Vitebsk VS Brest


Vitebsk

Brest

Vitebsk (T1) VS Brest (T2)

Vitebsk

Brest

Zaujímavé

Vitebsk

  • Mužsvo Vitebsk prehralo až 74% svojích zápasov. 14 prehier z 19 odohraných zápasov.
  • Až 11 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 19 zápasov, to je až 58%.
  • Vitebsk už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Vitebsk už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Vitebsk ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Vitebsk už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Brest

  • 26% zápasov tímu Brest skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 5 z celkového počtu 19 zápasov.
  • 11 z celkového počtu 19 zápasov tímu Brest skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.
  • Brest už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 12 výhier z 19 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
20.09.2019 18:00 Brest Vitebsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
13.09.2019 18:00 Vitebsk Brest over 2:5 0:1,1:3,1:1
03.08.2019 12:00 Vitebsk Brest over 2:7 1:2,0:4,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
25.04.2019 18:00 Brest Vitebsk over 7:5 1:2,4:2,2:1
27.03.2019 17:00 Vitebsk Brest over 6:3 3:1,3:1,0:1
28.02.2019 17:00 Brest Vitebsk under 1:4 1:1,0:0,0:3
20.02.2019 17:00 Vitebsk Brest over 2:9 0:3,1:4,1:2
22.12.2018 11:00 Brest Vitebsk over 7:1 1:0,1:0,5:1
05.12.2018 17:00 Vitebsk Brest under 1:4 0:2,0:0,1:2
13.10.2018 12:00 Brest Vitebsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
03.10.2018 18:00 Vitebsk Brest over 3:4ppsn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
21.08.2018 18:00 Vitebsk Brest under 1:4 0:1,1:2,0:1
09.08.2018 18:00 Brest Vitebsk under 2:1 0:1,1:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
15.02.2018 17:00 Vitebsk Brest under 4:1 2:0,1:0,1:1
05.02.2018 17:00 Brest Vitebsk over 7:2 2:0,3:2,2:0
28.12.2017 17:00 Vitebsk Brest over 2:4 1:1,0:1,1:2
21.12.2017 17:00 Brest Vitebsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
21.10.2017 12:00 Brest Vitebsk under 2:3 1:0,0:3,1:0
07.10.2017 12:00 Vitebsk Brest over 5:3 1:1,1:1,3:1

Vitebsk

5 - 2 - 12

Brest

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.10.19 12:00 Shinik Bobruisk Vitebsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
15.10.19 18:00 Vitebsk Bělorusko 20 over 3:5 0:1,3:1,0:3
11.10.19 18:00 Vitebsk Novopolock over 1:6 0:3,0:1,1:2
07.10.19 18:00 Bělorusko 20 Vitebsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
02.10.19 18:00 Vitebsk Shinik Bobruisk under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.09.19 18:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha over 0:6 0:0,0:2,0:4
26.09.19 18:00 Vitebsk Baranavichy under 1:2 0:1,1:1,0:0
25.09.19 18:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 2:4 0:2,1:1,1:1
20.09.19 18:00 Brest Vitebsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
13.09.19 18:00 Vitebsk Brest over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.09.19 12:00 Baranavichy Vitebsk over 6:2 1:1,3:1,2:0
06.09.19 18:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
03.09.19 18:00 Shinik Bobruisk Vitebsk under 0:3 0:0,0:3,0:0
02.09.19 18:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 10:0 3:0,5:0,2:0
27.08.19 18:00 Vitebsk Bělorusko 20 under 0:3 0:0,0:0,0:3
14.10.19 18:00 Vitebsk Bělorusko 18 under 0:2 0:1,0:0,0:1
06.10.19 12:00 Bělorusko 18 Vitebsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.09.19 18:00 Novopolock Vitebsk over 5:1 3:0,1:0,1:1
29.08.19 18:00 Vitebsk Bělorusko 18 under 3:2 1:1,1:1,1:0

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.10.19 18:00 Baranavichy Brest under 0:2 0:0,0:1,0:1
14.10.19 18:00 Brest Lokomotiv Orsha under 0:3 0:2,0:0,0:1
13.10.19 16:00 Brest Shinik Bobruisk under 1:2 0:1,1:0,0:1
08.10.19 18:00 Shinik Bobruisk Brest over 1:5 0:1,1:1,0:3
06.10.19 19:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:3 1:0,0:0,0:3
30.09.19 18:00 Brest Bělorusko 20 over 5:1 1:0,2:1,2:0
22.09.19 16:00 Brest Baranavichy under 0:3 0:0,0:2,0:1
20.09.19 18:00 Brest Vitebsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
19.09.19 18:00 Brest Novopolock under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
13.09.19 18:00 Vitebsk Brest over 2:5 0:1,1:3,1:1
12.09.19 18:00 Novopolock Brest under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
10.09.19 18:00 Brest Baranavichy over 3:4sn 0:1,1:0,2:2,0:0,-:-
02.09.19 18:00 Bělorusko 20 Brest under 1:3 0:1,1:1,0:1
29.08.19 18:00 Brest Lokomotiv Orsha under 0:3 0:0,0:1,0:2
27.08.19 18:00 Brest Shinik Bobruisk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
19.10.19 12:00 Bělorusko 18 Brest over 3:4 1:1,0:1,2:2
02.10.19 18:00 Brest Bělorusko 18 over 5:4 1:1,2:2,2:1
16.09.19 18:00 Baranavichy Brest over 4:6 1:3,1:2,2:1
03.09.19 18:00 Bělorusko 18 Brest over 4:2 2:0,0:0,2:2

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 18:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk porovnaj tímy
25.10.2019 18:00 Baranavichy Vitebsk porovnaj tímy
27.10.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk porovnaj tímy
31.10.2019 18:00 Vitebsk Brest porovnaj tímy
03.11.2019 12:00 Novopolock Vitebsk porovnaj tímy
07.11.2019 18:00 Brest Vitebsk porovnaj tímy
12.11.2019 18:00 Vitebsk Baranavichy porovnaj tímy
13.11.2019 18:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
16.11.2019 12:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
18.11.2019 18:00 Vitebsk Shinik Bobruisk porovnaj tímy
22.11.2019 18:00 Bělorusko 20 Vitebsk porovnaj tímy
23.11.2019 12:00 Bělorusko 18 Vitebsk porovnaj tímy
27.11.2019 18:00 Vitebsk Novopolock porovnaj tímy
ukáž viac

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 18:00 Bělorusko 20 Brest porovnaj tímy
30.10.2019 18:00 Novopolock Brest porovnaj tímy
31.10.2019 18:00 Vitebsk Brest porovnaj tímy
03.11.2019 16:00 Brest Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
06.11.2019 18:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
07.11.2019 18:00 Brest Vitebsk porovnaj tímy
10.11.2019 12:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
16.11.2019 16:00 Brest Bělorusko 20 porovnaj tímy
18.11.2019 18:00 Brest Bělorusko 18 porovnaj tímy
21.11.2019 18:00 Shinik Bobruisk Brest porovnaj tímy
23.11.2019 16:00 Lokomotiv Orsha Brest porovnaj tímy
26.11.2019 18:00 Brest Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
28.11.2019 18:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
ukáž viac

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 19 11 1 2 2 22 65 43 40
2. Shakhtar Soligorsk 19 7 2 1 6 10 55 45 32
3. Dinamo Maladzyechna 18 5 3 1 5 7 58 51 31
4. Junost Minsk 14 2 4 2 0 17 35 18 28
5. Gomel 16 5 1 3 3 0 37 37 23
6. Žlobin 17 4 1 2 7 -11 39 50 19
7. Khimvolokno Mogilev 17 6 0 0 11 -26 35 61 18
8. Lida 18 3 1 2 9 -19 32 51 16

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 19 16 0 1 1 44 64 20 49
2. Brest 19 6 3 2 3 10 50 40 35
3. Novopolock 19 7 2 3 2 24 46 22 34
4. Baranavichy 22 6 3 1 8 -8 58 66 34
5. Pinskiye Yastreby 16 5 3 1 3 10 49 39 31
6. Bělorusko 20 21 4 2 4 5 -6 39 45 26
7. Shinik Bobruisk 19 2 3 3 5 -8 45 53 24
8. Bělorusko 18 20 1 2 2 11 -27 38 65 15
9. Vitebsk 19 4 0 1 13 -39 28 67 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 19 16 0 1 1 44 64 20 49
2. Něman Grodno 19 11 1 2 2 22 65 43 40
3. Brest 19 6 3 2 3 10 50 40 35
4. Novopolock 19 7 2 3 2 24 46 22 34
5. Baranavichy 22 6 3 1 8 -8 58 66 34
6. Shakhtar Soligorsk 19 7 2 1 6 10 55 45 32
7. Pinskiye Yastreby 16 5 3 1 3 10 49 39 31
8. Dinamo Maladzyechna 18 5 3 1 5 7 58 51 31
9. Junost Minsk 14 2 4 2 0 17 35 18 28
10. Bělorusko 20 21 4 2 4 5 -6 39 45 26
11. Shinik Bobruisk 19 2 3 3 5 -8 45 53 24
12. Gomel 16 5 1 3 3 0 37 37 23
13. Žlobin 17 4 1 2 7 -11 39 50 19
14. Khimvolokno Mogilev 17 6 0 0 11 -26 35 61 18
15. Lida 18 3 1 2 9 -19 32 51 16
16. Bělorusko 18 20 1 2 2 11 -27 38 65 15
17. Vitebsk 19 4 0 1 13 -39 28 67 13

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 9 7 0 1 0 13 32 19 22
2. Shakhtar Soligorsk 10 4 1 1 2 12 36 24 18
3. Dinamo Maladzyechna 9 3 2 0 2 9 33 24 19
4. Junost Minsk 7 1 2 1 0 9 19 10 14
5. Gomel 7 4 0 1 1 7 20 13 13
6. Žlobin 8 2 1 1 2 0 17 17 12
7. Khimvolokno Mogilev 9 5 0 0 4 -3 23 26 15
8. Lida 10 2 1 1 4 3 23 20 12

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 9 6 0 1 1 15 28 13 19
2. Brest 10 0 2 2 2 -5 19 24 12
3. Novopolock 10 5 1 1 1 18 26 8 21
4. Baranavichy 12 3 1 1 5 -13 33 46 15
5. Pinskiye Yastreby 8 1 2 0 3 1 19 18 13
6. Bělorusko 20 10 3 1 0 5 2 19 17 14
7. Shinik Bobruisk 9 1 1 2 2 -5 22 27 10
8. Bělorusko 18 9 0 2 1 3 -3 23 26 11
9. Vitebsk 10 2 0 0 8 -21 14 35 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 9 7 0 1 0 13 32 19 22
2. Novopolock 10 5 1 1 1 18 26 8 21
3. Lokomotiv Orsha 9 6 0 1 1 15 28 13 19
4. Dinamo Maladzyechna 9 3 2 0 2 9 33 24 19
5. Shakhtar Soligorsk 10 4 1 1 2 12 36 24 18
6. Khimvolokno Mogilev 9 5 0 0 4 -3 23 26 15
7. Baranavichy 12 3 1 1 5 -13 33 46 15
8. Junost Minsk 7 1 2 1 0 9 19 10 14
9. Bělorusko 20 10 3 1 0 5 2 19 17 14
10. Gomel 7 4 0 1 1 7 20 13 13
11. Pinskiye Yastreby 8 1 2 0 3 1 19 18 13
12. Žlobin 8 2 1 1 2 0 17 17 12
13. Lida 10 2 1 1 4 3 23 20 12
14. Brest 10 0 2 2 2 -5 19 24 12
15. Bělorusko 18 9 0 2 1 3 -3 23 26 11
16. Shinik Bobruisk 9 1 1 2 2 -5 22 27 10
17. Vitebsk 10 2 0 0 8 -21 14 35 6

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 10 4 1 1 2 9 33 24 18
2. Shakhtar Soligorsk 9 3 1 0 4 -2 19 21 14
3. Dinamo Maladzyechna 9 2 1 1 3 -2 25 27 12
4. Junost Minsk 7 1 2 1 0 8 16 8 14
5. Gomel 9 1 1 2 2 -7 17 24 10
6. Žlobin 9 2 0 1 5 -11 22 33 7
7. Khimvolokno Mogilev 8 1 0 0 7 -23 12 35 3
8. Lida 8 1 0 1 5 -22 9 31 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 10 10 0 0 0 29 36 7 30
2. Brest 9 6 1 0 1 15 31 16 23
3. Novopolock 9 2 1 2 1 6 20 14 13
4. Baranavichy 10 3 2 0 3 5 25 20 19
5. Pinskiye Yastreby 8 4 1 1 0 9 30 21 18
6. Bělorusko 20 11 1 1 4 0 -8 20 28 12
7. Shinik Bobruisk 10 1 2 1 3 -3 23 26 14
8. Bělorusko 18 11 1 0 1 8 -24 15 39 4
9. Vitebsk 9 2 0 1 5 -18 14 32 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 10 10 0 0 0 29 36 7 30
2. Brest 9 6 1 0 1 15 31 16 23
3. Baranavichy 10 3 2 0 3 5 25 20 19
4. Pinskiye Yastreby 8 4 1 1 0 9 30 21 18
5. Něman Grodno 10 4 1 1 2 9 33 24 18
6. Junost Minsk 7 1 2 1 0 8 16 8 14
7. Shakhtar Soligorsk 9 3 1 0 4 -2 19 21 14
8. Shinik Bobruisk 10 1 2 1 3 -3 23 26 14
9. Novopolock 9 2 1 2 1 6 20 14 13
10. Dinamo Maladzyechna 9 2 1 1 3 -2 25 27 12
11. Bělorusko 20 11 1 1 4 0 -8 20 28 12
12. Gomel 9 1 1 2 2 -7 17 24 10
13. Vitebsk 9 2 0 1 5 -18 14 32 7
14. Žlobin 9 2 0 1 5 -11 22 33 7
15. Lida 8 1 0 1 5 -22 9 31 4
16. Bělorusko 18 11 1 0 1 8 -24 15 39 4
17. Khimvolokno Mogilev 8 1 0 0 7 -23 12 35 3