Slavia Praha VS Ústí n. Labem


Slavia Praha

Ústí n. Labem

Slavia Praha (T1) VS Ústí n. Labem (T2)

Slavia Praha

Ústí n. Labem

Zaujímavé

Slavia Praha

  • Z celkového počtu 60 prehralo mužstvo Slavia Praha až 48% svojích zápasov. 29 prehraných zápasov.
  • Slavia Praha už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Slavia Praha ťahá aktuálne sériu 10 prehier v rade.
  • Slavia Praha už 12 zápasov v rade nevyhrali.

Ústí n. Labem

  • 62% prehier (36 zápasov) z celkového počtu 58 tímu Ústí n. Labem.
  • Tím Ústí n. Labem odohral až 39 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 58 zápasov.
  • Ústí n. Labem už 11 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 21 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 13, čo je 62%.
  • 62% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 13 z 21 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2019/2020
21.10.2019 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 2:4 1:3,0:0,1:1
11.09.2019 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
Česko / 1. liga / 2018/2019
02.02.2019 16:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 5:4 1:2,2:0,2:2
22.12.2018 15:00 Slavia Praha Ústí n. Labem over 5:1 0:0,2:1,3:0
14.11.2018 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 2:4 0:1,0:1,2:2
26.09.2018 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 2:1 0:0,2:1,0:0
Česko / 1. liga / 2017/2018
07.02.2018 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem over 3:5 1:1,0:2,2:2
27.12.2017 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 2:5 1:1,1:3,0:1
04.11.2017 15:00 Slavia Praha Ústí n. Labem over 8:1 3:0,4:0,1:1
30.09.2017 17:00 Ústí n. Labem Slavia Praha under 1:2 0:0,0:0,1:2
Česko / 1. liga / 2016/2017
08.02.2017 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:2 1:0,0:0,0:2
30.12.2016 16:00 Ústí n. Labem Slavia Praha under 3:1 1:1,2:0,0:0
14.11.2016 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem over 5:2 2:0,2:2,1:0
03.10.2016 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
Česko / 1. liga / 2015/2016
10.02.2016 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 3:4ppsn 2:1,1:0,0:2,0:0,-:-
04.01.2016 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem over 2:4 0:1,1:1,1:2
18.11.2015 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha under 1:2 1:0,0:2,0:0
07.10.2015 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem over 7:1 5:0,1:1,1:0
Česko / Extraliga / 2007/2008
04.12.2007 19:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 1:5 0:1,0:3,1:1
23.10.2007 17:00 Slavia Praha Ústí n. Labem over 6:0 1:0,2:0,3:0
16.09.2007 17:30 Ústí n. Labem Slavia Praha under 1:2 0:1,0:1,1:0

Slavia Praha

13 - 3 - 5

Ústí n. Labem

Slavia Praha


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.20 18:00 Slavia Praha Třebíč under 2:3 0:0,2:1,0:2
09.03.20 18:00 Slavia Praha Třebíč under 1:3 0:2,1:0,0:1
07.03.20 17:00 Litoměřice Slavia Praha over 6:3 2:0,3:3,1:0
04.03.20 18:00 Slavia Praha Přerov over 2:4 0:0,1:3,1:1
02.03.20 17:30 České Budějovice Slavia Praha over 12:1 3:1,6:0,3:0
29.02.20 15:00 Slavia Praha Poruba under 2:3 1:0,0:2,1:1
26.02.20 17:30 Vsetín Slavia Praha under 4:1 2:1,0:0,2:0
22.02.20 17:00 Slavia Praha Havířov under 2:3 1:2,0:1,1:0
19.02.20 18:00 Slavia Praha Chomutov over 3:4 2:2,1:0,0:2
17.02.20 18:00 Slavia Praha Litoměřice over 3:4 1:2,1:0,1:2
15.02.20 17:00 Přerov Slavia Praha under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
12.02.20 18:00 Slavia Praha České Budějovice over 3:6 1:1,2:4,0:1
01.02.20 16:00 Poruba Slavia Praha over 3:6 1:2,1:2,1:2
29.01.20 18:00 Slavia Praha Vsetín over 4:2 2:0,0:2,2:0
27.01.20 17:00 Havířov Slavia Praha over 2:7 1:3,1:2,0:2
25.01.20 16:00 Chomutov Slavia Praha under 1:4 0:1,1:2,0:1
22.01.20 17:30 Litoměřice Slavia Praha over 3:4 0:1,0:3,3:0
18.01.20 15:00 Slavia Praha Přerov over 4:2 1:1,3:1,0:0
15.01.20 17:30 České Budějovice Slavia Praha under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
13.01.20 18:00 Slavia Praha Poruba over 4:3 0:0,2:1,2:2
11.01.20 17:00 Vsetín Slavia Praha over 6:2 3:0,3:2,0:0
08.01.20 18:00 Slavia Praha Havířov over 4:6 0:2,2:1,2:3
06.01.20 18:00 Slavia Praha Chomutov under 1:3 0:0,1:2,0:1
04.01.20 15:00 Slavia Praha Litoměřice over 3:4 0:1,3:2,0:1
30.12.19 18:00 Přerov Slavia Praha under 4:1 0:0,1:1,3:0
28.12.19 17:00 Slavia Praha České Budějovice over 4:2 2:0,1:2,1:0
26.12.19 16:00 Poruba Slavia Praha over 2:5 1:1,0:2,1:2
21.12.19 15:00 Slavia Praha Vsetín over 3:5 1:0,2:3,0:2
19.12.19 17:00 Havířov Slavia Praha under 3:0 2:0,0:0,1:0
17.12.19 17:30 Chomutov Slavia Praha under 3:2 2:2,0:0,1:0
07.12.19 15:00 Slavia Praha Kadaň over 4:3 1:1,2:0,1:2
04.12.19 17:30 Třebíč Slavia Praha under 4:1 1:0,3:0,0:1
02.12.19 18:00 Slavia Praha Prostějov under 3:1 1:1,0:0,2:0
30.11.19 17:00 Sokolov Slavia Praha over 3:5 0:0,1:2,2:3
26.11.19 18:00 Slavia Praha Havířov under 5:0 2:0,2:0,1:0
24.11.19 17:00 Frýdek - Místek Slavia Praha over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
20.11.19 18:00 Slavia Praha Vsetín over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
18.11.19 17:30 Poruba Slavia Praha under 4:1 3:1,0:0,1:0
16.11.19 15:00 Slavia Praha Chomutov under 1:4 0:0,1:2,0:2
13.11.19 18:00 Přerov Slavia Praha over 2:4 0:0,0:1,2:3
02.11.19 14:00 Slavia Praha České Budějovice over 2:7 1:0,1:2,0:5
30.10.19 17:30 Jihlava Slavia Praha under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
26.10.19 17:00 Litoměřice Slavia Praha over 6:4 1:2,3:1,2:1
24.10.19 18:00 Slavia Praha Benátky under 3:2 0:1,2:1,1:0
21.10.19 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 2:4 1:3,0:0,1:1
19.10.19 17:00 Kadaň Slavia Praha over 2:5 0:2,1:2,1:1
16.10.19 18:00 Slavia Praha Třebíč under 3:1 1:0,1:1,1:0
12.10.19 17:00 Prostějov Slavia Praha under 4:1 3:0,1:1,0:0
09.10.19 18:00 Slavia Praha Sokolov under 4:0 2:0,1:0,1:0
07.10.19 18:00 Havířov Slavia Praha under 1:0 0:0,0:0,1:0
05.10.19 17:00 Slavia Praha Frýdek - Místek under 2:1 0:1,0:0,2:0
03.10.19 17:30 Vsetín Slavia Praha over 4:5 1:1,1:0,2:4
28.09.19 15:30 Slavia Praha Poruba over 6:2 1:0,4:1,1:1
25.09.19 17:30 Chomutov Slavia Praha under 5:0 2:0,2:0,1:0
23.09.19 18:00 Slavia Praha Přerov under 3:0 0:0,2:0,1:0
21.09.19 16:00 České Budějovice Slavia Praha over 4:2 1:0,2:2,1:0
18.09.19 18:00 Slavia Praha Jihlava under 2:1 2:0,0:0,0:1
16.09.19 18:00 Slavia Praha Litoměřice under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
14.09.19 17:00 Benátky Slavia Praha under 3:1 1:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 17:00 Prostějov Ústí n. Labem over 4:2 1:0,2:1,1:1
04.03.20 18:00 Ústí n. Labem Jihlava over 3:7 0:5,2:1,1:1
02.03.20 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 3:1 0:1,1:0,2:0
29.02.20 16:00 Ústí n. Labem Kadaň over 6:4 2:1,2:0,2:3
26.02.20 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:2 0:0,2:1,2:1
22.02.20 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 6:2 2:2,2:0,2:0
19.02.20 18:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek under 3:2 2:0,1:1,0:1
17.02.20 18:00 Ústí n. Labem Prostějov under 4:1 0:1,3:0,1:0
15.02.20 17:30 Jihlava Ústí n. Labem over 5:1 3:0,0:1,2:0
12.02.20 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
01.02.20 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 4:2 1:1,1:0,2:1
29.01.20 17:30 Benátky Ústí n. Labem under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.01.20 18:00 Ústí n. Labem Třebíč over 2:4 1:1,1:3,0:0
23.01.20 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 5:3 1:0,2:2,2:1
22.01.20 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 6:1 3:0,1:0,2:1
18.01.20 16:00 Ústí n. Labem Jihlava over 3:6 1:2,1:4,1:0
15.01.20 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
13.01.20 18:00 Ústí n. Labem Kadaň under 4:0 0:0,1:0,3:0
11.01.20 16:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:5 1:2,2:1,1:2
08.01.20 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:3 1:2,1:1,2:0
07.01.20 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 7:3 2:1,3:2,2:0
04.01.20 16:00 Ústí n. Labem Prostějov over 5:6 2:3,0:2,3:1
30.12.19 17:30 Jihlava Ústí n. Labem over 7:2 0:1,2:0,5:1
28.12.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
26.12.19 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 9:4 3:1,3:3,3:0
21.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem over 5:4pp 3:1,1:1,0:2,1:0
19.12.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:3
18.12.19 17:30 Ústí n. Labem Frýdek - Místek over 6:2 3:0,3:0,0:2
07.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem under 1:3 0:0,1:0,0:3
04.12.19 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice over 4:2 2:1,1:1,1:0
30.11.19 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 1:2 0:1,0:0,1:1
27.11.19 18:00 Ústí n. Labem Prostějov over 4:5sn 3:1,1:2,0:1,0:0,2:3
25.11.19 18:00 Ústí n. Labem Kadaň under 3:0 2:0,0:0,1:0
23.11.19 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
19.11.19 17:00 Havířov Ústí n. Labem under 3:2 0:1,0:1,3:0
18.11.19 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 4:2 1:1,2:1,1:0
16.11.19 16:00 Ústí n. Labem Vsetín under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13.11.19 17:30 Poruba Ústí n. Labem over 6:2 1:1,4:0,1:1
01.11.19 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.10.19 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 5:2 3:1,2:1,0:0
26.10.19 16:00 Ústí n. Labem České Budějovice over 1:8 1:2,0:5,0:1
23.10.19 17:30 Jihlava Ústí n. Labem under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 2:4 1:3,0:0,1:1
17.10.19 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
16.10.19 17:30 Litoměřice Ústí n. Labem over 6:3 2:0,1:0,3:3
12.10.19 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 2:5 0:2,2:1,0:2
10.10.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:4 1:2,0:0,0:2
07.10.19 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 5:4 2:1,1:2,2:1
05.10.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1
29.09.19 16:00 Ústí n. Labem Havířov under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
28.09.19 16:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek over 4:2 2:1,1:1,1:0
25.09.19 17:30 Vsetín Ústí n. Labem under 3:1 2:0,0:1,1:0
23.09.19 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 16:00 Chomutov Ústí n. Labem over 5:2 2:0,0:1,3:1
18.09.19 18:00 Ústí n. Labem Přerov over 1:7 1:0,0:6,0:1
16.09.19 17:30 České Budějovice Ústí n. Labem over 9:1 4:0,1:0,4:1
14.09.19 16:00 Ústí n. Labem Jihlava under 2:3 0:0,1:2,1:1
11.09.19 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1

Slavia Praha


nenájdený žiadny zápas

Ústí n. Labem


nenájdený žiadny zápas

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 58 48 1 4 0 145 269 124 153
2. Přerov 58 21 8 6 9 26 159 133 109
3. Vsetín 58 22 5 6 14 23 180 157 97
4. Chomutov 58 27 2 4 19 14 169 155 95
5. Havířov 58 29 1 2 23 5 156 151 94
6. Litoměřice 58 18 5 6 18 9 199 190 85
7. Slavia Praha 58 18 6 1 26 -12 170 182 85
8. Poruba 58 21 3 0 31 -13 171 184 78

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 58 28 3 8 8 46 180 134 107
2. Třebíč 58 23 6 5 13 29 180 151 104
3. Frýdek - Místek 58 14 9 7 12 45 212 167 94
4. Prostějov 58 22 3 7 16 8 191 183 88
5. Benátky 58 0 13 4 24 -36 152 188 69
6. Ústí n. Labem 58 12 2 6 30 -79 155 234 52
7. Kadaň 58 8 3 3 38 -134 127 261 42
8. Sokolov 58 5 4 5 35 -76 155 231 40
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 58 48 1 4 0 145 269 124 153
2. Přerov 58 21 8 6 9 26 159 133 109
3. Jihlava 58 28 3 8 8 46 180 134 107
4. Třebíč 58 23 6 5 13 29 180 151 104
5. Vsetín 58 22 5 6 14 23 180 157 97
6. Chomutov 58 27 2 4 19 14 169 155 95
7. Havířov 58 29 1 2 23 5 156 151 94
8. Frýdek - Místek 58 14 9 7 12 45 212 167 94
9. Prostějov 58 22 3 7 16 8 191 183 88
10. Litoměřice 58 18 5 6 18 9 199 190 85
11. Slavia Praha 58 18 6 1 26 -12 170 182 85
12. Poruba 58 21 3 0 31 -13 171 184 78
13. Benátky 58 0 13 4 24 -36 152 188 69
14. Ústí n. Labem 58 12 2 6 30 -79 155 234 52
15. Kadaň 58 8 3 3 38 -134 127 261 42
16. Sokolov 58 5 4 5 35 -76 155 231 40

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 23 1 2 0 71 134 63 76
2. Přerov 29 16 3 2 3 37 89 52 65
3. Vsetín 29 17 2 2 4 35 101 66 63
4. Chomutov 29 20 0 2 5 32 96 64 62
5. Havířov 29 16 0 1 11 5 73 68 49
6. Litoměřice 29 11 3 2 8 19 118 99 50
7. Slavia Praha 29 12 2 1 11 8 89 81 47
8. Poruba 29 16 1 0 11 30 100 70 53

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 29 15 2 5 0 37 94 57 60
2. Třebíč 29 12 3 3 5 23 101 78 54
3. Frýdek - Místek 29 13 4 3 2 47 121 74 62
4. Prostějov 29 13 1 6 2 12 96 84 50
5. Benátky 29 1 8 1 10 6 83 77 44
6. Ústí n. Labem 29 10 1 4 9 -11 91 102 39
7. Kadaň 29 6 3 1 15 -33 78 111 34
8. Sokolov 29 4 3 2 15 -17 99 116 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 23 1 2 0 71 134 63 76
2. Přerov 29 16 3 2 3 37 89 52 65
3. Vsetín 29 17 2 2 4 35 101 66 63
4. Chomutov 29 20 0 2 5 32 96 64 62
5. Frýdek - Místek 29 13 4 3 2 47 121 74 62
6. Jihlava 29 15 2 5 0 37 94 57 60
7. Třebíč 29 12 3 3 5 23 101 78 54
8. Poruba 29 16 1 0 11 30 100 70 53
9. Prostějov 29 13 1 6 2 12 96 84 50
10. Litoměřice 29 11 3 2 8 19 118 99 50
11. Havířov 29 16 0 1 11 5 73 68 49
12. Slavia Praha 29 12 2 1 11 8 89 81 47
13. Benátky 29 1 8 1 10 6 83 77 44
14. Ústí n. Labem 29 10 1 4 9 -11 91 102 39
15. Kadaň 29 6 3 1 15 -33 78 111 34
16. Sokolov 29 4 3 2 15 -17 99 116 29

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 25 0 2 0 74 135 61 77
2. Přerov 29 5 5 4 6 -11 70 81 44
3. Vsetín 29 5 3 4 10 -12 79 91 34
4. Chomutov 29 7 2 2 14 -18 73 91 33
5. Havířov 29 13 1 1 12 0 83 83 45
6. Litoměřice 29 7 2 4 10 -10 81 91 35
7. Slavia Praha 29 6 4 0 15 -20 81 101 38
8. Poruba 29 5 2 0 20 -43 71 114 25

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 29 13 1 3 8 9 86 77 47
2. Třebíč 29 11 3 2 8 6 79 73 50
3. Frýdek - Místek 29 1 5 4 10 -2 91 93 32
4. Prostějov 29 9 2 1 14 -4 95 99 38
5. Benátky 29 -1 5 3 14 -42 69 111 25
6. Ústí n. Labem 29 2 1 2 21 -68 64 132 13
7. Kadaň 29 2 0 2 23 -101 49 150 8
8. Sokolov 29 1 1 3 20 -59 56 115 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 29 25 0 2 0 74 135 61 77
2. Třebíč 29 11 3 2 8 6 79 73 50
3. Jihlava 29 13 1 3 8 9 86 77 47
4. Havířov 29 13 1 1 12 0 83 83 45
5. Přerov 29 5 5 4 6 -11 70 81 44
6. Prostějov 29 9 2 1 14 -4 95 99 38
7. Slavia Praha 29 6 4 0 15 -20 81 101 38
8. Litoměřice 29 7 2 4 10 -10 81 91 35
9. Vsetín 29 5 3 4 10 -12 79 91 34
10. Chomutov 29 7 2 2 14 -18 73 91 33
11. Frýdek - Místek 29 1 5 4 10 -2 91 93 32
12. Benátky 29 -1 5 3 14 -42 69 111 25
13. Poruba 29 5 2 0 20 -43 71 114 25
14. Ústí n. Labem 29 2 1 2 21 -68 64 132 13
15. Sokolov 29 1 1 3 20 -59 56 115 11
16. Kadaň 29 2 0 2 23 -101 49 150 8