3333016-----------

Žlobin VS Bělorusko 20


Žlobin

Bělorusko 20

755****78177

Žlobin (T1) VS Bělorusko 20 (T2)

Žlobin

Bělorusko 20

Zaujímavé

Žlobin

  • 57% prehier (35 zápasov) z celkového počtu 61 tímu Žlobin.
  • Až 42 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 61 zápasov, to je až 69%.
  • Žlobin už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Žlobin už 12 zápasov v rade neremízovali.
  • Žlobin už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Bělorusko 20

  • Mužsvo Bělorusko 20 prehralo až 80% svojích zápasov (48 prehier z 60).
  • Bělorusko 20 už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • Bělorusko 20 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Bělorusko 20 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 36% vzájomných zápasov (4 z 11) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
12.02.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
31.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
29.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 2:3 0:0,1:0,1:3
05.01.2019 11:00 Žlobin Bělorusko 20 over 8:2 1:0,5:0,2:2
04.01.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 over 5:1 2:1,2:0,1:0
16.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
13.10.2018 12:00 Žlobin Bělorusko 20 over 2:5 1:0,0:3,1:2
07.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4ppsn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
15.08.2018 18:00 Žlobin Bělorusko 20 over 5:2 1:0,1:2,3:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
21.10.2017 12:00 Bělorusko 20 Žlobin under 1:2 0:1,0:1,1:0
05.10.2017 18:00 Žlobin Bělorusko 20 under 2:3ppsn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-

Žlobin

5 - 4 - 2

Bělorusko 20

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.03.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:3 0:1,1:2,3:0
11.03.2019 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
10.03.2019 15:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:0,0:2,0:0
07.03.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 2:3 1:1,1:2,0:0
06.03.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:2 1:2,1:0,1:0
05.03.2019 17:00 Junost Minsk Žlobin over 7:2 2:0,3:1,2:1
28.02.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
26.02.2019 17:00 Lida Žlobin under 2:1 0:0,1:0,1:1
23.02.2019 11:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
21.02.2019 17:00 Žlobin Lida under 3:1 1:1,1:0,1:0
16.02.2019 11:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:1,1:0,2:0
14.02.2019 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:1,1:3
12.02.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
09.02.2019 11:00 Gomel Žlobin under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
02.02.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
31.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
29.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 2:3 0:0,1:0,1:3
26.01.2019 11:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:1,0:0,3:1
24.01.2019 17:00 Žlobin Junost Minsk over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
22.01.2019 17:00 Žlobin Gomel under 3:2 2:0,0:2,1:0
18.01.2019 18:30 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:1 2:0,1:0,0:1
16.01.2019 16:15 Junost Minsk Žlobin over 6:2 3:2,1:0,2:0
10.01.2019 17:00 Lida Žlobin under 4:1 1:1,1:0,2:0
08.01.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 3:1,1:0,0:0
05.01.2019 11:00 Žlobin Bělorusko 20 over 8:2 1:0,5:0,2:2
04.01.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 over 5:1 2:1,2:0,1:0
29.12.2018 11:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2 1:0,2:2,0:0
27.12.2018 17:00 Žlobin Lida under 3:1 0:0,3:1,0:0
22.12.2018 17:00 Gomel Žlobin under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.12.2018 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
18.12.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:1,1:3,0:0
15.12.2018 11:00 Žlobin Gomel under 1:2 1:2,0:0,0:0
09.12.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
05.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 2:1 0:0,2:0,0:1
27.11.2018 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 0:6 0:0,0:4,0:2
24.11.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 4:0 2:0,1:0,1:0
22.11.2018 17:00 Junost Minsk Žlobin under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
15.11.2018 17:00 Lida Žlobin under 1:3 0:0,1:3,0:0
13.11.2018 17:00 Něman Grodno Žlobin under 1:2 1:1,0:0,0:1
04.11.2018 11:00 Žlobin Něman Grodno over 2:7 1:2,1:3,0:2
02.11.2018 17:00 Žlobin Lida under 2:3 0:0,1:2,1:1
30.10.2018 17:00 Žlobin Gomel under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
27.10.2018 12:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
25.10.2018 18:00 Žlobin Junost Minsk over 1:8 0:1,1:5,0:2
20.10.2018 12:00 Gomel Žlobin under 1:2 0:0,0:0,1:1
18.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 4:2 1:1,2:0,1:1
16.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
13.10.2018 12:00 Žlobin Bělorusko 20 over 2:5 1:0,0:3,1:2
11.10.2018 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,2:0,0:1
04.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:2 2:0,1:1,1:1
02.10.2018 18:00 Junost Minsk Žlobin over 5:2 3:0,1:1,1:1
29.09.2018 12:00 Něman Grodno Žlobin under 2:1 1:0,1:1,0:0
27.09.2018 18:00 Lida Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
22.09.2018 12:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:1,0:1,1:1
20.09.2018 18:00 Žlobin Něman Grodno over 2:5 0:2,1:2,1:1
18.09.2018 18:00 Žlobin Lida over 3:4 1:1,2:1,0:1
15.09.2018 12:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.2018 18:00 Žlobin Junost Minsk over 0:6 0:2,0:2,0:2
11.09.2018 18:00 Gomel Žlobin under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4sn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
05.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:1,0:1,2:0
ukáž viac

Bělorusko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.03.2019 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
11.03.2019 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 0:9 0:3,0:4,0:2
09.03.2019 15:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 3:1 1:1,0:0,2:0
08.03.2019 15:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 4:1 2:1,0:0,2:0
06.03.2019 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 0:7 0:1,0:4,0:2
02.03.2019 13:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 3:1 2:1,0:0,1:0
28.02.2019 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
23.02.2019 11:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 3:0 2:0,1:0,0:0
18.02.2019 17:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 5:0 0:0,1:0,4:0
16.02.2019 11:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,3:0,0:1
14.02.2019 17:00 Gomel Bělorusko 20 over 6:1 3:0,0:0,3:1
12.02.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
02.02.2019 11:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:4 0:0,2:2,1:2
31.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
29.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 2:3 0:0,1:0,1:3
26.01.2019 11:00 Lida Bělorusko 20 under 3:2 0:2,2:0,1:0
24.01.2019 17:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 4:1 0:0,2:1,2:0
22.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 4:3sn 2:0,0:2,1:1,0:0,3:1
19.01.2019 11:00 Bělorusko 20 Lida under 1:2 0:0,1:0,0:2
17.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno over 1:7 1:2,0:3,0:2
12.01.2019 11:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 2:5 1:2,1:2,0:1
10.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 0:8 0:2,0:3,0:3
08.01.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 over 8:1 1:0,5:1,2:0
05.01.2019 11:00 Žlobin Bělorusko 20 over 8:2 1:0,5:0,2:2
04.01.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 over 5:1 2:1,2:0,1:0
27.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 4:0 2:0,0:0,2:0
25.12.2018 11:00 Bělorusko 20 Gomel under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:4
24.12.2018 11:00 Junost Minsk Bělorusko 20 over 6:2 2:2,1:0,3:0
20.12.2018 17:00 Lida Bělorusko 20 over 5:4pp 0:1,3:1,1:2,1:0
18.12.2018 17:00 Něman Grodno Bělorusko 20 over 4:2 0:0,2:2,2:0
24.11.2018 11:00 Bělorusko 20 Lida under 0:4 0:0,0:3,0:1
22.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:1 0:1,0:0,0:0
21.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Lida under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,3:2
19.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:2,0:1,0:0
18.11.2018 11:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 2:5 1:2,1:2,0:1
13.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:9 0:2,0:5,0:2
03.11.2018 15:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 4:0 1:0,2:0,1:0
02.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 4:0 1:0,2:0,1:0
31.10.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 4:3 1:1,2:0,1:2
30.10.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 under 4:0 3:0,0:0,1:0
27.10.2018 12:00 Něman Grodno Bělorusko 20 over 4:3 0:1,2:1,2:1
25.10.2018 18:00 Lida Bělorusko 20 under 1:0 0:0,1:0,0:0
20.10.2018 12:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 3:4 2:0,1:0,0:4
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
16.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
13.10.2018 12:00 Žlobin Bělorusko 20 over 2:5 1:0,0:3,1:2
11.10.2018 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.2018 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Lida under 0:5 0:0,0:4,0:1
03.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
29.09.2018 12:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 1:4 1:0,0:2,0:2
27.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Junost Minsk under 2:3 2:0,0:0,0:3
22.09.2018 12:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 9:0 3:0,4:0,2:0
20.09.2018 18:00 Junost Minsk Bělorusko 20 over 8:1 1:0,5:0,2:1
18.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.09.2018 12:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.09.2018 18:00 Lida Bělorusko 20 over 4:5 3:3,1:1,0:1
11.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:7 0:1,0:5,0:1
07.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4sn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3
ukáž viac

Žlobin


nenájdený žiadny zápas

Bělorusko 20


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
4. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90
5. Gomel 56 15 5 5 21 -20 113 133 75
6. Žlobin 56 9 5 7 23 -57 110 167 59
7. Lida 56 10 4 6 26 -49 102 151 56
8. Bělorusko 20 56 3 2 5 39 -152 81 233 24

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 47 25 6 3 4 98 182 84 108
2. Khimvolokno Mogilev 47 27 4 3 6 79 193 114 104
3. Brest 46 18 5 5 8 44 154 110 84
4. Novopolock 47 22 2 6 9 19 164 145 82
5. Pinskiye Yastreby 47 13 5 5 14 -13 130 143 69
6. Baranavichy 48 16 3 3 20 -15 142 157 66
7. Bělorusko 18 46 6 5 4 22 -52 119 171 47
8. Shinik Bobruisk 47 8 2 4 27 -87 105 192 38
9. Vitebsk 47 4 4 3 29 -73 124 197 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Lokomotiv Orsha 47 25 6 3 4 98 182 84 108
4. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
5. Khimvolokno Mogilev 47 27 4 3 6 79 193 114 104
6. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90
7. Brest 46 18 5 5 8 44 154 110 84
8. Novopolock 47 22 2 6 9 19 164 145 82
9. Gomel 56 15 5 5 21 -20 113 133 75
10. Pinskiye Yastreby 47 13 5 5 14 -13 130 143 69
11. Baranavichy 48 16 3 3 20 -15 142 157 66
12. Žlobin 56 9 5 7 23 -57 110 167 59
13. Lida 56 10 4 6 26 -49 102 151 56
14. Bělorusko 18 46 6 5 4 22 -52 119 171 47
15. Shinik Bobruisk 47 8 2 4 27 -87 105 192 38
16. Vitebsk 47 4 4 3 29 -73 124 197 35
17. Bělorusko 20 56 3 2 5 39 -152 81 233 24

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
4. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50
5. Gomel 28 9 2 3 9 -4 55 59 40
6. Žlobin 28 9 1 4 9 -24 61 85 36
7. Lida 28 4 3 3 12 -16 55 71 30
8. Bělorusko 20 27 2 1 3 17 -67 41 108 14

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 24 15 3 1 1 61 105 44 61
2. Khimvolokno Mogilev 23 18 2 0 1 65 107 42 64
3. Brest 23 7 3 2 6 18 72 54 38
4. Novopolock 23 13 0 3 4 11 88 77 42
5. Pinskiye Yastreby 23 6 2 1 11 -20 58 78 29
6. Baranavichy 24 6 3 2 8 -1 70 71 35
7. Bělorusko 18 23 4 3 3 7 -15 59 74 30
8. Shinik Bobruisk 24 4 2 3 10 -32 61 93 25
9. Vitebsk 24 3 2 1 15 -40 60 100 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Khimvolokno Mogilev 23 18 2 0 1 65 107 42 64
3. Lokomotiv Orsha 24 15 3 1 1 61 105 44 61
4. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
5. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
6. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50
7. Novopolock 23 13 0 3 4 11 88 77 42
8. Gomel 28 9 2 3 9 -4 55 59 40
9. Brest 23 7 3 2 6 18 72 54 38
10. Žlobin 28 9 1 4 9 -24 61 85 36
11. Baranavichy 24 6 3 2 8 -1 70 71 35
12. Lida 28 4 3 3 12 -16 55 71 30
13. Bělorusko 18 23 4 3 3 7 -15 59 74 30
14. Pinskiye Yastreby 23 6 2 1 11 -20 58 78 29
15. Shinik Bobruisk 24 4 2 3 10 -32 61 93 25
16. Vitebsk 24 3 2 1 15 -40 60 100 20
17. Bělorusko 20 27 2 1 3 17 -67 41 108 14

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
4. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40
5. Gomel 28 6 3 2 12 -16 58 74 35
6. Žlobin 28 0 4 3 14 -33 49 82 23
7. Lida 28 6 1 3 14 -33 47 80 26
8. Bělorusko 20 29 1 1 2 22 -85 40 125 10

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 23 10 3 2 3 37 77 40 47
2. Khimvolokno Mogilev 24 9 2 3 5 14 86 72 40
3. Brest 23 11 2 3 2 26 82 56 46
4. Novopolock 24 9 2 3 5 8 76 68 40
5. Pinskiye Yastreby 24 7 3 4 3 7 72 65 40
6. Baranavichy 24 10 0 1 12 -14 72 86 31
7. Bělorusko 18 23 2 2 1 15 -37 60 97 17
8. Shinik Bobruisk 23 4 0 1 17 -55 44 99 13
9. Vitebsk 23 1 2 2 14 -33 64 97 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Lokomotiv Orsha 23 10 3 2 3 37 77 40 47
4. Brest 23 11 2 3 2 26 82 56 46
5. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
6. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40
7. Pinskiye Yastreby 24 7 3 4 3 7 72 65 40
8. Novopolock 24 9 2 3 5 8 76 68 40
9. Khimvolokno Mogilev 24 9 2 3 5 14 86 72 40
10. Gomel 28 6 3 2 12 -16 58 74 35
11. Baranavichy 24 10 0 1 12 -14 72 86 31
12. Lida 28 6 1 3 14 -33 47 80 26
13. Žlobin 28 0 4 3 14 -33 49 82 23
14. Bělorusko 18 23 2 2 1 15 -37 60 97 17
15. Vitebsk 23 1 2 2 14 -33 64 97 15
16. Shinik Bobruisk 23 4 0 1 17 -55 44 99 13
17. Bělorusko 20 29 1 1 2 22 -85 40 125 10