Pinskiye Yastreby VS Lida
Pinskiye Yastreby |
Lida |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Pinskiye Yastreby (T1) VS Lida (T2)
Pinskiye Yastreby
Lida
Zaujímavé
Pinskiye Yastreby
- Až 23 zápasov tímu Pinskiye Yastreby skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 35 zápasov, to je až 66%.
- Pinskiye Yastreby už 5 zápasov v rade neremízovali.
Lida
- Mužsvo Lida prehralo až 69% svojích zápasov (22 prehier z 32).
- 22 z celkového počtu 32 zápasov tímu Lida skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
- Lida už 18 zápasov v rade nevyhrali.
nenájdený žiadny zápas
Pinskiye Yastreby
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.12.19 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Pinskiye Yastreby | 9:4 | 2:1,2:2,5:1 | |
04.12.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
02.12.19 | 17:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
28.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
26.11.19 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
20.11.19 | 17:00 | Baranavichy | Pinskiye Yastreby | 3:2sn | 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0 | |
18.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 20 | 4:1 | 3:0,0:0,1:1 | |
13.11.19 | 17:00 | Vitebsk | Pinskiye Yastreby | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
12.11.19 | 17:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 5:0 | 0:0,1:0,4:0 | |
10.11.19 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:5 | 0:2,1:2,0:1 | |
06.11.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
03.11.19 | 15:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Shinik Bobruisk | 2:3pp | 0:2,2:0,0:0,0:1 | |
30.10.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Lokomotiv Orsha | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
27.10.19 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Vitebsk | 4:2 | 2:2,1:0,1:0 | |
25.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Novopolock | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
19.10.19 | 12:00 | Bělorusko 20 | Pinskiye Yastreby | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
11.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Baranavichy | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
04.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Pinskiye Yastreby | 2:5 | 0:3,1:1,1:1 | |
02.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 20 | 2:1sn | 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
26.09.19 | 18:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
25.09.19 | 18:00 | Vitebsk | Pinskiye Yastreby | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | |
20.09.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Pinskiye Yastreby | 5:6pp | 4:2,1:1,0:2,0:1 | |
19.09.19 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 4:3 | 1:1,1:0,2:2 | |
13.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Shinik Bobruisk | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
12.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Lokomotiv Orsha | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
08.09.19 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Novopolock | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
06.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Vitebsk | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
03.09.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Pinskiye Yastreby | 3:2pp | 0:1,0:1,2:0,1:0 | |
31.08.19 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Baranavichy | 2:4 | 0:0,1:1,1:3 | |
16.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 18 | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
05.11.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Pinskiye Yastreby | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
21.10.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Pinskiye Yastreby | 2:6 | 2:2,0:2,0:2 | |
30.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 18 | 5:4pp | 2:0,2:2,0:2,1:0 | |
02.09.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Pinskiye Yastreby | 4:6 | 1:1,1:1,2:4 |
Lida
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
16.12.19 | 17:00 | Brest | Lida | 3:2pp | 1:0,1:1,0:1,1:0 | |
06.12.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Lida | 4:0 | 4:0,0:0,0:0 | |
04.12.19 | 17:00 | Novopolock | Lida | 3:2 | 1:1,0:1,2:0 | |
02.12.19 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Lida | 5:1 | 1:1,3:0,1:0 | |
25.11.19 | 17:00 | Lida | Khimvolokno Mogilev | 2:3sn | 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1 | |
23.11.19 | 15:00 | Junost Minsk | Lida | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
19.11.19 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Lida | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
17.11.19 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Lida | 5:1 | 1:0,3:1,1:0 | |
14.11.19 | 17:00 | Lida | Žlobin | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
12.11.19 | 17:00 | Lida | Gomel | 0:7 | 0:2,0:2,0:3 | |
02.11.19 | 11:00 | Lida | Něman Grodno | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Gomel | Lida | 2:1pp | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
29.10.19 | 17:00 | Žlobin | Lida | 5:2 | 0:1,3:0,2:1 | |
26.10.19 | 12:00 | Něman Grodno | Lida | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
20.10.19 | 12:00 | Lida | Dinamo Maladzyechna | 4:3pp | 1:2,0:1,2:0,1:0 | |
18.10.19 | 18:00 | Lida | Shakhtar Soligorsk | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
12.10.19 | 16:00 | Lida | Junost Minsk | 0:4 | 0:2,0:1,0:1 | |
10.10.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Lida | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
05.10.19 | 12:00 | Lida | Khimvolokno Mogilev | 6:1 | 3:0,3:0,0:1 | |
01.10.19 | 18:00 | Lida | Junost Minsk | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
27.09.19 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Lida | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
25.09.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Lida | 6:1 | 3:1,1:0,2:0 | |
21.09.19 | 12:00 | Něman Grodno | Lida | 4:2 | 2:1,2:1,0:0 | |
19.09.19 | 18:00 | Lida | Gomel | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
17.09.19 | 18:00 | Lida | Žlobin | 6:2 | 0:1,3:1,3:0 | |
13.09.19 | 18:00 | Gomel | Lida | 4:1 | 2:0,0:0,2:1 | |
11.09.19 | 18:00 | Žlobin | Lida | 3:2pp | 2:1,0:1,0:0,1:0 | |
05.09.19 | 18:00 | Lida | Shakhtar Soligorsk | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
03.09.19 | 18:00 | Lida | Dinamo Maladzyechna | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
31.08.19 | 12:00 | Lida | Něman Grodno | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
29.08.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Lida | 4:1 | 2:0,1:1,1:0 | |
27.08.19 | 18:00 | Junost Minsk | Lida | 8:0 | 1:0,2:0,5:0 |
Pinskiye Yastreby
nenájdený žiadny zápas
Lida
nenájdený žiadny zápas
Žiadne info