Novopolock VS Vitebsk
Novopolock |
Vitebsk |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Novopolock (T1) VS Vitebsk (T2)
Novopolock
Vitebsk
Zaujímavé
Novopolock
- Novopolock vyhral 56% zápasov (z celkového počtu 9 vyhral 5 zápasov).
- Až 6 zápasov tímu Novopolock skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 9 zápasov, to je až 67%.
- Novopolock už 5 zápasov v rade neremízovali.
Vitebsk
- Mužsvo Vitebsk prehralo až 100% svojích zápasov (9 prehier z 9).
- 5 z celkového počtu 9 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
- Vitebsk už 9 zápasov v rade neremízovali. Vitebsk ťahá aktuálne sériu 9 prehier v rade.
- Vitebsk už 9 zápasov v rade nevyhrali.
H2H
- Z 7 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 100%.
- 71% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 7 zápasov.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Pohár / 2018/2019 | ||||||
18.08.2018 | 16:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:8 | 1:1,2:3,0:4 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
25.02.2018 | 15:00 | Novopolock | Vitebsk | 6:2 | 3:0,2:0,1:2 | |
20.01.2018 | 17:00 | Vitebsk | Novopolock | 2:3 | 2:2,0:0,0:1 | |
16.01.2018 | 17:00 | Novopolock | Vitebsk | 6:3 | 2:0,2:0,2:3 | |
02.12.2017 | 15:00 | Vitebsk | Novopolock | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
14.10.2017 | 12:00 | Novopolock | Vitebsk | 5:3 | 2:0,1:2,2:1 | |
12.10.2017 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 2:4 | 1:2,0:0,1:2 |
Novopolock |
7 - 0 - 0 |
Vitebsk |
Novopolock
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
26.08.18 | 16:00 | Lida | Novopolock | 3:2 | 1:1,1:1,0:0 | |
24.08.18 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Novopolock | 2:7 | 0:2,1:3,1:2 | |
22.08.18 | 18:00 | Novopolock | Brest | 4:1 | 2:0,1:1,1:0 | |
18.08.18 | 16:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:8 | 1:1,2:3,0:4 | |
16.08.18 | 18:00 | Novopolock | Khimvolokno Mogilev | 5:2 | 1:0,3:0,1:2 | |
14.08.18 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Novopolock | 3:4sn | 0:2,2:1,1:0,0:0,0:1 | |
11.08.18 | 16:00 | Brest | Novopolock | 4:5sn | 0:1,2:0,2:3,0:0,0:1 | |
09.08.18 | 18:00 | Novopolock | Bělorusko 18 | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
06.08.18 | 18:00 | Novopolock | Lida | 3:6 | 0:2,3:2,0:2 |
Vitebsk
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
24.08.18 | 18:00 | Lida | Vitebsk | 7:0 | 3:0,1:0,3:0 | |
22.08.18 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Vitebsk | 6:2 | 1:1,3:1,2:0 | |
21.08.18 | 18:00 | Vitebsk | Brest | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
18.08.18 | 16:00 | Vitebsk | Novopolock | 3:8 | 1:1,2:3,0:4 | |
16.08.18 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Vitebsk | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
14.08.18 | 18:00 | Vitebsk | Khimvolokno Mogilev | 3:5 | 0:3,1:2,2:0 | |
09.08.18 | 18:00 | Brest | Vitebsk | 2:1 | 0:1,1:0,0:0 | |
05.08.18 | 16:00 | Vitebsk | Lida | 2:3 | 0:0,1:0,1:3 | |
10.08.18 | 18:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 |
Novopolock
nenájdený žiadny zápas
Vitebsk
nenájdený žiadny zápas
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |