Pinskiye Yastreby VS Brest
Pinskiye Yastreby |
Brest |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Pinskiye Yastreby (T1) VS Brest (T2)
Pinskiye Yastreby
Brest
Zaujímavé
Pinskiye Yastreby
- Až 35 zápasov tímu Pinskiye Yastreby skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 54 zápasov, to je až 65%.
- Pinskiye Yastreby ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
- Pinskiye Yastreby ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
Brest
- Brest už 10 zápasov v rade neremízovali.
- Brest ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.
H2H
- Až 25% vzájomných zápasov (4 z 16) skončilo remízou.
- 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 9 z 16 zápasov.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
27.01.2020 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 5:4 | 1:2,3:0,1:2 | |
20.01.2020 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 5:0 | 2:0,1:0,2:0 | |
23.12.2019 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
20.12.2019 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:4pp | 0:1,0:2,3:0,0:1 | |
28.11.2019 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
26.11.2019 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
10.11.2019 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:5 | 0:2,1:2,0:1 | |
03.11.2019 | 15:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
27.04.2019 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 4:3ppsn | 0:0,1:0,2:3,0:0,2:0 | |
31.03.2019 | 12:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 9:3 | 2:0,2:2,5:1 | |
23.03.2019 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 6:3 | 1:2,1:0,4:1 | |
23.02.2019 | 11:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 2:3ppsn | 0:0,1:1,1:1,0:0,3:4 | |
19.01.2019 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 2:4 | 0:3,1:0,1:1 | |
08.12.2018 | 11:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 2:3 | 0:2,0:0,2:1 | |
03.11.2018 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 3:4 | 1:0,2:3,0:1 | |
06.10.2018 | 12:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 4:3pp | 2:0,0:3,1:0,1:0 |
Pinskiye Yastreby |
4 - 4 - 8 |
Brest |
Pinskiye Yastreby
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
14.02.20 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 3:2pp | 1:0,1:2,0:0,1:0 | |
12.02.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Khimvolokno Mogilev | 3:2pp | 1:1,1:0,0:1,1:0 | |
07.02.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Khimvolokno Mogilev | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
05.02.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Novopolock | 0:5 | 0:4,0:1,0:0 | |
03.02.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Lokomotiv Orsha | 4:3sn | 1:1,2:1,0:1,0:0,2:0 | |
29.01.20 | 17:00 | Lida | Pinskiye Yastreby | 3:5 | 1:3,1:1,1:1 | |
27.01.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 5:4 | 1:2,3:0,1:2 | |
22.01.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Lida | 2:3 | 0:0,1:1,1:2 | |
20.01.20 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 5:0 | 2:0,1:0,2:0 | |
17.01.20 | 17:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
15.01.20 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 2:3 | 0:0,1:1,1:2 | |
13.01.20 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Pinskiye Yastreby | 8:2 | 0:1,5:0,3:1 | |
10.01.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Lokomotiv Orsha | 1:2 | 0:0,1:0,0:2 | |
08.01.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Khimvolokno Mogilev | 4:2 | 0:1,2:1,2:0 | |
06.01.20 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Novopolock | 2:3pp | 0:2,2:0,0:0,0:1 | |
27.12.19 | 17:00 | Lida | Pinskiye Yastreby | 4:3pp | 1:2,0:1,2:0,1:0 | |
23.12.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
20.12.19 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:4pp | 0:1,0:2,3:0,0:1 | |
18.12.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Lida | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
06.12.19 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Pinskiye Yastreby | 9:4 | 2:1,2:2,5:1 | |
04.12.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
02.12.19 | 17:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
28.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
26.11.19 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
20.11.19 | 17:00 | Baranavichy | Pinskiye Yastreby | 3:2sn | 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0 | |
18.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 20 | 4:1 | 3:0,0:0,1:1 | |
13.11.19 | 17:00 | Vitebsk | Pinskiye Yastreby | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
12.11.19 | 17:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 5:0 | 0:0,1:0,4:0 | |
10.11.19 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:5 | 0:2,1:2,0:1 | |
06.11.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
03.11.19 | 15:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Shinik Bobruisk | 2:3pp | 0:2,2:0,0:0,0:1 | |
30.10.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Lokomotiv Orsha | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
27.10.19 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Vitebsk | 4:2 | 2:2,1:0,1:0 | |
25.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Novopolock | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
19.10.19 | 12:00 | Bělorusko 20 | Pinskiye Yastreby | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
11.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Baranavichy | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
04.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Pinskiye Yastreby | 2:5 | 0:3,1:1,1:1 | |
02.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 20 | 2:1sn | 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
26.09.19 | 18:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
25.09.19 | 18:00 | Vitebsk | Pinskiye Yastreby | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | |
20.09.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Pinskiye Yastreby | 5:6pp | 4:2,1:1,0:2,0:1 | |
19.09.19 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 4:3 | 1:1,1:0,2:2 | |
13.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Shinik Bobruisk | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
12.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Lokomotiv Orsha | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
08.09.19 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Novopolock | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
06.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Vitebsk | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
03.09.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Pinskiye Yastreby | 3:2pp | 0:1,0:1,2:0,1:0 | |
31.08.19 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Baranavichy | 2:4 | 0:0,1:1,1:3 | |
16.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 18 | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
05.11.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Pinskiye Yastreby | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
21.10.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Pinskiye Yastreby | 2:6 | 2:2,0:2,0:2 | |
30.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 18 | 5:4pp | 2:0,2:2,0:2,1:0 | |
02.09.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Pinskiye Yastreby | 4:6 | 1:1,1:1,2:4 |
Brest
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
14.02.20 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Brest | 5:4 | 0:1,5:1,0:2 | |
12.02.20 | 17:00 | Brest | Lida | 6:1 | 1:1,0:0,5:0 | |
05.02.20 | 17:00 | Brest | Lokomotiv Orsha | 3:4 | 1:2,1:0,1:2 | |
03.02.20 | 17:00 | Brest | Khimvolokno Mogilev | 3:4 | 1:1,1:2,1:1 | |
31.01.20 | 17:00 | Lida | Brest | 4:1 | 0:1,3:0,1:0 | |
27.01.20 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 5:4 | 1:2,3:0,1:2 | |
24.01.20 | 17:00 | Brest | Lida | 4:3 | 1:0,1:1,2:2 | |
20.01.20 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 5:0 | 2:0,1:0,2:0 | |
17.01.20 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Brest | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
15.01.20 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Brest | 2:4 | 1:2,1:1,0:1 | |
13.01.20 | 17:00 | Novopolock | Brest | 3:2pp | 0:1,1:0,1:1,1:0 | |
10.01.20 | 17:00 | Brest | Khimvolokno Mogilev | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
08.01.20 | 17:00 | Brest | Novopolock | 2:4 | 2:2,0:1,0:1 | |
06.01.20 | 14:30 | Brest | Lokomotiv Orsha | 4:3sn | 0:1,3:2,0:0,0:0,1:0 | |
25.12.19 | 15:00 | Lida | Brest | 4:1 | 2:0,0:0,2:1 | |
23.12.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
20.12.19 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:4pp | 0:1,0:2,3:0,0:1 | |
16.12.19 | 17:00 | Brest | Lida | 3:2pp | 1:0,1:1,0:1,1:0 | |
06.12.19 | 17:00 | Novopolock | Brest | 3:4pp | 2:0,0:2,1:1,0:1 | |
04.12.19 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Brest | 2:7 | 1:1,1:3,0:3 | |
02.12.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Brest | 3:2pp | 1:1,0:1,1:0,1:0 | |
28.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
26.11.19 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
23.11.19 | 14:30 | Lokomotiv Orsha | Brest | 1:0sn | 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0 | |
21.11.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Brest | 2:6 | 0:0,1:4,1:2 | |
16.11.19 | 17:00 | Brest | Bělorusko 20 | 3:2pp | 1:1,0:0,1:1,1:0 | |
10.11.19 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:5 | 0:2,1:2,0:1 | |
07.11.19 | 15:00 | Brest | Vitebsk | 5:1 | 1:0,3:1,1:0 | |
06.11.19 | 17:00 | Brest | Novopolock | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
03.11.19 | 15:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Vitebsk | Brest | 2:4 | 0:1,2:1,0:2 | |
30.10.19 | 17:00 | Novopolock | Brest | 3:4 | 2:3,0:0,1:1 | |
21.10.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Brest | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
17.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Brest | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
14.10.19 | 18:00 | Brest | Lokomotiv Orsha | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
13.10.19 | 16:00 | Brest | Shinik Bobruisk | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
08.10.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Brest | 1:5 | 0:1,1:1,0:3 | |
06.10.19 | 19:00 | Lokomotiv Orsha | Brest | 1:3 | 1:0,0:0,0:3 | |
30.09.19 | 18:00 | Brest | Bělorusko 20 | 5:1 | 1:0,2:1,2:0 | |
22.09.19 | 16:00 | Brest | Baranavichy | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
20.09.19 | 18:00 | Brest | Vitebsk | 2:1pp | 0:1,0:0,1:0,1:0 | |
19.09.19 | 18:00 | Brest | Novopolock | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
13.09.19 | 18:00 | Vitebsk | Brest | 2:5 | 0:1,1:3,1:1 | |
12.09.19 | 18:00 | Novopolock | Brest | 0:1sn | 0:0,0:0,0:0,0:0,-:- | |
10.09.19 | 18:00 | Brest | Baranavichy | 3:4sn | 0:1,1:0,2:2,0:0,-:- | |
02.09.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Brest | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
29.08.19 | 18:00 | Brest | Lokomotiv Orsha | 0:3 | 0:0,0:1,0:2 | |
27.08.19 | 18:00 | Brest | Shinik Bobruisk | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
18.11.19 | 17:00 | Brest | Bělorusko 18 | 7:3 | 3:0,1:3,3:0 | |
19.10.19 | 12:00 | Bělorusko 18 | Brest | 3:4 | 1:1,0:1,2:2 | |
02.10.19 | 18:00 | Brest | Bělorusko 18 | 5:4 | 1:1,2:2,2:1 | |
16.09.19 | 18:00 | Baranavichy | Brest | 4:6 | 1:3,1:2,2:1 | |
03.09.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Brest | 4:2 | 2:0,0:0,2:2 |
Pinskiye Yastreby
nenájdený žiadny zápas
Brest
nenájdený žiadny zápas
Žiadne info