0,0:1
17:30 Chomutov - Benátky 1:2 1:0,0:1,0:0
17:30 Poruba - Ústí n. Labem 6:2 1:1,4:0,1:1
17:30 Vsetín - Kadaň 5:2 0:1,2:1,3:0
17:30 České Budějovice - Jihlava 3:2 0:1,2:1,1:0
02.11.2019 17:30 Třebíč - Vsetín 2:3 1:1,0:1,1:1
17:00 Benátky - Přerov 2:1 0:1,1:0,0:0
17:00 Kadaň - Poruba 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 Litoměřice - Jihlava 3:1 1:1,2:0,0:0
17:00 Prostějov - Frýdek - Místek 3:2 1:0,0:1,2:1
17:00 Sokolov - Havířov 3:5 1:2,1:1,1:2
14:00 Slavia Praha - České Budějovice 2:7 1:0,1:2,0:5
01.11.2019 18:00 Ústí n. Labem - Chomutov 1:3 0:2,1:0,0:1
31.10.2019 18:00 Poruba - Třebíč 4:2 1:1,2:0,1:1
17:30 České Budějovice - Benátky 5:2 1:1,2:1,2:0
30.10.2019 18:00 Havířov - Litoměřice 1:2 0:1,0:1,1:0
18:00 Frýdek - Místek - Sokolov 5:3 2:1,2:0,1:2
18:00 Přerov - Ústí n. Labem 5:2 3:1,2:1,0:0
17:30 Chomutov - Kadaň 4:0 3:0,0:0,1:0
17:30 Jihlava - Slavia Praha 1:2 0:0,1:1,0:0
17:30 Vsetín - Prostějov 3:2 1:0,2:2,0:0
26.10.2019 17:30 Havířov - Frýdek - Místek 4:2 1:0,2:0,1:2
17:30 Třebíč - Chomutov 3:1 0:0,1:1,2:0
17:00 Benátky - Jihlava 1:3 0:1,1:1,0:1
17:00 Kadaň - Přerov 1:2 0:2,1:0,0:0
17:00 Litoměřice - Slavia Praha 6:4 1:2,3:1,2:1
17:00 Prostějov - Poruba 3:4 0:1,2:0,1:2
17:00 Sokolov - Vsetín 2:6 0:1,2:3,0:2
16:00 Ústí n. Labem - České Budějovice 1:8 1:2,0:5,0:1
24.10.2019 18:00 Slavia Praha - Benátky 3:2 0:1,2:1,1:0
23.10.2019 18:00 Poruba - Sokolov 7:0 1:0,2:0,4:0
18:00 Přerov - Třebíč 3:2 1:1,2:1,0:0
17:30 Vsetín - Havířov 3:1 1:0,2:0,0:1
17:30 České Budějovice - Kadaň 5:2 2:1,3:0,0:1
17:30 Chomutov - Prostějov 3:1 0:1,2:0,1:0
17:30 Jihlava - Ústí n. Labem 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.2019 18:00 Havířov - Poruba 3:2 1:0,1:2,1:0
18:00 Frýdek - Místek - Vsetín 5:2 2:0,1:1,2:1
18:00 Kadaň - Jihlava 2:1 0:0,2:0,0:1
18:00 Prostějov - Přerov 0:3 0:0,0:2,0:1
18:00 Sokolov - Chomutov 4:2 1:0,2:1,1:1
18:00 Ústí n. Labem - Slavia Praha 2:4 1:3,0:0,1:1
17:30 Litoměřice - Benátky 4:2 1:0,1:1,2:1
17:30 Třebíč - České Budějovice 1:5 0:3,1:2,0:0
19.10.2019 18:00 Frýdek - Místek - Poruba 5:1 2:0,2:0,1:1
17:30 Třebíč - Jihlava 2:4 1:0,0:3,1:1
17:30 Vsetín - Litoměřice 4:2 1:0,3:1,0:1
17:00 Havířov - Chomutov 2:3 0:0,1:2,1:1
17:00 Kadaň - Slavia Praha 2:5 0:2,1:2,1:1
17:00 Prostějov - České Budějovice 0:5 0:2,0:1,0:2
17:00 Sokolov - Přerov 4:3 1:0,1:1,1:2
17.10.2019 18:00 Poruba - Vsetín 3:1 2:1,1:0,0:0
18:00 Ústí n. Labem - Benátky 4:3 0:1,3:0,0:2
16.10.2019 18:00 Přerov - Havířov 4:2 1:0,1:2,2:0
18:00 Slavia Praha - Třebíč 3:1 1:0,1:1,1:0
17:30 Litoměřice - Ústí n. Labem 6:3 2:0,1:0,3:3
17:30 Benátky - Kadaň 3:2 0:1,0:0,2:1
17:30 České Budějovice - Sokolov 4:1 1:1,2:0,1:0
17:30 Chomutov - Frýdek - Místek 6:4 2:2,2:0,2:2
17:30 Jihlava - Prostějov 4:1 1:0,2:1,1:0
13.10.2019 17:00 Frýdek - Místek - Litoměřice 2:4 0:1,2:1,0:2
12.10.2019 18:00 Frýdek - Místek - Přerov 1:2 1:0,0:0,0:1
17:30 Třebíč - Benátky 2:3 0:0,1:0,1:3
17:30 Vsetín - Chomutov 5:2 2:1,0:0,3:1
17:00 Havířov - České Budějovice 2:5 1:2,1:2,0:1
17:00 Kadaň - Ústí n. Labem 2:5 0:2,2:1,0:2
17:00 Poruba - Litoměřice 0:6 0:2,0:2,0:2
17:00 Prostějov - Slavia Praha 4:1 3:0,1:1,0:0
17:00 Sokolov - Jihlava 4:5 0:3,1:1,3:1
10.10.2019 18:00 Ústí n. Labem - Třebíč 1:4 1:2,0:0,0:2
09.10.2019 18:00 Přerov - Vsetín 2:1 1:0,0:0,1:1
18:00 Slavia Praha - Sokolov 4:0 2:0,1:0,1:0
17:30 Benátky - Prostějov 2:8 1:2,1:4,0:2
17:30 České Budějovice - Frýdek - Místek 3:2 2:1,1:1,0:0
17:30 Chomutov - Poruba 8:3 2:2,2:1,4:0
17:30 Jihlava - Havířov 1:3 1:1,0:2,0:0
17:30 Litoměřice - Kadaň 4:2 1:0,1:1,2:1
07.10.2019 18:00 Frýdek - Místek - Jihlava 4:3 1:1,2:1,0:1
18:00 Poruba - Přerov 4:1 1:0,0:1,3:0
18:00 Prostějov - Ústí n. Labem 5:4 2:1,1:2,2:1
18:00 Sokolov - Benátky 3:4 1:1,1:2,1:1
18:00 Havířov - Slavia Praha 1:0 0:0,0:0,1:0
17:30 Chomutov - Litoměřice 2:1 1:1,0:0,1:0
17:30 Třebíč - Kadaň 5:3 1:0,1:0,3:3
17:30 Vsetín - České Budějovice 3:5 0:2,1:1,2:2
05.10.2019 17:30 Jihlava - Vsetín 2:4 1:1,0:1,1:2
17:00 Benátky - Havířov 4:1 0:0,4:1,0:0
17:00 České Budějovice - Poruba 2:3 0:0,2:1,0:1
17:00 Kadaň - Prostějov 2:3 1:2,0:1,1:0
17:00 Litoměřice - Třebíč 4:0 1:0,1:0,2:0
17:00 Přerov - Chomutov 2:1 1:1,1:0,0:0
17:00 Slavia Praha - Frýdek - Místek 2:1 0:1,0:0,2:0
16:00 Ústí n. Labem - Sokolov 4:2 0:1,2:0,2:1
03.10.2019 17:30 Vsetín - Slavia Praha 4:5 1:1,1:0,2:4
02.10.2019 18:00 Frýdek - Místek - Benátky 5:3 0:1,1:2,4:0
18:00 Poruba - Jihlava 2:1 0:0,1:0,1:1
18:00 Přerov - Litoměřice 5:2 0:1,2:1,3:0
18:00 Prostějov - Třebíč 1:2 0:1,1:0,0:0
18:00 Sokolov - Kadaň 8:3 4:1,4:1,0:1
17:30 Chomutov - České Budějovice 1:4 0:2,0:1,1:1
29.09.2019 16:00 Ústí n. Labem - Havířov 2:3 0:0,1:0,1:2
28.09.2019 17:30 Jihlava - Chomutov 4:0 2:0,1:0,1:0
17:30 Třebíč - Sokolov 4:2 1:0,1:2,2:0
17:00 Benátky - Vsetín 2:3 1:0,0:2,1:1
17:00 České Budějovice - Přerov 3:2 0:0,1:2,2:0
17:00 Kadaň - Havířov 1:4 0:3,0:0,1:1
17:00 Litoměřice - Prostějov 6:1 1:0,1:0,4:1
16:00 Ústí n. Labem - Frýdek - Místek 4:2 2:1,1:1,1:0
15:30 Slavia Praha - Poruba 6:2 1:0,4:1,1:1
25.09.2019 18:00 Sokolov - Prostějov 3:9 1:5,1:2,1:2
18:00 Havířov - Třebíč 1:3 1:0,0:1,0:2
18:00 Frýdek - Místek - Kadaň 8:0 4:0,2:0,2:0
18:00 Poruba - Benátky 5:1 1:0,3:1,1:0
18:00 Přerov - Jihlava 1:3 0:0,0:1,1:2
17:30 Vsetín - Ústí n. Labem 3:1 2:0,0:1,1:0
17:30 České Budějovice - Litoměřice 2:6 0:2,0:2,2:2
17:30 Chomutov - Slavia Praha 5:0 2:0,2:0,1:0
23.09.2019 18:00 Kadaň - Vsetín 2:7 1:2,0:4,1:1
18:00 Prostějov - Havířov 1:4 1:1,0:1,0:2
18:00 Slavia Praha - Přerov 3:0 0:0,2:0,1:0
18:00 Ústí n. Labem - Poruba 2:4 0:0,2:1,0:3
17:30 Benátky - Chomutov 0:4 0:1,0:2,0:1
17:30 Jihlava - České Budějovice 2:3 0:1,0:0,2:2
17:30 Litoměřice - Sokolov 5:3 1:0,2:3,2:0
17:30 Třebíč - Frýdek - Místek 4:1 1:1,2:0,1:0
21.09.2019 18:00 Frýdek - Místek - Prostějov 2:1 0:0,0:1,1:0
17:30 Jihlava - Litoměřice 2:1 1:1,0:0,0:0
17:30 Vsetín - Třebíč 4:2 0:0,3:2,1:0
17:00 Havířov - Sokolov 4:2 1:2,1:0,2:0
17:00 Poruba - Kadaň 4:2 1:0,1:0,2:2
17:00 Přerov - Benátky 1:0 1:0,0:0,0:0
16:00 České Budějovice - Slavia Praha 4:2 1:0,2:2,1:0
16:00 Chomutov - Ústí n. Labem 5:2 2:0,0:1,3:1
18.09.2019 18:00 Prostějov - Vsetín 3:1 0:0,1:0,2:1
18:00 Slavia Praha - Jihlava 2:1 2:0,0:0,0:1
18:00 Sokolov - Frýdek - Místek 4:2 1:0,2:1,1:1
18:00 Ústí n. Labem - Přerov 1:7 1:0,0:6,0:1
18:00 Kadaň - Chomutov 3:4 1:2,1:0,1:1
17:30 Třebíč - Poruba 2:4 0:2,1:0,1:2
17:30 Benátky - České Budějovice 5:4 3:2,1:0,0:2
17:30 Litoměřice - Havířov 1:5 1:2,0:3,0:0
16.09.2019 18:00 Frýdek - Místek - Havířov 2:1 0:1,1:0,0:0
18:00 Poruba - Prostějov 9:3 2:1,2:1,5:1
18:00 Přerov - Kadaň 7:0 3:0,1:0,3:0
18:00 Slavia Praha - Litoměřice 3:2 0:1,1:1,1:0
17:30 České Budějovice - Ústí n. Labem 9:1 4:0,1:0,4:1
17:30 Chomutov - Třebíč 3:0 1:0,1:0,1:0
17:30 Jihlava - Benátky 4:5 2:0,1:1,1:3
17:30 Vsetín - Sokolov 3:2 2:1,1:1,0:0
14.09.2019 17:30 Třebíč - Přerov 4:5 2:0,0:3,2:1
17:00 Havířov - Vsetín 2:0 0:0,2:0,0:0
17:00 Benátky - Slavia Praha 3:1 1:0,0:0,2:1
17:00 Kadaň - České Budějovice 1:7 1:4,0:2,0:1
17:00 Litoměřice - Frýdek - Místek 3:2 0:1,2:1,0:0
17:00 Sokolov - Poruba 3:5 1:2,1:0,1:3
16:00 Ústí n. Labem - Jihlava 2:3 0:0,1:2,1:1
13.09.2019 18:00 Prostějov - Chomutov 4:3 1:1,1:1,2:1
11.09.2019 18:00 Poruba - Havířov 4:2 1:0,1:1,2:1
18:00 Přerov - Prostějov 3:2 3:1,0:0,0:1
18:00 Slavia Praha - Ústí n. Labem 1:2 0:1,0:0,1:0
17:30 Benátky - Litoměřice 0:4 0:0,0:1,0:3
17:30 České Budějovice - Třebíč 3:2 0:1,3:0,0:1
17:30 Chomutov - Sokolov 4:1 1:1,0:0,3:0
17:30 Jihlava - Kadaň 3:1 2:0,0:1,1:0
17:30 Vsetín - Frýdek - Místek 3:4 2:1,0:2,1:0