Sokolov VS Litoměřice


Sokolov

Litoměřice

Sokolov (T1) VS Litoměřice (T2)

Sokolov

Litoměřice

Zaujímavé

Sokolov

  • 67% (2 z 3) výhier mužstva Sokolov.
  • Počet remíz tímu Sokolov je až 1 z celkového počtu 3 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 2 zápasov tímu Sokolov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Litoměřice

  • 33% zápasov tímu Litoměřice skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 3 zápasov.
  • Tím Litoměřice odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 3 zápasov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2020/2021
16.09.2020 18:00 Sokolov Litoměřice over 12:5 4:0,3:2,5:3
Česko / 1. liga / 2019/2020
13.11.2019 18:00 Sokolov Litoměřice under 2:3ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:3
23.09.2019 17:30 Litoměřice Sokolov over 5:3 1:0,2:3,2:0
Česko / 2. liga - sk. západ / 2009/2010
30.01.2010 17:00 Sokolov Litoměřice over 4:3 -:-,-:-,-:-
06.12.2009 17:00 Litoměřice Sokolov over 4:3ppsn -:-,-:-,-:-,-:-,-:-
24.10.2009 17:00 Sokolov Litoměřice under 1:4 -:-,-:-,-:-
13.09.2009 17:00 Litoměřice Sokolov over 6:8 -:-,-:-,-:-
Česko / 2. liga - sk. západ / 2008/2009
21.02.2009 17:00 Sokolov Litoměřice over 1:5 -:-,-:-,-:-

Sokolov

3 - 2 - 3

Litoměřice

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.20 17:00 Slavia Praha Sokolov under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
16.09.20 18:00 Sokolov Litoměřice over 12:5 4:0,3:2,5:3
12.09.20 17:00 Havířov Sokolov under 1:2 0:0,1:1,0:1

Litoměřice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.20 17:00 Litoměřice Šumperk over 5:3 2:0,0:1,3:2
16.09.20 18:00 Sokolov Litoměřice over 12:5 4:0,3:2,5:3
12.09.20 17:00 Litoměřice Třebíč over 4:3pp 3:1,0:2,0:0,1:0

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.09.2020 18:00 Sokolov Poruba porovnaj tímy
26.09.2020 17:30 Jihlava Sokolov porovnaj tímy
28.09.2020 17:00 Sokolov Třebíč porovnaj tímy
30.09.2020 18:00 Frýdek - Místek Sokolov porovnaj tímy
03.10.2020 17:00 Sokolov Prostějov porovnaj tímy
07.10.2020 18:00 Benátky Sokolov porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Kadaň Sokolov porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Kolín Sokolov porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Sokolov Šumperk porovnaj tímy
24.10.2020 18:00 Vrchlabí Sokolov porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Sokolov Kladno porovnaj tímy
31.10.2020 18:00 Přerov Sokolov porovnaj tímy
09.11.2020 18:00 Sokolov Vsetín porovnaj tímy
11.11.2020 18:00 Sokolov Havířov porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Litoměřice Sokolov porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Sokolov Slavia Praha porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Poruba Sokolov porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Sokolov Jihlava porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Třebíč Sokolov porovnaj tímy
02.12.2020 18:00 Sokolov Frýdek - Místek porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Prostějov Sokolov porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Sokolov Benátky porovnaj tímy
12.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Sokolov Kadaň porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Sokolov Kolín porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Šumperk Sokolov porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Sokolov Vrchlabí porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Kladno Sokolov porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Sokolov Přerov porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Vsetín Sokolov porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Havířov Sokolov porovnaj tímy
18.01.2021 18:00 Sokolov Litoměřice porovnaj tímy
20.01.2021 18:00 Slavia Praha Sokolov porovnaj tímy
23.01.2021 18:00 Sokolov Poruba porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Jihlava Sokolov porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Sokolov Třebíč porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Frýdek - Místek Sokolov porovnaj tímy
06.02.2021 18:00 Sokolov Prostějov porovnaj tímy
15.02.2021 18:00 Benátky Sokolov porovnaj tímy
17.02.2021 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Kadaň Sokolov porovnaj tímy
22.02.2021 18:00 Kolín Sokolov porovnaj tímy
24.02.2021 18:00 Sokolov Šumperk porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Vrchlabí Sokolov porovnaj tímy
03.03.2021 18:00 Sokolov Kladno porovnaj tímy
06.03.2021 18:00 Přerov Sokolov porovnaj tímy
08.03.2021 18:00 Sokolov Vsetín porovnaj tímy

Litoměřice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.09.2020 17:00 Litoměřice Kladno porovnaj tímy
28.09.2020 17:00 Přerov Litoměřice porovnaj tímy
30.09.2020 17:30 Litoměřice Vsetín porovnaj tímy
03.10.2020 17:00 Havířov Litoměřice porovnaj tímy
07.10.2020 18:00 Litoměřice Kolín porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Litoměřice Slavia Praha porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Poruba Litoměřice porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Litoměřice Jihlava porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Třebíč Litoměřice porovnaj tímy
24.10.2020 18:00 Litoměřice Frýdek - Místek porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Prostějov Litoměřice porovnaj tímy
31.10.2020 18:00 Litoměřice Benátky porovnaj tímy
09.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice porovnaj tímy
11.11.2020 18:00 Kadaň Litoměřice porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Litoměřice Sokolov porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Šumperk Litoměřice porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Litoměřice Vrchlabí porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Kladno Litoměřice porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Litoměřice Přerov porovnaj tímy
02.12.2020 18:00 Vsetín Litoměřice porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Litoměřice Havířov porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Kolín Litoměřice porovnaj tímy
12.12.2020 18:00 Slavia Praha Litoměřice porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Litoměřice Poruba porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Jihlava Litoměřice porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Frýdek - Místek Litoměřice porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Litoměřice Prostějov porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Benátky Litoměřice porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Litoměřice Ústí n. Labem porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Litoměřice Kadaň porovnaj tímy
18.01.2021 18:00 Sokolov Litoměřice porovnaj tímy
20.01.2021 18:00 Litoměřice Šumperk porovnaj tímy
23.01.2021 18:00 Vrchlabí Litoměřice porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Litoměřice Kladno porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Přerov Litoměřice porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Litoměřice Vsetín porovnaj tímy
06.02.2021 18:00 Havířov Litoměřice porovnaj tímy
15.02.2021 18:00 Litoměřice Kolín porovnaj tímy
17.02.2021 18:00 Litoměřice Slavia Praha porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Poruba Litoměřice porovnaj tímy
22.02.2021 18:00 Litoměřice Jihlava porovnaj tímy
24.02.2021 18:00 Třebíč Litoměřice porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Litoměřice Frýdek - Místek porovnaj tímy
03.03.2021 18:00 Prostějov Litoměřice porovnaj tímy
06.03.2021 18:00 Litoměřice Benátky porovnaj tímy
08.03.2021 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice porovnaj tímy

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 3 1 1 0 0 13 18 5 8
2. Sokolov 3 2 0 1 -1 7 16 9 7
3. Jihlava 3 2 0 0 1 2 9 7 6
4. Vsetín 3 0 1 0 1 4 10 6 5
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Havířov 3 0 1 0 1 3 8 5 5
7. Slavia Praha 3 0 1 0 1 1 8 7 5
8. Kolín 3 0 1 0 1 -2 9 11 5
9. Litoměřice 3 0 1 0 1 -4 14 18 5
10. Kladno 3 1 0 1 0 3 12 9 4
11. Ústí n. Labem 3 1 0 1 0 -3 7 10 4
12. Benátky 2 1 0 0 1 1 5 4 3
13. Prostějov 3 1 0 0 2 -1 9 10 3
14. Přerov 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
15. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
16. Šumperk 3 0 0 1 1 -9 5 14 1
17. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Kadaň 1 0 0 0 1 -10 1 11 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 3 1 1 0 0 13 18 5 8
2. Sokolov 3 2 0 1 -1 7 16 9 7
3. Jihlava 3 2 0 0 1 2 9 7 6
4. Vsetín 3 0 1 0 1 4 10 6 5
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Havířov 3 0 1 0 1 3 8 5 5
7. Slavia Praha 3 0 1 0 1 1 8 7 5
8. Kolín 3 0 1 0 1 -2 9 11 5
9. Litoměřice 3 0 1 0 1 -4 14 18 5
10. Kladno 3 1 0 1 0 3 12 9 4
11. Ústí n. Labem 3 1 0 1 0 -3 7 10 4
12. Benátky 2 1 0 0 1 1 5 4 3
13. Prostějov 3 1 0 0 2 -1 9 10 3
14. Přerov 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
15. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
16. Šumperk 3 0 0 1 1 -9 5 14 1
17. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Kadaň 1 0 0 0 1 -10 1 11 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 2 2 0 0 0 12 14 2 6
2. Sokolov 1 1 0 0 0 7 12 5 3
3. Jihlava 2 2 0 0 0 5 8 3 6
4. Vsetín 2 0 1 0 0 7 10 3 5
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Havířov 2 1 0 0 1 2 5 3 3
7. Slavia Praha 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
8. Kolín 1 1 0 0 0 3 3 0 3
9. Litoměřice 2 0 1 0 0 3 9 6 5
10. Kladno 2 1 0 0 1 4 9 5 3
11. Ústí n. Labem 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
12. Benátky 1 1 0 0 0 3 4 1 3
13. Prostějov 1 1 0 0 0 3 6 3 3
14. Přerov 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
15. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Šumperk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
17. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 2 2 0 0 0 12 14 2 6
2. Jihlava 2 2 0 0 0 5 8 3 6
3. Vsetín 2 0 1 0 0 7 10 3 5
4. Litoměřice 2 0 1 0 0 3 9 6 5
5. Kolín 1 1 0 0 0 3 3 0 3
6. Benátky 1 1 0 0 0 3 4 1 3
7. Prostějov 1 1 0 0 0 3 6 3 3
8. Havířov 2 1 0 0 1 2 5 3 3
9. Sokolov 1 1 0 0 0 7 12 5 3
10. Kladno 2 1 0 0 1 4 9 5 3
11. Slavia Praha 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
12. Šumperk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
13. Ústí n. Labem 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
14. Přerov 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
15. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
2. Sokolov 2 1 0 1 -1 0 4 4 4
3. Jihlava 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
4. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Havířov 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
7. Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 4 2 3
8. Kolín 2 -1 1 0 1 -5 6 11 2
9. Litoměřice 1 0 0 0 1 -7 5 12 0
10. Kladno 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
11. Ústí n. Labem 2 1 0 0 1 -2 4 6 3
12. Benátky 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
13. Prostějov 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
14. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
16. Šumperk 2 0 0 0 2 -8 3 11 0
17. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Kadaň 1 0 0 0 1 -10 1 11 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sokolov 2 1 0 1 -1 0 4 4 4
2. Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 4 2 3
3. Ústí n. Labem 2 1 0 0 1 -2 4 6 3
4. Havířov 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
5. Poruba 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
6. Kolín 2 -1 1 0 1 -5 6 11 2
7. Kladno 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
8. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
9. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Benátky 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
14. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
15. Jihlava 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
16. Prostějov 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
17. Šumperk 2 0 0 0 2 -8 3 11 0
18. Kadaň 1 0 0 0 1 -10 1 11 0
19. Litoměřice 1 0 0 0 1 -7 5 12 0