ekstralegue***

Shakhtar Soligorsk VS Lida


Shakhtar Soligorsk

Shakhtar Soligorsk


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Lida

Lida

755****78177

Hranica u/o: U/O typ:

Shakhtar Soligorsk (T1) VS Lida (T2)

Shakhtar Soligorsk

Lida

Zaujímavé

Shakhtar Soligorsk

  • 65% (20 z 31) výhier mužstva Shakhtar Soligorsk.
  • Až 22 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 71%.
  • Shakhtar Soligorsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Shakhtar Soligorsk už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Shakhtar Soligorsk už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Lida

  • Mužsvo Lida prehralo až 68% svojích zápasov (21 prehier z 31).
  • 22 z celkového počtu 31 zápasov tímu Lida skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.

H2H

  • Z 7 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 71%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 7 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
09.12.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Lida over 4:3ppsn 0:0,2:1,1:2,0:0,1:0
27.11.2018 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk over 3:6 2:2,1:1,0:3
16.10.2018 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
11.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 2:3 0:1,2:1,0:1
08.09.2018 12:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 4:1 1:0,2:0,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
19.10.2017 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 2:1 1:1,0:0,1:0
05.10.2017 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk over 2:4 0:1,2:2,0:1

Shakhtar Soligorsk

5 - 1 - 1

Lida

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.12.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Lida over 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,1:0
07.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 2:1 0:0,2:0,0:1
03.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 2:0,0:1,1:0
29.11.2018 16:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
27.11.2018 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk over 3:6 2:2,1:1,0:3
24.11.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 4:0 2:0,1:0,1:0
19.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:2,0:1,0:0
17.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
15.11.2018 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 5:2 1:0,3:1,1:1
13.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3sn 2:0,1:2,0:1,0:0,1:0
04.11.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,3:0,1:0
02.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 4:0 1:0,2:0,1:0
30.10.2018 17:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
27.10.2018 12:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
25.10.2018 18:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
20.10.2018 17:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
16.10.2018 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
11.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 2:3 0:1,2:1,0:1
04.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:2 2:0,1:1,1:1
02.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 5:4 1:1,2:1,2:2
29.09.2018 12:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 1:4 1:0,0:2,0:2
27.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
25.09.2018 19:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:2,0:1,1:1
22.09.2018 12:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 6:0 2:0,2:0,2:0
20.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.09.2018 12:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.2018 18:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:0,1:3,0:0
11.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 2:4 0:2,1:0,1:2
08.09.2018 12:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 4:1 1:0,2:0,1:1

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.12.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Lida over 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,1:0
07.12.2018 17:00 Junost Minsk Lida under 2:0 0:0,2:0,0:0
30.11.2018 17:00 Lida Junost Minsk under 1:3 1:0,0:0,0:3
29.11.2018 17:00 Lida Junost Minsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
27.11.2018 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk over 3:6 2:2,1:1,0:3
24.11.2018 11:00 Bělorusko 20 Lida under 0:4 0:0,0:3,0:1
22.11.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 4:1 1:1,1:0,2:0
21.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Lida under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,3:2
17.11.2018 11:00 Lida Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
15.11.2018 17:00 Lida Žlobin under 1:3 0:0,1:3,0:0
04.11.2018 11:00 Gomel Lida under 2:0 1:0,1:0,0:0
02.11.2018 17:00 Žlobin Lida under 2:3 0:0,1:2,1:1
30.10.2018 17:00 Něman Grodno Lida under 3:2 2:1,1:1,0:0
27.10.2018 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,3:0
25.10.2018 18:00 Lida Bělorusko 20 under 1:0 0:0,1:0,0:0
20.10.2018 12:00 Lida Něman Grodno over 1:5 0:0,1:3,0:2
16.10.2018 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
13.10.2018 12:00 Junost Minsk Lida under 4:1 1:0,2:1,1:0
11.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 2:3 0:1,2:1,0:1
05.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Lida under 0:5 0:0,0:4,0:1
04.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 7:3 3:0,3:2,1:1
29.09.2018 12:00 Lida Gomel over 3:4 1:1,1:1,1:1
27.09.2018 18:00 Lida Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
25.09.2018 18:00 Lida Junost Minsk under 0:4 0:1,0:3,0:0
22.09.2018 12:00 Lida Něman Grodno over 1:5 0:0,0:2,1:3
20.09.2018 18:00 Gomel Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.09.2018 18:00 Žlobin Lida over 3:4 1:1,2:1,0:1
15.09.2018 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:0,1:3,3:0
13.09.2018 18:00 Lida Bělorusko 20 over 4:5 3:3,1:1,0:1
11.09.2018 18:00 Něman Grodno Lida under 5:0 3:0,1:0,1:0
08.09.2018 12:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 4:1 1:0,2:0,1:1

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.12.2018 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
20.12.2018 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
22.12.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
25.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 porovnaj tímy
29.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
08.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
12.01.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk porovnaj tímy
16.01.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel porovnaj tímy
18.01.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin porovnaj tímy
22.01.2019 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
26.01.2019 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
01.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno porovnaj tímy
03.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida porovnaj tímy
12.02.2019 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
16.02.2019 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
19.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno porovnaj tímy
21.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
23.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 porovnaj tímy
26.02.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
02.03.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel porovnaj tímy

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.12.2018 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
20.12.2018 17:00 Lida Bělorusko 20 porovnaj tímy
22.12.2018 17:00 Něman Grodno Lida porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Žlobin Lida porovnaj tímy
29.12.2018 17:00 Gomel Lida porovnaj tímy
06.01.2019 17:00 Lida Gomel porovnaj tímy
08.01.2019 17:00 Lida Gomel porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Lida Žlobin porovnaj tímy
12.01.2019 17:00 Lida Něman Grodno porovnaj tímy
17.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida porovnaj tímy
19.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Lida porovnaj tímy
22.01.2019 17:00 Něman Grodno Lida porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
26.01.2019 17:00 Lida Bělorusko 20 porovnaj tímy
30.01.2019 17:00 Junost Minsk Lida porovnaj tímy
01.02.2019 17:00 Junost Minsk Lida porovnaj tímy
03.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida porovnaj tímy
12.02.2019 17:00 Lida Junost Minsk porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
16.02.2019 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
21.02.2019 17:00 Žlobin Lida porovnaj tímy
23.02.2019 17:00 Gomel Lida porovnaj tímy
26.02.2019 17:00 Lida Žlobin porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Lida Gomel porovnaj tímy
02.03.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida porovnaj tímy

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 31 24 1 2 1 75 118 43 79
2. Shakhtar Soligorsk 31 16 4 0 7 30 89 59 68
3. Něman Grodno 29 20 0 2 5 30 82 52 62
4. Dinamo Maladzyechna 34 15 2 1 13 32 105 73 56
5. Gomel 29 11 1 2 12 -5 64 69 40
6. Žlobin 29 1 4 3 14 -43 51 94 26
7. Lida 31 4 2 3 17 -37 58 95 25
8. Bělorusko 20 30 1 1 2 23 -82 39 121 10

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 24 8 5 3 0 42 88 46 52
2. Khimvolokno Mogilev 24 11 3 3 1 43 105 62 51
3. Brest 24 9 3 2 5 19 80 61 44
4. Novopolock 24 14 0 2 6 19 97 78 44
5. Pinskiye Yastreby 24 4 4 4 4 -9 68 77 36
6. Baranavichy 24 5 3 2 9 -5 67 72 32
7. Shinik Bobruisk 23 7 0 1 14 -49 54 103 22
8. Bělorusko 18 22 3 2 1 13 -26 62 88 20
9. Vitebsk 23 3 1 3 12 -34 60 94 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 31 24 1 2 1 75 118 43 79
2. Shakhtar Soligorsk 31 16 4 0 7 30 89 59 68
3. Něman Grodno 29 20 0 2 5 30 82 52 62
4. Dinamo Maladzyechna 34 15 2 1 13 32 105 73 56
5. Lokomotiv Orsha 24 8 5 3 0 42 88 46 52
6. Khimvolokno Mogilev 24 11 3 3 1 43 105 62 51
7. Brest 24 9 3 2 5 19 80 61 44
8. Novopolock 24 14 0 2 6 19 97 78 44
9. Gomel 29 11 1 2 12 -5 64 69 40
10. Pinskiye Yastreby 24 4 4 4 4 -9 68 77 36
11. Baranavichy 24 5 3 2 9 -5 67 72 32
12. Žlobin 29 1 4 3 14 -43 51 94 26
13. Lida 31 4 2 3 17 -37 58 95 25
14. Shinik Bobruisk 23 7 0 1 14 -49 54 103 22
15. Bělorusko 18 22 3 2 1 13 -26 62 88 20
16. Vitebsk 23 3 1 3 12 -34 60 94 17
17. Bělorusko 20 30 1 1 2 23 -82 39 121 10

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 16 12 1 1 0 43 63 20 42
2. Shakhtar Soligorsk 16 9 2 0 3 22 49 27 37
3. Něman Grodno 13 8 0 1 3 12 35 23 25
4. Dinamo Maladzyechna 18 8 2 0 6 21 57 36 34
5. Gomel 15 7 0 1 6 -2 30 32 22
6. Žlobin 13 1 1 1 8 -33 20 53 9
7. Lida 15 1 1 1 10 -23 26 49 9
8. Bělorusko 20 16 -1 1 2 11 -44 21 65 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 14 6 3 1 0 32 56 24 34
2. Khimvolokno Mogilev 11 6 2 0 1 28 51 23 28
3. Brest 12 4 2 0 4 12 41 29 22
4. Novopolock 13 7 0 2 2 9 56 47 23
5. Pinskiye Yastreby 12 2 2 1 4 -7 37 44 17
6. Baranavichy 11 0 3 1 3 4 32 28 16
7. Shinik Bobruisk 11 5 0 0 6 -14 29 43 15
8. Bělorusko 18 10 1 1 1 5 -12 27 39 9
9. Vitebsk 12 1 1 1 7 -21 27 48 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 16 12 1 1 0 43 63 20 42
2. Shakhtar Soligorsk 16 9 2 0 3 22 49 27 37
3. Lokomotiv Orsha 14 6 3 1 0 32 56 24 34
4. Dinamo Maladzyechna 18 8 2 0 6 21 57 36 34
5. Khimvolokno Mogilev 11 6 2 0 1 28 51 23 28
6. Něman Grodno 13 8 0 1 3 12 35 23 25
7. Novopolock 13 7 0 2 2 9 56 47 23
8. Brest 12 4 2 0 4 12 41 29 22
9. Gomel 15 7 0 1 6 -2 30 32 22
10. Pinskiye Yastreby 12 2 2 1 4 -7 37 44 17
11. Baranavichy 11 0 3 1 3 4 32 28 16
12. Shinik Bobruisk 11 5 0 0 6 -14 29 43 15
13. Bělorusko 18 10 1 1 1 5 -12 27 39 9
14. Vitebsk 12 1 1 1 7 -21 27 48 9
15. Lida 15 1 1 1 10 -23 26 49 9
16. Žlobin 13 1 1 1 8 -33 20 53 9
17. Bělorusko 20 16 -1 1 2 11 -44 21 65 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 15 12 0 1 1 32 55 23 37
2. Shakhtar Soligorsk 15 7 2 0 4 8 40 32 31
3. Něman Grodno 16 12 0 1 2 18 47 29 37
4. Dinamo Maladzyechna 16 7 0 1 7 11 48 37 22
5. Gomel 14 4 1 1 6 -3 34 37 18
6. Žlobin 16 0 3 2 6 -10 31 41 17
7. Lida 16 3 1 2 7 -14 32 46 16
8. Bělorusko 20 14 2 0 0 12 -38 18 56 6

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 10 2 2 2 0 10 32 22 18
2. Khimvolokno Mogilev 13 5 1 3 0 15 54 39 23
3. Brest 12 5 1 2 1 7 39 32 22
4. Novopolock 11 7 0 0 4 10 41 31 21
5. Pinskiye Yastreby 12 2 2 3 0 -2 31 33 19
6. Baranavichy 13 5 0 1 6 -9 35 44 16
7. Shinik Bobruisk 12 2 0 1 8 -35 25 60 7
8. Bělorusko 18 12 2 1 0 8 -14 35 49 11
9. Vitebsk 11 2 0 2 5 -13 33 46 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 15 12 0 1 1 32 55 23 37
2. Něman Grodno 16 12 0 1 2 18 47 29 37
3. Shakhtar Soligorsk 15 7 2 0 4 8 40 32 31
4. Khimvolokno Mogilev 13 5 1 3 0 15 54 39 23
5. Brest 12 5 1 2 1 7 39 32 22
6. Dinamo Maladzyechna 16 7 0 1 7 11 48 37 22
7. Novopolock 11 7 0 0 4 10 41 31 21
8. Pinskiye Yastreby 12 2 2 3 0 -2 31 33 19
9. Lokomotiv Orsha 10 2 2 2 0 10 32 22 18
10. Gomel 14 4 1 1 6 -3 34 37 18
11. Žlobin 16 0 3 2 6 -10 31 41 17
12. Baranavichy 13 5 0 1 6 -9 35 44 16
13. Lida 16 3 1 2 7 -14 32 46 16
14. Bělorusko 18 12 2 1 0 8 -14 35 49 11
15. Vitebsk 11 2 0 2 5 -13 33 46 8
16. Shinik Bobruisk 12 2 0 1 8 -35 25 60 7
17. Bělorusko 20 14 2 0 0 12 -38 18 56 6