Khimvolokno Mogilev VS Shakhtar Soligorsk


Khimvolokno Mogilev

Shakhtar Soligorsk

Khimvolokno Mogilev (T1) VS Shakhtar Soligorsk (T2)

Khimvolokno Mogilev

Shakhtar Soligorsk

Zaujímavé

Khimvolokno Mogilev

  • Mužsvo Khimvolokno Mogilev prehralo až 83% svojích zápasov. 19 prehier z 23 odohraných zápasov.
  • Khimvolokno Mogilev už 23 zápasov v rade neremízovali.
  • Khimvolokno Mogilev ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Khimvolokno Mogilev už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Shakhtar Soligorsk

  • 30% zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 20 zápasov.
  • 12 z celkového počtu 20 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.
  • Shakhtar Soligorsk už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 90% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 10 zápasov.
  • 70% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2020/2021
22.11.2020 15:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:2,1:3,0:2
08.11.2020 15:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:1,2:0,1:0
01.10.2020 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
24.09.2020 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 1:1,2:1,1:0
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
14.11.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
29.10.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:1,1:3,0:1
17.09.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 7:0 2:0,2:0,3:0
11.09.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 2:6 2:3,0:0,0:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
02.11.2017 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 7:2 1:1,3:0,3:1
28.09.2017 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 2:7 0:2,0:3,2:2

Khimvolokno Mogilev

1 - 0 - 9

Shakhtar Soligorsk

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 15:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:2,1:3,0:2
14.11.20 11:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 1:4 0:0,1:2,0:2
10.11.20 17:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev under 3:1 0:0,0:1,3:0
08.11.20 15:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:1,2:0,1:0
31.10.20 11:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 1:5 0:1,0:2,1:2
29.10.20 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 6:2 2:0,1:2,3:0
24.10.20 16:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 0:2 0:0,0:1,0:1
22.10.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:6 0:3,0:3,1:0
20.10.20 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:2,0:1,0:0
17.10.20 11:15 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:0,4:0,0:1
15.10.20 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:4 2:2,2:0,1:2
12.10.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 2:4 0:2,2:1,0:1
10.10.20 16:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:3,1:0,3:0
08.10.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
03.10.20 12:30 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk over 1:7 0:3,1:2,0:2
01.10.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
26.09.20 16:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 5:4 3:1,1:2,1:1
24.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 1:1,2:1,1:0
19.09.20 16:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 8:1 1:0,3:0,4:1
17.09.20 18:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 2:0 0:0,1:0,1:0
12.09.20 16:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 1:4 0:1,1:2,0:1
10.09.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 3:2 0:1,2:0,1:1
07.09.20 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 6:1 1:1,4:0,1:0

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 15:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:2,1:3,0:2
20.11.20 17:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk under 2:3 0:0,1:3,1:0
08.11.20 15:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:1,2:0,1:0
06.11.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha over 6:5pp 2:2,1:2,3:1,1:0
31.10.20 10:15 Gomel Shakhtar Soligorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.10.20 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 0:6 0:2,0:2,0:2
24.10.20 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
22.10.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:2 1:0,0:1,3:1
20.10.20 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
15.10.20 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
10.10.20 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
08.10.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:3sn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:0
01.10.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3 1:2,2:1,1:0
24.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 1:1,2:1,1:0
19.09.20 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 3:1 2:1,1:0,0:0
17.09.20 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
12.09.20 19:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
10.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 4:1 0:0,0:1,4:0
06.09.20 15:30 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0

Khimvolokno Mogilev


Shakhtar Soligorsk


Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 22 14 1 3 0 21 64 43 50
2. Shakhtar Soligorsk 21 6 5 1 3 29 71 42 44
3. Junost Minsk 17 14 0 0 3 37 68 31 42
4. Dinamo Maladzyechna 22 7 2 3 5 7 63 56 34
5. Žlobin 19 2 4 2 5 7 60 53 28
6. Něman Grodno 20 6 1 1 10 -16 46 62 24
7. Lokomotiv Orsha 20 3 0 3 11 -33 41 74 12
8. Khimvolokno Mogilev 23 4 0 0 19 -52 42 94 12

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 16 11 0 2 1 20 43 23 35
2. Brest 17 11 0 0 6 33 67 34 33
3. Lida 17 10 0 2 3 6 53 47 32
4. Baranavichy 17 4 2 1 7 2 47 45 23
5. Vitebsk 19 7 0 1 10 -21 44 65 22
6. Bělorusko 18 17 2 3 1 7 -24 48 72 22
7. Pinskiye Yastreby 17 1 2 0 12 -16 38 54 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 22 14 1 3 0 21 64 43 50
2. Shakhtar Soligorsk 21 6 5 1 3 29 71 42 44
3. Junost Minsk 17 14 0 0 3 37 68 31 42
4. Novopolock 16 11 0 2 1 20 43 23 35
5. Dinamo Maladzyechna 22 7 2 3 5 7 63 56 34
6. Brest 17 11 0 0 6 33 67 34 33
7. Lida 17 10 0 2 3 6 53 47 32
8. Žlobin 19 2 4 2 5 7 60 53 28
9. Něman Grodno 20 6 1 1 10 -16 46 62 24
10. Baranavichy 17 4 2 1 7 2 47 45 23
11. Vitebsk 19 7 0 1 10 -21 44 65 22
12. Bělorusko 18 17 2 3 1 7 -24 48 72 22
13. Pinskiye Yastreby 17 1 2 0 12 -16 38 54 13
14. Lokomotiv Orsha 20 3 0 3 11 -33 41 74 12
15. Khimvolokno Mogilev 23 4 0 0 19 -52 42 94 12

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 12 8 1 0 2 11 35 24 29
2. Shakhtar Soligorsk 10 3 3 1 -1 15 37 22 25
3. Junost Minsk 9 9 0 0 0 23 37 14 27
4. Dinamo Maladzyechna 11 7 0 1 2 8 33 25 22
5. Žlobin 8 0 2 1 2 -6 23 29 11
6. Něman Grodno 10 3 1 1 3 -3 25 28 15
7. Lokomotiv Orsha 11 1 0 2 6 -23 19 42 5
8. Khimvolokno Mogilev 11 2 0 0 9 -28 17 45 6

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 9 6 0 1 1 9 21 12 19
2. Brest 8 5 0 0 3 16 34 18 15
3. Lida 8 5 0 1 1 1 24 23 16
4. Baranavichy 9 2 1 1 3 7 31 24 12
5. Vitebsk 11 5 0 0 6 -6 29 35 15
6. Bělorusko 18 7 3 0 1 2 -5 21 26 10
7. Pinskiye Yastreby 8 0 2 0 4 -2 20 22 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 12 8 1 0 2 11 35 24 29
2. Junost Minsk 9 9 0 0 0 23 37 14 27
3. Shakhtar Soligorsk 10 3 3 1 -1 15 37 22 25
4. Dinamo Maladzyechna 11 7 0 1 2 8 33 25 22
5. Novopolock 9 6 0 1 1 9 21 12 19
6. Lida 8 5 0 1 1 1 24 23 16
7. Brest 8 5 0 0 3 16 34 18 15
8. Něman Grodno 10 3 1 1 3 -3 25 28 15
9. Vitebsk 11 5 0 0 6 -6 29 35 15
10. Baranavichy 9 2 1 1 3 7 31 24 12
11. Žlobin 8 0 2 1 2 -6 23 29 11
12. Pinskiye Yastreby 8 0 2 0 4 -2 20 22 10
13. Bělorusko 18 7 3 0 1 2 -5 21 26 10
14. Khimvolokno Mogilev 11 2 0 0 9 -28 17 45 6
15. Lokomotiv Orsha 11 1 0 2 6 -23 19 42 5

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 10 6 0 3 -2 10 29 19 21
2. Shakhtar Soligorsk 11 3 2 0 4 14 34 20 19
3. Junost Minsk 8 5 0 0 3 14 31 17 15
4. Dinamo Maladzyechna 11 0 2 2 3 -1 30 31 12
5. Žlobin 11 2 2 1 3 13 37 24 17
6. Něman Grodno 10 3 0 0 7 -13 21 34 9
7. Lokomotiv Orsha 9 2 0 1 5 -10 22 32 7
8. Khimvolokno Mogilev 12 2 0 0 10 -24 25 49 6

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 7 5 0 1 0 11 22 11 16
2. Brest 9 6 0 0 3 17 33 16 18
3. Lida 9 5 0 1 2 5 29 24 16
4. Baranavichy 8 2 1 0 4 -5 16 21 11
5. Vitebsk 8 2 0 1 4 -15 15 30 7
6. Bělorusko 18 10 -1 3 0 5 -19 27 46 12
7. Pinskiye Yastreby 9 1 0 0 8 -14 18 32 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 10 6 0 3 -2 10 29 19 21
2. Shakhtar Soligorsk 11 3 2 0 4 14 34 20 19
3. Brest 9 6 0 0 3 17 33 16 18
4. Žlobin 11 2 2 1 3 13 37 24 17
5. Novopolock 7 5 0 1 0 11 22 11 16
6. Lida 9 5 0 1 2 5 29 24 16
7. Junost Minsk 8 5 0 0 3 14 31 17 15
8. Dinamo Maladzyechna 11 0 2 2 3 -1 30 31 12
9. Bělorusko 18 10 -1 3 0 5 -19 27 46 12
10. Baranavichy 8 2 1 0 4 -5 16 21 11
11. Něman Grodno 10 3 0 0 7 -13 21 34 9
12. Vitebsk 8 2 0 1 4 -15 15 30 7
13. Lokomotiv Orsha 9 2 0 1 5 -10 22 32 7
14. Khimvolokno Mogilev 12 2 0 0 10 -24 25 49 6
15. Pinskiye Yastreby 9 1 0 0 8 -14 18 32 3