ekstralegue***

Shinik Bobruisk VS Baranavichy



Shinik Bobruisk


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Notice: Undefined variable: logo2 in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match.tpl.php on line 183

Baranavichy

755****78177

Hranica u/o: U/O typ:

Shinik Bobruisk (T1) VS Baranavichy (T2)

Shinik Bobruisk

Baranavichy

Zaujímavé

Shinik Bobruisk

  • Mužsvo Shinik Bobruisk prehralo až 65% svojích zápasov. 15 prehier z 23 odohraných zápasov.
  • Až 16 zápasov tímu Shinik Bobruisk skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 23 zápasov, to je až 70%.
  • Shinik Bobruisk už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Shinik Bobruisk už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Shinik Bobruisk už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Shinik Bobruisk ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Baranavichy

  • Baranavichy už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 2 výhier z 3 zápasov.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 3 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
06.12.2018 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 5:3 3:1,1:2,1:0
11.10.2018 18:00 Baranavichy Shinik Bobruisk over 7:0 1:0,1:0,5:0
02.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:7 1:3,1:2,1:2

Shinik Bobruisk

1 - 0 - 2

Baranavichy

Shinik Bobruisk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.12.2018 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 5:3 3:1,1:2,1:0
01.12.2018 11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 4:3 3:2,0:1,1:0
29.11.2018 17:00 Shinik Bobruisk Vitebsk over 3:6 1:3,0:2,2:1
24.11.2018 11:00 Brest Shinik Bobruisk over 6:3 0:0,3:2,3:1
22.11.2018 17:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
17.11.2018 11:00 Lokomotiv Orsha Shinik Bobruisk over 4:2 1:1,1:1,2:0
15.11.2018 17:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 8:3 3:1,2:0,3:2
31.10.2018 17:00 Shinik Bobruisk Lokomotiv Orsha under 1:4 0:2,0:1,1:1
30.10.2018 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock under 2:3 0:2,0:0,2:1
27.10.2018 12:00 Shinik Bobruisk Brest over 1:7 0:2,0:3,1:2
25.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby under 3:2 0:1,1:0,2:1
20.10.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk over 7:2 2:1,2:0,3:1
18.10.2018 18:00 Vitebsk Shinik Bobruisk over 5:2 2:2,1:0,2:0
11.10.2018 18:00 Baranavichy Shinik Bobruisk over 7:0 1:0,1:0,5:0
08.10.2018 18:00 Bělorusko 18 Shinik Bobruisk under 1:2 0:0,1:1,0:1
06.10.2018 12:00 Shinik Bobruisk Bělorusko 18 under 3:2 1:0,1:2,1:0
02.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:7 1:3,1:2,1:2
29.09.2018 12:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:2,1:2
27.09.2018 18:00 Shinik Bobruisk Vitebsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.09.2018 12:00 Brest Shinik Bobruisk over 3:5 0:1,0:0,3:4
20.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk over 5:2 2:2,1:0,2:0
15.09.2018 12:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 5:1 2:0,2:1,1:0
13.09.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Shinik Bobruisk over 6:1 0:1,4:0,2:0

Baranavichy


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.12.2018 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 5:3 3:1,1:2,1:0
04.12.2018 17:00 Bělorusko 18 Baranavichy over 5:3 0:1,2:0,3:2
01.12.2018 11:00 Novopolock Baranavichy under 1:3 1:0,0:1,0:2
29.11.2018 17:00 Lokomotiv Orsha Baranavichy under 4:1 1:0,2:1,1:0
27.11.2018 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby under 0:3 0:1,0:1,0:1
17.11.2018 11:00 Brest Baranavichy under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
15.11.2018 11:00 Baranavichy Vitebsk over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
13.11.2018 17:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
01.11.2018 17:00 Vitebsk Baranavichy under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy under 5:0 2:0,2:0,1:0
23.10.2018 18:00 Baranavichy Brest over 5:2 2:1,2:1,2:0
20.10.2018 12:00 Baranavichy Novopolock over 2:4 0:0,2:2,0:2
18.10.2018 18:00 Baranavichy Lokomotiv Orsha under 2:3 0:0,2:2,0:0
16.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy over 2:8 0:1,2:2,0:5
13.10.2018 12:00 Baranavichy Bělorusko 18 under 3:1 2:0,0:1,1:0
11.10.2018 18:00 Baranavichy Shinik Bobruisk over 7:0 1:0,1:0,5:0
04.10.2018 18:00 Bělorusko 18 Baranavichy under 0:2 0:2,0:0,0:0
02.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:7 1:3,1:2,1:2
29.09.2018 12:00 Novopolock Baranavichy over 4:2 1:0,2:2,1:0
27.09.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Baranavichy over 7:1 0:0,5:0,2:1
25.09.2018 18:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby over 4:3 2:1,0:2,1:0
18.09.2018 18:00 Brest Baranavichy under 4:1 0:1,3:0,1:0
15.09.2018 12:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev under 0:3 0:0,0:2,0:1
13.09.2018 18:00 Baranavichy Vitebsk over 1:5 0:1,0:2,1:2

Shinik Bobruisk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.12.2018 17:00 Baranavichy Shinik Bobruisk porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Vitebsk Shinik Bobruisk porovnaj tímy
29.12.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
12.01.2019 11:00 Shinik Bobruisk Brest porovnaj tímy
15.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock porovnaj tímy
17.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
19.01.2019 11:00 Bělorusko 18 Shinik Bobruisk porovnaj tímy
21.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Bělorusko 18 porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Novopolock Shinik Bobruisk porovnaj tímy
26.01.2019 11:00 Lokomotiv Orsha Shinik Bobruisk porovnaj tímy
31.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk porovnaj tímy
02.02.2019 11:00 Brest Shinik Bobruisk porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk Vitebsk porovnaj tímy
16.02.2019 11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
19.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy porovnaj tímy
23.02.2019 11:00 Shinik Bobruisk Bělorusko 18 porovnaj tímy
02.03.2019 11:00 Baranavichy Shinik Bobruisk porovnaj tímy
07.03.2019 17:00 Vitebsk Shinik Bobruisk porovnaj tímy
09.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk porovnaj tímy
14.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
16.03.2019 11:00 Shinik Bobruisk Brest porovnaj tímy
19.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock porovnaj tímy
21.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
23.03.2019 11:00 Bělorusko 18 Shinik Bobruisk porovnaj tímy

Baranavichy


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.12.2018 17:00 Baranavichy Bělorusko 18 porovnaj tímy
22.12.2018 17:00 Baranavichy Shinik Bobruisk porovnaj tímy
25.12.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Baranavichy Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
29.12.2018 11:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
08.01.2019 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
15.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy porovnaj tímy
17.01.2019 17:00 Vitebsk Baranavichy porovnaj tímy
22.01.2019 17:00 Brest Baranavichy porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Baranavichy Vitebsk porovnaj tímy
26.01.2019 11:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
29.01.2019 17:00 Baranavichy Brest porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Baranavichy porovnaj tímy
16.02.2019 11:00 Novopolock Baranavichy porovnaj tímy
19.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy porovnaj tímy
21.02.2019 17:00 Bělorusko 18 Baranavichy porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Baranavichy Bělorusko 18 porovnaj tímy
02.03.2019 11:00 Baranavichy Shinik Bobruisk porovnaj tímy
05.03.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy porovnaj tímy
07.03.2019 17:00 Baranavichy Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
09.03.2019 11:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
12.03.2019 17:00 Baranavichy Brest porovnaj tímy
19.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy porovnaj tímy
21.03.2019 17:00 Vitebsk Baranavichy porovnaj tímy

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 32 25 1 2 1 78 122 44 82
2. Shakhtar Soligorsk 32 15 5 0 7 31 90 59 70
3. Něman Grodno 30 21 0 2 5 32 86 54 65
4. Dinamo Maladzyechna 35 15 2 1 14 29 105 76 56
5. Gomel 31 12 1 3 11 -5 66 71 44
6. Lida 32 5 2 3 17 -34 61 95 28
7. Žlobin 31 1 4 3 16 -47 53 100 26
8. Bělorusko 20 31 1 1 2 24 -84 41 125 10

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 24 8 5 3 0 42 88 46 52
2. Khimvolokno Mogilev 24 11 3 3 1 43 105 62 51
3. Novopolock 25 15 0 2 6 21 99 78 47
4. Brest 25 9 3 2 6 17 80 63 44
5. Pinskiye Yastreby 25 4 4 4 5 -11 69 80 36
6. Baranavichy 24 5 3 2 9 -5 67 72 32
7. Bělorusko 18 23 4 2 1 13 -24 65 89 23
8. Shinik Bobruisk 23 7 0 1 14 -49 54 103 22
9. Vitebsk 23 3 1 3 12 -34 60 94 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 32 25 1 2 1 78 122 44 82
2. Shakhtar Soligorsk 32 15 5 0 7 31 90 59 70
3. Něman Grodno 30 21 0 2 5 32 86 54 65
4. Dinamo Maladzyechna 35 15 2 1 14 29 105 76 56
5. Lokomotiv Orsha 24 8 5 3 0 42 88 46 52
6. Khimvolokno Mogilev 24 11 3 3 1 43 105 62 51
7. Novopolock 25 15 0 2 6 21 99 78 47
8. Brest 25 9 3 2 6 17 80 63 44
9. Gomel 31 12 1 3 11 -5 66 71 44
10. Pinskiye Yastreby 25 4 4 4 5 -11 69 80 36
11. Baranavichy 24 5 3 2 9 -5 67 72 32
12. Lida 32 5 2 3 17 -34 61 95 28
13. Žlobin 31 1 4 3 16 -47 53 100 26
14. Bělorusko 18 23 4 2 1 13 -24 65 89 23
15. Shinik Bobruisk 23 7 0 1 14 -49 54 103 22
16. Vitebsk 23 3 1 3 12 -34 60 94 17
17. Bělorusko 20 31 1 1 2 24 -84 41 125 10

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 16 12 1 1 0 43 63 20 42
2. Shakhtar Soligorsk 16 9 2 0 3 22 49 27 37
3. Něman Grodno 14 9 0 1 3 14 39 25 28
4. Dinamo Maladzyechna 18 8 2 0 6 21 57 36 34
5. Gomel 16 7 0 2 5 -3 30 33 23
6. Lida 16 2 1 1 10 -20 29 49 12
7. Žlobin 15 1 1 1 10 -37 22 59 9
8. Bělorusko 20 16 -1 1 2 11 -44 21 65 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 14 6 3 1 0 32 56 24 34
2. Khimvolokno Mogilev 11 6 2 0 1 28 51 23 28
3. Novopolock 13 7 0 2 2 9 56 47 23
4. Brest 13 4 2 0 5 10 41 31 22
5. Pinskiye Yastreby 13 2 2 1 5 -9 38 47 17
6. Baranavichy 11 0 3 1 3 4 32 28 16
7. Bělorusko 18 10 1 1 1 5 -12 27 39 9
8. Shinik Bobruisk 11 5 0 0 6 -14 29 43 15
9. Vitebsk 12 1 1 1 7 -21 27 48 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 16 12 1 1 0 43 63 20 42
2. Shakhtar Soligorsk 16 9 2 0 3 22 49 27 37
3. Lokomotiv Orsha 14 6 3 1 0 32 56 24 34
4. Dinamo Maladzyechna 18 8 2 0 6 21 57 36 34
5. Khimvolokno Mogilev 11 6 2 0 1 28 51 23 28
6. Něman Grodno 14 9 0 1 3 14 39 25 28
7. Gomel 16 7 0 2 5 -3 30 33 23
8. Novopolock 13 7 0 2 2 9 56 47 23
9. Brest 13 4 2 0 5 10 41 31 22
10. Pinskiye Yastreby 13 2 2 1 5 -9 38 47 17
11. Baranavichy 11 0 3 1 3 4 32 28 16
12. Shinik Bobruisk 11 5 0 0 6 -14 29 43 15
13. Lida 16 2 1 1 10 -20 29 49 12
14. Bělorusko 18 10 1 1 1 5 -12 27 39 9
15. Vitebsk 12 1 1 1 7 -21 27 48 9
16. Žlobin 15 1 1 1 10 -37 22 59 9
17. Bělorusko 20 16 -1 1 2 11 -44 21 65 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 16 13 0 1 1 35 59 24 40
2. Shakhtar Soligorsk 16 6 3 0 4 9 41 32 33
3. Něman Grodno 16 12 0 1 2 18 47 29 37
4. Dinamo Maladzyechna 17 7 0 1 8 8 48 40 22
5. Gomel 15 5 1 1 6 -2 36 38 21
6. Lida 16 3 1 2 7 -14 32 46 16
7. Žlobin 16 0 3 2 6 -10 31 41 17
8. Bělorusko 20 15 2 0 0 13 -40 20 60 6

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 10 2 2 2 0 10 32 22 18
2. Khimvolokno Mogilev 13 5 1 3 0 15 54 39 23
3. Novopolock 12 8 0 0 4 12 43 31 24
4. Brest 12 5 1 2 1 7 39 32 22
5. Pinskiye Yastreby 12 2 2 3 0 -2 31 33 19
6. Baranavichy 13 5 0 1 6 -9 35 44 16
7. Bělorusko 18 13 3 1 0 8 -12 38 50 14
8. Shinik Bobruisk 12 2 0 1 8 -35 25 60 7
9. Vitebsk 11 2 0 2 5 -13 33 46 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 16 13 0 1 1 35 59 24 40
2. Něman Grodno 16 12 0 1 2 18 47 29 37
3. Shakhtar Soligorsk 16 6 3 0 4 9 41 32 33
4. Novopolock 12 8 0 0 4 12 43 31 24
5. Khimvolokno Mogilev 13 5 1 3 0 15 54 39 23
6. Brest 12 5 1 2 1 7 39 32 22
7. Dinamo Maladzyechna 17 7 0 1 8 8 48 40 22
8. Gomel 15 5 1 1 6 -2 36 38 21
9. Pinskiye Yastreby 12 2 2 3 0 -2 31 33 19
10. Lokomotiv Orsha 10 2 2 2 0 10 32 22 18
11. Žlobin 16 0 3 2 6 -10 31 41 17
12. Baranavichy 13 5 0 1 6 -9 35 44 16
13. Lida 16 3 1 2 7 -14 32 46 16
14. Bělorusko 18 13 3 1 0 8 -12 38 50 14
15. Vitebsk 11 2 0 2 5 -13 33 46 8
16. Shinik Bobruisk 12 2 0 1 8 -35 25 60 7
17. Bělorusko 20 15 2 0 0 13 -40 20 60 6