Benátky VS Prostějov


Benátky

Prostějov

Benátky (T1) VS Prostějov (T2)

Benátky

Prostějov

Zaujímavé

Benátky

  • Z celkového počtu 58 prehralo mužstvo Benátky až 48% svojích zápasov. 28 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Benátky je až 17 z celkového počtu 58 zápasov, čo je až 29%.
  • Benátky už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Prostějov

  • Tím Prostějov odohral až 34 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 59% z celkového počtu 58 zápasov.
  • Prostějov už 10 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 58% vzájomných zápasov, čo je 15 výhier z 26 zápasov.
  • 69% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 18 z 26 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2019/2020
04.03.2020 17:30 Benátky Prostějov over 3:4 0:1,0:1,3:2
15.02.2020 17:00 Prostějov Benátky under 3:1 0:1,2:0,1:0
18.01.2020 17:00 Benátky Prostějov over 2:5 0:2,1:1,1:2
30.12.2019 18:00 Prostějov Benátky over 5:1 1:0,1:0,3:1
30.11.2019 17:00 Prostějov Benátky over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
09.10.2019 17:30 Benátky Prostějov over 2:8 1:2,1:4,0:2
Česko / 1. liga / 2018/2019
16.01.2019 18:00 Prostějov Benátky under 1:2 0:0,1:1,0:1
08.12.2018 16:00 Benátky Prostějov under 1:3 0:0,0:2,1:1
22.10.2018 18:00 Prostějov Benátky over 5:1 1:0,1:0,3:1
10.09.2018 17:30 Benátky Prostějov over 6:4 3:2,1:0,2:2
Česko / 1. liga / 2017/2018
31.01.2018 18:00 Prostějov Benátky over 6:0 2:0,2:0,2:0
20.12.2017 17:30 Benátky Prostějov over 4:6 0:0,1:4,3:2
30.10.2017 18:00 Prostějov Benátky over 7:2 4:0,2:1,1:1
25.09.2017 17:30 Benátky Prostějov over 4:2 0:0,2:1,2:1
Česko / 1. liga / 2016/2017
04.02.2017 17:00 Prostějov Benátky under 3:2 1:1,2:0,0:1
28.12.2016 17:30 Benátky Prostějov under 0:4 0:0,0:2,0:2
12.11.2016 17:00 Prostějov Benátky over 4:5 1:2,2:3,1:0
01.10.2016 17:00 Benátky Prostějov over 3:4ppsn 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
Česko / 1. liga / 2015/2016
13.01.2016 18:00 Prostějov Benátky over 6:2 4:0,1:1,1:1
28.11.2015 16:30 Benátky Prostějov under 2:3 0:1,1:2,1:0
14.10.2015 18:00 Prostějov Benátky under 3:2 1:0,0:2,2:0
09.09.2015 17:30 Benátky Prostějov under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
Česko / 1. liga / 2014/2015
26.01.2015 17:30 Benátky Prostějov over 5:2 1:1,2:1,2:0
15.12.2014 18:00 Prostějov Benátky over 2:7 0:2,1:1,1:4
08.11.2014 16:30 Benátky Prostějov over 4:2 3:0,0:1,1:1
01.10.2014 18:00 Prostějov Benátky over 2:6 0:3,2:0,0:3

Benátky

8 - 3 - 15

Prostějov

Benátky


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 17:00 Frýdek - Místek Benátky over 5:4pp 1:2,2:2,1:0,1:0
04.03.20 17:30 Benátky Prostějov over 3:4 0:1,0:1,3:2
02.03.20 17:30 Jihlava Benátky under 5:0 3:0,1:0,1:0
29.02.20 17:00 Benátky Sokolov under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1
26.02.20 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:2 0:0,2:1,2:1
24.02.20 17:30 Benátky Jihlava under 3:0 0:0,1:0,2:0
22.02.20 17:00 Benátky Kadaň over 7:1 3:0,3:1,1:0
19.02.20 17:30 Benátky Třebíč under 0:1 0:0,0:0,0:1
18.02.20 17:30 Benátky Frýdek - Místek under 3:1 0:0,0:1,3:0
15.02.20 17:00 Prostějov Benátky under 3:1 0:1,2:0,1:0
12.02.20 17:30 Benátky Jihlava under 1:2 0:1,0:1,1:0
10.02.20 18:00 Sokolov Benátky over 5:6pp 2:1,1:2,2:2,0:1
01.02.20 17:00 Sokolov Benátky under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
29.01.20 17:30 Benátky Ústí n. Labem under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.01.20 18:00 Kadaň Benátky over 5:1 3:0,2:0,0:1
25.01.20 17:30 Třebíč Benátky over 5:3 1:0,2:1,2:2
24.01.20 17:30 Třebíč Benátky under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:2
21.01.20 18:00 Frýdek - Místek Benátky under 4:1 2:0,2:1,0:0
18.01.20 17:00 Benátky Prostějov over 2:5 0:2,1:1,1:2
15.01.20 17:30 Jihlava Benátky under 4:1 1:1,1:0,2:0
13.01.20 17:30 Benátky Sokolov over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
11.01.20 16:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:5 1:2,2:1,1:2
08.01.20 17:30 Benátky Kadaň over 5:2 3:0,1:0,1:2
06.01.20 17:30 Benátky Třebíč over 2:6 2:2,0:1,0:3
04.01.20 17:00 Benátky Frýdek - Místek under 3:1 1:0,1:0,1:1
30.12.19 18:00 Prostějov Benátky over 5:1 1:0,1:0,3:1
21.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem over 5:4pp 3:1,1:1,0:2,1:0
19.12.19 18:00 Kadaň Benátky over 2:4 1:1,1:0,0:3
07.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem under 1:3 0:0,1:0,0:3
04.12.19 18:00 Kadaň Benátky over 5:4 1:1,4:1,0:2
02.12.19 17:30 Benátky Třebíč under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
30.11.19 17:00 Prostějov Benátky over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
27.11.19 17:30 Benátky Sokolov under 4:1 1:0,3:1,0:0
23.11.19 17:00 Havířov Benátky under 3:1 0:1,2:0,1:0
20.11.19 17:30 Benátky Frýdek - Místek over 4:5pp 2:1,2:2,0:1,0:1
18.11.19 17:30 Vsetín Benátky over 8:0 3:0,3:0,2:0
16.11.19 17:00 Benátky Poruba over 6:2 3:0,1:1,2:1
13.11.19 17:30 Chomutov Benátky under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
02.11.19 17:00 Benátky Přerov under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
31.10.19 17:30 České Budějovice Benátky over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.10.19 17:00 Benátky Jihlava under 1:3 0:1,1:1,0:1
24.10.19 18:00 Slavia Praha Benátky under 3:2 0:1,2:1,1:0
21.10.19 17:30 Litoměřice Benátky over 4:2 1:0,1:1,2:1
17.10.19 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
16.10.19 17:30 Benátky Kadaň under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
12.10.19 17:30 Třebíč Benátky under 2:3 0:0,1:0,1:3
09.10.19 17:30 Benátky Prostějov over 2:8 1:2,1:4,0:2
07.10.19 18:00 Sokolov Benátky over 3:4 1:1,1:2,1:1
05.10.19 17:00 Benátky Havířov under 4:1 0:0,4:1,0:0
02.10.19 18:00 Frýdek - Místek Benátky over 5:3 0:1,1:2,4:0
28.09.19 17:00 Benátky Vsetín under 2:3 1:0,0:2,1:1
25.09.19 18:00 Poruba Benátky over 5:1 1:0,3:1,1:0
23.09.19 17:30 Benátky Chomutov under 0:4 0:1,0:2,0:1
21.09.19 17:00 Přerov Benátky under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.09.19 17:30 Benátky České Budějovice over 5:4sn 3:2,1:0,0:2,0:0,3:2
16.09.19 17:30 Jihlava Benátky over 4:5sn 2:0,1:1,1:3,0:0,0:1
14.09.19 17:00 Benátky Slavia Praha under 3:1 1:0,0:0,2:1
11.09.19 17:30 Benátky Litoměřice under 0:4 0:0,0:1,0:3

Prostějov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 17:00 Prostějov Ústí n. Labem over 4:2 1:0,2:1,1:1
04.03.20 17:30 Benátky Prostějov over 3:4 0:1,0:1,3:2
02.03.20 18:00 Prostějov Třebíč under 2:3 1:0,1:2,0:1
29.02.20 17:00 Frýdek - Místek Prostějov over 6:3 2:0,2:2,2:1
26.02.20 18:00 Kadaň Prostějov over 1:6 0:1,1:3,0:2
22.02.20 17:00 Prostějov Jihlava over 2:5 1:2,0:1,1:2
19.02.20 18:00 Sokolov Prostějov over 3:5 1:3,0:0,2:2
17.02.20 18:00 Ústí n. Labem Prostějov under 4:1 0:1,3:0,1:0
15.02.20 17:00 Prostějov Benátky under 3:1 0:1,2:0,1:0
12.02.20 17:30 Třebíč Prostějov over 5:2 3:1,2:1,0:0
01.02.20 17:00 Prostějov Frýdek - Místek over 3:4pp 1:2,0:0,2:1,0:1
29.01.20 18:00 Prostějov Kadaň over 6:1 0:0,3:1,3:0
27.01.20 17:30 Jihlava Prostějov over 5:4 1:1,2:1,2:2
25.01.20 17:00 Prostějov Sokolov over 6:2 4:1,1:1,1:0
22.01.20 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 6:1 3:0,1:0,2:1
18.01.20 17:00 Benátky Prostějov over 2:5 0:2,1:1,1:2
15.01.20 18:00 Prostějov Třebíč over 7:2 1:0,4:0,2:2
13.01.20 18:00 Frýdek - Místek Prostějov under 3:2 0:2,2:0,1:0
11.01.20 17:00 Kadaň Prostějov under 3:0 0:0,3:0,0:0
08.01.20 18:00 Prostějov Jihlava under 1:3 0:0,0:2,1:1
06.01.20 18:00 Sokolov Prostějov over 2:4 1:0,1:2,0:2
04.01.20 16:00 Ústí n. Labem Prostějov over 5:6 2:3,0:2,3:1
30.12.19 18:00 Prostějov Benátky over 5:1 1:0,1:0,3:1
28.12.19 17:30 Třebíč Prostějov over 0:7 0:2,0:4,0:1
26.12.19 17:00 Prostějov Frýdek - Místek under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
21.12.19 17:00 Prostějov Kadaň over 3:6 1:2,1:1,1:3
19.12.19 17:30 Jihlava Prostějov over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
17.12.19 18:00 Prostějov Sokolov under 1:4 0:1,1:1,0:2
07.12.19 17:00 České Budějovice Prostějov over 6:0 4:0,1:0,1:0
04.12.19 18:00 Prostějov Jihlava over 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,4:3
02.12.19 18:00 Slavia Praha Prostějov under 3:1 1:1,0:0,2:0
30.11.19 17:00 Prostějov Benátky over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
27.11.19 18:00 Ústí n. Labem Prostějov over 4:5sn 3:1,1:2,0:1,0:0,2:3
23.11.19 17:00 Prostějov Kadaň over 6:3 0:0,3:1,3:2
20.11.19 17:30 Třebíč Prostějov under 1:3 1:2,0:1,0:0
18.11.19 18:00 Prostějov Litoměřice over 4:5pp 1:0,3:1,0:3,0:1
16.11.19 17:00 Prostějov Sokolov over 4:2 1:1,2:0,1:1
13.11.19 18:00 Havířov Prostějov under 3:2 2:1,1:0,0:1
02.11.19 17:00 Prostějov Frýdek - Místek under 3:2 1:0,0:1,2:1
30.10.19 17:30 Vsetín Prostějov under 3:2 1:0,2:2,0:0
26.10.19 17:00 Prostějov Poruba over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
23.10.19 17:30 Chomutov Prostějov under 3:1 0:1,2:0,1:0
21.10.19 18:00 Prostějov Přerov under 0:3 0:0,0:2,0:1
19.10.19 17:00 Prostějov České Budějovice under 0:5 0:2,0:1,0:2
16.10.19 17:30 Jihlava Prostějov under 4:1 1:0,2:1,1:0
12.10.19 17:00 Prostějov Slavia Praha under 4:1 3:0,1:1,0:0
09.10.19 17:30 Benátky Prostějov over 2:8 1:2,1:4,0:2
07.10.19 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 5:4 2:1,1:2,2:1
05.10.19 17:00 Kadaň Prostějov under 2:3 1:2,0:1,1:0
02.10.19 18:00 Prostějov Třebíč under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:2
28.09.19 17:00 Litoměřice Prostějov over 6:1 1:0,1:0,4:1
25.09.19 18:00 Sokolov Prostějov over 3:9 1:5,1:2,1:2
23.09.19 18:00 Prostějov Havířov under 1:4 1:1,0:1,0:2
21.09.19 18:00 Frýdek - Místek Prostějov under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,3:1
18.09.19 18:00 Prostějov Vsetín under 3:1 0:0,1:0,2:1
16.09.19 18:00 Poruba Prostějov over 9:3 2:1,2:1,5:1
13.09.19 18:00 Prostějov Chomutov over 4:3 1:1,1:1,2:1
11.09.19 18:00 Přerov Prostějov under 3:2 3:1,0:0,0:1

Benátky


nenájdený žiadny zápas

Prostějov


nenájdený žiadny zápas

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 58 48 1 4 0 145 269 124 153
2. Přerov 58 21 8 6 9 26 159 133 109
3. Vsetín 58 22 5 6 14 23 180 157 97
4. Chomutov 58 27 2 4 19 14 169 155 95
5. Havířov 58 29 1 2 23 5 156 151 94
6. Litoměřice 58 18 5 6 18 9 199 190 85
7. Slavia Praha 58 18 6 1 26 -12 170 182 85
8. Poruba 58 21 3 0 31 -13 171 184 78

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 58 28 3 8 8 46 180 134 107
2. Třebíč 58 23 6 5 13 29 180 151 104
3. Frýdek - Místek 58 14 9 7 12 45 212 167 94
4. Prostějov 58 22 3 7 16 8 191 183 88
5. Benátky 58 0 13 4 24 -36 152 188 69
6. Ústí n. Labem 58 12 2 6 30 -79 155 234 52
7. Kadaň 58 8 3 3 38 -134 127 261 42
8. Sokolov 58 5 4 5 35 -76 155 231 40
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 58 48 1 4 0 145 269 124 153
2. Přerov 58 21 8 6 9 26 159 133 109
3. Jihlava 58 28 3 8 8 46 180 134 107
4. Třebíč 58 23 6 5 13 29 180 151 104
5. Vsetín 58 22 5 6 14 23 180 157 97
6. Chomutov 58 27 2 4 19 14 169 155 95
7. Havířov 58 29 1 2 23 5 156 151 94
8. Frýdek - Místek 58 14 9 7 12 45 212 167 94
9. Prostějov 58 22 3 7 16 8 191 183 88
10. Litoměřice 58 18 5 6 18 9 199 190 85
11. Slavia Praha 58 18 6 1 26 -12 170 182 85
12. Poruba 58 21 3 0 31 -13 171 184 78
13. Benátky 58 0 13 4 24 -36 152 188 69
14. Ústí n. Labem 58 12 2 6 30 -79 155 234 52
15. Kadaň 58 8 3 3 38 -134 127 261 42
16. Sokolov 58 5 4 5 35 -76 155 231 40

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 23 1 2 0 71 134 63 76
2. Přerov 29 16 3 2 3 37 89 52 65
3. Vsetín 29 17 2 2 4 35 101 66 63
4. Chomutov 29 20 0 2 5 32 96 64 62
5. Havířov 29 16 0 1 11 5 73 68 49
6. Litoměřice 29 11 3 2 8 19 118 99 50
7. Slavia Praha 29 12 2 1 11 8 89 81 47
8. Poruba 29 16 1 0 11 30 100 70 53

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 29 15 2 5 0 37 94 57 60
2. Třebíč 29 12 3 3 5 23 101 78 54
3. Frýdek - Místek 29 13 4 3 2 47 121 74 62
4. Prostějov 29 13 1 6 2 12 96 84 50
5. Benátky 29 1 8 1 10 6 83 77 44
6. Ústí n. Labem 29 10 1 4 9 -11 91 102 39
7. Kadaň 29 6 3 1 15 -33 78 111 34
8. Sokolov 29 4 3 2 15 -17 99 116 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 23 1 2 0 71 134 63 76
2. Přerov 29 16 3 2 3 37 89 52 65
3. Vsetín 29 17 2 2 4 35 101 66 63
4. Chomutov 29 20 0 2 5 32 96 64 62
5. Frýdek - Místek 29 13 4 3 2 47 121 74 62
6. Jihlava 29 15 2 5 0 37 94 57 60
7. Třebíč 29 12 3 3 5 23 101 78 54
8. Poruba 29 16 1 0 11 30 100 70 53
9. Prostějov 29 13 1 6 2 12 96 84 50
10. Litoměřice 29 11 3 2 8 19 118 99 50
11. Havířov 29 16 0 1 11 5 73 68 49
12. Slavia Praha 29 12 2 1 11 8 89 81 47
13. Benátky 29 1 8 1 10 6 83 77 44
14. Ústí n. Labem 29 10 1 4 9 -11 91 102 39
15. Kadaň 29 6 3 1 15 -33 78 111 34
16. Sokolov 29 4 3 2 15 -17 99 116 29

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 25 0 2 0 74 135 61 77
2. Přerov 29 5 5 4 6 -11 70 81 44
3. Vsetín 29 5 3 4 10 -12 79 91 34
4. Chomutov 29 7 2 2 14 -18 73 91 33
5. Havířov 29 13 1 1 12 0 83 83 45
6. Litoměřice 29 7 2 4 10 -10 81 91 35
7. Slavia Praha 29 6 4 0 15 -20 81 101 38
8. Poruba 29 5 2 0 20 -43 71 114 25

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 29 13 1 3 8 9 86 77 47
2. Třebíč 29 11 3 2 8 6 79 73 50
3. Frýdek - Místek 29 1 5 4 10 -2 91 93 32
4. Prostějov 29 9 2 1 14 -4 95 99 38
5. Benátky 29 -1 5 3 14 -42 69 111 25
6. Ústí n. Labem 29 2 1 2 21 -68 64 132 13
7. Kadaň 29 2 0 2 23 -101 49 150 8
8. Sokolov 29 1 1 3 20 -59 56 115 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 25 0 2 0 74 135 61 77
2. Třebíč 29 11 3 2 8 6 79 73 50
3. Jihlava 29 13 1 3 8 9 86 77 47
4. Havířov 29 13 1 1 12 0 83 83 45
5. Přerov 29 5 5 4 6 -11 70 81 44
6. Prostějov 29 9 2 1 14 -4 95 99 38
7. Slavia Praha 29 6 4 0 15 -20 81 101 38
8. Litoměřice 29 7 2 4 10 -10 81 91 35
9. Vsetín 29 5 3 4 10 -12 79 91 34
10. Chomutov 29 7 2 2 14 -18 73 91 33
11. Frýdek - Místek 29 1 5 4 10 -2 91 93 32
12. Benátky 29 -1 5 3 14 -42 69 111 25
13. Poruba 29 5 2 0 20 -43 71 114 25
14. Ústí n. Labem 29 2 1 2 21 -68 64 132 13
15. Sokolov 29 1 1 3 20 -59 56 115 11
16. Kadaň 29 2 0 2 23 -101 49 150 8