Žlobin VS Dinamo Maladzyechna


Žlobin

Dinamo Maladzyechna

Žlobin (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Žlobin

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Žlobin

  • Z celkového počtu 67 prehralo mužstvo Žlobin až 52% svojích zápasov. 35 prehraných zápasov.
  • Až 44 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 67 zápasov, to je až 66%.
  • Žlobin už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Žlobin už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Žlobin už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Dinamo Maladzyechna

  • 43 z celkového počtu 69 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 62%.
  • Dinamo Maladzyechna ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 15 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
16.02.2019 11:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:1,1:0,2:0
14.02.2019 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:1,1:3
02.02.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
09.12.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
27.11.2018 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 0:6 0:0,0:4,0:2
18.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 4:2 1:1,2:0,1:1
11.10.2018 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,2:0,0:1
05.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:1,0:1,2:0
07.08.2018 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 1:5 0:2,1:2,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
22.02.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 1:5 0:2,1:2,0:1
25.01.2018 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 3:5 1:2,2:2,0:1
17.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:0 0:0,0:0,2:0
02.12.2017 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 2:6 1:0,0:2,1:4
19.10.2017 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 5:2 0:1,2:1,3:0
07.10.2017 12:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 4:2 0:0,2:1,2:1

Žlobin

4 - 2 - 9

Dinamo Maladzyechna

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.04.19 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:1 0:0,3:1,2:0
09.04.19 18:00 Žlobin Lokomotiv Orsha under 4:1 3:1,1:0,0:0
06.04.19 12:00 Lida Žlobin over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
02.04.19 18:00 Žlobin Lida over 2:5 0:1,2:1,0:3
30.03.19 11:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 3:5 1:1,1:2,1:2
28.03.19 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
13.03.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:3 0:1,1:2,3:0
11.03.19 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
10.03.19 15:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:0,0:2,0:0
07.03.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 2:3 1:1,1:2,0:0
06.03.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:2 1:2,1:0,1:0
05.03.19 17:00 Junost Minsk Žlobin over 7:2 2:0,3:1,2:1
28.02.19 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
26.02.19 17:00 Lida Žlobin under 2:1 0:0,1:0,1:1
23.02.19 11:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
21.02.19 17:00 Žlobin Lida under 3:1 1:1,1:0,1:0
16.02.19 11:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:1,1:0,2:0
14.02.19 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:1,1:3
12.02.19 17:00 Žlobin Bělorusko 20 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
09.02.19 11:00 Gomel Žlobin under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
02.02.19 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
31.01.19 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
29.01.19 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 2:3 0:0,1:0,1:3
26.01.19 11:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:1,0:0,3:1
24.01.19 17:00 Žlobin Junost Minsk over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
22.01.19 17:00 Žlobin Gomel under 3:2 2:0,0:2,1:0
18.01.19 18:30 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:1 2:0,1:0,0:1
16.01.19 16:15 Junost Minsk Žlobin over 6:2 3:2,1:0,2:0
10.01.19 17:00 Lida Žlobin under 4:1 1:1,1:0,2:0
08.01.19 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 3:1,1:0,0:0
05.01.19 11:00 Žlobin Bělorusko 20 over 8:2 1:0,5:0,2:2
04.01.19 17:00 Žlobin Bělorusko 20 over 5:1 2:1,2:0,1:0
29.12.18 11:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2 1:0,2:2,0:0
27.12.18 17:00 Žlobin Lida under 3:1 0:0,3:1,0:0
22.12.18 17:00 Gomel Žlobin under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.12.18 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
18.12.18 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:1,1:3,0:0
15.12.18 11:00 Žlobin Gomel under 1:2 1:2,0:0,0:0
09.12.18 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
05.12.18 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 2:1 0:0,2:0,0:1
27.11.18 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 0:6 0:0,0:4,0:2
24.11.18 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 4:0 2:0,1:0,1:0
22.11.18 17:00 Junost Minsk Žlobin under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
15.11.18 17:00 Lida Žlobin under 1:3 0:0,1:3,0:0
13.11.18 17:00 Něman Grodno Žlobin under 1:2 1:1,0:0,0:1
04.11.18 11:00 Žlobin Něman Grodno over 2:7 1:2,1:3,0:2
02.11.18 17:00 Žlobin Lida under 2:3 0:0,1:2,1:1
30.10.18 17:00 Žlobin Gomel under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
27.10.18 12:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
25.10.18 18:00 Žlobin Junost Minsk over 1:8 0:1,1:5,0:2
20.10.18 12:00 Gomel Žlobin under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
18.10.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 4:2 1:1,2:0,1:1
16.10.18 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
13.10.18 12:00 Žlobin Bělorusko 20 over 2:5 1:0,0:3,1:2
11.10.18 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,2:0,0:1
04.10.18 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:2 2:0,1:1,1:1
02.10.18 18:00 Junost Minsk Žlobin over 5:2 3:0,1:1,1:1
29.09.18 12:00 Něman Grodno Žlobin under 2:1 1:0,1:1,0:0
27.09.18 18:00 Lida Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
22.09.18 12:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:1,0:1,1:1
20.09.18 18:00 Žlobin Něman Grodno over 2:5 0:2,1:2,1:1
18.09.18 18:00 Žlobin Lida over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
15.09.18 12:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.18 18:00 Žlobin Junost Minsk over 0:6 0:2,0:2,0:2
11.09.18 18:00 Gomel Žlobin under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.09.18 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4sn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
05.09.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:1,0:1,2:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.04.19 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:2 1:0,4:0,1:2
12.04.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 5:4pp 0:1,1:3,3:0,1:0
11.04.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:1,1:2,0:1
09.04.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
08.04.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
25.03.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 3:6 1:4,0:0,2:2
23.03.19 12:45 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:3 1:2,0:0,1:1
21.03.19 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 4:1 3:0,1:1,0:0
19.03.19 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 4:1 3:1,0:0,1:0
11.03.19 16:30 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:1,0:2,1:1
10.03.19 11:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:1,1:2,0:1
07.03.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
06.03.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0
04.03.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 4:5 1:0,3:1,0:4
02.03.19 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 5:3 2:0,2:1,1:2
26.02.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 2:7 0:3,1:3,1:1
23.02.19 11:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:0,3:1,1:3
21.02.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 2:0,2:2,0:1
16.02.19 11:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:1,1:0,2:0
14.02.19 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:1,1:3
12.02.19 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.02.19 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
31.01.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 2:3 1:1,1:0,0:2
26.01.19 11:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
24.01.19 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 0:1 0:1,0:0,0:0
22.01.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 4:3sn 2:0,0:2,1:1,0:0,3:1
19.01.19 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1 1:1,1:0,0:0
17.01.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 4:0 1:0,2:0,1:0
12.01.19 11:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 2:5 1:2,1:2,0:1
10.01.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.01.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
29.12.18 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:1,1:0,0:2
27.12.18 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,1:0,0:2
20.12.18 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,1:1,0:3
18.12.18 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:0 1:0,1:0,1:0
09.12.18 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
07.12.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:1 0:0,1:1,2:0
05.12.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4 0:3,1:1,2:0
01.12.18 11:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:2,2:1,0:1
29.11.18 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:5 0:2,2:2,0:1
27.11.18 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 0:6 0:0,0:4,0:2
24.11.18 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:1,1:1,0:0
22.11.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 4:1 1:1,1:0,2:0
17.11.18 11:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
15.11.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:4 0:2,0:0,0:2
13.11.18 17:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:9 0:2,0:5,0:2
04.11.18 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,3:0,1:0
02.11.18 17:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 4:1 2:0,0:1,2:0
31.10.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 4:3 1:1,2:0,1:2
30.10.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 under 4:0 3:0,0:0,1:0
27.10.18 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,3:0
25.10.18 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:0,1:1
20.10.18 12:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 3:4 2:0,1:0,0:4
18.10.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 4:2 1:1,2:0,1:1
16.10.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:2 1:1,1:1,2:0
13.10.18 12:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.10.18 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,2:0,0:1
04.10.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 7:3 3:0,3:2,1:1
02.10.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
29.09.18 12:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
27.09.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
22.09.18 12:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 9:0 3:0,4:0,2:0
20.09.18 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.18 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 2:0 0:0,1:0,1:0
15.09.18 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:0,1:3,3:0
13.09.18 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,0:0,2:1
11.09.18 18:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:7 0:1,0:5,0:1
07.09.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:1,0:1,2:0

Žlobin


nenájdený žiadny zápas

Dinamo Maladzyechna


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
4. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 48 6 5 4 24 -59 124 183 47

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Lokomotiv Orsha 54 25 8 5 3 101 198 97 120
4. Khimvolokno Mogilev 54 27 5 4 9 66 208 142 110
5. Brest 62 25 5 9 9 54 220 166 109
6. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
7. Gomel 70 23 6 5 25 5 168 163 104
8. Novopolock 62 26 4 6 16 28 217 189 104
9. Pinskiye Yastreby 62 19 6 8 15 -17 179 196 95
10. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90
11. Baranavichy 62 21 4 3 27 -20 181 201 86
12. Žlobin 62 11 6 8 23 -51 132 183 71
13. Lida 62 12 5 7 26 -37 126 163 68
14. Shinik Bobruisk 62 14 4 4 32 -82 155 237 66
15. Bělorusko 18 48 6 5 4 24 -59 124 183 47
16. Bělorusko 20 70 8 3 5 46 -144 124 268 44
17. Vitebsk 62 6 4 4 40 -122 151 273 42

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
4. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 24 4 3 3 8 -17 63 80 30

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Khimvolokno Mogilev 27 18 3 0 3 65 118 53 69
3. Lokomotiv Orsha 27 15 4 2 0 64 113 49 67
4. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
5. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
6. Gomel 35 14 2 3 11 11 86 75 55
7. Brest 31 12 3 3 7 34 109 75 54
8. Novopolock 31 13 2 3 8 15 116 101 52
9. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50
10. Pinskiye Yastreby 31 11 3 1 12 -12 83 95 49
11. Baranavichy 31 10 3 2 11 -4 92 96 47
12. Žlobin 31 11 1 4 10 -20 72 92 42
13. Lida 31 4 4 4 11 -8 69 77 36
14. Shinik Bobruisk 31 4 4 3 13 -35 83 118 35
15. Bělorusko 20 34 6 2 3 18 -50 72 122 31
16. Bělorusko 18 24 4 3 3 8 -17 63 80 30
17. Vitebsk 31 5 2 2 18 -53 75 128 27

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
4. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 24 2 2 1 16 -42 61 103 17

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Brest 31 13 2 6 2 20 111 91 55
4. Lokomotiv Orsha 27 10 4 3 3 37 85 48 53
5. Novopolock 31 13 2 3 8 13 101 88 52
6. Gomel 35 9 4 2 14 -6 82 88 49
7. Pinskiye Yastreby 31 8 3 7 3 -5 96 101 46
8. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 2 4 6 1 90 89 41
10. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40
11. Baranavichy 31 11 1 1 16 -16 89 105 39
12. Lida 31 8 1 3 15 -29 57 86 32
13. Shinik Bobruisk 31 10 0 1 19 -47 72 119 31
14. Žlobin 31 0 5 4 13 -31 60 91 29
15. Bělorusko 18 24 2 2 1 16 -42 61 103 17
16. Vitebsk 31 1 2 2 22 -69 76 145 15
17. Bělorusko 20 36 2 1 2 28 -94 52 146 13