Junost Minsk VS Něman Grodno
Junost Minsk |
Něman Grodno |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Junost Minsk (T1) VS Něman Grodno (T2)
Junost Minsk
Něman Grodno
Zaujímavé
Junost Minsk
- 33 víťazstiev z celkového počtu 56 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Junost Minsk. 59% úspešnosť výhier.
- Až 40 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 56 zápasov, to je až 71%.
- Junost Minsk už 4 zápasov v rade neremízovali.
Něman Grodno
- 32 z celkového počtu 56 zápasov tímu Něman Grodno skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
- Něman Grodno už 6 zápasov v rade neprehrali.
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 30 z 38 vzájomných zápasov, čo je 79%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
30.01.2020 | 17:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:3ppsn | 0:1,1:1,1:0,0:0,3:4 | |
25.01.2020 | 11:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
26.12.2019 | 17:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:1 | 2:0,0:0,0:1 | |
21.12.2019 | 15:45 | Něman Grodno | Junost Minsk | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
07.12.2019 | 15:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
25.11.2019 | 17:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
05.10.2019 | 16:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
29.09.2019 | 12:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 3:2ppsn | 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1 | |
25.08.2019 | 17:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
17.08.2019 | 14:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 0:3 | 0:3,0:0,0:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
10.04.2019 | 18:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
08.04.2019 | 17:45 | Něman Grodno | Junost Minsk | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
07.04.2019 | 12:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
04.04.2019 | 18:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 1:2pp | 0:1,1:0,0:0,0:1 | |
03.04.2019 | 19:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 4:3pp | 1:1,0:1,2:1,1:0 | |
16.02.2019 | 10:30 | Něman Grodno | Junost Minsk | 2:1pp | 0:0,0:0,1:1,1:0 | |
14.02.2019 | 16:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 4:5ppsn | 1:1,2:1,1:2,0:0,3:4 | |
03.02.2019 | 12:45 | Junost Minsk | Něman Grodno | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
05.01.2019 | 11:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 4:0 | 0:0,1:0,3:0 | |
09.12.2018 | 12:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 6:3 | 2:0,2:1,2:2 | |
27.11.2018 | 16:30 | Něman Grodno | Junost Minsk | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
20.11.2018 | 17:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 7:1 | 1:0,3:1,3:0 | |
22.10.2018 | 18:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
07.08.2018 | 18:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
06.04.2018 | 18:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:3 | 2:1,0:2,0:0 | |
04.04.2018 | 18:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
02.04.2018 | 18:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 1:2 | 0:0,0:1,1:0 | |
01.04.2018 | 12:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
29.03.2018 | 17:30 | Něman Grodno | Junost Minsk | 2:3 | 1:1,1:1,0:0 | |
28.03.2018 | 17:30 | Něman Grodno | Junost Minsk | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
26.02.2018 | 17:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 3:2 | 2:0,1:1,0:1 | |
13.02.2018 | 17:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
08.02.2018 | 17:30 | Něman Grodno | Junost Minsk | 4:1 | 0:1,2:0,2:0 | |
26.12.2017 | 17:45 | Junost Minsk | Něman Grodno | 6:5ppsn | 1:2,2:3,2:0,0:0,1:0 | |
27.11.2017 | 17:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 2:1ppsn | 0:0,0:0,1:1,0:0,2:0 | |
19.10.2017 | 18:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 6:0 | 2:0,3:0,1:0 | |
26.09.2017 | 17:30 | Něman Grodno | Junost Minsk | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
19.09.2017 | 19:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 4:6 | 2:3,0:1,2:2 |
Junost Minsk |
14 - 9 - 15 |
Něman Grodno |
Junost Minsk
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
20.02.20 | 17:00 | Gomel | Junost Minsk | 6:2 | 1:0,2:1,3:1 | |
18.02.20 | 17:00 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 2:0,1:0,0:2 | |
15.02.20 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
13.02.20 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 2:3 | 0:1,2:1,0:1 | |
11.02.20 | 16:00 | Junost Minsk | Gomel | 2:1sn | 0:0,1:0,0:1,0:0,2:0 | |
01.02.20 | 11:00 | Shakhtar Soligorsk | Junost Minsk | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
30.01.20 | 17:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:3sn | 0:1,1:1,1:0,0:0,3:4 | |
28.01.20 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
25.01.20 | 11:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
23.01.20 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:1 | 1:0,4:1,0:0 | |
20.01.20 | 17:00 | Junost Minsk | Shakhtar Soligorsk | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
18.01.20 | 11:00 | Junost Minsk | Gomel | 4:3 | 1:1,3:2,0:0 | |
16.01.20 | 17:00 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 4:3 | 1:0,3:0,0:3 | |
13.01.20 | 16:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
11.01.20 | 17:00 | Gomel | Junost Minsk | 0:4 | 0:1,0:2,0:1 | |
09.01.20 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
04.01.20 | 16:30 | Shakhtar Soligorsk | Junost Minsk | 3:2sn | 1:2,1:0,0:0,0:0,2:1 | |
28.12.19 | 11:00 | Gomel | Junost Minsk | 2:4 | 1:1,0:0,1:3 | |
26.12.19 | 17:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:1 | 2:0,0:0,0:1 | |
24.12.19 | 17:00 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 4:2 | 2:2,0:0,2:0 | |
21.12.19 | 15:45 | Něman Grodno | Junost Minsk | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
19.12.19 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 1:2sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3 | |
17.12.19 | 17:00 | Junost Minsk | Shakhtar Soligorsk | 2:4 | 0:1,0:2,2:1 | |
07.12.19 | 15:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
05.12.19 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Junost Minsk | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
03.12.19 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
30.11.19 | 14:30 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 3:2sn | 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0 | |
28.11.19 | 17:00 | Junost Minsk | Gomel | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
27.11.19 | 16:00 | Junost Minsk | Gomel | 5:0 | 1:0,1:0,3:0 | |
25.11.19 | 17:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
23.11.19 | 15:00 | Junost Minsk | Lida | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
17.11.19 | 11:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:2 | 2:0,2:2,1:0 | |
15.11.19 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Junost Minsk | 5:2 | 2:1,1:1,2:0 | |
14.11.19 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 1:2sn | 0:0,1:1,0:0,0:0,0:3 | |
10.11.19 | 15:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:3 | 0:1,1:2,0:0 | |
04.11.19 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Junost Minsk | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
02.11.19 | 16:00 | Junost Minsk | Khimvolokno Mogilev | 5:1 | 1:1,3:0,1:0 | |
31.10.19 | 17:00 | Junost Minsk | Shakhtar Soligorsk | 7:1 | 2:0,3:1,2:0 | |
29.10.19 | 16:30 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
26.10.19 | 18:00 | Junost Minsk | Khimvolokno Mogilev | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
23.10.19 | 18:00 | Gomel | Junost Minsk | 4:3sn | 1:2,1:0,1:1,0:0,3:2 | |
21.10.19 | 18:00 | Gomel | Junost Minsk | 5:4 | 1:2,1:1,3:1 | |
19.10.19 | 12:00 | Žlobin | Junost Minsk | 1:2pp | 0:0,1:0,0:1,0:1 | |
12.10.19 | 16:00 | Lida | Junost Minsk | 0:4 | 0:2,0:1,0:1 | |
05.10.19 | 16:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
01.10.19 | 18:00 | Lida | Junost Minsk | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
29.09.19 | 12:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 3:2sn | 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1 | |
27.09.19 | 18:00 | Junost Minsk | Gomel | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Junost Minsk | Žlobin | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
22.09.19 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | Junost Minsk | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
19.09.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Junost Minsk | 3:2pp | 0:1,2:1,0:0,1:0 | |
17.09.19 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 2:5 | 0:1,2:2,0:2 | |
13.09.19 | 18:00 | Junost Minsk | Shakhtar Soligorsk | 1:2sn | 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3 | |
11.09.19 | 18:00 | Junost Minsk | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
27.08.19 | 18:00 | Junost Minsk | Lida | 8:0 | 1:0,2:0,5:0 | |
25.08.19 | 17:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 |
Něman Grodno
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
20.02.20 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 1:5 | 0:3,0:1,1:1 | |
18.02.20 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 2:1pp | 0:0,1:0,0:1,1:0 | |
15.02.20 | 13:30 | Něman Grodno | Žlobin | 5:1 | 0:0,2:0,3:1 | |
13.02.20 | 17:00 | Něman Grodno | Gomel | 3:2 | 1:2,0:0,2:0 | |
11.02.20 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:3sn | 0:1,3:1,0:1,0:0,2:1 | |
09.02.20 | 15:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 2:0,1:0,0:1 | |
01.02.20 | 13:30 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 4:3 | 2:0,1:1,1:2 | |
30.01.20 | 17:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:3sn | 0:1,1:1,1:0,0:0,3:4 | |
28.01.20 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
27.01.20 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 1:2pp | 1:0,0:1,0:0,0:1 | |
25.01.20 | 11:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
23.01.20 | 17:00 | Něman Grodno | Gomel | 3:2sn | 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0 | |
20.01.20 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 5:2 | 2:1,1:1,2:0 | |
18.01.20 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 1:2sn | 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1 | |
16.01.20 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 3:5 | 0:1,1:1,2:3 | |
06.01.20 | 12:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
30.12.19 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
28.12.19 | 13:30 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 3:4pp | 1:1,0:2,2:0,0:1 | |
26.12.19 | 17:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:1 | 2:0,0:0,0:1 | |
24.12.19 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
21.12.19 | 15:45 | Něman Grodno | Junost Minsk | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
19.12.19 | 17:30 | Něman Grodno | Gomel | 4:2 | 1:1,2:0,1:1 | |
17.12.19 | 17:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 5:4pp | 1:1,1:1,2:2,1:0 | |
07.12.19 | 15:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
05.12.19 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 5:4pp | 3:2,0:2,1:0,1:0 | |
03.12.19 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 2:4 | 0:3,2:0,0:1 | |
30.11.19 | 15:00 | Něman Grodno | Žlobin | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
28.11.19 | 17:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
25.11.19 | 17:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
23.11.19 | 15:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
21.11.19 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
10.11.19 | 15:00 | Něman Grodno | Gomel | 4:2 | 2:1,1:0,1:1 | |
02.11.19 | 11:00 | Lida | Něman Grodno | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
29.10.19 | 17:00 | Gomel | Něman Grodno | 3:4 | 0:0,2:4,1:0 | |
26.10.19 | 12:00 | Něman Grodno | Lida | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
24.10.19 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 6:1 | 0:0,4:1,2:0 | |
20.10.19 | 12:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:3 | 0:2,2:1,0:0 | |
18.10.19 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 5:3 | 0:1,1:2,4:0 | |
14.10.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:4 | 1:1,1:1,0:2 | |
12.10.19 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 2:10 | 0:4,0:4,2:2 | |
07.10.19 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:3 | 1:0,1:3,2:0 | |
05.10.19 | 16:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
29.09.19 | 12:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 3:2sn | 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1 | |
27.09.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:3 | 1:3,0:0,1:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 6:3 | 2:1,2:1,2:1 | |
21.09.19 | 12:00 | Něman Grodno | Lida | 4:2 | 2:1,2:1,0:0 | |
19.09.19 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
17.09.19 | 18:00 | Něman Grodno | Gomel | 2:3sn | 0:0,1:0,1:2,0:0,2:4 | |
13.09.19 | 18:00 | Žlobin | Něman Grodno | 0:4 | 0:1,0:3,0:0 | |
11.09.19 | 18:00 | Gomel | Něman Grodno | 3:4pp | 1:0,1:2,1:1,0:1 | |
05.09.19 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 5:4 | 1:2,4:2,0:0 | |
03.09.19 | 18:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:0 | 2:0,2:0,0:0 | |
31.08.19 | 12:00 | Lida | Něman Grodno | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
27.08.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 | |
25.08.19 | 17:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 |
Junost Minsk
nenájdený žiadny zápas
Něman Grodno
nenájdený žiadny zápas
Žiadne info