Žlobin VS Gomel
Žlobin |
Gomel |
not win --9--0---0
not lost --9--0---0
Žlobin (T1) VS Gomel (T2)
Žlobin
Gomel
Zaujímavé
Žlobin
- Z celkového počtu 50 prehralo mužstvo Žlobin až 54% svojích zápasov. 27 prehraných zápasov.
- Až 32 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 50 zápasov, to je až 64%.
- Žlobin už 5 zápasov v rade neremízovali.
- Žlobin ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
- Žlobin už 9 zápasov v rade nevyhrali.
Gomel
- 30 z celkového počtu 50 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.
- Gomel ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 15 z 22 vzájomných zápasov, čo je 68%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
21.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
04.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:5 | 1:2,1:2,2:1 | |
17.12.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2ppsn | 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2 | |
05.12.2019 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 2:5 | 0:1,1:4,1:0 | |
02.11.2019 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
26.10.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 2:3pp | 1:0,0:0,1:2,0:1 | |
22.09.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
08.09.2019 | 16:00 | Gomel | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
09.02.2019 | 11:00 | Gomel | Žlobin | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
22.01.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 3:2 | 2:0,0:2,1:0 | |
22.12.2018 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
15.12.2018 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
30.10.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:0ppsn | 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
20.10.2018 | 12:00 | Gomel | Žlobin | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
22.09.2018 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
11.09.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
10.08.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:3 | 2:1,2:0,1:2 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
24.02.2018 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
20.01.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
28.12.2017 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
14.10.2017 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
12.10.2017 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 |
Žlobin |
6 - 5 - 11 |
Gomel |
Žlobin
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
30.01.20 | 17:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 1:5 | 0:3,1:1,0:1 | |
28.01.20 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
25.01.20 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 3:2 | 0:0,1:2,2:0 | |
23.01.20 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:1 | 1:0,4:1,0:0 | |
21.01.20 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
18.01.20 | 14:30 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 3:2sn | 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0 | |
16.01.20 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 3:5 | 0:1,1:1,2:3 | |
13.01.20 | 16:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
11.01.20 | 14:30 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 3:2 | 1:0,1:2,1:0 | |
04.01.20 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:5 | 1:2,1:2,2:1 | |
30.12.19 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
28.12.19 | 15:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 2:1sn | 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0 | |
26.12.19 | 17:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
24.12.19 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
21.12.19 | 11:00 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 6:1 | 3:1,2:0,1:0 | |
19.12.19 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 1:2sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3 | |
17.12.19 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2 | |
07.12.19 | 15:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 2:1sn | 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0 | |
05.12.19 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 2:5 | 0:1,1:4,1:0 | |
03.12.19 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
30.11.19 | 15:00 | Něman Grodno | Žlobin | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
28.11.19 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
25.11.19 | 17:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
23.11.19 | 15:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 3:2sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0 | |
19.11.19 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 1:2sn | 0:0,1:0,0:1,0:0,0:3 | |
17.11.19 | 11:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:2 | 2:0,2:2,1:0 | |
14.11.19 | 17:00 | Lida | Žlobin | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
10.11.19 | 15:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:3 | 0:1,1:2,0:0 | |
02.11.19 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
29.10.19 | 17:00 | Žlobin | Lida | 5:2 | 0:1,3:0,2:1 | |
26.10.19 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 2:3pp | 1:0,0:0,1:2,0:1 | |
24.10.19 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 6:1 | 0:0,4:1,2:0 | |
19.10.19 | 12:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:2pp | 0:0,1:0,0:1,0:1 | |
16.10.19 | 18:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 4:1 | 0:1,2:0,2:0 | |
12.10.19 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 1:6 | 1:1,0:2,0:3 | |
10.10.19 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 3:2sn | 1:2,0:0,1:0,0:0,3:1 | |
05.10.19 | 12:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
03.10.19 | 18:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 5:1 | 1:0,1:1,3:0 | |
27.09.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 4:2 | 2:1,2:1,0:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Junost Minsk | Žlobin | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
22.09.19 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
19.09.19 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
17.09.19 | 18:00 | Lida | Žlobin | 6:2 | 0:1,3:1,3:0 | |
13.09.19 | 18:00 | Žlobin | Něman Grodno | 0:4 | 0:1,0:3,0:0 | |
11.09.19 | 18:00 | Žlobin | Lida | 3:2pp | 2:1,0:1,0:0,1:0 | |
08.09.19 | 16:00 | Gomel | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
05.09.19 | 18:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
30.08.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 7:2 | 1:0,2:1,4:1 | |
28.08.19 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 6:5 | 1:1,3:3,2:1 |
Gomel
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
30.01.20 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
28.01.20 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
27.01.20 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 1:2pp | 1:0,0:1,0:0,0:1 | |
25.01.20 | 14:30 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
23.01.20 | 17:00 | Něman Grodno | Gomel | 3:2sn | 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0 | |
21.01.20 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
18.01.20 | 11:00 | Junost Minsk | Gomel | 4:3 | 1:1,3:2,0:0 | |
16.01.20 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
11.01.20 | 17:00 | Gomel | Junost Minsk | 0:4 | 0:1,0:2,0:1 | |
09.01.20 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
04.01.20 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:5 | 1:2,1:2,2:1 | |
28.12.19 | 11:00 | Gomel | Junost Minsk | 2:4 | 1:1,0:0,1:3 | |
26.12.19 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
24.12.19 | 17:00 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 1:4 | 0:2,0:2,1:0 | |
21.12.19 | 14:30 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 2:6 | 0:0,0:2,2:4 | |
19.12.19 | 17:30 | Něman Grodno | Gomel | 4:2 | 1:1,2:0,1:1 | |
17.12.19 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2 | |
07.12.19 | 15:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:1sn | 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0 | |
05.12.19 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 2:5 | 0:1,1:4,1:0 | |
03.12.19 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 2:4 | 0:3,2:0,0:1 | |
30.11.19 | 11:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
28.11.19 | 17:00 | Junost Minsk | Gomel | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
27.11.19 | 16:00 | Junost Minsk | Gomel | 5:0 | 1:0,1:0,3:0 | |
25.11.19 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
23.11.19 | 15:00 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 2:5 | 1:1,1:1,0:3 | |
17.11.19 | 11:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 2:6 | 1:2,0:3,1:1 | |
12.11.19 | 17:00 | Lida | Gomel | 0:7 | 0:2,0:2,0:3 | |
10.11.19 | 15:00 | Něman Grodno | Gomel | 4:2 | 2:1,1:0,1:1 | |
02.11.19 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Gomel | Lida | 2:1pp | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
29.10.19 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 3:4 | 0:0,2:4,1:0 | |
26.10.19 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 2:3pp | 1:0,0:0,1:2,0:1 | |
23.10.19 | 18:00 | Gomel | Junost Minsk | 4:3sn | 1:2,1:0,1:1,0:0,3:2 | |
21.10.19 | 18:00 | Gomel | Junost Minsk | 5:4 | 1:2,1:1,3:1 | |
19.10.19 | 16:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 4:1 | 0:0,1:0,3:1 | |
12.10.19 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:2sn | 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0 | |
10.10.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
05.10.19 | 16:00 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
03.10.19 | 18:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:4 | 0:2,0:1,2:1 | |
27.09.19 | 18:00 | Junost Minsk | Gomel | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 2:4 | 1:1,1:0,0:3 | |
22.09.19 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
19.09.19 | 18:00 | Lida | Gomel | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
17.09.19 | 18:00 | Něman Grodno | Gomel | 2:3sn | 0:0,1:0,1:2,0:0,2:4 | |
13.09.19 | 18:00 | Gomel | Lida | 4:1 | 2:0,0:0,2:1 | |
11.09.19 | 18:00 | Gomel | Něman Grodno | 3:4pp | 1:0,1:2,1:1,0:1 | |
08.09.19 | 16:00 | Gomel | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
03.09.19 | 18:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 4:0 | 1:0,3:0,0:0 | |
30.08.19 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
28.08.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 4:2 | 0:1,1:1,3:0 |
Žlobin
nenájdený žiadny zápas
Gomel
nenájdený žiadny zápas
Žiadne info