Shakhtar Soligorsk VS Dinamo Maladzyechna


Shakhtar Soligorsk

Dinamo Maladzyechna

Shakhtar Soligorsk (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Shakhtar Soligorsk

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Shakhtar Soligorsk

  • Až 29 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 60%.

Dinamo Maladzyechna

  • 32% zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 47 zápasov.
  • 27 z celkového počtu 47 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.

H2H

  • 28% vzájomných zápasov (8 z 29) skončilo remízou.

Pravdepodobnosť výsledku

29.00%
55.00%
16.00%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
23.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:7,1:0,0:0
14.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,2:1,0:0
19.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,1:2,2:1
03.12.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
02.11.2019 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5ppsn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
24.10.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
22.09.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
07.09.2019 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
12.08.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
14.04.2019 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:2 1:0,4:0,1:2
12.04.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 5:4pp 0:1,1:3,3:0,1:0
11.04.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:1,1:2,0:1
09.04.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
08.04.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
26.02.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 2:7 0:3,1:3,1:1
21.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 2:0,2:2,0:1
10.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
29.12.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:1,1:0,0:2
17.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
04.11.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,3:0,1:0
27.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
20.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.08.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
19.02.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:2 1:1,0:0,0:1
23.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 6:3 1:1,3:0,2:2
15.01.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.12.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:1,2:1
23.11.2017 16:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.09.2017 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:4 2:0,4:1,0:3

Shakhtar Soligorsk

13 - 8 - 8

Dinamo Maladzyechna

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 12:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:2 0:0,1:2,2:0
23.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:7,1:0,0:0
20.01.20 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
18.01.20 12:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 4:1 0:0,2:0,2:1
14.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,2:1,0:0
09.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 1:1,1:0,1:0
06.01.20 12:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.01.20 16:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,2:1
28.12.19 13:30 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
26.12.19 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:1,1:1,0:2
24.12.19 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:2,0:2,1:0
21.12.19 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 6:1 3:1,2:0,1:0
19.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,1:2,2:1
17.12.19 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 2:4 0:1,0:2,2:1
07.12.19 15:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
05.12.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
03.12.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
30.11.19 11:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1 0:0,2:1,0:0
28.11.19 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.11.19 15:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 2:5 1:1,1:1,0:3
19.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 5:2 2:1,1:1,2:0
14.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
31.10.19 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 7:1 2:0,3:1,2:0
29.10.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:1,1:3,0:1
24.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
20.10.19 12:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:3 0:2,2:1,0:0
18.10.19 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
14.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 2:4 1:1,1:1,0:2
12.10.19 12:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 1:6 1:1,0:2,0:3
10.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1 1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
03.10.19 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 5:1 1:0,1:1,3:0
27.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:3 1:3,0:0,1:0
25.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida over 6:1 3:1,1:0,2:0
22.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
19.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
17.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 7:0 2:0,2:0,3:0
13.09.19 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
11.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 2:6 2:3,0:0,0:3
07.09.19 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
05.09.19 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
03.09.19 18:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 4:0 2:0,2:0,0:0
30.08.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 7:2 1:0,2:1,4:1
28.08.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 4:2 0:1,1:1,3:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 14:30 Dinamo Maladzyechna Gomel under 0:2 0:1,0:1,0:0
23.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:7,1:0,0:0
20.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 2:1,1:1,2:0
18.01.20 14:30 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
16.01.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 1:0,3:0,0:3
14.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,2:1,0:0
11.01.20 14:30 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:0,1:2,1:0
09.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
28.12.19 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
26.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 5:0 1:0,2:0,2:0
24.12.19 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 4:2 2:2,0:0,2:0
21.12.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Gomel over 2:6 0:0,0:2,2:4
19.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,1:2,2:1
17.12.19 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
07.12.19 15:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
05.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
03.12.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
30.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
28.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:1 0:0,1:0,1:1
25.11.19 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,1:1,0:0
23.11.19 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
21.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.11.19 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 5:1 1:0,3:1,1:0
14.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:3
12.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 5:6 3:1,2:1,0:4
02.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
31.10.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
29.10.19 16:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,2:0,2:0
24.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
20.10.19 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
18.10.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
12.10.19 16:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
10.10.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,3:1
05.10.19 12:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:1,1:1,0:0
03.10.19 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:2,0:1,2:1
27.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
25.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
22.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
19.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 6:4 3:1,3:1,0:2
17.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 2:5 0:1,2:2,0:2
13.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 4:0 1:0,0:0,3:0
11.09.19 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.09.19 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
05.09.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
03.09.19 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:1,1:1,0:0
30.08.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:1 1:1,0:0,2:0
28.08.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 6:5 1:1,3:3,2:1

Shakhtar Soligorsk


Dinamo Maladzyechna


Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 48 24 5 6 2 66 141 75 103
2. Něman Grodno 46 20 6 4 6 45 137 92 94
3. Shakhtar Soligorsk 48 18 6 4 10 39 142 103 88
4. Dinamo Maladzyechna 47 10 6 9 7 -3 130 133 69
5. Gomel 47 7 6 4 20 -20 114 134 55
6. Žlobin 48 4 7 5 20 -39 99 138 52
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 48 35 2 3 3 104 161 57 118
2. Junost Minsk 48 24 5 6 2 66 141 75 103
3. Něman Grodno 46 20 6 4 6 45 137 92 94
4. Shakhtar Soligorsk 48 18 6 4 10 39 142 103 88
5. Novopolock 48 19 5 5 9 44 125 81 87
6. Brest 47 15 7 6 6 29 136 107 86
7. Baranavichy 44 13 7 2 13 5 127 122 76
8. Pinskiye Yastreby 47 14 5 5 13 -6 119 125 72
9. Dinamo Maladzyechna 47 10 6 9 7 -3 130 133 69
10. Khimvolokno Mogilev 43 16 2 3 17 -28 108 136 61
11. Gomel 47 7 6 4 20 -20 114 134 55
12. Žlobin 48 4 7 5 20 -39 99 138 52
13. Shinik Bobruisk 44 3 7 5 17 -27 108 135 49
14. Bělorusko 18 44 11 2 3 23 -40 101 141 46
15. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45
16. Lida 43 5 2 5 24 -62 67 129 30
17. Vitebsk 44 4 1 4 30 -107 76 183 21

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 23 15 2 2 0 48 81 33 57
2. Něman Grodno 24 15 2 2 1 35 75 40 57
3. Shakhtar Soligorsk 25 10 3 3 3 27 78 51 48
4. Dinamo Maladzyechna 25 8 4 2 5 12 80 68 46
5. Gomel 22 4 3 1 10 -7 58 65 28
6. Žlobin 23 0 5 4 5 -10 42 52 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 26 17 2 1 3 57 88 31 62
2. Junost Minsk 23 15 2 2 0 48 81 33 57
3. Něman Grodno 24 15 2 2 1 35 75 40 57
4. Novopolock 25 12 2 2 5 26 63 37 48
5. Shakhtar Soligorsk 25 10 3 3 3 27 78 51 48
6. Dinamo Maladzyechna 25 8 4 2 5 12 80 68 46
7. Pinskiye Yastreby 22 7 3 2 5 11 54 43 38
8. Brest 23 3 5 3 4 9 63 54 37
9. Khimvolokno Mogilev 23 9 1 3 6 -2 68 70 35
10. Baranavichy 22 4 4 1 8 -10 62 72 33
11. Žlobin 23 0 5 4 5 -10 42 52 29
12. Gomel 22 4 3 1 10 -7 58 65 28
13. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26
14. Bělorusko 18 22 5 2 1 11 -13 56 69 26
15. Shinik Bobruisk 22 0 4 2 10 -13 55 68 22
16. Lida 19 3 2 2 8 -7 39 46 21
17. Vitebsk 22 2 1 1 16 -49 40 89 12

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 25 9 3 4 2 18 60 42 46
2. Něman Grodno 22 5 4 2 5 10 62 52 37
3. Shakhtar Soligorsk 23 8 3 1 7 12 64 52 40
4. Dinamo Maladzyechna 22 2 2 7 2 -15 50 65 23
5. Gomel 25 3 3 3 10 -13 56 69 27
6. Žlobin 25 4 2 1 15 -29 57 86 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 22 18 0 2 0 47 73 26 56
2. Brest 24 12 2 3 2 20 73 53 49
3. Junost Minsk 25 9 3 4 2 18 60 42 46
4. Baranavichy 22 9 3 1 5 15 65 50 43
5. Shakhtar Soligorsk 23 8 3 1 7 12 64 52 40
6. Novopolock 23 7 3 3 4 18 62 44 39
7. Něman Grodno 22 5 4 2 5 10 62 52 37
8. Pinskiye Yastreby 25 7 2 3 8 -17 65 82 34
9. Shinik Bobruisk 22 3 3 3 7 -14 53 67 27
10. Gomel 25 3 3 3 10 -13 56 69 27
11. Khimvolokno Mogilev 20 7 1 0 11 -26 40 66 26
12. Dinamo Maladzyechna 22 2 2 7 2 -15 50 65 23
13. Žlobin 25 4 2 1 15 -29 57 86 23
14. Bělorusko 18 22 6 0 2 12 -27 45 72 20
15. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19
16. Lida 24 2 0 3 16 -55 28 83 9
17. Vitebsk 22 2 0 3 14 -58 36 94 9