Třebíč VS Ústí n. Labem


Třebíč

Ústí n. Labem

Třebíč (T1) VS Ústí n. Labem (T2)

Třebíč

Ústí n. Labem

Zaujímavé

Třebíč

  • Třebíč vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 60 vyhral 31 zápasov).
  • Až 34 zápasov tímu Třebíč skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 60 zápasov, to je až 57%.
  • Třebíč už 14 zápasov v rade neprehrali.

Ústí n. Labem

  • 62% prehier (36 zápasov) z celkového počtu 58 tímu Ústí n. Labem.
  • Tím Ústí n. Labem odohral až 39 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 58 zápasov.
  • Ústí n. Labem už 11 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (17 z 56) skončilo remízou.

Pravdepodobnosť výsledku

53.60%
31.80%
14.60%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2019/2020
22.02.2020 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 6:2 2:2,2:0,2:0
27.01.2020 18:00 Ústí n. Labem Třebíč over 2:4 1:1,1:3,0:0
08.01.2020 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:3 1:2,1:1,2:0
19.12.2019 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 2:3ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:3
30.11.2019 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 1:2 0:1,0:0,1:1
10.10.2019 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:4 1:2,0:0,0:2
Česko / 1. liga / 2018/2019
14.01.2019 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
05.12.2018 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 0:2 0:1,0:0,0:1
20.10.2018 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
08.09.2018 16:00 Ústí n. Labem Třebíč over 3:4ppsn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:2
Česko / 1. liga / 2017/2018
20.01.2018 17:00 Ústí n. Labem Třebíč under 3:1 2:0,1:1,0:0
02.12.2017 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:3ppsn 1:1,2:2,0:0,0:0,2:1
18.10.2017 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 3:2 1:1,2:1,0:0
13.09.2017 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 3:6 1:2,1:1,1:3
Česko / 1. liga / 2016/2017
13.02.2017 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 3:2 2:1,1:1,0:0
07.01.2017 17:00 Ústí n. Labem Třebíč under 4:1 1:0,3:1,0:0
19.11.2016 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
08.10.2016 17:00 Ústí n. Labem Třebíč under 4:1 0:0,2:1,2:0
Česko / 1. liga / 2015/2016
17.02.2016 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:0 0:0,0:0,1:0
09.01.2016 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 3:1 0:0,2:1,1:0
25.11.2015 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 5:0 2:0,3:0,0:0
12.10.2015 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 3:5 2:3,0:0,1:2
Česko / 1. liga / 2014/2015
04.02.2015 18:00 Ústí n. Labem Třebíč over 2:4 1:0,0:1,1:3
29.12.2014 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
19.11.2014 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.10.2014 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 5:1 2:1,1:0,2:0
Česko / 1. liga / 2013/2014
23.11.2013 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 0:3 0:3,0:0,0:0
16.10.2013 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
Česko / 1. liga / 2012/2013
19.01.2013 17:30 Ústí n. Labem Třebíč over 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
08.12.2012 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:5pp 0:1,3:2,1:1,0:1
31.10.2012 18:00 Ústí n. Labem Třebíč over 4:2 1:0,1:0,2:2
22.09.2012 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 2:3 2:1,0:0,0:2
Česko / 1. liga / 2011/2012
03.03.2012 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 1:5 0:2,0:3,1:0
02.03.2012 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 1:3 0:2,1:1,0:0
28.02.2012 17:30 Ústí n. Labem Třebíč over 8:2 2:1,3:1,3:0
27.02.2012 17:30 Ústí n. Labem Třebíč under 5:0 2:0,2:0,1:0
22.02.2012 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:2ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
14.01.2012 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 3:4ppsn 1:1,2:1,0:1,0:0,-:-
23.11.2011 17:30 Ústí n. Labem Třebíč over 4:3 3:0,0:2,1:1
15.10.2011 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
Česko / 1. liga / 2010/2011
08.12.2010 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 3:2ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
20.10.2010 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 5:4ppsn 1:1,1:2,2:1,0:0,-:-
Česko / 1. liga / 2009/2010
30.01.2010 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 1:2 0:0,1:1,0:1
04.01.2010 18:00 Ústí n. Labem Třebíč over 6:2 4:1,0:0,2:1
11.11.2009 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 2:5 1:2,1:2,0:1
23.09.2009 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
Česko / 1. liga / 2008/2009
29.11.2008 17:00 Třebíč Ústí n. Labem over 3:4ppsn 1:1,2:0,0:2,0:0,-:-
15.10.2008 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 3:2 0:0,0:1,3:1
Česko / 1. liga / 2006/2007
03.02.2007 17:00 Třebíč Ústí n. Labem under 3:1 1:0,1:0,1:1
09.12.2006 17:00 Ústí n. Labem Třebíč under 4:1 1:0,3:1,0:0
28.10.2006 17:00 Třebíč Ústí n. Labem over 2:4 1:0,1:2,0:2
16.09.2006 16:00 Ústí n. Labem Třebíč under 3:2 1:0,0:1,2:1
Česko / 1. liga / 2005/2006
16.01.2006 17:00 Třebíč Ústí n. Labem over 5:3 0:0,2:0,3:3
30.11.2005 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 3:0 2:0,0:0,1:0
19.10.2005 18:00 Třebíč Ústí n. Labem under 1:4 0:1,0:1,1:2
07.09.2005 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 3:1 1:1,1:0,1:0

Třebíč

11 - 17 - 28

Ústí n. Labem

Třebíč


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.20 18:00 Slavia Praha Třebíč under 2:3 0:0,2:1,0:2
09.03.20 18:00 Slavia Praha Třebíč under 1:3 0:2,1:0,0:1
07.03.20 17:00 Kadaň Třebíč over 5:6 2:1,1:4,2:1
04.03.20 17:30 Třebíč Frýdek - Místek over 4:3sn 1:1,2:0,0:2,0:0,4:3
02.03.20 18:00 Prostějov Třebíč under 2:3 1:0,1:2,0:1
29.02.20 17:30 Třebíč Jihlava under 3:1 2:0,1:0,0:1
27.02.20 17:30 Třebíč Frýdek - Místek under 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,3:2
26.02.20 18:00 Sokolov Třebíč over 2:5 1:2,1:1,0:2
22.02.20 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 6:2 2:2,2:0,2:0
19.02.20 17:30 Benátky Třebíč under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.02.20 17:30 Třebíč Kadaň over 11:1 2:0,4:1,5:0
15.02.20 17:00 Frýdek - Místek Třebíč under 2:3 0:2,1:1,1:0
12.02.20 17:30 Třebíč Prostějov over 5:2 3:1,2:1,0:0
03.02.20 18:00 Frýdek - Místek Třebíč under 0:5 0:2,0:1,0:2
01.02.20 17:30 Jihlava Třebíč under 3:0 1:0,1:0,1:0
29.01.20 17:30 Třebíč Sokolov under 3:1 1:1,2:0,0:0
27.01.20 18:00 Ústí n. Labem Třebíč over 2:4 1:1,1:3,0:0
25.01.20 17:30 Třebíč Benátky over 5:3 1:0,2:1,2:2
24.01.20 17:30 Třebíč Benátky under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:2
22.01.20 18:00 Kadaň Třebíč under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:1
15.01.20 18:00 Prostějov Třebíč over 7:2 1:0,4:0,2:2
13.01.20 17:30 Třebíč Jihlava over 4:3 3:1,1:1,0:1
11.01.20 17:00 Sokolov Třebíč under 1:3 1:2,0:1,0:0
08.01.20 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:3 1:2,1:1,2:0
06.01.20 17:30 Benátky Třebíč over 2:6 2:2,0:1,0:3
04.01.20 17:30 Třebíč Kadaň over 6:1 1:0,2:1,3:0
28.12.19 17:30 Třebíč Prostějov over 0:7 0:2,0:4,0:1
21.12.19 17:30 Třebíč Sokolov over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
19.12.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:3
14.12.19 17:30 Jihlava Třebíč under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:3
07.12.19 17:30 Jihlava Třebíč under 3:1 0:1,1:0,2:0
04.12.19 17:30 Třebíč Slavia Praha under 4:1 1:0,3:0,0:1
02.12.19 17:30 Benátky Třebíč under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
30.11.19 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 1:2 0:1,0:0,1:1
27.11.19 18:00 Kadaň Třebíč under 1:3 0:0,0:2,1:1
23.11.19 17:30 Třebíč Litoměřice under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,3:2
20.11.19 17:30 Třebíč Prostějov under 1:3 1:2,0:1,0:0
18.11.19 18:00 Sokolov Třebíč over 3:4 0:0,2:3,1:1
16.11.19 17:30 Třebíč Havířov over 4:3 1:0,0:1,3:2
13.11.19 18:00 Frýdek - Místek Třebíč over 3:5 1:0,1:3,1:2
02.11.19 17:30 Třebíč Vsetín under 2:3 1:1,0:1,1:1
31.10.19 18:00 Poruba Třebíč over 4:2 1:1,2:0,1:1
26.10.19 17:30 Třebíč Chomutov under 3:1 0:0,1:1,2:0
23.10.19 18:00 Přerov Třebíč under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.10.19 17:30 Třebíč České Budějovice over 1:5 0:3,1:2,0:0
19.10.19 17:30 Třebíč Jihlava over 2:4 1:0,0:3,1:1
16.10.19 18:00 Slavia Praha Třebíč under 3:1 1:0,1:1,1:0
12.10.19 17:30 Třebíč Benátky under 2:3 0:0,1:0,1:3
10.10.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:4 1:2,0:0,0:2
07.10.19 17:30 Třebíč Kadaň over 5:3 1:0,1:0,3:3
05.10.19 17:00 Litoměřice Třebíč under 4:0 1:0,1:0,2:0
02.10.19 18:00 Prostějov Třebíč under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:2
28.09.19 17:30 Třebíč Sokolov over 4:2 1:0,1:2,2:0
25.09.19 18:00 Havířov Třebíč under 1:3 1:0,0:1,0:2
23.09.19 17:30 Třebíč Frýdek - Místek under 4:1 1:1,2:0,1:0
21.09.19 17:30 Vsetín Třebíč over 4:2 0:0,3:2,1:0
18.09.19 17:30 Třebíč Poruba over 2:4 0:2,1:0,1:2
16.09.19 17:30 Chomutov Třebíč under 3:0 1:0,1:0,1:0
14.09.19 17:30 Třebíč Přerov over 4:5pp 2:0,0:3,2:1,0:1
11.09.19 17:30 České Budějovice Třebíč under 3:2 0:1,3:0,0:1

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 17:00 Prostějov Ústí n. Labem over 4:2 1:0,2:1,1:1
04.03.20 18:00 Ústí n. Labem Jihlava over 3:7 0:5,2:1,1:1
02.03.20 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 3:1 0:1,1:0,2:0
29.02.20 16:00 Ústí n. Labem Kadaň over 6:4 2:1,2:0,2:3
26.02.20 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:2 0:0,2:1,2:1
22.02.20 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 6:2 2:2,2:0,2:0
19.02.20 18:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek under 3:2 2:0,1:1,0:1
17.02.20 18:00 Ústí n. Labem Prostějov under 4:1 0:1,3:0,1:0
15.02.20 17:30 Jihlava Ústí n. Labem over 5:1 3:0,0:1,2:0
12.02.20 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
01.02.20 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 4:2 1:1,1:0,2:1
29.01.20 17:30 Benátky Ústí n. Labem under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.01.20 18:00 Ústí n. Labem Třebíč over 2:4 1:1,1:3,0:0
23.01.20 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 5:3 1:0,2:2,2:1
22.01.20 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 6:1 3:0,1:0,2:1
18.01.20 16:00 Ústí n. Labem Jihlava over 3:6 1:2,1:4,1:0
15.01.20 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
13.01.20 18:00 Ústí n. Labem Kadaň under 4:0 0:0,1:0,3:0
11.01.20 16:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:5 1:2,2:1,1:2
08.01.20 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:3 1:2,1:1,2:0
07.01.20 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 7:3 2:1,3:2,2:0
04.01.20 16:00 Ústí n. Labem Prostějov over 5:6 2:3,0:2,3:1
30.12.19 17:30 Jihlava Ústí n. Labem over 7:2 0:1,2:0,5:1
28.12.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
26.12.19 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 9:4 3:1,3:3,3:0
21.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem over 5:4pp 3:1,1:1,0:2,1:0
19.12.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:3
18.12.19 17:30 Ústí n. Labem Frýdek - Místek over 6:2 3:0,3:0,0:2
07.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem under 1:3 0:0,1:0,0:3
04.12.19 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice over 4:2 2:1,1:1,1:0
30.11.19 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 1:2 0:1,0:0,1:1
27.11.19 18:00 Ústí n. Labem Prostějov over 4:5sn 3:1,1:2,0:1,0:0,2:3
25.11.19 18:00 Ústí n. Labem Kadaň under 3:0 2:0,0:0,1:0
23.11.19 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
19.11.19 17:00 Havířov Ústí n. Labem under 3:2 0:1,0:1,3:0
18.11.19 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 4:2 1:1,2:1,1:0
16.11.19 16:00 Ústí n. Labem Vsetín under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13.11.19 17:30 Poruba Ústí n. Labem over 6:2 1:1,4:0,1:1
01.11.19 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.10.19 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 5:2 3:1,2:1,0:0
26.10.19 16:00 Ústí n. Labem České Budějovice over 1:8 1:2,0:5,0:1
23.10.19 17:30 Jihlava Ústí n. Labem under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 2:4 1:3,0:0,1:1
17.10.19 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
16.10.19 17:30 Litoměřice Ústí n. Labem over 6:3 2:0,1:0,3:3
12.10.19 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 2:5 0:2,2:1,0:2
10.10.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:4 1:2,0:0,0:2
07.10.19 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 5:4 2:1,1:2,2:1
05.10.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1
29.09.19 16:00 Ústí n. Labem Havířov under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
28.09.19 16:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek over 4:2 2:1,1:1,1:0
25.09.19 17:30 Vsetín Ústí n. Labem under 3:1 2:0,0:1,1:0
23.09.19 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 16:00 Chomutov Ústí n. Labem over 5:2 2:0,0:1,3:1
18.09.19 18:00 Ústí n. Labem Přerov over 1:7 1:0,0:6,0:1
16.09.19 17:30 České Budějovice Ústí n. Labem over 9:1 4:0,1:0,4:1
14.09.19 16:00 Ústí n. Labem Jihlava under 2:3 0:0,1:2,1:1
11.09.19 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1

Třebíč


nenájdený žiadny zápas

Ústí n. Labem


nenájdený žiadny zápas

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 58 48 1 4 0 145 269 124 153
2. Přerov 58 21 8 6 9 26 159 133 109
3. Vsetín 58 22 5 6 14 23 180 157 97
4. Chomutov 58 27 2 4 19 14 169 155 95
5. Havířov 58 29 1 2 23 5 156 151 94
6. Litoměřice 58 18 5 6 18 9 199 190 85
7. Slavia Praha 58 18 6 1 26 -12 170 182 85
8. Poruba 58 21 3 0 31 -13 171 184 78

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 58 28 3 8 8 46 180 134 107
2. Třebíč 58 23 6 5 13 29 180 151 104
3. Frýdek - Místek 58 14 9 7 12 45 212 167 94
4. Prostějov 58 22 3 7 16 8 191 183 88
5. Benátky 58 0 13 4 24 -36 152 188 69
6. Ústí n. Labem 58 12 2 6 30 -79 155 234 52
7. Kadaň 58 8 3 3 38 -134 127 261 42
8. Sokolov 58 5 4 5 35 -76 155 231 40
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 58 48 1 4 0 145 269 124 153
2. Přerov 58 21 8 6 9 26 159 133 109
3. Jihlava 58 28 3 8 8 46 180 134 107
4. Třebíč 58 23 6 5 13 29 180 151 104
5. Vsetín 58 22 5 6 14 23 180 157 97
6. Chomutov 58 27 2 4 19 14 169 155 95
7. Havířov 58 29 1 2 23 5 156 151 94
8. Frýdek - Místek 58 14 9 7 12 45 212 167 94
9. Prostějov 58 22 3 7 16 8 191 183 88
10. Litoměřice 58 18 5 6 18 9 199 190 85
11. Slavia Praha 58 18 6 1 26 -12 170 182 85
12. Poruba 58 21 3 0 31 -13 171 184 78
13. Benátky 58 0 13 4 24 -36 152 188 69
14. Ústí n. Labem 58 12 2 6 30 -79 155 234 52
15. Kadaň 58 8 3 3 38 -134 127 261 42
16. Sokolov 58 5 4 5 35 -76 155 231 40

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 23 1 2 0 71 134 63 76
2. Přerov 29 16 3 2 3 37 89 52 65
3. Vsetín 29 17 2 2 4 35 101 66 63
4. Chomutov 29 20 0 2 5 32 96 64 62
5. Havířov 29 16 0 1 11 5 73 68 49
6. Litoměřice 29 11 3 2 8 19 118 99 50
7. Slavia Praha 29 12 2 1 11 8 89 81 47
8. Poruba 29 16 1 0 11 30 100 70 53

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 29 15 2 5 0 37 94 57 60
2. Třebíč 29 12 3 3 5 23 101 78 54
3. Frýdek - Místek 29 13 4 3 2 47 121 74 62
4. Prostějov 29 13 1 6 2 12 96 84 50
5. Benátky 29 1 8 1 10 6 83 77 44
6. Ústí n. Labem 29 10 1 4 9 -11 91 102 39
7. Kadaň 29 6 3 1 15 -33 78 111 34
8. Sokolov 29 4 3 2 15 -17 99 116 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 23 1 2 0 71 134 63 76
2. Přerov 29 16 3 2 3 37 89 52 65
3. Vsetín 29 17 2 2 4 35 101 66 63
4. Chomutov 29 20 0 2 5 32 96 64 62
5. Frýdek - Místek 29 13 4 3 2 47 121 74 62
6. Jihlava 29 15 2 5 0 37 94 57 60
7. Třebíč 29 12 3 3 5 23 101 78 54
8. Poruba 29 16 1 0 11 30 100 70 53
9. Prostějov 29 13 1 6 2 12 96 84 50
10. Litoměřice 29 11 3 2 8 19 118 99 50
11. Havířov 29 16 0 1 11 5 73 68 49
12. Slavia Praha 29 12 2 1 11 8 89 81 47
13. Benátky 29 1 8 1 10 6 83 77 44
14. Ústí n. Labem 29 10 1 4 9 -11 91 102 39
15. Kadaň 29 6 3 1 15 -33 78 111 34
16. Sokolov 29 4 3 2 15 -17 99 116 29

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 25 0 2 0 74 135 61 77
2. Přerov 29 5 5 4 6 -11 70 81 44
3. Vsetín 29 5 3 4 10 -12 79 91 34
4. Chomutov 29 7 2 2 14 -18 73 91 33
5. Havířov 29 13 1 1 12 0 83 83 45
6. Litoměřice 29 7 2 4 10 -10 81 91 35
7. Slavia Praha 29 6 4 0 15 -20 81 101 38
8. Poruba 29 5 2 0 20 -43 71 114 25

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 29 13 1 3 8 9 86 77 47
2. Třebíč 29 11 3 2 8 6 79 73 50
3. Frýdek - Místek 29 1 5 4 10 -2 91 93 32
4. Prostějov 29 9 2 1 14 -4 95 99 38
5. Benátky 29 -1 5 3 14 -42 69 111 25
6. Ústí n. Labem 29 2 1 2 21 -68 64 132 13
7. Kadaň 29 2 0 2 23 -101 49 150 8
8. Sokolov 29 1 1 3 20 -59 56 115 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 25 0 2 0 74 135 61 77
2. Třebíč 29 11 3 2 8 6 79 73 50
3. Jihlava 29 13 1 3 8 9 86 77 47
4. Havířov 29 13 1 1 12 0 83 83 45
5. Přerov 29 5 5 4 6 -11 70 81 44
6. Prostějov 29 9 2 1 14 -4 95 99 38
7. Slavia Praha 29 6 4 0 15 -20 81 101 38
8. Litoměřice 29 7 2 4 10 -10 81 91 35
9. Vsetín 29 5 3 4 10 -12 79 91 34
10. Chomutov 29 7 2 2 14 -18 73 91 33
11. Frýdek - Místek 29 1 5 4 10 -2 91 93 32
12. Benátky 29 -1 5 3 14 -42 69 111 25
13. Poruba 29 5 2 0 20 -43 71 114 25
14. Ústí n. Labem 29 2 1 2 21 -68 64 132 13
15. Sokolov 29 1 1 3 20 -59 56 115 11
16. Kadaň 29 2 0 2 23 -101 49 150 8