HokejLive.netBieloruskoExtraliga › Program

Extraliga - Bielorusko

Dátum Čas Zápas
19.09.2020 16:00 Gomel - Shakhtar Soligorsk
16:00 Dinamo Maladzyechna - Khimvolokno Mogilev
16:00 Něman Grodno - Lokomotiv Orsha
16:00 Žlobin - Junost Minsk
23.09.2020 17:00 Baranavichy - Bělorusko 18
17:00 Brest - Lida
17:00 Novopolock - Pinskiye Yastreby
24.09.2020 17:00 Gomel - Něman Grodno
17:00 Shakhtar Soligorsk - Khimvolokno Mogilev
17:00 Junost Minsk - Lokomotiv Orsha
17:00 Žlobin - Dinamo Maladzyechna
25.09.2020 17:00 Baranavichy - Lida
17:00 Brest - Bělorusko 18
17:00 Vitebsk - Pinskiye Yastreby
26.09.2020 17:00 Gomel - Dinamo Maladzyechna
17:00 Shakhtar Soligorsk - Lokomotiv Orsha
17:00 Junost Minsk - Khimvolokno Mogilev
17:00 Žlobin - Něman Grodno
29.09.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev - Lokomotiv Orsha
17:00 Dinamo Maladzyechna - Něman Grodno
17:00 Shakhtar Soligorsk - Junost Minsk
17:00 Žlobin - Gomel
30.09.2020 17:00 Lida - Bělorusko 18
17:00 Novopolock - Vitebsk
17:00 Pinskiye Yastreby - Brest
01.10.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna - Žlobin
17:00 Něman Grodno - Gomel
17:00 Lokomotiv Orsha - Junost Minsk
17:00 Khimvolokno Mogilev - Shakhtar Soligorsk
02.10.2020 17:00 Bělorusko 18 - Lida
17:00 Pinskiye Yastreby - Baranavichy
03.10.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Shakhtar Soligorsk
17:00 Khimvolokno Mogilev - Junost Minsk
17:00 Dinamo Maladzyechna - Gomel
17:00 Něman Grodno - Žlobin
06.10.2020 17:00 Vitebsk - Novopolock
07.10.2020 17:00 Bělorusko 18 - Brest
17:00 Lida - Baranavichy
08.10.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Dinamo Maladzyechna
17:00 Shakhtar Soligorsk - Žlobin
09.10.2020 17:00 Bělorusko 18 - Baranavichy
17:00 Lida - Brest
10.10.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev - Dinamo Maladzyechna
17:00 Shakhtar Soligorsk - Gomel
17:00 Pinskiye Yastreby - Vitebsk
12.10.2020 17:00 Brest - Vitebsk
17:00 Pinskiye Yastreby - Novopolock
14.10.2020 17:00 Baranavichy - Vitebsk
17:00 Brest - Novopolock
15.10.2020 17:00 Gomel - Lokomotiv Orsha
17:00 Dinamo Maladzyechna - Shakhtar Soligorsk
17:00 Žlobin - Khimvolokno Mogilev
17:00 Pinskiye Yastreby - Lida
16.10.2020 17:00 Baranavichy - Novopolock
17.10.2020 17:00 Gomel - Khimvolokno Mogilev
17:00 Žlobin - Lokomotiv Orsha
17:00 Pinskiye Yastreby - Bělorusko 18
20.10.2020 17:00 Gomel - Žlobin
17:00 Lokomotiv Orsha - Khimvolokno Mogilev
17:00 Něman Grodno - Dinamo Maladzyechna
17:00 Junost Minsk - Shakhtar Soligorsk
17:00 Brest - Baranavichy
21.10.2020 17:00 Novopolock - Bělorusko 18
17:00 Vitebsk - Lida
22.10.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Gomel
17:00 Khimvolokno Mogilev - Žlobin
17:00 Shakhtar Soligorsk - Něman Grodno
17:00 Junost Minsk - Dinamo Maladzyechna
23.10.2020 17:00 Brest - Pinskiye Yastreby
17:00 Novopolock - Lida
17:00 Vitebsk - Bělorusko 18
24.10.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Žlobin
17:00 Khimvolokno Mogilev - Gomel
17:00 Shakhtar Soligorsk - Dinamo Maladzyechna
17:00 Junost Minsk - Něman Grodno
25.10.2020 17:00 Vitebsk - Bělorusko 18
28.10.2020 17:00 Baranavichy - Pinskiye Yastreby
17:00 Bělorusko 18 - Novopolock
17:00 Lida - Vitebsk
29.10.2020 17:00 Něman Grodno - Khimvolokno Mogilev
17:00 Žlobin - Shakhtar Soligorsk
17:00 Gomel - Junost Minsk
17:00 Dinamo Maladzyechna - Lokomotiv Orsha
30.10.2020 17:00 Baranavichy - Brest
17:00 Bělorusko 18 - Vitebsk
17:00 Lida - Novopolock
31.10.2020 17:00 Gomel - Shakhtar Soligorsk
17:00 Dinamo Maladzyechna - Khimvolokno Mogilev
17:00 Něman Grodno - Lokomotiv Orsha
17:00 Žlobin - Junost Minsk
06.11.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk - Lokomotiv Orsha
17:00 Pinskiye Yastreby - Baranavichy
08.11.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk - Khimvolokno Mogilev
10.11.2020 17:00 Gomel - Něman Grodno
17:00 Junost Minsk - Khimvolokno Mogilev
17:00 Žlobin - Dinamo Maladzyechna
11.11.2020 17:00 Baranavichy - Lida
17:00 Brest - Bělorusko 18
17:00 Novopolock - Pinskiye Yastreby
12.11.2020 17:00 Gomel - Dinamo Maladzyechna
17:00 Junost Minsk - Lokomotiv Orsha
17:00 Žlobin - Něman Grodno
13.11.2020 17:00 Baranavichy - Lida
17:00 Brest - Bělorusko 18
17:00 Vitebsk - Pinskiye Yastreby
14.11.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev - Lokomotiv Orsha
17:00 Dinamo Maladzyechna - Něman Grodno
17:00 Žlobin - Gomel
18.11.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Junost Minsk
17:00 Lida - Pinskiye Yastreby
17:00 Novopolock - Brest
17:00 Vitebsk - Baranavichy
19.11.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna - Gomel
17:00 Něman Grodno - Žlobin
20.11.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Shakhtar Soligorsk
17:00 Khimvolokno Mogilev - Junost Minsk
17:00 Bělorusko 18 - Pinskiye Yastreby
17:00 Novopolock - Baranavichy
17:00 Vitebsk - Brest
21.11.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna - Žlobin
17:00 Něman Grodno - Gomel
22.11.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev - Shakhtar Soligorsk
24.11.2020 17:00 Lida - Bělorusko 18
17:00 Pinskiye Yastreby - Brest
17:00 Vitebsk - Novopolock
25.11.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Něman Grodno
17:00 Junost Minsk - Žlobin
26.11.2020 17:00 Bělorusko 18 - Lida
17:00 Brest - Baranavichy
27.11.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Něman Grodno
17:00 Khimvolokno Mogilev - Dinamo Maladzyechna
17:00 Shakhtar Soligorsk - Gomel
17:00 Junost Minsk - Žlobin
29.11.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk - Žlobin
17:00 Junost Minsk - Gomel
17:00 Lokomotiv Orsha - Dinamo Maladzyechna
17:00 Khimvolokno Mogilev - Něman Grodno
30.11.2020 17:00 Pinskiye Yastreby - Vitebsk
02.12.2020 17:00 Baranavichy - Novopolock
17:00 Brest - Vitebsk
17:00 Pinskiye Yastreby - Lida
03.12.2020 17:00 Gomel - Khimvolokno Mogilev
17:00 Dinamo Maladzyechna - Shakhtar Soligorsk
17:00 Něman Grodno - Junost Minsk
17:00 Žlobin - Lokomotiv Orsha
04.12.2020 17:00 Baranavichy - Vitebsk
17:00 Brest - Novopolock
17:00 Pinskiye Yastreby - Bělorusko 18
05.12.2020 17:00 Gomel - Lokomotiv Orsha
17:00 Dinamo Maladzyechna - Junost Minsk
17:00 Něman Grodno - Shakhtar Soligorsk
17:00 Žlobin - Khimvolokno Mogilev
06.12.2020 17:00 Pinskiye Yastreby - Novopolock
09.12.2020 17:00 Bělorusko 18 - Brest
17:00 Lida - Baranavichy
10.12.2020 17:00 Gomel - Něman Grodno
17:00 Shakhtar Soligorsk - Lokomotiv Orsha
17:00 Junost Minsk - Khimvolokno Mogilev
17:00 Žlobin - Dinamo Maladzyechna
11.12.2020 17:00 Bělorusko 18 - Baranavichy
17:00 Lida - Brest
17:00 Novopolock - Vitebsk
12.12.2020 17:00 Gomel - Dinamo Maladzyechna
17:00 Shakhtar Soligorsk - Khimvolokno Mogilev
17:00 Junost Minsk - Lokomotiv Orsha
17:00 Žlobin - Něman Grodno
13.12.2020 17:00 Vitebsk - Novopolock
16.12.2020 17:00 Baranavichy - Pinskiye Yastreby
17:00 Novopolock - Lida
17.12.2020 17:00 Něman Grodno - Junost Minsk
18.12.2020 17:00 Baranavichy - Brest
17:00 Vitebsk - Lida
19.12.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna - Junost Minsk
17:00 Něman Grodno - Shakhtar Soligorsk
21.12.2020 17:00 Bělorusko 18 - Novopolock
17:00 Brest - Pinskiye Yastreby
17:00 Lida - Vitebsk
22.12.2020 17:00 Gomel - Junost Minsk
17:00 Dinamo Maladzyechna - Khimvolokno Mogilev
17:00 Něman Grodno - Lokomotiv Orsha
17:00 Žlobin - Shakhtar Soligorsk
23.12.2020 17:00 Bělorusko 18 - Vitebsk
17:00 Brest - Baranavichy
17:00 Lida - Novopolock
24.12.2020 17:00 Gomel - Shakhtar Soligorsk
17:00 Dinamo Maladzyechna - Lokomotiv Orsha
17:00 Něman Grodno - Khimvolokno Mogilev
17:00 Žlobin - Junost Minsk
26.12.2020 17:00 Brest - Lida
17:00 Vitebsk - Pinskiye Yastreby
17:00 Baranavichy - Bělorusko 18
27.12.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Žlobin
17:00 Khimvolokno Mogilev - Gomel
17:00 Shakhtar Soligorsk - Něman Grodno
17:00 Junost Minsk - Dinamo Maladzyechna
28.12.2020 17:00 Baranavichy - Lida
17:00 Brest - Bělorusko 18
17:00 Novopolock - Pinskiye Yastreby
29.12.2020 17:00 Lokomotiv Orsha - Gomel
17:00 Khimvolokno Mogilev - Žlobin
17:00 Shakhtar Soligorsk - Dinamo Maladzyechna
17:00 Junost Minsk - Něman Grodno
04.01.2021 17:00 Lida - Pinskiye Yastreby
17:00 Novopolock - Brest
17:00 Vitebsk - Baranavichy
06.01.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk - Junost Minsk
17:00 Bělorusko 18 - Pinskiye Yastreby
17:00 Novopolock - Baranavichy
17:00 Vitebsk - Brest
09.01.2021 17:00 Gomel - Žlobin
17:00 Lokomotiv Orsha - Khimvolokno Mogilev
17:00 Něman Grodno - Dinamo Maladzyechna
17:00 Junost Minsk - Shakhtar Soligorsk
17:00 Lida - Bělorusko 18
17:00 Novopolock - Vitebsk
11.01.2021 17:00 Bělorusko 18 - Lida
17:00 Baranavichy - Brest
12.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha - Shakhtar Soligorsk
17:00 Khimvolokno Mogilev - Junost Minsk
17:00 Dinamo Maladzyechna - Žlobin
17:00 Něman Grodno - Gomel
13.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby - Vitebsk
14.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha - Junost Minsk
17:00 Khimvolokno Mogilev - Shakhtar Soligorsk
17:00 Dinamo Maladzyechna - Gomel
17:00 Něman Grodno - Žlobin
15.01.2021 17:00 Baranavichy - Novopolock
17:00 Brest - Vitebsk
17:00 Pinskiye Yastreby - Bělorusko 18
16.01.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev - Lokomotiv Orsha
17:00 Dinamo Maladzyechna - Něman Grodno
17:00 Shakhtar Soligorsk - Junost Minsk
17:00 Žlobin - Gomel
17.01.2021 17:00 Baranavichy - Vitebsk
17:00 Brest - Novopolock
17:00 Pinskiye Yastreby - Lida
19.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby - Novopolock
20.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha - Něman Grodno
17:00 Khimvolokno Mogilev - Dinamo Maladzyechna
17:00 Shakhtar Soligorsk - Gomel
17:00 Junost Minsk - Žlobin
17:00 Bělorusko 18 - Baranavichy
17:00 Lida - Brest
22.01.2021 17:00 Lokomotiv Orsha - Dinamo Maladzyechna
17:00 Khimvolokno Mogilev - Něman Grodno
17:00 Shakhtar Soligorsk - Žlobin
17:00 Junost Minsk - Gomel
17:00 Bělorusko 18 - Brest
17:00 Lida - Baranavichy
24.01.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev - Něman Grodno
17:00 Junost Minsk - Gomel
25.01.2021 17:00 Novopolock - Bělorusko 18
27.01.2021 17:00 Baranavichy - Pinskiye Yastreby
17:00 Novopolock - Bělorusko 18
17:00 Vitebsk - Lida
28.01.2021 17:00 Gomel - Khimvolokno Mogilev
17:00 Dinamo Maladzyechna - Shakhtar Soligorsk
17:00 Něman Grodno - Junost Minsk
17:00 Žlobin - Lokomotiv Orsha
29.01.2021 17:00 Brest - Pinskiye Yastreby
17:00 Novopolock - Lida
17:00 Vitebsk - Bělorusko 18
30.01.2021 17:00 Gomel - Lokomotiv Orsha
17:00 Dinamo Maladzyechna - Junost Minsk
17:00 Něman Grodno - Shakhtar Soligorsk
17:00 Žlobin - Khimvolokno Mogilev