Vsetín VS České Budějovice


Vsetín

České Budějovice

Vsetín (T1) VS České Budějovice (T2)

Vsetín

České Budějovice

Zaujímavé

Vsetín

  • Vsetín už 8 zápasov v rade neremízovali.

České Budějovice

  • 85% (44 z 52) výhier mužstva České Budějovice.
  • Tím České Budějovice odohral až 33 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 63% z celkového počtu 52 zápasov.
  • České Budějovice ťahá aktuálne sériu 6 výhier v rade.
  • České Budějovice už 18 zápasov v rade neprehrali.
  • České Budějovice už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 81% vzájomných zápasov, čo je 21 výhier z 26 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2019/2020
15.02.2020 16:00 České Budějovice Vsetín under 3:2 0:1,0:0,3:1
18.01.2020 17:00 Vsetín České Budějovice under 0:3 0:1,0:2,0:0
30.12.2019 17:30 České Budějovice Vsetín over 5:2 1:1,2:1,2:0
27.11.2019 17:30 České Budějovice Vsetín under 5:0 1:0,2:0,2:0
07.10.2019 17:30 Vsetín České Budějovice over 3:5 0:2,1:1,2:2
Česko / 1. liga / 2018/2019
22.03.2019 17:30 Vsetín České Budějovice under 0:2 0:0,0:2,0:0
20.03.2019 17:30 České Budějovice Vsetín over 3:4 2:2,1:2,0:0
19.03.2019 17:30 České Budějovice Vsetín under 2:0 0:0,0:0,2:0
16.03.2019 17:30 Vsetín České Budějovice over 0:6 0:0,0:3,0:3
15.03.2019 17:30 Vsetín České Budějovice under 0:2 0:1,0:1,0:0
26.02.2019 17:30 České Budějovice Vsetín over 3:4 2:2,1:1,0:1
12.01.2019 17:30 Vsetín České Budějovice under 3:2 1:0,0:2,2:0
01.12.2018 17:00 České Budějovice Vsetín under 2:1 1:0,1:1,0:0
17.10.2018 17:30 Vsetín České Budějovice under 2:3 1:1,1:1,0:1
Česko / 1. liga / 2017/2018
07.02.2018 17:30 České Budějovice Vsetín over 4:2 0:1,1:0,3:1
27.12.2017 17:30 Vsetín České Budějovice under 3:1 1:1,1:0,1:0
04.11.2017 17:00 České Budějovice Vsetín over 8:0 2:0,4:0,2:0
30.09.2017 17:30 Vsetín České Budějovice under 1:4 0:2,1:2,0:0
Česko / Extraliga / 2006/2007
26.01.2007 17:30 České Budějovice Vsetín over 7:2 0:2,4:0,3:0
08.12.2006 17:00 Vsetín České Budějovice over 2:4 1:1,0:2,1:1
27.10.2006 17:30 České Budějovice Vsetín over 4:3 0:0,3:1,1:2
19.09.2006 17:00 Vsetín České Budějovice under 1:3 0:2,1:0,0:1
Česko / Extraliga / 2005/2006
05.03.2006 17:30 České Budějovice Vsetín over 4:2 1:0,0:2,3:0
03.01.2006 17:00 Vsetín České Budějovice under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
20.11.2005 17:00 České Budějovice Vsetín under 2:1 0:1,2:0,0:0
09.10.2005 17:00 Vsetín České Budějovice over 2:4 0:1,1:1,1:2

Vsetín

4 - 1 - 21

České Budějovice

Vsetín


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 17:30 Vsetín Litoměřice over 6:4 2:1,3:1,1:2
17.02.20 17:30 Vsetín Přerov under 2:3 0:2,1:1,1:0
15.02.20 16:00 České Budějovice Vsetín under 3:2 0:1,0:0,3:1
12.02.20 17:30 Vsetín Poruba over 5:1 3:1,1:0,1:0
01.02.20 17:00 Havířov Vsetín under 4:1 2:0,0:0,2:1
29.01.20 18:00 Slavia Praha Vsetín over 4:2 2:0,0:2,2:0
27.01.20 17:30 Vsetín Chomutov under 2:0 0:0,2:0,0:0
25.01.20 17:00 Litoměřice Vsetín over 2:6 2:3,0:1,0:2
22.01.20 18:00 Přerov Vsetín under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,3:2
18.01.20 17:00 Vsetín České Budějovice under 0:3 0:1,0:2,0:0
15.01.20 17:30 Poruba Vsetín under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
13.01.20 17:30 Vsetín Havířov under 4:1 1:1,0:0,3:0
11.01.20 17:00 Vsetín Slavia Praha over 6:2 3:0,3:2,0:0
08.01.20 17:30 Chomutov Vsetín over 6:4 2:2,2:2,2:0
06.01.20 17:30 Vsetín Litoměřice over 4:3sn 1:2,1:0,1:1,0:0,3:1
04.01.20 17:00 Vsetín Přerov under 2:0 0:0,0:0,2:0
30.12.19 17:30 České Budějovice Vsetín over 5:2 1:1,2:1,2:0
28.12.19 17:00 Vsetín Poruba under 3:1 0:0,1:0,2:1
26.12.19 18:00 Havířov Vsetín under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:2
21.12.19 15:00 Slavia Praha Vsetín over 3:5 1:0,2:3,0:2
19.12.19 17:30 Vsetín Chomutov over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
17.12.19 17:30 Litoměřice Vsetín over 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
07.12.19 17:00 Litoměřice Vsetín under 2:1 1:0,0:1,1:0
04.12.19 17:30 Vsetín Poruba under 3:2 2:0,0:1,1:1
02.12.19 17:30 Chomutov Vsetín over 6:2 2:1,3:1,1:0
30.11.19 17:00 Vsetín Přerov under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
27.11.19 17:30 České Budějovice Vsetín under 5:0 1:0,2:0,2:0
23.11.19 17:00 Vsetín Jihlava under 3:2 0:0,2:0,1:2
20.11.19 18:00 Slavia Praha Vsetín over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
18.11.19 17:30 Vsetín Benátky over 8:0 3:0,3:0,2:0
16.11.19 16:00 Ústí n. Labem Vsetín under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13.11.19 17:30 Vsetín Kadaň over 5:2 0:1,2:1,3:0
02.11.19 17:30 Třebíč Vsetín under 2:3 1:1,0:1,1:1
30.10.19 17:30 Vsetín Prostějov under 3:2 1:0,2:2,0:0
26.10.19 17:00 Sokolov Vsetín over 2:6 0:1,2:3,0:2
23.10.19 17:30 Vsetín Havířov under 3:1 1:0,2:0,0:1
21.10.19 18:00 Frýdek - Místek Vsetín over 5:2 2:0,1:1,2:1
19.10.19 17:30 Vsetín Litoměřice over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.10.19 18:00 Poruba Vsetín under 3:1 2:1,1:0,0:0
12.10.19 17:30 Vsetín Chomutov over 5:2 2:1,0:0,3:1
09.10.19 18:00 Přerov Vsetín under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.10.19 17:30 Vsetín České Budějovice over 3:5 0:2,1:1,2:2
05.10.19 17:30 Jihlava Vsetín over 2:4 1:1,0:1,1:2
03.10.19 17:30 Vsetín Slavia Praha over 4:5 1:1,1:0,2:4
28.09.19 17:00 Benátky Vsetín under 2:3 1:0,0:2,1:1
25.09.19 17:30 Vsetín Ústí n. Labem under 3:1 2:0,0:1,1:0
23.09.19 18:00 Kadaň Vsetín over 2:7 1:2,0:4,1:1
21.09.19 17:30 Vsetín Třebíč over 4:2 0:0,3:2,1:0
18.09.19 18:00 Prostějov Vsetín under 3:1 0:0,1:0,2:1
16.09.19 17:30 Vsetín Sokolov under 3:2 2:1,1:1,0:0
14.09.19 17:00 Havířov Vsetín under 2:0 0:0,2:0,0:0
11.09.19 17:30 Vsetín Frýdek - Místek over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1

České Budějovice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 17:00 Havířov České Budějovice over 2:4 1:0,0:1,1:3
17.02.20 17:30 Poruba České Budějovice over 1:8 0:2,0:1,1:5
15.02.20 16:00 České Budějovice Vsetín under 3:2 0:1,0:0,3:1
12.02.20 18:00 Slavia Praha České Budějovice over 3:6 1:1,2:4,0:1
01.02.20 16:00 České Budějovice Chomutov over 4:3 0:1,2:2,2:0
29.01.20 17:30 Litoměřice České Budějovice under 0:3 0:1,0:1,0:1
27.01.20 17:30 České Budějovice Přerov under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
25.01.20 17:00 České Budějovice Havířov over 7:1 2:1,2:0,3:0
22.01.20 17:30 České Budějovice Poruba over 4:2 3:0,0:2,1:0
20.01.20 17:30 Litoměřice České Budějovice over 4:6 2:2,2:2,0:2
18.01.20 17:00 Vsetín České Budějovice under 0:3 0:1,0:2,0:0
15.01.20 17:30 České Budějovice Slavia Praha under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
13.01.20 17:30 Chomutov České Budějovice over 3:6 1:1,1:2,1:3
11.01.20 17:00 České Budějovice Litoměřice over 5:4 0:2,3:1,2:1
08.01.20 18:00 Přerov České Budějovice over 4:5 1:2,2:1,1:2
06.01.20 17:00 Havířov České Budějovice over 2:5 2:2,0:1,0:2
05.01.20 16:00 Poruba České Budějovice under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.12.19 17:30 České Budějovice Vsetín over 5:2 1:1,2:1,2:0
28.12.19 17:00 Slavia Praha České Budějovice over 4:2 2:0,1:2,1:0
26.12.19 17:00 České Budějovice Chomutov over 2:5 1:0,1:2,0:3
19.12.19 17:30 České Budějovice Přerov over 9:3 4:1,2:1,3:1
17.12.19 17:30 České Budějovice Havířov under 2:1 2:0,0:1,0:0
07.12.19 17:00 České Budějovice Prostějov over 6:0 4:0,1:0,1:0
04.12.19 18:00 Sokolov České Budějovice over 1:6 0:2,0:2,1:2
02.12.19 17:30 České Budějovice Havířov over 5:3 1:2,1:1,3:0
30.11.19 17:00 Frýdek - Místek České Budějovice over 2:4 1:0,0:1,1:3
27.11.19 17:30 České Budějovice Vsetín under 5:0 1:0,2:0,2:0
23.11.19 16:00 Poruba České Budějovice under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.11.19 16:00 České Budějovice Chomutov over 6:4 2:3,2:0,2:1
18.11.19 18:00 Přerov České Budějovice under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,2:1
16.11.19 17:00 Litoměřice České Budějovice over 5:8 2:2,1:5,2:1
13.11.19 17:30 České Budějovice Jihlava under 3:2 0:1,2:1,1:0
02.11.19 14:00 Slavia Praha České Budějovice over 2:7 1:0,1:2,0:5
31.10.19 17:30 České Budějovice Benátky over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.10.19 16:00 Ústí n. Labem České Budějovice over 1:8 1:2,0:5,0:1
23.10.19 17:30 České Budějovice Kadaň over 5:2 2:1,3:0,0:1
21.10.19 17:30 Třebíč České Budějovice over 1:5 0:3,1:2,0:0
19.10.19 17:00 Prostějov České Budějovice under 0:5 0:2,0:1,0:2
16.10.19 17:30 České Budějovice Sokolov under 4:1 1:1,2:0,1:0
12.10.19 17:00 Havířov České Budějovice over 2:5 1:2,1:2,0:1
09.10.19 17:30 České Budějovice Frýdek - Místek under 3:2 2:1,1:1,0:0
07.10.19 17:30 Vsetín České Budějovice over 3:5 0:2,1:1,2:2
05.10.19 17:00 České Budějovice Poruba under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
02.10.19 17:30 Chomutov České Budějovice under 1:4 0:2,0:1,1:1
28.09.19 17:00 České Budějovice Přerov under 3:2 0:0,1:2,2:0
25.09.19 17:30 České Budějovice Litoměřice over 2:6 0:2,0:2,2:2
23.09.19 17:30 Jihlava České Budějovice under 2:3 0:1,0:0,2:2
21.09.19 16:00 České Budějovice Slavia Praha over 4:2 1:0,2:2,1:0
18.09.19 17:30 Benátky České Budějovice over 5:4sn 3:2,1:0,0:2,0:0,3:2
16.09.19 17:30 České Budějovice Ústí n. Labem over 9:1 4:0,1:0,4:1
14.09.19 17:00 Kadaň České Budějovice over 1:7 1:4,0:2,0:1
11.09.19 17:30 České Budějovice Třebíč under 3:2 0:1,3:0,0:1

Vsetín


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2020 16:00 Chomutov Vsetín porovnaj tímy
26.02.2020 17:30 Vsetín Slavia Praha porovnaj tímy
29.02.2020 17:00 Vsetín Havířov porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Poruba Vsetín porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Vsetín České Budějovice porovnaj tímy
07.03.2020 17:00 Přerov Vsetín porovnaj tímy

České Budějovice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2020 17:00 Přerov České Budějovice porovnaj tímy
25.02.2020 17:30 České Budějovice Litoměřice porovnaj tímy
29.02.2020 16:00 Chomutov České Budějovice porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 České Budějovice Slavia Praha porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Vsetín České Budějovice porovnaj tímy
07.03.2020 17:00 České Budějovice Poruba porovnaj tímy

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 52 43 1 4 -1 123 237 114 138
2. Přerov 53 20 7 5 9 24 142 118 100
3. Vsetín 52 20 5 5 12 26 162 136 90
4. Chomutov 53 25 2 4 16 18 157 139 89
5. Slavia Praha 52 18 6 1 20 9 159 150 85
6. Litoměřice 52 17 4 6 15 7 176 169 77
7. Havířov 52 23 1 2 23 -7 132 139 76
8. Poruba 52 19 3 0 27 -3 156 159 72

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 51 25 2 8 6 36 153 117 93
2. Třebíč 51 20 4 5 13 16 150 134 85
3. Frýdek - Místek 52 13 8 4 15 36 182 146 83
4. Prostějov 52 19 3 7 13 7 170 163 79
5. Benátky 51 -1 12 3 22 -37 130 167 60
6. Ústí n. Labem 52 10 2 6 26 -71 137 208 46
7. Kadaň 52 8 3 3 32 -104 115 219 42
8. Sokolov 53 3 4 4 34 -80 139 219 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 52 43 1 4 -1 123 237 114 138
2. Přerov 53 20 7 5 9 24 142 118 100
3. Jihlava 51 25 2 8 6 36 153 117 93
4. Vsetín 52 20 5 5 12 26 162 136 90
5. Chomutov 53 25 2 4 16 18 157 139 89
6. Třebíč 51 20 4 5 13 16 150 134 85
7. Slavia Praha 52 18 6 1 20 9 159 150 85
8. Frýdek - Místek 52 13 8 4 15 36 182 146 83
9. Prostějov 52 19 3 7 13 7 170 163 79
10. Litoměřice 52 17 4 6 15 7 176 169 77
11. Havířov 52 23 1 2 23 -7 132 139 76
12. Poruba 52 19 3 0 27 -3 156 159 72
13. Benátky 51 -1 12 3 22 -37 130 167 60
14. Ústí n. Labem 52 10 2 6 26 -71 137 208 46
15. Kadaň 52 8 3 3 32 -104 115 219 42
16. Sokolov 53 3 4 4 34 -80 139 219 33

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 26 20 1 2 0 51 111 60 67
2. Přerov 27 16 2 2 3 34 81 47 60
3. Vsetín 26 16 2 2 2 38 93 55 60
4. Chomutov 25 18 0 2 3 32 85 53 56
5. Slavia Praha 26 12 2 1 8 12 83 71 47
6. Litoměřice 26 10 2 2 8 12 101 89 42
7. Havířov 26 13 0 1 11 -2 61 63 40
8. Poruba 27 15 1 0 10 30 94 64 50

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 26 14 1 5 0 29 80 51 52
2. Třebíč 25 12 1 3 5 15 85 70 44
3. Frýdek - Místek 27 13 3 3 2 43 110 67 57
4. Prostějov 26 12 1 6 0 14 88 74 47
5. Benátky 25 0 7 1 9 -3 67 70 36
6. Ústí n. Labem 26 8 1 4 8 -11 78 89 33
7. Kadaň 26 6 3 1 12 -19 71 90 34
8. Sokolov 26 2 3 2 14 -24 86 110 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 26 20 1 2 0 51 111 60 67
2. Přerov 27 16 2 2 3 34 81 47 60
3. Vsetín 26 16 2 2 2 38 93 55 60
4. Frýdek - Místek 27 13 3 3 2 43 110 67 57
5. Chomutov 25 18 0 2 3 32 85 53 56
6. Jihlava 26 14 1 5 0 29 80 51 52
7. Poruba 27 15 1 0 10 30 94 64 50
8. Slavia Praha 26 12 2 1 8 12 83 71 47
9. Prostějov 26 12 1 6 0 14 88 74 47
10. Třebíč 25 12 1 3 5 15 85 70 44
11. Litoměřice 26 10 2 2 8 12 101 89 42
12. Havířov 26 13 0 1 11 -2 61 63 40
13. Benátky 25 0 7 1 9 -3 67 70 36
14. Kadaň 26 6 3 1 12 -19 71 90 34
15. Ústí n. Labem 26 8 1 4 8 -11 78 89 33
16. Sokolov 26 2 3 2 14 -24 86 110 23

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 26 23 0 2 -1 72 126 54 71
2. Přerov 26 4 5 3 6 -10 61 71 40
3. Vsetín 26 4 3 3 10 -12 69 81 30
4. Chomutov 28 7 2 2 13 -14 72 86 33
5. Slavia Praha 26 6 4 0 12 -3 76 79 38
6. Litoměřice 26 7 2 4 7 -5 75 80 35
7. Havířov 26 10 1 1 12 -5 71 76 36
8. Poruba 25 4 2 0 17 -33 62 95 22

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 25 11 1 3 6 7 73 66 41
2. Třebíč 26 8 3 2 8 1 65 64 41
3. Frýdek - Místek 25 0 5 1 13 -7 72 79 26
4. Prostějov 26 7 2 1 13 -7 82 89 32
5. Benátky 26 -1 5 2 13 -34 63 97 24
6. Ústí n. Labem 26 2 1 2 18 -60 59 119 13
7. Kadaň 26 2 0 2 20 -85 44 129 8
8. Sokolov 27 1 1 2 20 -56 53 109 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 26 23 0 2 -1 72 126 54 71
2. Třebíč 26 8 3 2 8 1 65 64 41
3. Jihlava 25 11 1 3 6 7 73 66 41
4. Přerov 26 4 5 3 6 -10 61 71 40
5. Slavia Praha 26 6 4 0 12 -3 76 79 38
6. Havířov 26 10 1 1 12 -5 71 76 36
7. Litoměřice 26 7 2 4 7 -5 75 80 35
8. Chomutov 28 7 2 2 13 -14 72 86 33
9. Prostějov 26 7 2 1 13 -7 82 89 32
10. Vsetín 26 4 3 3 10 -12 69 81 30
11. Frýdek - Místek 25 0 5 1 13 -7 72 79 26
12. Benátky 26 -1 5 2 13 -34 63 97 24
13. Poruba 25 4 2 0 17 -33 62 95 22
14. Ústí n. Labem 26 2 1 2 18 -60 59 119 13
15. Sokolov 27 1 1 2 20 -56 53 109 10
16. Kadaň 26 2 0 2 20 -85 44 129 8