Chomutov VS Přerov


Chomutov

Přerov

Chomutov (T1) VS Přerov (T2)

Chomutov

Přerov

Zaujímavé

Chomutov

  • Chomutov vyhral 56% zápasov (z celkového počtu 45 vyhral 25 zápasov).
  • Až 26 zápasov tímu Chomutov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 58%.
  • Chomutov ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Přerov

  • 29 z celkového počtu 45 zápasov tímu Přerov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.

Pravdepodobnosť výsledku

23.40%
42.20%
34.40%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2019/2020
14.01.2020 17:30 Chomutov Přerov under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.12.2019 16:00 Chomutov Přerov under 3:1 0:0,0:0,3:1
22.11.2019 17:30 Chomutov Přerov over 5:2 1:0,1:0,3:2
05.10.2019 17:00 Přerov Chomutov under 2:1 1:1,1:0,0:0

Chomutov

2 - 1 - 1

Přerov

Chomutov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 16:00 Chomutov Slavia Praha under 1:4 0:1,1:2,0:1
22.01.20 17:00 Havířov Chomutov under 1:3 0:0,1:2,0:1
18.01.20 16:00 Chomutov Litoměřice under 3:1 0:1,2:0,1:0
14.01.20 17:30 Chomutov Přerov under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13.01.20 17:30 Chomutov České Budějovice over 3:6 1:1,1:2,1:3
09.01.20 17:30 Chomutov Poruba under 3:1 2:0,0:0,1:1
08.01.20 17:30 Chomutov Vsetín over 6:4 2:2,2:2,2:0
06.01.20 18:00 Slavia Praha Chomutov under 1:3 0:0,1:2,0:1
04.01.20 16:00 Chomutov Havířov over 2:4 1:0,1:4,0:0
30.12.19 17:30 Litoměřice Chomutov over 3:4pp 0:1,0:0,3:2,0:1
28.12.19 16:00 Chomutov Přerov under 3:1 0:0,0:0,3:1
26.12.19 17:00 České Budějovice Chomutov over 2:5 1:0,1:2,0:3
20.12.19 17:30 Poruba Chomutov over 4:2 0:0,3:2,1:0
19.12.19 17:30 Vsetín Chomutov over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
17.12.19 17:30 Chomutov Slavia Praha under 3:2 2:2,0:0,1:0
07.12.19 16:00 Chomutov Havířov under 3:2 2:0,0:1,1:1
04.12.19 18:00 Frýdek - Místek Chomutov under 3:2 1:0,2:2,0:0
02.12.19 17:30 Chomutov Vsetín over 6:2 2:1,3:1,1:0
30.11.19 16:00 Poruba Chomutov over 4:5 0:2,2:1,2:2
27.11.19 17:30 Litoměřice Chomutov over 8:3 2:1,4:1,2:1
22.11.19 17:30 Chomutov Přerov over 5:2 1:0,1:0,3:2
20.11.19 16:00 České Budějovice Chomutov over 6:4 2:3,2:0,2:1
18.11.19 17:30 Chomutov Jihlava under 1:3 0:1,1:0,0:2
16.11.19 15:00 Slavia Praha Chomutov under 1:4 0:0,1:2,0:2
13.11.19 17:30 Chomutov Benátky under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
01.11.19 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.10.19 17:30 Chomutov Kadaň under 4:0 3:0,0:0,1:0
26.10.19 17:30 Třebíč Chomutov under 3:1 0:0,1:1,2:0
23.10.19 17:30 Chomutov Prostějov under 3:1 0:1,2:0,1:0
21.10.19 18:00 Sokolov Chomutov over 4:2 1:0,2:1,1:1
19.10.19 17:00 Havířov Chomutov under 2:3 0:0,1:2,1:1
16.10.19 17:30 Chomutov Frýdek - Místek over 6:4 2:2,2:0,2:2
12.10.19 17:30 Vsetín Chomutov over 5:2 2:1,0:0,3:1
09.10.19 17:30 Chomutov Poruba over 8:3 2:2,2:1,4:0
07.10.19 17:30 Chomutov Litoměřice under 2:1 1:1,0:0,1:0
05.10.19 17:00 Přerov Chomutov under 2:1 1:1,1:0,0:0
02.10.19 17:30 Chomutov České Budějovice under 1:4 0:2,0:1,1:1
28.09.19 17:30 Jihlava Chomutov under 4:0 2:0,1:0,1:0
25.09.19 17:30 Chomutov Slavia Praha under 5:0 2:0,2:0,1:0
23.09.19 17:30 Benátky Chomutov under 0:4 0:1,0:2,0:1
21.09.19 16:00 Chomutov Ústí n. Labem over 5:2 2:0,0:1,3:1
18.09.19 18:00 Kadaň Chomutov over 3:4sn 1:2,1:0,1:1,0:0,0:3
16.09.19 17:30 Chomutov Třebíč under 3:0 1:0,1:0,1:0
13.09.19 18:00 Prostějov Chomutov over 4:3 1:1,1:1,2:1
11.09.19 17:30 Chomutov Sokolov under 4:1 1:1,0:0,3:0

Přerov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 17:00 Přerov Poruba under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.01.20 18:00 Přerov Vsetín under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,3:2
18.01.20 15:00 Slavia Praha Přerov over 4:2 1:1,3:1,0:0
14.01.20 17:30 Chomutov Přerov under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13.01.20 17:30 Litoměřice Přerov over 3:4 0:0,3:2,0:2
11.01.20 17:00 Havířov Přerov over 3:4 1:1,1:1,1:2
08.01.20 18:00 Přerov České Budějovice over 4:5 1:2,2:1,1:2
06.01.20 17:30 Poruba Přerov under 1:2 0:1,1:1,0:0
04.01.20 17:00 Vsetín Přerov under 2:0 0:0,0:0,2:0
30.12.19 18:00 Přerov Slavia Praha under 4:1 0:0,1:1,3:0
28.12.19 16:00 Chomutov Přerov under 3:1 0:0,0:0,3:1
26.12.19 17:00 Přerov Litoměřice under 4:1 2:0,2:0,0:1
21.12.19 17:00 Přerov Havířov under 1:3 0:0,1:1,0:2
19.12.19 17:30 České Budějovice Přerov over 9:3 4:1,2:1,3:1
17.12.19 18:00 Přerov Poruba under 1:2 0:2,0:0,1:0
07.12.19 17:00 Přerov Sokolov under 3:1 0:1,1:0,2:0
04.12.19 18:00 Havířov Přerov under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.12.19 18:00 Přerov Frýdek - Místek under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
30.11.19 17:00 Vsetín Přerov under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
27.11.19 18:00 Přerov Poruba over 6:1 3:0,2:0,1:1
22.11.19 17:30 Chomutov Přerov over 5:2 1:0,1:0,3:2
21.11.19 17:30 Litoměřice Přerov over 2:4 1:2,1:1,0:1
18.11.19 18:00 Přerov České Budějovice under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,2:1
16.11.19 17:30 Jihlava Přerov under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
13.11.19 18:00 Přerov Slavia Praha over 2:4 0:0,0:1,2:3
02.11.19 17:00 Benátky Přerov under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
30.10.19 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 5:2 3:1,2:1,0:0
26.10.19 17:00 Kadaň Přerov under 1:2 0:2,1:0,0:0
23.10.19 18:00 Přerov Třebíč under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.10.19 18:00 Prostějov Přerov under 0:3 0:0,0:2,0:1
19.10.19 17:00 Sokolov Přerov over 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,2:1
16.10.19 18:00 Přerov Havířov over 4:2 1:0,1:2,2:0
12.10.19 18:00 Frýdek - Místek Přerov under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
09.10.19 18:00 Přerov Vsetín under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.10.19 18:00 Poruba Přerov under 4:1 1:0,0:1,3:0
05.10.19 17:00 Přerov Chomutov under 2:1 1:1,1:0,0:0
02.10.19 18:00 Přerov Litoměřice over 5:2 0:1,2:1,3:0
28.09.19 17:00 České Budějovice Přerov under 3:2 0:0,1:2,2:0
25.09.19 18:00 Přerov Jihlava under 1:3 0:0,0:1,1:2
23.09.19 18:00 Slavia Praha Přerov under 3:0 0:0,2:0,1:0
21.09.19 17:00 Přerov Benátky under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.09.19 18:00 Ústí n. Labem Přerov over 1:7 1:0,0:6,0:1
16.09.19 18:00 Přerov Kadaň over 7:0 3:0,1:0,3:0
14.09.19 17:30 Třebíč Přerov over 4:5pp 2:0,0:3,2:1,0:1
11.09.19 18:00 Přerov Prostějov under 3:2 3:1,0:0,0:1

Chomutov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2020 17:30 Vsetín Chomutov porovnaj tímy
28.01.2020 17:30 Poruba Chomutov porovnaj tímy
01.02.2020 16:00 České Budějovice Chomutov porovnaj tímy
11.02.2020 18:00 Přerov Chomutov porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Litoměřice Chomutov porovnaj tímy
17.02.2020 17:30 Chomutov Havířov porovnaj tímy
19.02.2020 17:30 Slavia Praha Chomutov porovnaj tímy
22.02.2020 17:30 Chomutov Vsetín porovnaj tímy
26.02.2020 17:30 Chomutov Poruba porovnaj tímy
29.02.2020 17:30 Chomutov České Budějovice porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Přerov Chomutov porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Chomutov Litoměřice porovnaj tímy
07.03.2020 17:30 Havířov Chomutov porovnaj tímy

Přerov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2020 17:30 České Budějovice Přerov porovnaj tímy
29.01.2020 18:00 Přerov Havířov porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Přerov Litoměřice porovnaj tímy
11.02.2020 18:00 Přerov Chomutov porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Přerov Slavia Praha porovnaj tímy
17.02.2020 17:30 Vsetín Přerov porovnaj tímy
19.02.2020 17:30 Poruba Přerov porovnaj tímy
22.02.2020 17:30 Přerov České Budějovice porovnaj tímy
26.02.2020 17:30 Havířov Přerov porovnaj tímy
29.02.2020 17:30 Litoměřice Přerov porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Přerov Chomutov porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Slavia Praha Přerov porovnaj tímy
07.03.2020 17:30 Přerov Vsetín porovnaj tímy

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 45 38 0 4 -1 105 206 101 118
2. Přerov 45 15 7 3 10 25 123 98 83
3. Chomutov 45 23 2 3 12 26 143 117 82
4. Vsetín 45 17 5 5 8 25 142 117 81
5. Slavia Praha 45 16 5 1 17 3 130 127 74
6. Litoměřice 45 17 3 6 10 17 160 143 72
7. Havířov 45 21 1 2 18 0 114 114 70
8. Poruba 45 15 3 0 24 -4 131 135 60

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 43 20 1 8 5 25 121 96 73
2. Prostějov 45 16 3 6 11 6 146 140 69
3. Frýdek - Místek 42 10 7 3 12 25 142 117 68
4. Třebíč 43 13 4 5 12 -5 118 123 64
5. Benátky 43 0 10 2 19 -32 115 147 52
6. Ústí n. Labem 45 8 2 5 23 -64 121 185 39
7. Kadaň 44 5 3 3 27 -83 97 180 33
8. Sokolov 45 3 3 3 30 -69 118 187 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 45 38 0 4 -1 105 206 101 118
2. Přerov 45 15 7 3 10 25 123 98 83
3. Chomutov 45 23 2 3 12 26 143 117 82
4. Vsetín 45 17 5 5 8 25 142 117 81
5. Slavia Praha 45 16 5 1 17 3 130 127 74
6. Jihlava 43 20 1 8 5 25 121 96 73
7. Litoměřice 45 17 3 6 10 17 160 143 72
8. Havířov 45 21 1 2 18 0 114 114 70
9. Prostějov 45 16 3 6 11 6 146 140 69
10. Frýdek - Místek 42 10 7 3 12 25 142 117 68
11. Třebíč 43 13 4 5 12 -5 118 123 64
12. Poruba 45 15 3 0 24 -4 131 135 60
13. Benátky 43 0 10 2 19 -32 115 147 52
14. Ústí n. Labem 45 8 2 5 23 -64 121 185 39
15. Kadaň 44 5 3 3 27 -83 97 180 33
16. Sokolov 45 3 3 3 30 -69 118 187 27

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 23 19 0 2 0 48 101 53 59
2. Přerov 22 12 2 1 4 28 68 40 47
3. Chomutov 24 17 0 2 3 30 82 52 53
4. Vsetín 22 13 2 2 1 31 78 47 51
5. Slavia Praha 22 11 2 1 5 15 70 55 44
6. Litoměřice 23 11 1 2 6 18 96 78 40
7. Havířov 22 12 0 1 8 6 51 45 37
8. Poruba 22 12 1 0 8 29 76 47 41

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 23 11 1 5 0 21 67 46 43
2. Prostějov 23 10 1 5 1 8 76 68 40
3. Frýdek - Místek 21 10 3 2 1 34 83 49 47
4. Třebíč 22 9 1 3 5 0 66 66 35
5. Benátky 21 0 6 1 7 -4 61 65 31
6. Ústí n. Labem 22 6 1 4 6 -11 66 77 27
7. Kadaň 22 3 3 1 11 -24 58 82 25
8. Sokolov 21 3 2 1 12 -14 72 86 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 23 19 0 2 0 48 101 53 59
2. Chomutov 24 17 0 2 3 30 82 52 53
3. Vsetín 22 13 2 2 1 31 78 47 51
4. Přerov 22 12 2 1 4 28 68 40 47
5. Frýdek - Místek 21 10 3 2 1 34 83 49 47
6. Slavia Praha 22 11 2 1 5 15 70 55 44
7. Jihlava 23 11 1 5 0 21 67 46 43
8. Poruba 22 12 1 0 8 29 76 47 41
9. Prostějov 23 10 1 5 1 8 76 68 40
10. Litoměřice 23 11 1 2 6 18 96 78 40
11. Havířov 22 12 0 1 8 6 51 45 37
12. Třebíč 22 9 1 3 5 0 66 66 35
13. Benátky 21 0 6 1 7 -4 61 65 31
14. Ústí n. Labem 22 6 1 4 6 -11 66 77 27
15. Kadaň 22 3 3 1 11 -24 58 82 25
16. Sokolov 21 3 2 1 12 -14 72 86 20

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 22 19 0 2 -1 57 105 48 59
2. Přerov 23 3 5 2 6 -3 55 58 36
3. Chomutov 21 6 2 1 9 -4 61 65 29
4. Vsetín 23 4 3 3 7 -6 64 70 30
5. Slavia Praha 23 5 3 0 12 -12 60 72 30
6. Litoměřice 22 6 2 4 4 -1 64 65 32
7. Havířov 23 9 1 1 10 -6 63 69 33
8. Poruba 23 3 2 0 16 -33 55 88 19

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 20 9 0 3 5 4 54 50 30
2. Prostějov 22 6 2 1 10 -2 70 72 29
3. Frýdek - Místek 21 0 4 1 11 -9 59 68 21
4. Třebíč 21 4 3 2 7 -5 52 57 29
5. Benátky 22 0 4 1 12 -28 54 82 21
6. Ústí n. Labem 23 2 1 1 17 -53 55 108 12
7. Kadaň 22 2 0 2 16 -59 39 98 8
8. Sokolov 24 0 1 2 18 -55 46 101 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 22 19 0 2 -1 57 105 48 59
2. Přerov 23 3 5 2 6 -3 55 58 36
3. Havířov 23 9 1 1 10 -6 63 69 33
4. Litoměřice 22 6 2 4 4 -1 64 65 32
5. Jihlava 20 9 0 3 5 4 54 50 30
6. Vsetín 23 4 3 3 7 -6 64 70 30
7. Slavia Praha 23 5 3 0 12 -12 60 72 30
8. Třebíč 21 4 3 2 7 -5 52 57 29
9. Chomutov 21 6 2 1 9 -4 61 65 29
10. Prostějov 22 6 2 1 10 -2 70 72 29
11. Frýdek - Místek 21 0 4 1 11 -9 59 68 21
12. Benátky 22 0 4 1 12 -28 54 82 21
13. Poruba 23 3 2 0 16 -33 55 88 19
14. Ústí n. Labem 23 2 1 1 17 -53 55 108 12
15. Kadaň 22 2 0 2 16 -59 39 98 8
16. Sokolov 24 0 1 2 18 -55 46 101 7