České Budějovice VS Sokolov


České Budějovice

Sokolov

České Budějovice (T1) VS Sokolov (T2)

České Budějovice

Sokolov

Zaujímavé

České Budějovice

  • 84% (49 z 58) výhier mužstva České Budějovice.
  • Až 37 zápasov tímu České Budějovice skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 58 zápasov, to je až 64%.
  • České Budějovice ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • České Budějovice už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • České Budějovice už 12 zápasov v rade neremízovali.

Sokolov

  • Mužsvo Sokolov prehralo až 69% svojích zápasov (40 prehier z 58).
  • Tím Sokolov odohral až 39 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 58 zápasov.

H2H

  • Z 2 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2019/2020
04.12.2019 18:00 Sokolov České Budějovice over 1:6 0:2,0:2,1:2
16.10.2019 17:30 České Budějovice Sokolov under 4:1 1:1,2:0,1:0

České Budějovice

2 - 0 - 0

Sokolov

České Budějovice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 17:00 České Budějovice Poruba over 8:1 0:0,4:1,4:0
04.03.20 17:30 Vsetín České Budějovice over 2:5 1:1,0:2,1:2
02.03.20 17:30 České Budějovice Slavia Praha over 12:1 3:1,6:0,3:0
29.02.20 16:00 Chomutov České Budějovice under 1:2 0:0,0:0,1:2
25.02.20 17:30 České Budějovice Litoměřice under 3:1 2:1,0:0,1:0
22.02.20 17:00 Přerov České Budějovice over 4:2 0:2,2:0,2:0
19.02.20 17:00 Havířov České Budějovice over 2:4 1:0,0:1,1:3
17.02.20 17:30 Poruba České Budějovice over 1:8 0:2,0:1,1:5
15.02.20 16:00 České Budějovice Vsetín under 3:2 0:1,0:0,3:1
12.02.20 18:00 Slavia Praha České Budějovice over 3:6 1:1,2:4,0:1
01.02.20 16:00 České Budějovice Chomutov over 4:3 0:1,2:2,2:0
29.01.20 17:30 Litoměřice České Budějovice under 0:3 0:1,0:1,0:1
27.01.20 17:30 České Budějovice Přerov under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
25.01.20 17:00 České Budějovice Havířov over 7:1 2:1,2:0,3:0
22.01.20 17:30 České Budějovice Poruba over 4:2 3:0,0:2,1:0
20.01.20 17:30 Litoměřice České Budějovice over 4:6 2:2,2:2,0:2
18.01.20 17:00 Vsetín České Budějovice under 0:3 0:1,0:2,0:0
15.01.20 17:30 České Budějovice Slavia Praha under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
13.01.20 17:30 Chomutov České Budějovice over 3:6 1:1,1:2,1:3
11.01.20 17:00 České Budějovice Litoměřice over 5:4 0:2,3:1,2:1
08.01.20 18:00 Přerov České Budějovice over 4:5 1:2,2:1,1:2
06.01.20 17:00 Havířov České Budějovice over 2:5 2:2,0:1,0:2
05.01.20 16:00 Poruba České Budějovice under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.12.19 17:30 České Budějovice Vsetín over 5:2 1:1,2:1,2:0
28.12.19 17:00 Slavia Praha České Budějovice over 4:2 2:0,1:2,1:0
26.12.19 17:00 České Budějovice Chomutov over 2:5 1:0,1:2,0:3
19.12.19 17:30 České Budějovice Přerov over 9:3 4:1,2:1,3:1
17.12.19 17:30 České Budějovice Havířov under 2:1 2:0,0:1,0:0
07.12.19 17:00 České Budějovice Prostějov over 6:0 4:0,1:0,1:0
04.12.19 18:00 Sokolov České Budějovice over 1:6 0:2,0:2,1:2
02.12.19 17:30 České Budějovice Havířov over 5:3 1:2,1:1,3:0
30.11.19 17:00 Frýdek - Místek České Budějovice over 2:4 1:0,0:1,1:3
27.11.19 17:30 České Budějovice Vsetín under 5:0 1:0,2:0,2:0
23.11.19 16:00 Poruba České Budějovice under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.11.19 16:00 České Budějovice Chomutov over 6:4 2:3,2:0,2:1
18.11.19 18:00 Přerov České Budějovice under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,2:1
16.11.19 17:00 Litoměřice České Budějovice over 5:8 2:2,1:5,2:1
13.11.19 17:30 České Budějovice Jihlava under 3:2 0:1,2:1,1:0
02.11.19 14:00 Slavia Praha České Budějovice over 2:7 1:0,1:2,0:5
31.10.19 17:30 České Budějovice Benátky over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.10.19 16:00 Ústí n. Labem České Budějovice over 1:8 1:2,0:5,0:1
23.10.19 17:30 České Budějovice Kadaň over 5:2 2:1,3:0,0:1
21.10.19 17:30 Třebíč České Budějovice over 1:5 0:3,1:2,0:0
19.10.19 17:00 Prostějov České Budějovice under 0:5 0:2,0:1,0:2
16.10.19 17:30 České Budějovice Sokolov under 4:1 1:1,2:0,1:0
12.10.19 17:00 Havířov České Budějovice over 2:5 1:2,1:2,0:1
09.10.19 17:30 České Budějovice Frýdek - Místek under 3:2 2:1,1:1,0:0
07.10.19 17:30 Vsetín České Budějovice over 3:5 0:2,1:1,2:2
05.10.19 17:00 České Budějovice Poruba under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
02.10.19 17:30 Chomutov České Budějovice under 1:4 0:2,0:1,1:1
28.09.19 17:00 České Budějovice Přerov under 3:2 0:0,1:2,2:0
25.09.19 17:30 České Budějovice Litoměřice over 2:6 0:2,0:2,2:2
23.09.19 17:30 Jihlava České Budějovice under 2:3 0:1,0:0,2:2
21.09.19 16:00 České Budějovice Slavia Praha over 4:2 1:0,2:2,1:0
18.09.19 17:30 Benátky České Budějovice over 5:4sn 3:2,1:0,0:2,0:0,3:2
16.09.19 17:30 České Budějovice Ústí n. Labem over 9:1 4:0,1:0,4:1
14.09.19 17:00 Kadaň České Budějovice over 1:7 1:4,0:2,0:1
11.09.19 17:30 České Budějovice Třebíč under 3:2 0:1,3:0,0:1

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 17:30 Jihlava Sokolov under 3:1 2:0,0:0,1:1
04.03.20 18:00 Sokolov Kadaň over 8:0 2:0,3:0,3:0
02.03.20 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 3:1 0:1,1:0,2:0
29.02.20 17:00 Benátky Sokolov under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1
26.02.20 18:00 Sokolov Třebíč over 2:5 1:2,1:1,0:2
21.02.20 17:00 Sokolov Frýdek - Místek over 2:6 0:2,1:4,1:0
19.02.20 18:00 Sokolov Prostějov over 3:5 1:3,0:0,2:2
17.02.20 18:00 Sokolov Jihlava over 2:6 0:3,1:1,1:2
15.02.20 17:00 Kadaň Sokolov under 2:1 0:0,1:0,1:1
12.02.20 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
10.02.20 18:00 Sokolov Benátky over 5:6pp 2:1,1:2,2:2,0:1
01.02.20 17:00 Sokolov Benátky under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
29.01.20 17:30 Třebíč Sokolov under 3:1 1:1,2:0,0:0
26.01.20 16:00 Frýdek - Místek Sokolov over 7:2 4:0,2:2,1:0
25.01.20 17:00 Prostějov Sokolov over 6:2 4:1,1:1,1:0
22.01.20 17:30 Jihlava Sokolov under 5:0 2:0,2:0,1:0
18.01.20 17:00 Sokolov Kadaň over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
15.01.20 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
13.01.20 17:30 Benátky Sokolov over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
11.01.20 17:00 Sokolov Třebíč under 1:3 1:2,0:1,0:0
09.01.20 15:00 Frýdek - Místek Sokolov under 3:1 2:0,0:1,1:0
06.01.20 18:00 Sokolov Prostějov over 2:4 1:0,1:2,0:2
04.01.20 17:00 Sokolov Jihlava over 2:4 1:1,1:2,0:1
30.12.19 18:00 Kadaň Sokolov under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
28.12.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
21.12.19 17:30 Třebíč Sokolov over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
19.12.19 18:00 Sokolov Frýdek - Místek over 4:7 0:2,1:3,3:2
17.12.19 18:00 Prostějov Sokolov under 1:4 0:1,1:1,0:2
07.12.19 17:00 Přerov Sokolov under 3:1 0:1,1:0,2:0
04.12.19 18:00 Sokolov České Budějovice over 1:6 0:2,0:2,1:2
02.12.19 17:30 Jihlava Sokolov over 6:4 3:1,1:0,2:3
30.11.19 17:00 Sokolov Slavia Praha over 3:5 0:0,1:2,2:3
27.11.19 17:30 Benátky Sokolov under 4:1 1:0,3:1,0:0
23.11.19 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
20.11.19 18:00 Kadaň Sokolov over 4:3 1:2,0:1,3:0
18.11.19 18:00 Sokolov Třebíč over 3:4 0:0,2:3,1:1
16.11.19 17:00 Prostějov Sokolov over 4:2 1:1,2:0,1:1
13.11.19 18:00 Sokolov Litoměřice under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:3
02.11.19 17:00 Sokolov Havířov over 3:5 1:2,1:1,1:2
30.10.19 18:00 Frýdek - Místek Sokolov over 5:3 2:1,2:0,1:2
26.10.19 17:00 Sokolov Vsetín over 2:6 0:1,2:3,0:2
23.10.19 18:00 Poruba Sokolov over 7:0 1:0,2:0,4:0
21.10.19 18:00 Sokolov Chomutov over 4:2 1:0,2:1,1:1
19.10.19 17:00 Sokolov Přerov over 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,2:1
16.10.19 17:30 České Budějovice Sokolov under 4:1 1:1,2:0,1:0
12.10.19 17:00 Sokolov Jihlava over 4:5 0:3,1:1,3:1
09.10.19 18:00 Slavia Praha Sokolov under 4:0 2:0,1:0,1:0
07.10.19 18:00 Sokolov Benátky over 3:4 1:1,1:2,1:1
05.10.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1
02.10.19 18:00 Sokolov Kadaň over 8:3 4:1,4:1,0:1
28.09.19 17:30 Třebíč Sokolov over 4:2 1:0,1:2,2:0
25.09.19 18:00 Sokolov Prostějov over 3:9 1:5,1:2,1:2
23.09.19 17:30 Litoměřice Sokolov over 5:3 1:0,2:3,2:0
21.09.19 17:00 Havířov Sokolov over 4:2 1:2,1:0,2:0
18.09.19 18:00 Sokolov Frýdek - Místek over 4:2 1:0,2:1,1:1
16.09.19 17:30 Vsetín Sokolov under 3:2 2:1,1:1,0:0
14.09.19 17:00 Sokolov Poruba over 3:5 1:2,1:0,1:3
11.09.19 17:30 Chomutov Sokolov under 4:1 1:1,0:0,3:0

České Budějovice


nenájdený žiadny zápas

Sokolov


nenájdený žiadny zápas

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 58 48 1 4 0 145 269 124 153
2. Přerov 58 21 8 6 9 26 159 133 109
3. Vsetín 58 22 5 6 14 23 180 157 97
4. Chomutov 58 27 2 4 19 14 169 155 95
5. Havířov 58 29 1 2 23 5 156 151 94
6. Litoměřice 58 18 5 6 18 9 199 190 85
7. Slavia Praha 58 18 6 1 26 -12 170 182 85
8. Poruba 58 21 3 0 31 -13 171 184 78

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 58 28 3 8 8 46 180 134 107
2. Třebíč 58 23 6 5 13 29 180 151 104
3. Frýdek - Místek 58 14 9 7 12 45 212 167 94
4. Prostějov 58 22 3 7 16 8 191 183 88
5. Benátky 58 0 13 4 24 -36 152 188 69
6. Ústí n. Labem 58 12 2 6 30 -79 155 234 52
7. Kadaň 58 8 3 3 38 -134 127 261 42
8. Sokolov 58 5 4 5 35 -76 155 231 40
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 58 48 1 4 0 145 269 124 153
2. Přerov 58 21 8 6 9 26 159 133 109
3. Jihlava 58 28 3 8 8 46 180 134 107
4. Třebíč 58 23 6 5 13 29 180 151 104
5. Vsetín 58 22 5 6 14 23 180 157 97
6. Chomutov 58 27 2 4 19 14 169 155 95
7. Havířov 58 29 1 2 23 5 156 151 94
8. Frýdek - Místek 58 14 9 7 12 45 212 167 94
9. Prostějov 58 22 3 7 16 8 191 183 88
10. Litoměřice 58 18 5 6 18 9 199 190 85
11. Slavia Praha 58 18 6 1 26 -12 170 182 85
12. Poruba 58 21 3 0 31 -13 171 184 78
13. Benátky 58 0 13 4 24 -36 152 188 69
14. Ústí n. Labem 58 12 2 6 30 -79 155 234 52
15. Kadaň 58 8 3 3 38 -134 127 261 42
16. Sokolov 58 5 4 5 35 -76 155 231 40

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 23 1 2 0 71 134 63 76
2. Přerov 29 16 3 2 3 37 89 52 65
3. Vsetín 29 17 2 2 4 35 101 66 63
4. Chomutov 29 20 0 2 5 32 96 64 62
5. Havířov 29 16 0 1 11 5 73 68 49
6. Litoměřice 29 11 3 2 8 19 118 99 50
7. Slavia Praha 29 12 2 1 11 8 89 81 47
8. Poruba 29 16 1 0 11 30 100 70 53

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 29 15 2 5 0 37 94 57 60
2. Třebíč 29 12 3 3 5 23 101 78 54
3. Frýdek - Místek 29 13 4 3 2 47 121 74 62
4. Prostějov 29 13 1 6 2 12 96 84 50
5. Benátky 29 1 8 1 10 6 83 77 44
6. Ústí n. Labem 29 10 1 4 9 -11 91 102 39
7. Kadaň 29 6 3 1 15 -33 78 111 34
8. Sokolov 29 4 3 2 15 -17 99 116 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 23 1 2 0 71 134 63 76
2. Přerov 29 16 3 2 3 37 89 52 65
3. Vsetín 29 17 2 2 4 35 101 66 63
4. Chomutov 29 20 0 2 5 32 96 64 62
5. Frýdek - Místek 29 13 4 3 2 47 121 74 62
6. Jihlava 29 15 2 5 0 37 94 57 60
7. Třebíč 29 12 3 3 5 23 101 78 54
8. Poruba 29 16 1 0 11 30 100 70 53
9. Prostějov 29 13 1 6 2 12 96 84 50
10. Litoměřice 29 11 3 2 8 19 118 99 50
11. Havířov 29 16 0 1 11 5 73 68 49
12. Slavia Praha 29 12 2 1 11 8 89 81 47
13. Benátky 29 1 8 1 10 6 83 77 44
14. Ústí n. Labem 29 10 1 4 9 -11 91 102 39
15. Kadaň 29 6 3 1 15 -33 78 111 34
16. Sokolov 29 4 3 2 15 -17 99 116 29

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 25 0 2 0 74 135 61 77
2. Přerov 29 5 5 4 6 -11 70 81 44
3. Vsetín 29 5 3 4 10 -12 79 91 34
4. Chomutov 29 7 2 2 14 -18 73 91 33
5. Havířov 29 13 1 1 12 0 83 83 45
6. Litoměřice 29 7 2 4 10 -10 81 91 35
7. Slavia Praha 29 6 4 0 15 -20 81 101 38
8. Poruba 29 5 2 0 20 -43 71 114 25

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 29 13 1 3 8 9 86 77 47
2. Třebíč 29 11 3 2 8 6 79 73 50
3. Frýdek - Místek 29 1 5 4 10 -2 91 93 32
4. Prostějov 29 9 2 1 14 -4 95 99 38
5. Benátky 29 -1 5 3 14 -42 69 111 25
6. Ústí n. Labem 29 2 1 2 21 -68 64 132 13
7. Kadaň 29 2 0 2 23 -101 49 150 8
8. Sokolov 29 1 1 3 20 -59 56 115 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 25 0 2 0 74 135 61 77
2. Třebíč 29 11 3 2 8 6 79 73 50
3. Jihlava 29 13 1 3 8 9 86 77 47
4. Havířov 29 13 1 1 12 0 83 83 45
5. Přerov 29 5 5 4 6 -11 70 81 44
6. Prostějov 29 9 2 1 14 -4 95 99 38
7. Slavia Praha 29 6 4 0 15 -20 81 101 38
8. Litoměřice 29 7 2 4 10 -10 81 91 35
9. Vsetín 29 5 3 4 10 -12 79 91 34
10. Chomutov 29 7 2 2 14 -18 73 91 33
11. Frýdek - Místek 29 1 5 4 10 -2 91 93 32
12. Benátky 29 -1 5 3 14 -42 69 111 25
13. Poruba 29 5 2 0 20 -43 71 114 25
14. Ústí n. Labem 29 2 1 2 21 -68 64 132 13
15. Sokolov 29 1 1 3 20 -59 56 115 11
16. Kadaň 29 2 0 2 23 -101 49 150 8