Khimvolokno Mogilev VS Brest


Khimvolokno Mogilev

Brest

Khimvolokno Mogilev (T1) VS Brest (T2)

Khimvolokno Mogilev

Brest

Zaujímavé

Khimvolokno Mogilev

  • Khimvolokno Mogilev už 4 zápasov v rade neprehrali.

Brest

  • 26% zápasov tímu Brest skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 57 zápasov.
  • Brest už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Z 19 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 13, čo je 68%.
  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 12 z 19 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
14.02.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 0:1,5:1,0:2
03.02.2020 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 3:4 1:1,1:2,1:1
15.01.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:4 1:2,1:1,0:1
10.01.2020 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:0,0:1
04.12.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:7 1:1,1:3,0:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
02.03.2019 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,4:0,0:1
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 0:2,2:0,2:0
20.12.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,0:1,1:0
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
26.08.2018 16:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 10:2 2:0,3:1,5:1
05.08.2018 16:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:2 0:1,1:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
20.02.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
27.01.2018 15:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,2:0,0:1
09.01.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:1,2:0,1:0
10.12.2017 11:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.2017 12:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:0,1:4
12.10.2017 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,1:1,1:0

Khimvolokno Mogilev

13 - 0 - 6

Brest

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida over 4:3 1:1,2:0,1:2
19.02.20 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:0,0:0,0:2
14.02.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 0:1,5:1,0:2
12.02.20 17:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
07.02.20 17:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev under 2:0 1:0,0:0,1:0
05.02.20 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 2:3 2:0,0:3,0:0
03.02.20 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 3:4 1:1,1:2,1:1
31.01.20 17:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:0,1:1,2:0
29.01.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1 0:0,2:1,0:0
24.01.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:1
22.01.20 16:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,1:0,0:1
17.01.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 3:0 2:0,1:0,0:0
15.01.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:4 1:2,1:1,0:1
13.01.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby over 8:2 0:1,5:0,3:1
10.01.20 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:0,0:1
08.01.20 17:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev over 4:2 0:1,2:1,2:0
06.01.20 12:00 Lida Khimvolokno Mogilev over 2:4 1:1,1:3,0:0
27.12.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 4:0 1:0,2:0,1:0
25.12.19 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 2:3 0:0,1:1,1:2
20.12.19 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:1,2:0,1:0
16.12.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
06.12.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby over 9:4 2:1,2:2,5:1
04.12.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:7 1:1,1:3,0:3
02.12.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida over 5:1 1:1,3:0,1:0
25.11.19 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
23.11.19 15:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:0,0:2,0:0
19.11.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:3
17.11.19 11:00 Khimvolokno Mogilev Gomel over 2:6 1:2,0:3,1:1
14.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
12.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 5:6 3:1,2:1,0:4
04.11.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
02.11.19 16:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 5:1 1:1,3:0,1:0
31.10.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
29.10.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:1,1:3,0:1
26.10.19 18:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,1:0,2:0
19.10.19 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:0,1:0,3:1
16.10.19 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:1,2:0,2:0
12.10.19 12:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 2:10 0:4,0:4,2:2
10.10.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 2:1 1:0,0:1,1:0
07.10.19 18:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 4:3 1:0,1:3,2:0
05.10.19 12:00 Lida Khimvolokno Mogilev over 6:1 3:0,3:0,0:1
27.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 4:2 2:1,2:1,0:0
25.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Gomel over 2:4 1:1,1:0,0:3
22.09.19 12:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 6:4 3:1,3:1,0:2
17.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 7:0 2:0,2:0,3:0
13.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 4:0 1:0,0:0,3:0
11.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 2:6 2:3,0:0,0:3
05.09.19 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:0 1:0,3:0,0:0
29.08.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 4:1 2:0,1:1,1:0
27.08.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 3:1 0:0,0:1,3:0
16.02.20 11:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 3:1 1:0,1:1,1:0

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.20 17:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
19.02.20 17:00 Brest Novopolock over 4:3 1:1,2:2,1:0
18.02.20 17:00 Brest Novopolock under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
16.02.20 15:00 Pinskiye Yastreby Brest over 3:5 0:3,1:1,2:1
14.02.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 0:1,5:1,0:2
12.02.20 17:00 Brest Lida over 6:1 1:1,0:0,5:0
05.02.20 17:00 Brest Lokomotiv Orsha over 3:4 1:2,1:0,1:2
03.02.20 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 3:4 1:1,1:2,1:1
31.01.20 17:00 Lida Brest under 4:1 0:1,3:0,1:0
27.01.20 17:00 Pinskiye Yastreby Brest over 5:4 1:2,3:0,1:2
24.01.20 17:00 Brest Lida over 4:3 1:0,1:1,2:2
20.01.20 17:00 Brest Pinskiye Yastreby under 5:0 2:0,1:0,2:0
17.01.20 16:00 Lokomotiv Orsha Brest under 3:1 1:0,1:0,1:1
15.01.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:4 1:2,1:1,0:1
13.01.20 17:00 Novopolock Brest under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
10.01.20 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:0,0:1
08.01.20 17:00 Brest Novopolock over 2:4 2:2,0:1,0:1
06.01.20 14:30 Brest Lokomotiv Orsha over 4:3sn 0:1,3:2,0:0,0:0,1:0
25.12.19 15:00 Lida Brest under 4:1 2:0,0:0,2:1
23.12.19 17:00 Pinskiye Yastreby Brest under 1:2 0:1,1:0,0:1
20.12.19 17:00 Brest Pinskiye Yastreby over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
16.12.19 17:00 Brest Lida under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
06.12.19 17:00 Novopolock Brest over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
04.12.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:7 1:1,1:3,0:3
02.12.19 17:00 Lokomotiv Orsha Brest under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
28.11.19 17:00 Pinskiye Yastreby Brest under 4:0 0:0,1:0,3:0
26.11.19 17:00 Brest Pinskiye Yastreby under 3:1 1:0,1:0,1:1
23.11.19 14:30 Lokomotiv Orsha Brest under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
21.11.19 17:00 Shinik Bobruisk Brest over 2:6 0:0,1:4,1:2
16.11.19 17:00 Brest Bělorusko 20 under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
10.11.19 11:00 Pinskiye Yastreby Brest over 1:5 0:2,1:2,0:1
07.11.19 15:00 Brest Vitebsk over 5:1 1:0,3:1,1:0
06.11.19 17:00 Brest Novopolock under 1:4 1:1,0:2,0:1
03.11.19 15:00 Brest Pinskiye Yastreby under 3:1 0:0,1:0,2:1
31.10.19 17:00 Vitebsk Brest over 2:4 0:1,2:1,0:2
30.10.19 17:00 Novopolock Brest over 3:4 2:3,0:0,1:1
21.10.19 18:00 Bělorusko 20 Brest under 3:0 1:0,0:0,2:0
17.10.19 18:00 Baranavichy Brest under 0:2 0:0,0:1,0:1
14.10.19 18:00 Brest Lokomotiv Orsha under 0:3 0:2,0:0,0:1
13.10.19 16:00 Brest Shinik Bobruisk under 1:2 0:1,1:0,0:1
08.10.19 18:00 Shinik Bobruisk Brest over 1:5 0:1,1:1,0:3
06.10.19 19:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:3 1:0,0:0,0:3
30.09.19 18:00 Brest Bělorusko 20 over 5:1 1:0,2:1,2:0
22.09.19 16:00 Brest Baranavichy under 0:3 0:0,0:2,0:1
20.09.19 18:00 Brest Vitebsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
19.09.19 18:00 Brest Novopolock under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
13.09.19 18:00 Vitebsk Brest over 2:5 0:1,1:3,1:1
12.09.19 18:00 Novopolock Brest under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
10.09.19 18:00 Brest Baranavichy over 3:4sn 0:1,1:0,2:2,0:0,-:-
02.09.19 18:00 Bělorusko 20 Brest under 1:3 0:1,1:1,0:1
29.08.19 18:00 Brest Lokomotiv Orsha under 0:3 0:0,0:1,0:2
27.08.19 18:00 Brest Shinik Bobruisk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
18.11.19 17:00 Brest Bělorusko 18 over 7:3 3:0,1:3,3:0
19.10.19 12:00 Bělorusko 18 Brest over 3:4 1:1,0:1,2:2
02.10.19 18:00 Brest Bělorusko 18 over 5:4 1:1,2:2,2:1
16.09.19 18:00 Baranavichy Brest over 4:6 1:3,1:2,2:1
03.09.19 18:00 Bělorusko 18 Brest over 4:2 2:0,0:0,2:2

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.02.2020 18:30 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
02.03.2020 18:30 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno porovnaj tímy
03.03.2020 16:15 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno porovnaj tímy

Brest


nenájdený žiadny zápas

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 58 27 7 7 3 68 163 95 123
2. Něman Grodno 58 22 9 5 8 56 169 113 116
3. Shakhtar Soligorsk 58 19 7 7 11 34 170 136 99
4. Dinamo Maladzyechna 58 13 7 10 11 -6 156 162 84
5. Gomel 58 8 8 8 18 -16 143 159 72
6. Žlobin 58 4 9 6 24 -48 120 168 63
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 57 36 4 5 3 105 185 80 133
2. Junost Minsk 58 27 7 7 3 68 163 95 123
3. Něman Grodno 58 22 9 5 8 56 169 113 116
4. Novopolock 57 22 6 6 11 52 151 99 102
5. Shakhtar Soligorsk 58 19 7 7 11 34 170 136 99
6. Brest 57 17 8 7 10 30 170 140 98
7. Pinskiye Yastreby 57 16 7 6 15 -7 148 155 89
8. Baranavichy 50 16 7 2 16 10 147 137 85
9. Dinamo Maladzyechna 58 13 7 10 11 -6 156 162 84
10. Khimvolokno Mogilev 53 23 2 4 18 -25 134 159 83
11. Gomel 58 8 8 8 18 -16 143 159 72
12. Bělorusko 18 50 17 2 3 23 -24 129 153 64
13. Žlobin 58 4 9 6 24 -48 120 168 63
14. Shinik Bobruisk 50 5 7 5 21 -32 125 157 55
15. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45
16. Lida 53 7 2 5 32 -74 88 162 36
17. Vitebsk 50 5 1 4 35 -123 88 211 24

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 15 4 3 0 50 96 46 68
2. Něman Grodno 29 17 3 2 2 42 92 50 68
3. Shakhtar Soligorsk 29 11 3 3 6 22 85 63 51
4. Dinamo Maladzyechna 29 10 4 3 5 12 90 78 53
5. Gomel 29 6 4 3 9 -1 79 80 41
6. Žlobin 29 -2 7 5 7 -16 53 69 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 15 4 3 0 50 96 46 68
2. Něman Grodno 29 17 3 2 2 42 92 50 68
3. Lokomotiv Orsha 29 16 3 2 3 55 92 37 65
4. Dinamo Maladzyechna 29 10 4 3 5 12 90 78 53
5. Novopolock 28 13 2 3 5 26 72 46 52
6. Shakhtar Soligorsk 29 11 3 3 6 22 85 63 51
7. Pinskiye Yastreby 28 7 5 2 7 9 71 62 48
8. Khimvolokno Mogilev 27 13 1 3 6 3 82 79 47
9. Brest 28 5 5 4 5 12 81 69 44
10. Baranavichy 26 7 4 1 9 -2 77 79 42
11. Gomel 29 6 4 3 9 -1 79 80 41
12. Žlobin 29 -2 7 5 7 -16 53 69 34
13. Bělorusko 18 24 7 2 1 11 -10 64 74 32
14. Lida 27 5 2 2 14 -13 56 69 27
15. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26
16. Shinik Bobruisk 26 1 4 2 13 -18 66 84 25
17. Vitebsk 24 2 1 1 18 -56 44 100 12

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 12 3 4 3 18 67 49 55
2. Něman Grodno 29 5 6 3 6 14 77 63 48
3. Shakhtar Soligorsk 29 8 4 4 5 12 85 73 48
4. Dinamo Maladzyechna 29 3 3 7 6 -18 66 84 31
5. Gomel 29 2 4 5 9 -15 64 79 31
6. Žlobin 29 6 2 1 17 -32 67 99 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 28 20 1 3 0 50 93 43 68
2. Junost Minsk 29 12 3 4 3 18 67 49 55
3. Brest 29 12 3 3 5 18 89 71 54
4. Novopolock 29 9 4 3 6 26 79 53 50
5. Něman Grodno 29 5 6 3 6 14 77 63 48
6. Shakhtar Soligorsk 29 8 4 4 5 12 85 73 48
7. Baranavichy 24 9 3 1 7 12 70 58 43
8. Pinskiye Yastreby 29 9 2 4 8 -16 77 93 41
9. Khimvolokno Mogilev 26 10 1 1 12 -28 52 80 36
10. Bělorusko 18 26 10 0 2 12 -14 65 79 32
11. Gomel 29 2 4 5 9 -15 64 79 31
12. Dinamo Maladzyechna 29 3 3 7 6 -18 66 84 31
13. Shinik Bobruisk 24 4 3 3 8 -14 59 73 30
14. Žlobin 29 6 2 1 17 -32 67 99 29
15. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19
16. Vitebsk 26 3 0 3 17 -67 44 111 12
17. Lida 26 2 0 3 18 -61 32 93 9