Shakhtar Soligorsk VS Dinamo Maladzyechna


Shakhtar Soligorsk

Dinamo Maladzyechna

Shakhtar Soligorsk (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Shakhtar Soligorsk

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Shakhtar Soligorsk

  • Počet remíz tímu Shakhtar Soligorsk je až 19 z celkového počtu 74 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 43 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 74 zápasov, to je až 58%.
  • Shakhtar Soligorsk ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Dinamo Maladzyechna

  • 29% zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 20 z celkového počtu 70 zápasov.
  • 42 z celkového počtu 70 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.
  • Dinamo Maladzyechna už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (9 z 31) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
13.02.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4ppsn 2:2,0:1,1:0,0:0,2:3
28.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:1,2:0
23.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:7,1:0,0:0
14.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,2:1,0:0
19.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,1:2,2:1
03.12.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
02.11.2019 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5ppsn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
24.10.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
22.09.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
07.09.2019 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
12.08.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
14.04.2019 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:2 1:0,4:0,1:2
12.04.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 5:4pp 0:1,1:3,3:0,1:0
11.04.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:1,1:2,0:1
09.04.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
08.04.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
26.02.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 2:7 0:3,1:3,1:1
21.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 2:0,2:2,0:1
10.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
29.12.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:1,1:0,0:2
17.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
04.11.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,3:0,1:0
27.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
20.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.08.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
19.02.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:2 1:1,0:0,0:1
23.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 6:3 1:1,3:0,2:2
15.01.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.12.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:1,2:1
23.11.2017 16:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.09.2017 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:4 2:0,4:1,0:3

Shakhtar Soligorsk

14 - 9 - 8

Dinamo Maladzyechna

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.04.20 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01.04.20 18:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
31.03.20 18:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
28.03.20 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
27.03.20 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:1 2:0,2:1,1:0
24.03.20 17:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
22.03.20 16:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
20.03.20 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
18.03.20 17:30 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
16.03.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 4:0 3:0,1:0,0:0
14.03.20 11:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
12.03.20 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
03.03.20 18:30 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:3 2:0,0:1,0:2
02.03.20 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 3:5 0:3,1:2,2:0
28.02.20 18:30 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
27.02.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 4:0 0:0,2:0,2:0
24.02.20 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:4sn 2:1,2:2,0:1,0:0,1:0
22.02.20 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 3:4 2:2,1:0,0:2
20.02.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 1:5 0:3,0:1,1:1
17.02.20 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 4:2 0:1,2:1,2:0
15.02.20 11:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 4:3pp 1:1,0:0,2:2,1:0
13.02.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4sn 2:2,0:1,1:0,0:0,2:3
11.02.20 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,2:1
01.02.20 11:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
30.01.20 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:3,1:1,0:1
28.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:1,2:0
25.01.20 12:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:2 0:0,1:2,2:0
23.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:7,1:0,0:0
20.01.20 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
18.01.20 12:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 4:1 0:0,2:0,2:1
14.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,2:1,0:0
09.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 1:1,1:0,1:0
06.01.20 12:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.01.20 16:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,2:1
28.12.19 13:30 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
26.12.19 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:1,1:1,0:2
24.12.19 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:2,0:2,1:0
21.12.19 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 6:1 3:1,2:0,1:0
19.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,1:2,2:1
17.12.19 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 2:4 0:1,0:2,2:1
07.12.19 15:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
05.12.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
03.12.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
30.11.19 11:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1 0:0,2:1,0:0
28.11.19 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.11.19 15:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 2:5 1:1,1:1,0:3
19.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 5:2 2:1,1:1,2:0
14.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
31.10.19 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 7:1 2:0,3:1,2:0
29.10.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:1,1:3,0:1
24.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
20.10.19 12:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:3 0:2,2:1,0:0
18.10.19 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
14.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 2:4 1:1,1:1,0:2
12.10.19 12:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 1:6 1:1,0:2,0:3
10.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1 1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
03.10.19 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 5:1 1:0,1:1,3:0
27.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:3 1:3,0:0,1:0
25.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida over 6:1 3:1,1:0,2:0
22.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
19.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
17.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 7:0 2:0,2:0,3:0
13.09.19 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
11.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 2:6 2:3,0:0,0:3
07.09.19 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
05.09.19 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
03.09.19 18:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 4:0 2:0,2:0,0:0
30.08.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 7:2 1:0,2:1,4:1
28.08.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 4:2 0:1,1:1,3:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.03.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 6:0 1:0,4:0,1:0
17.03.20 17:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.03.20 10:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 4:2 1:2,1:0,2:0
13.03.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:1,1:2,3:0
11.03.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
09.03.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
07.03.20 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:1,2:0,1:0
05.03.20 18:30 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:3 1:1,0:1,0:1
03.03.20 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
02.03.20 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:4 1:1,0:2,0:1
28.02.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
27.02.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:2 1:0,1:2,1:0
24.02.20 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
22.02.20 13:30 Gomel Dinamo Maladzyechna over 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
20.02.20 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 2:4 1:1,1:2,0:1
18.02.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:0,1:0,0:2
15.02.20 16:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
13.02.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4sn 2:2,0:1,1:0,0:0,2:3
11.02.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
09.02.20 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.02.20 13:30 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 2:0,1:1,1:2
30.01.20 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
28.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:1,2:0
25.01.20 14:30 Dinamo Maladzyechna Gomel under 0:2 0:1,0:1,0:0
23.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:7,1:0,0:0
20.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 2:1,1:1,2:0
18.01.20 14:30 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
16.01.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 1:0,3:0,0:3
14.01.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,2:1,0:0
11.01.20 14:30 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:0,1:2,1:0
09.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
28.12.19 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
26.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 5:0 1:0,2:0,2:0
24.12.19 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 4:2 2:2,0:0,2:0
21.12.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Gomel over 2:6 0:0,0:2,2:4
19.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,1:2,2:1
17.12.19 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
07.12.19 15:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
05.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
03.12.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
30.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
28.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:1 0:0,1:0,1:1
25.11.19 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,1:1,0:0
23.11.19 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
21.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.11.19 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 5:1 1:0,3:1,1:0
14.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:3
12.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 5:6 3:1,2:1,0:4
02.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
31.10.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
29.10.19 16:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,2:0,2:0
24.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
20.10.19 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
18.10.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
12.10.19 16:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
10.10.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,3:1
05.10.19 12:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:1,1:1,0:0
03.10.19 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:2,0:1,2:1
27.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
25.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
22.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
19.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 6:4 3:1,3:1,0:2
17.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 2:5 0:1,2:2,0:2
13.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 4:0 1:0,0:0,3:0
11.09.19 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.09.19 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
05.09.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
03.09.19 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:1,1:1,0:0
30.08.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:1 1:1,0:0,2:0
28.08.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 6:5 1:1,3:3,2:1

Shakhtar Soligorsk


nenájdený žiadny zápas

Dinamo Maladzyechna


nenájdený žiadny zápas

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 58 27 7 7 3 68 163 95 123
2. Něman Grodno 58 22 9 5 8 56 169 113 116
3. Shakhtar Soligorsk 58 19 7 7 11 34 170 136 99
4. Dinamo Maladzyechna 58 13 7 10 11 -6 156 162 84
5. Gomel 58 8 8 8 18 -16 143 159 72
6. Žlobin 58 4 9 6 24 -48 120 168 63
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 57 36 4 5 3 105 185 80 133
2. Junost Minsk 58 27 7 7 3 68 163 95 123
3. Něman Grodno 58 22 9 5 8 56 169 113 116
4. Novopolock 57 22 6 6 11 52 151 99 102
5. Baranavichy 56 21 7 2 17 15 174 159 100
6. Shakhtar Soligorsk 58 19 7 7 11 34 170 136 99
7. Brest 57 17 8 7 10 30 170 140 98
8. Pinskiye Yastreby 57 16 7 6 15 -7 148 155 89
9. Dinamo Maladzyechna 58 13 7 10 11 -6 156 162 84
10. Khimvolokno Mogilev 53 23 2 4 18 -25 134 159 83
11. Bělorusko 18 56 20 3 3 24 -8 159 167 78
12. Gomel 58 8 8 8 18 -16 143 159 72
13. Žlobin 58 4 9 6 24 -48 120 168 63
14. Shinik Bobruisk 56 4 8 6 24 -44 141 185 58
15. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45
16. Lida 53 7 2 5 32 -74 88 162 36
17. Vitebsk 56 6 1 5 38 -132 103 235 28

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 15 4 3 0 50 96 46 68
2. Něman Grodno 29 17 3 2 2 42 92 50 68
3. Shakhtar Soligorsk 29 11 3 3 6 22 85 63 51
4. Dinamo Maladzyechna 29 10 4 3 5 12 90 78 53
5. Gomel 29 6 4 3 9 -1 79 80 41
6. Žlobin 29 -2 7 5 7 -16 53 69 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 15 4 3 0 50 96 46 68
2. Něman Grodno 29 17 3 2 2 42 92 50 68
3. Lokomotiv Orsha 29 16 3 2 3 55 92 37 65
4. Dinamo Maladzyechna 29 10 4 3 5 12 90 78 53
5. Novopolock 28 13 2 3 5 26 72 46 52
6. Shakhtar Soligorsk 29 11 3 3 6 22 85 63 51
7. Pinskiye Yastreby 28 7 5 2 7 9 71 62 48
8. Khimvolokno Mogilev 27 13 1 3 6 3 82 79 47
9. Baranavichy 28 8 4 1 10 -8 83 91 45
10. Brest 28 5 5 4 5 12 81 69 44
11. Bělorusko 18 28 9 3 1 11 0 82 82 43
12. Gomel 29 6 4 3 9 -1 79 80 41
13. Žlobin 29 -2 7 5 7 -16 53 69 34
14. Lida 27 5 2 2 14 -13 56 69 27
15. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26
16. Shinik Bobruisk 28 1 4 2 15 -24 71 95 25
17. Vitebsk 28 3 1 2 19 -58 57 115 16

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 12 3 4 3 18 67 49 55
2. Něman Grodno 29 5 6 3 6 14 77 63 48
3. Shakhtar Soligorsk 29 8 4 4 5 12 85 73 48
4. Dinamo Maladzyechna 29 3 3 7 6 -18 66 84 31
5. Gomel 29 2 4 5 9 -15 64 79 31
6. Žlobin 29 6 2 1 17 -32 67 99 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 28 20 1 3 0 50 93 43 68
2. Junost Minsk 29 12 3 4 3 18 67 49 55
3. Baranavichy 28 13 3 1 7 23 91 68 55
4. Brest 29 12 3 3 5 18 89 71 54
5. Novopolock 29 9 4 3 6 26 79 53 50
6. Něman Grodno 29 5 6 3 6 14 77 63 48
7. Shakhtar Soligorsk 29 8 4 4 5 12 85 73 48
8. Pinskiye Yastreby 29 9 2 4 8 -16 77 93 41
9. Khimvolokno Mogilev 26 10 1 1 12 -28 52 80 36
10. Bělorusko 18 28 11 0 2 13 -8 77 85 35
11. Shinik Bobruisk 28 3 4 4 9 -20 70 90 33
12. Gomel 29 2 4 5 9 -15 64 79 31
13. Dinamo Maladzyechna 29 3 3 7 6 -18 66 84 31
14. Žlobin 29 6 2 1 17 -32 67 99 29
15. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19
16. Vitebsk 28 3 0 3 19 -74 46 120 12
17. Lida 26 2 0 3 18 -61 32 93 9