Chomutov VS Ústí n. Labem


Chomutov

Ústí n. Labem

Chomutov (T1) VS Ústí n. Labem (T2)

Chomutov

Ústí n. Labem

Zaujímavé

Chomutov

    Ústí n. Labem

      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Česko / 1. liga / 2019/2020
      01.11.2019 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:3 0:2,1:0,0:1
      21.09.2019 16:00 Chomutov Ústí n. Labem over 5:2 2:0,0:1,3:1
      Česko / 1. liga / 2014/2015
      01.03.2015 17:00 Ústí n. Labem Chomutov over 1:6 1:1,0:3,0:2
      26.02.2015 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
      23.02.2015 18:00 Ústí n. Labem Chomutov over 1:5 0:1,1:1,0:3
      22.02.2015 17:00 Ústí n. Labem Chomutov over 2:9 0:1,2:4,0:4
      19.02.2015 17:30 Chomutov Ústí n. Labem over 5:7 2:2,2:2,1:3
      18.02.2015 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,1:1,3:0
      21.01.2015 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 2:1 1:0,0:0,1:1
      10.12.2014 18:00 Ústí n. Labem Chomutov over 3:4 1:0,1:1,1:3
      01.11.2014 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 5:0 2:0,2:0,1:0
      27.09.2014 17:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:3 1:1,0:1,0:1
      Česko / 1. liga / 2011/2012
      09.04.2012 17:30 Ústí n. Labem Chomutov under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
      07.04.2012 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,1:0,3:1
      05.04.2012 17:30 Ústí n. Labem Chomutov under 3:1 0:0,2:0,1:1
      02.04.2012 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 1:4 0:1,0:0,1:3
      01.04.2012 17:30 Chomutov Ústí n. Labem over 7:6pp 3:3,2:2,1:1,1:0
      29.03.2012 17:30 Ústí n. Labem Chomutov over 3:4pp 0:1,3:1,0:1,0:1
      28.03.2012 17:30 Ústí n. Labem Chomutov over 7:3 2:0,2:2,3:1
      25.01.2012 17:30 Ústí n. Labem Chomutov under 3:2 1:0,1:1,1:1
      07.12.2011 17:30 Chomutov Ústí n. Labem over 6:4 3:2,1:1,2:1
      26.10.2011 20:00 Ústí n. Labem Chomutov under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-
      21.09.2011 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 3:1 0:0,0:1,3:0
      Česko / 1. liga / 2010/2011
      26.03.2011 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 1:4 0:0,1:3,0:1
      25.03.2011 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 2:3 1:0,1:1,0:2
      22.03.2011 18:00 Ústí n. Labem Chomutov over 5:4 3:1,0:1,2:2
      21.03.2011 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 2:1 0:0,2:0,0:1
      22.01.2011 17:00 Ústí n. Labem Chomutov over 6:2 3:0,3:1,0:1
      29.12.2010 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 3:2 1:1,1:0,1:1
      10.11.2010 17:30 Chomutov Ústí n. Labem over 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
      18.09.2010 17:00 Ústí n. Labem Chomutov over 5:4pp 2:1,1:3,1:0,1:0
      Česko / 1. liga / 2009/2010
      04.04.2010 17:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:2 1:1,0:0,0:1
      02.04.2010 17:30 Chomutov Ústí n. Labem over 6:2 1:1,3:0,2:1
      31.03.2010 18:00 Ústí n. Labem Chomutov over 4:2 0:0,2:1,2:1
      28.03.2010 18:10 Chomutov Ústí n. Labem over 5:2 2:1,3:0,0:1
      27.03.2010 17:30 Chomutov Ústí n. Labem over 4:3pp 2:2,1:1,0:0,1:0
      24.03.2010 18:00 Ústí n. Labem Chomutov over 5:2 2:0,1:1,2:1
      23.03.2010 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 2:1 1:0,1:1,0:0
      06.02.2010 17:30 Chomutov Ústí n. Labem over 3:4ppsn 1:0,1:1,1:2,0:0,-:-
      09.01.2010 17:00 Ústí n. Labem Chomutov over 6:5 3:1,2:2,1:2
      02.12.2009 18:00 Ústí n. Labem Chomutov over 4:3pp 2:0,0:0,1:3,1:0
      17.10.2009 17:30 Chomutov Ústí n. Labem over 6:3 2:0,4:1,0:2
      Česko / 1. liga / 2008/2009
      05.11.2008 18:00 Chomutov Ústí n. Labem under 2:3 0:3,1:0,1:0
      22.09.2008 17:30 Ústí n. Labem Chomutov over 2:6 0:2,0:3,2:1
      Česko / 1. liga / 2006/2007
      16.04.2007 17:00 Ústí n. Labem Chomutov over 5:1 1:1,2:0,2:0
      14.04.2007 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
      13.04.2007 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
      11.04.2007 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 2:3 1:2,1:1,0:0
      10.04.2007 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 4:0 1:0,1:0,2:0
      14.03.2007 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 1:3 1:0,0:2,0:1
      24.01.2007 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:0 0:0,0:0,1:0
      29.11.2006 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 1:4 0:0,0:2,1:2
      18.10.2006 18:00 Ústí n. Labem Chomutov over 2:4 1:1,0:2,1:1
      Česko / 1. liga / 2005/2006
      28.01.2006 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
      12.12.2005 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 3:2 1:0,0:1,2:1
      31.10.2005 17:30 Chomutov Ústí n. Labem under 1:4 0:2,1:0,0:2
      19.09.2005 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 2:2 2:1,0:1,0:0

      Chomutov

      21 - 13 - 22

      Ústí n. Labem

      Chomutov


      nenájdený žiadny zápas

      Ústí n. Labem


      nenájdený žiadny zápas

      Chomutov


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      12.09.2020 18:00 Vsetín Chomutov porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Chomutov Havířov porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Frýdek - Místek Chomutov porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Chomutov Třebíč porovnaj tímy
      23.09.2020 18:00 Vrchlabí Chomutov porovnaj tímy
      28.09.2020 18:00 Chomutov Litoměřice porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Slavia Praha Chomutov porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Chomutov Přerov porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Benátky Chomutov porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Chomutov Kladno porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Šumperk Chomutov porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Chomutov Jihlava porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Poruba Chomutov porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Chomutov Kadaň porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Chomutov porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Chomutov Sokolov porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Prostějov Chomutov porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Chomutov Kolín porovnaj tímy
      09.11.2020 18:00 Chomutov Vsetín porovnaj tímy
      11.11.2020 18:00 Havířov Chomutov porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Chomutov Frýdek - Místek porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Třebíč Chomutov porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Chomutov Vrchlabí porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Litoměřice Chomutov porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Chomutov Slavia Praha porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Přerov Chomutov porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Chomutov Benátky porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Kladno Chomutov porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Chomutov Šumperk porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Jihlava Chomutov porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Chomutov Poruba porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Kadaň Chomutov porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Chomutov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Sokolov Chomutov porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Chomutov Prostějov porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Kolín Chomutov porovnaj tímy

      Ústí n. Labem


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      12.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Kladno Ústí n. Labem porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Šumperk porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Jihlava Ústí n. Labem porovnaj tímy
      23.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Poruba porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Kadaň Ústí n. Labem porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Prostějov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Kolín porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Vsetín Ústí n. Labem porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Havířov porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Třebíč porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Vrchlabí Ústí n. Labem porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Chomutov porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Litoměřice Ústí n. Labem porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Přerov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      09.11.2020 18:00 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
      11.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Kladno porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Šumperk Ústí n. Labem porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Jihlava porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Poruba Ústí n. Labem porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Prostějov porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Kolín Ústí n. Labem porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Vsetín porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Havířov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Třebíč Ústí n. Labem porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Vrchlabí porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Chomutov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Přerov porovnaj tímy

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0