Lida VS Pinskiye Yastreby


Lida

Pinskiye Yastreby

Lida (T1) VS Pinskiye Yastreby (T2)

Lida

Pinskiye Yastreby

Zaujímavé

Lida

  • Mužsvo Lida prehralo až 67% svojích zápasov. 2 prehier z 3 odohraných zápasov.
  • Až 2 zápasov tímu Lida skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Pinskiye Yastreby

  • Mužsvo Pinskiye Yastreby prehralo až 100% svojích zápasov (1 prehier z 1).
  • Tím Pinskiye Yastreby odohral až 1 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 1 zápasov.

H2H

  • Z 7 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 57%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 7 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2020/2021
16.09.2020 18:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:3 1:1,2:1,1:1
18.08.2020 18:00 Pinskiye Yastreby Lida under 2:3 1:0,0:2,1:1
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
19.02.2020 17:00 Lida Pinskiye Yastreby under 3:1 1:0,0:1,2:0
29.01.2020 17:00 Lida Pinskiye Yastreby over 3:5 1:3,1:1,1:1
22.01.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Lida under 2:3 0:0,1:1,1:2
27.12.2019 17:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
18.12.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Lida under 3:0 0:0,1:0,2:0

Lida

4 - 1 - 2

Pinskiye Yastreby

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.20 18:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:3 1:1,2:1,1:1
11.09.20 18:00 Lida Vitebsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
09.09.20 18:00 Lida Novopolock over 0:6 0:3,0:1,0:2

Pinskiye Yastreby


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.20 18:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:3 1:1,2:1,1:1

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.09.2020 17:00 Brest Lida porovnaj tímy
25.09.2020 17:00 Baranavichy Lida porovnaj tímy
30.09.2020 17:00 Lida Bělorusko 18 porovnaj tímy
02.10.2020 17:00 Bělorusko 18 Lida porovnaj tímy
07.10.2020 17:00 Lida Baranavichy porovnaj tímy
09.10.2020 17:00 Lida Brest porovnaj tímy
15.10.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Lida porovnaj tímy
21.10.2020 17:00 Vitebsk Lida porovnaj tímy
23.10.2020 17:00 Novopolock Lida porovnaj tímy
28.10.2020 17:00 Lida Vitebsk porovnaj tímy
30.10.2020 17:00 Lida Novopolock porovnaj tímy
11.11.2020 17:00 Baranavichy Lida porovnaj tímy
13.11.2020 17:00 Baranavichy Lida porovnaj tímy
18.11.2020 17:00 Lida Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
24.11.2020 17:00 Lida Bělorusko 18 porovnaj tímy
26.11.2020 17:00 Bělorusko 18 Lida porovnaj tímy
02.12.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Lida porovnaj tímy
09.12.2020 17:00 Lida Baranavichy porovnaj tímy
11.12.2020 17:00 Lida Brest porovnaj tímy
16.12.2020 17:00 Novopolock Lida porovnaj tímy
18.12.2020 17:00 Vitebsk Lida porovnaj tímy
21.12.2020 17:00 Lida Vitebsk porovnaj tímy
23.12.2020 17:00 Lida Novopolock porovnaj tímy
26.12.2020 17:00 Brest Lida porovnaj tímy
28.12.2020 17:00 Baranavichy Lida porovnaj tímy
04.01.2021 17:00 Lida Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
09.01.2021 17:00 Lida Bělorusko 18 porovnaj tímy
11.01.2021 17:00 Bělorusko 18 Lida porovnaj tímy
17.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby Lida porovnaj tímy
20.01.2021 17:00 Lida Brest porovnaj tímy
22.01.2021 17:00 Lida Baranavichy porovnaj tímy
27.01.2021 17:00 Vitebsk Lida porovnaj tímy
29.01.2021 17:00 Novopolock Lida porovnaj tímy

Pinskiye Yastreby


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.09.2020 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
25.09.2020 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
30.09.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
02.10.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy porovnaj tímy
10.10.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk porovnaj tímy
12.10.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
15.10.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Lida porovnaj tímy
17.10.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 porovnaj tímy
23.10.2020 17:00 Brest Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
28.10.2020 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
06.11.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy porovnaj tímy
11.11.2020 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
13.11.2020 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
18.11.2020 17:00 Lida Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
20.11.2020 17:00 Bělorusko 18 Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
24.11.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
30.11.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk porovnaj tímy
02.12.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Lida porovnaj tímy
04.12.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 porovnaj tímy
06.12.2020 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
16.12.2020 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
21.12.2020 17:00 Brest Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
26.12.2020 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
28.12.2020 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
04.01.2021 17:00 Lida Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
06.01.2021 17:00 Bělorusko 18 Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
13.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk porovnaj tímy
15.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 porovnaj tímy
17.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby Lida porovnaj tímy
19.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
27.01.2021 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
29.01.2021 17:00 Brest Pinskiye Yastreby porovnaj tímy

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 5 4 0 0 1 8 17 9 12
2. Žlobin 5 1 1 1 0 4 16 12 9
3. Junost Minsk 5 3 0 0 2 4 14 10 9
4. Shakhtar Soligorsk 5 1 1 0 2 1 11 10 8
5. Dinamo Maladzyechna 5 1 1 0 2 9 18 9 8
6. Něman Grodno 5 2 0 1 1 -5 10 15 7
7. Lokomotiv Orsha 5 1 0 1 2 -5 14 19 4
8. Khimvolokno Mogilev 5 1 0 0 4 -16 6 22 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 3 3 0 0 0 9 12 3 9
2. Vitebsk 4 2 0 0 2 2 10 8 6
3. Brest 2 1 0 0 1 2 6 4 3
4. Baranavichy 2 1 0 0 1 -1 5 6 3
5. Lida 3 1 0 0 2 -6 4 10 3
6. Pinskiye Yastreby 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
7. Bělorusko 18 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 5 4 0 0 1 8 17 9 12
2. Žlobin 5 1 1 1 0 4 16 12 9
3. Novopolock 3 3 0 0 0 9 12 3 9
4. Junost Minsk 5 3 0 0 2 4 14 10 9
5. Shakhtar Soligorsk 5 1 1 0 2 1 11 10 8
6. Dinamo Maladzyechna 5 1 1 0 2 9 18 9 8
7. Něman Grodno 5 2 0 1 1 -5 10 15 7
8. Vitebsk 4 2 0 0 2 2 10 8 6
9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 1 2 -5 14 19 4
10. Brest 2 1 0 0 1 2 6 4 3
11. Baranavichy 2 1 0 0 1 -1 5 6 3
12. Lida 3 1 0 0 2 -6 4 10 3
13. Khimvolokno Mogilev 5 1 0 0 4 -16 6 22 3
14. Pinskiye Yastreby 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
15. Bělorusko 18 1 0 0 0 1 -5 0 5 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 3 2 0 0 1 2 8 6 6
2. Žlobin 2 1 0 1 -1 1 6 5 4
3. Junost Minsk 3 3 0 0 0 9 11 2 9
4. Shakhtar Soligorsk 2 2 0 0 0 5 7 2 6
5. Dinamo Maladzyechna 2 2 0 0 0 11 12 1 6
6. Něman Grodno 3 2 0 1 -1 3 9 6 7
7. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 1 11 10 4
8. Khimvolokno Mogilev 2 1 0 0 1 -2 4 6 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 2 2 0 0 0 3 6 3 6
2. Vitebsk 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
3. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 3 1 0 0 2 -6 4 10 3
6. Pinskiye Yastreby 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Bělorusko 18 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 3 3 0 0 0 9 11 2 9
2. Něman Grodno 3 2 0 1 -1 3 9 6 7
3. Dinamo Maladzyechna 2 2 0 0 0 11 12 1 6
4. Shakhtar Soligorsk 2 2 0 0 0 5 7 2 6
5. Novopolock 2 2 0 0 0 3 6 3 6
6. Gomel 3 2 0 0 1 2 8 6 6
7. Žlobin 2 1 0 1 -1 1 6 5 4
8. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 1 11 10 4
9. Khimvolokno Mogilev 2 1 0 0 1 -2 4 6 3
10. Lida 3 1 0 0 2 -6 4 10 3
11. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Pinskiye Yastreby 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Bělorusko 18 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
15. Vitebsk 2 0 0 0 2 -4 4 8 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 2 2 0 0 0 6 9 3 6
2. Žlobin 3 0 1 0 1 3 10 7 5
3. Junost Minsk 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
4. Shakhtar Soligorsk 3 -1 1 0 2 -4 4 8 2
5. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 0 2 -2 6 8 2
6. Něman Grodno 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
7. Lokomotiv Orsha 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
8. Khimvolokno Mogilev 3 0 0 0 3 -14 2 16 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 1 1 0 0 0 6 6 0 3
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 6 6 0 6
3. Brest 2 1 0 0 1 2 6 4 3
4. Baranavichy 2 1 0 0 1 -1 5 6 3
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Pinskiye Yastreby 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
7. Bělorusko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 6 6 0 6
2. Gomel 2 2 0 0 0 6 9 3 6
3. Žlobin 3 0 1 0 1 3 10 7 5
4. Novopolock 1 1 0 0 0 6 6 0 3
5. Brest 2 1 0 0 1 2 6 4 3
6. Baranavichy 2 1 0 0 1 -1 5 6 3
7. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 0 2 -2 6 8 2
8. Shakhtar Soligorsk 3 -1 1 0 2 -4 4 8 2
9. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Bělorusko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Pinskiye Yastreby 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
12. Junost Minsk 2 0 0 0 2 -5 3 8 0
13. Lokomotiv Orsha 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
14. Něman Grodno 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
15. Khimvolokno Mogilev 3 0 0 0 3 -14 2 16 0