Shakhtar Soligorsk VS Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk |
Dinamo Maladzyechna |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Shakhtar Soligorsk (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)
Shakhtar Soligorsk
Dinamo Maladzyechna
Zaujímavé
Shakhtar Soligorsk
- 100% (4 z 4) výhier mužstva Shakhtar Soligorsk.
- Až 3 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 75%.
- Shakhtar Soligorsk ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
- Shakhtar Soligorsk už 4 zápasov v rade neprehrali.
- Shakhtar Soligorsk už 4 zápasov v rade neremízovali.
Dinamo Maladzyechna
- 75% (3 z 4) výhier mužstva Dinamo Maladzyechna.
- Tím Dinamo Maladzyechna odohral až 4 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 4 zápasov.
- Dinamo Maladzyechna už 4 zápasov v rade neprehrali.
- Dinamo Maladzyechna ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.
H2H
- Z 20 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 11, čo je 55%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
14.04.2019 | 16:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 6:2 | 1:0,4:0,1:2 | |
12.04.2019 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 5:4pp | 0:1,1:3,3:0,1:0 | |
11.04.2019 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 3:4 | 2:1,1:2,0:1 | |
09.04.2019 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 4:5pp | 1:1,1:2,2:1,0:1 | |
08.04.2019 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 3:2pp | 1:2,1:0,0:0,1:0 | |
26.02.2019 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 2:7 | 0:3,1:3,1:1 | |
21.02.2019 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 4:3 | 2:0,2:2,0:1 | |
10.01.2019 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
29.12.2018 | 11:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 1:1,1:0,0:2 | |
17.11.2018 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 4:1 | 1:0,2:1,1:0 | |
04.11.2018 | 11:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 5:0 | 1:0,3:0,1:0 | |
27.09.2018 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
20.09.2018 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
17.08.2018 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 2:1ppsn | 0:0,1:1,0:0,0:0,-:- | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
19.02.2018 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
23.01.2018 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 6:3 | 1:1,3:0,2:2 | |
15.01.2018 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
07.12.2017 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 3:4 | 0:2,1:1,2:1 | |
23.11.2017 | 16:30 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
06.09.2017 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Dinamo Maladzyechna | 6:4 | 2:0,4:1,0:3 |
Shakhtar Soligorsk |
11 - 4 - 5 |
Dinamo Maladzyechna |
Shakhtar Soligorsk
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
07.08.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Lida | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
03.08.19 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Novopolock | 6:2 | 4:0,1:0,1:2 | |
01.08.19 | 18:00 | Brest | Shakhtar Soligorsk | 4:5 | 1:1,2:1,1:3 | |
05.08.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Shakhtar Soligorsk | 2:5 | 0:1,0:0,2:4 |
Dinamo Maladzyechna
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
10.08.19 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Vitebsk | 11:0 | 5:0,2:0,4:0 | |
05.08.19 | 18:00 | Lida | Dinamo Maladzyechna | 4:5pp | 2:1,2:3,0:0,0:1 | |
03.08.19 | 12:00 | Dinamo Maladzyechna | Bělorusko 18 | 11:2 | 5:0,3:1,3:1 | |
01.08.19 | 18:00 | Novopolock | Dinamo Maladzyechna | 0:7 | 0:1,0:3,0:3 |
Shakhtar Soligorsk
nenájdený žiadny zápas
Dinamo Maladzyechna
nenájdený žiadny zápas
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |