Brest VS Novopolock
Brest |
Novopolock |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Brest (T1) VS Novopolock (T2)
Brest
Novopolock
Zaujímavé
Brest
- 100% (3 z 3) výhier mužstva Brest.
- Až 2 zápasov tímu Brest skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.
Novopolock
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 57% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 7 zápasov.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 7 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
13.02.2018 | 17:00 | Novopolock | Brest | 4:1 | 1:0,0:1,3:0 | |
01.02.2018 | 17:00 | Brest | Novopolock | 2:4 | 0:1,0:1,2:2 | |
26.12.2017 | 17:00 | Novopolock | Brest | 1:4 | 0:2,1:2,0:0 | |
23.12.2017 | 15:00 | Brest | Novopolock | 3:2 | 1:1,2:0,0:1 | |
19.10.2017 | 18:00 | Brest | Novopolock | 1:6 | 0:3,1:2,0:1 | |
05.10.2017 | 18:00 | Novopolock | Brest | 0:1ppsn | 0:0,0:0,0:0,0:0,-:- | |
24.08.2017 | 18:00 | Novopolock | Brest | 5:2 | 1:1,3:0,1:1 |
Brest |
2 - 1 - 4 |
Novopolock |
Brest
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
09.08.18 | 18:00 | Brest | Vitebsk | 2:1 | 0:1,1:0,0:0 | |
05.08.18 | 16:00 | Khimvolokno Mogilev | Brest | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
07.08.18 | 18:00 | Brest | Lokomotiv Orsha | 4:2 | 1:0,3:0,0:2 |
Novopolock
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
09.08.18 | 18:00 | Novopolock | Bělorusko 18 | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
06.08.18 | 18:00 | Novopolock | Lida | 3:6 | 0:2,3:2,0:2 |
Brest
nenájdený žiadny zápas
Novopolock
nenájdený žiadny zápas
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |