Novopolock VS Baranavichy


Novopolock

Baranavichy

Novopolock (T1) VS Baranavichy (T2)

Novopolock

Baranavichy

Zaujímavé

Novopolock

  • 100% (3 z 3) výhier mužstva Novopolock.
  • Až 2 zápasov tímu Novopolock skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Baranavichy

    H2H

    • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 71%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Bielorusko / Extraliga / 2020/2021
    16.09.2020 18:00 Novopolock Baranavichy under 2:0 1:0,0:0,1:0
    26.08.2020 18:00 Baranavichy Novopolock over 1:5 0:1,0:4,1:0
    Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
    13.11.2019 17:00 Novopolock Baranavichy under 1:3 0:1,0:1,1:1
    27.10.2019 11:00 Baranavichy Novopolock under 0:4 0:0,0:1,0:3
    25.09.2019 18:00 Novopolock Baranavichy under 2:0 0:0,1:0,1:0
    06.09.2019 18:00 Baranavichy Novopolock over 1:6 0:2,0:2,1:2
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    18.04.2019 18:00 Novopolock Baranavichy over 5:3 1:1,2:1,2:1
    03.04.2019 18:00 Baranavichy Novopolock over 2:5 0:2,1:1,1:2
    09.03.2019 11:00 Baranavichy Novopolock over 4:5pp 1:3,1:1,2:0,0:1
    16.02.2019 11:00 Novopolock Baranavichy under 3:0 0:0,1:0,2:0
    29.12.2018 17:00 Baranavichy Novopolock under 3:0 1:0,0:0,2:0
    01.12.2018 11:00 Novopolock Baranavichy under 1:3 1:0,0:1,0:2
    20.10.2018 12:00 Baranavichy Novopolock over 2:4 0:0,2:2,0:2
    29.09.2018 12:00 Novopolock Baranavichy over 4:2 1:0,2:2,1:0

    Novopolock

    10 - 1 - 3

    Baranavichy

    Novopolock


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    18.09.20 18:00 Novopolock Brest over 4:3 0:2,1:1,3:0
    16.09.20 18:00 Novopolock Baranavichy under 2:0 1:0,0:0,1:0
    09.09.20 18:00 Lida Novopolock over 0:6 0:3,0:1,0:2

    Baranavichy


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    18.09.20 18:00 Vitebsk Baranavichy over 4:5 0:1,3:2,1:2
    16.09.20 18:00 Novopolock Baranavichy under 2:0 1:0,0:0,1:0

    Novopolock


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    23.09.2020 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
    30.09.2020 17:00 Novopolock Vitebsk porovnaj tímy
    06.10.2020 17:00 Vitebsk Novopolock porovnaj tímy
    12.10.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
    14.10.2020 17:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
    16.10.2020 17:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
    21.10.2020 17:00 Novopolock Bělorusko 18 porovnaj tímy
    23.10.2020 17:00 Novopolock Lida porovnaj tímy
    28.10.2020 17:00 Bělorusko 18 Novopolock porovnaj tímy
    30.10.2020 17:00 Lida Novopolock porovnaj tímy
    11.11.2020 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
    18.11.2020 17:00 Novopolock Brest porovnaj tímy
    20.11.2020 17:00 Novopolock Baranavichy porovnaj tímy
    24.11.2020 17:00 Vitebsk Novopolock porovnaj tímy
    02.12.2020 17:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
    04.12.2020 17:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
    06.12.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
    11.12.2020 17:00 Novopolock Vitebsk porovnaj tímy
    13.12.2020 17:00 Vitebsk Novopolock porovnaj tímy
    16.12.2020 17:00 Novopolock Lida porovnaj tímy
    21.12.2020 17:00 Bělorusko 18 Novopolock porovnaj tímy
    23.12.2020 17:00 Lida Novopolock porovnaj tímy
    28.12.2020 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
    04.01.2021 17:00 Novopolock Brest porovnaj tímy
    06.01.2021 17:00 Novopolock Baranavichy porovnaj tímy
    09.01.2021 17:00 Novopolock Vitebsk porovnaj tímy
    15.01.2021 17:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
    17.01.2021 17:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
    19.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
    25.01.2021 17:00 Novopolock Bělorusko 18 porovnaj tímy
    27.01.2021 17:00 Novopolock Bělorusko 18 porovnaj tímy
    29.01.2021 17:00 Novopolock Lida porovnaj tímy

    Baranavichy


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    23.09.2020 17:00 Baranavichy Bělorusko 18 porovnaj tímy
    25.09.2020 17:00 Baranavichy Lida porovnaj tímy
    02.10.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy porovnaj tímy
    07.10.2020 17:00 Lida Baranavichy porovnaj tímy
    09.10.2020 17:00 Bělorusko 18 Baranavichy porovnaj tímy
    14.10.2020 17:00 Baranavichy Vitebsk porovnaj tímy
    16.10.2020 17:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
    20.10.2020 17:00 Brest Baranavichy porovnaj tímy
    28.10.2020 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
    30.10.2020 17:00 Baranavichy Brest porovnaj tímy
    06.11.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy porovnaj tímy
    11.11.2020 17:00 Baranavichy Lida porovnaj tímy
    13.11.2020 17:00 Baranavichy Lida porovnaj tímy
    18.11.2020 17:00 Vitebsk Baranavichy porovnaj tímy
    20.11.2020 17:00 Novopolock Baranavichy porovnaj tímy
    26.11.2020 17:00 Brest Baranavichy porovnaj tímy
    02.12.2020 17:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
    04.12.2020 17:00 Baranavichy Vitebsk porovnaj tímy
    09.12.2020 17:00 Lida Baranavichy porovnaj tímy
    11.12.2020 17:00 Bělorusko 18 Baranavichy porovnaj tímy
    16.12.2020 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
    18.12.2020 17:00 Baranavichy Brest porovnaj tímy
    23.12.2020 17:00 Brest Baranavichy porovnaj tímy
    26.12.2020 17:00 Baranavichy Bělorusko 18 porovnaj tímy
    28.12.2020 17:00 Baranavichy Lida porovnaj tímy
    04.01.2021 17:00 Vitebsk Baranavichy porovnaj tímy
    06.01.2021 17:00 Novopolock Baranavichy porovnaj tímy
    11.01.2021 17:00 Baranavichy Brest porovnaj tímy
    15.01.2021 17:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
    17.01.2021 17:00 Baranavichy Vitebsk porovnaj tímy
    20.01.2021 17:00 Bělorusko 18 Baranavichy porovnaj tímy
    22.01.2021 17:00 Lida Baranavichy porovnaj tímy
    27.01.2021 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy

    Group A

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Gomel 5 4 0 0 1 8 17 9 12
    2. Žlobin 5 1 1 1 0 4 16 12 9
    3. Junost Minsk 5 3 0 0 2 4 14 10 9
    4. Shakhtar Soligorsk 5 1 1 0 2 1 11 10 8
    5. Dinamo Maladzyechna 5 1 1 0 2 9 18 9 8
    6. Něman Grodno 5 2 0 1 1 -5 10 15 7
    7. Lokomotiv Orsha 5 1 0 1 2 -5 14 19 4
    8. Khimvolokno Mogilev 5 1 0 0 4 -16 6 22 3

    Group B

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Novopolock 3 3 0 0 0 9 12 3 9
    2. Vitebsk 4 2 0 0 2 2 10 8 6
    3. Brest 2 1 0 0 1 2 6 4 3
    4. Baranavichy 2 1 0 0 1 -1 5 6 3
    5. Lida 3 1 0 0 2 -6 4 10 3
    6. Pinskiye Yastreby 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
    7. Bělorusko 18 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Gomel 5 4 0 0 1 8 17 9 12
    2. Žlobin 5 1 1 1 0 4 16 12 9
    3. Novopolock 3 3 0 0 0 9 12 3 9
    4. Junost Minsk 5 3 0 0 2 4 14 10 9
    5. Shakhtar Soligorsk 5 1 1 0 2 1 11 10 8
    6. Dinamo Maladzyechna 5 1 1 0 2 9 18 9 8
    7. Něman Grodno 5 2 0 1 1 -5 10 15 7
    8. Vitebsk 4 2 0 0 2 2 10 8 6
    9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 1 2 -5 14 19 4
    10. Brest 2 1 0 0 1 2 6 4 3
    11. Baranavichy 2 1 0 0 1 -1 5 6 3
    12. Lida 3 1 0 0 2 -6 4 10 3
    13. Khimvolokno Mogilev 5 1 0 0 4 -16 6 22 3
    14. Pinskiye Yastreby 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
    15. Bělorusko 18 1 0 0 0 1 -5 0 5 0

    Group A

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Gomel 3 2 0 0 1 2 8 6 6
    2. Žlobin 2 1 0 1 -1 1 6 5 4
    3. Junost Minsk 3 3 0 0 0 9 11 2 9
    4. Shakhtar Soligorsk 2 2 0 0 0 5 7 2 6
    5. Dinamo Maladzyechna 2 2 0 0 0 11 12 1 6
    6. Něman Grodno 3 2 0 1 -1 3 9 6 7
    7. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 1 11 10 4
    8. Khimvolokno Mogilev 2 1 0 0 1 -2 4 6 3

    Group B

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Novopolock 2 2 0 0 0 3 6 3 6
    2. Vitebsk 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
    3. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Lida 3 1 0 0 2 -6 4 10 3
    6. Pinskiye Yastreby 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Bělorusko 18 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Junost Minsk 3 3 0 0 0 9 11 2 9
    2. Něman Grodno 3 2 0 1 -1 3 9 6 7
    3. Dinamo Maladzyechna 2 2 0 0 0 11 12 1 6
    4. Shakhtar Soligorsk 2 2 0 0 0 5 7 2 6
    5. Novopolock 2 2 0 0 0 3 6 3 6
    6. Gomel 3 2 0 0 1 2 8 6 6
    7. Žlobin 2 1 0 1 -1 1 6 5 4
    8. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 1 11 10 4
    9. Khimvolokno Mogilev 2 1 0 0 1 -2 4 6 3
    10. Lida 3 1 0 0 2 -6 4 10 3
    11. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Pinskiye Yastreby 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Bělorusko 18 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
    15. Vitebsk 2 0 0 0 2 -4 4 8 0

    Group A

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Gomel 2 2 0 0 0 6 9 3 6
    2. Žlobin 3 0 1 0 1 3 10 7 5
    3. Junost Minsk 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
    4. Shakhtar Soligorsk 3 -1 1 0 2 -4 4 8 2
    5. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 0 2 -2 6 8 2
    6. Něman Grodno 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
    7. Lokomotiv Orsha 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
    8. Khimvolokno Mogilev 3 0 0 0 3 -14 2 16 0

    Group B

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Novopolock 1 1 0 0 0 6 6 0 3
    2. Vitebsk 2 2 0 0 0 6 6 0 6
    3. Brest 2 1 0 0 1 2 6 4 3
    4. Baranavichy 2 1 0 0 1 -1 5 6 3
    5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Pinskiye Yastreby 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
    7. Bělorusko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitebsk 2 2 0 0 0 6 6 0 6
    2. Gomel 2 2 0 0 0 6 9 3 6
    3. Žlobin 3 0 1 0 1 3 10 7 5
    4. Novopolock 1 1 0 0 0 6 6 0 3
    5. Brest 2 1 0 0 1 2 6 4 3
    6. Baranavichy 2 1 0 0 1 -1 5 6 3
    7. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 0 2 -2 6 8 2
    8. Shakhtar Soligorsk 3 -1 1 0 2 -4 4 8 2
    9. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Bělorusko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Pinskiye Yastreby 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
    12. Junost Minsk 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
    13. Lokomotiv Orsha 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
    14. Něman Grodno 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
    15. Khimvolokno Mogilev 3 0 0 0 3 -14 2 16 0