Přerov VS Ústí n. Labem


Přerov

Ústí n. Labem

Přerov (T1) VS Ústí n. Labem (T2)

Přerov

Ústí n. Labem

Zaujímavé

Přerov

    Ústí n. Labem

      H2H

      • Z 18 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 11, čo je 61%.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 18 vzájomných zápasov, čo je 61%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Česko / 1. liga / 2019/2020
      30.10.2019 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 5:2 3:1,2:1,0:0
      18.09.2019 18:00 Ústí n. Labem Přerov over 1:7 1:0,0:6,0:1
      Česko / 1. liga / 2018/2019
      04.02.2019 18:00 Ústí n. Labem Přerov over 3:5 0:2,2:2,1:1
      20.01.2019 15:00 Přerov Ústí n. Labem under 4:1 1:1,2:0,1:0
      17.11.2018 17:00 Přerov Ústí n. Labem under 0:1 0:0,0:1,0:0
      29.09.2018 16:00 Ústí n. Labem Přerov under 2:3 0:1,0:1,2:1
      Česko / 1. liga / 2017/2018
      02.02.2018 18:00 Ústí n. Labem Přerov under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
      20.12.2017 18:00 Ústí n. Labem Přerov under 3:1 1:0,1:1,1:0
      30.10.2017 18:00 Přerov Ústí n. Labem under 3:1 1:0,1:0,1:1
      25.09.2017 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 7:4 1:2,5:1,1:1
      Česko / 1. liga / 2016/2017
      23.01.2017 18:00 Přerov Ústí n. Labem under 2:3 0:2,2:0,0:1
      05.12.2016 18:00 Ústí n. Labem Přerov under 3:2ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
      26.10.2016 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 6:1 3:1,2:0,1:0
      17.09.2016 17:00 Ústí n. Labem Přerov under 2:3ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
      Česko / 1. liga / 2015/2016
      30.01.2016 17:00 Ústí n. Labem Přerov under 2:3 1:0,0:3,1:0
      12.12.2015 17:00 Přerov Ústí n. Labem over 4:2 1:0,3:2,0:0
      09.11.2015 18:00 Ústí n. Labem Přerov under 3:1 1:1,0:0,2:0
      25.09.2015 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 6:4 0:2,5:1,1:1

      Přerov

      11 - 3 - 4

      Ústí n. Labem

      Přerov


      nenájdený žiadny zápas

      Ústí n. Labem


      nenájdený žiadny zápas

      Přerov


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      12.09.2020 18:00 Sokolov Přerov porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Přerov Prostějov porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Kolín Přerov porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Přerov Vsetín porovnaj tímy
      23.09.2020 18:00 Havířov Přerov porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Přerov Frýdek - Místek porovnaj tímy
      28.09.2020 18:00 Třebíč Přerov porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Přerov Vrchlabí porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Chomutov Přerov porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Přerov Litoměřice porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Slavia Praha Přerov porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Přerov Benátky porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Kladno Přerov porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Přerov Šumperk porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Jihlava Přerov porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Přerov Poruba porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Kadaň Přerov porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Přerov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      09.11.2020 18:00 Přerov Sokolov porovnaj tímy
      11.11.2020 18:00 Prostějov Přerov porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Přerov Kolín porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Vsetín Přerov porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Přerov Havířov porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Frýdek - Místek Přerov porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Přerov Třebíč porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Vrchlabí Přerov porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Přerov Chomutov porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Litoměřice Přerov porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Přerov Slavia Praha porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Benátky Přerov porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Přerov Kladno porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Šumperk Přerov porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Přerov Jihlava porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Poruba Přerov porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Přerov Kadaň porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Přerov porovnaj tímy

      Ústí n. Labem


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      12.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Kladno Ústí n. Labem porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Šumperk porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Jihlava Ústí n. Labem porovnaj tímy
      23.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Poruba porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Kadaň Ústí n. Labem porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Prostějov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Kolín porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Vsetín Ústí n. Labem porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Havířov porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Třebíč porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Vrchlabí Ústí n. Labem porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Chomutov porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Litoměřice Ústí n. Labem porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Přerov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      09.11.2020 18:00 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
      11.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Kladno porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Šumperk Ústí n. Labem porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Jihlava porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Poruba Ústí n. Labem porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Prostějov porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Kolín Ústí n. Labem porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Vsetín porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Havířov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Třebíč Ústí n. Labem porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Vrchlabí porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Chomutov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Přerov porovnaj tímy

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0