Novopolock VS Gomel


Novopolock

Gomel

Novopolock (T1) VS Gomel (T2)

Novopolock

Gomel

Zaujímavé

Novopolock

  • Až 38 zápasov tímu Novopolock skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 62 zápasov, to je až 61%.
  • Novopolock už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Novopolock už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • Novopolock už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Gomel

  • 51 z celkového počtu 74 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 4 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
15.04.2019 18:00 Novopolock Gomel under 1:3 0:2,0:1,1:0
08.04.2019 18:00 Gomel Novopolock over 5:3 1:1,2:1,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
04.11.2017 17:00 Novopolock Gomel under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.09.2017 12:00 Gomel Novopolock over 8:0 0:0,5:0,3:0

Novopolock

0 - 0 - 4

Gomel

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.04.19 11:00 Novopolock Vitebsk over 11:1 2:0,7:0,2:1
25.04.19 18:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 1:4 0:3,1:0,0:1
23.04.19 18:00 Brest Novopolock under 4:1 2:1,0:0,2:0
20.04.19 12:00 Novopolock Bělorusko 20 under 1:4 1:0,0:2,0:2
18.04.19 18:00 Novopolock Baranavichy over 5:3 1:1,2:1,2:1
15.04.19 18:00 Novopolock Gomel under 1:3 0:2,0:1,1:0
13.04.19 12:00 Novopolock Shinik Bobruisk under 1:3 0:1,0:0,1:2
10.04.19 18:00 Shinik Bobruisk Novopolock over 3:6 1:1,0:1,2:4
08.04.19 18:00 Gomel Novopolock over 5:3 1:1,2:1,2:1
03.04.19 18:00 Baranavichy Novopolock over 2:5 0:2,1:1,1:2
02.04.19 18:00 Bělorusko 20 Novopolock under 4:1 1:1,2:0,1:0
29.03.19 17:00 Novopolock Brest under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
27.03.19 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby over 5:4sn 1:1,1:1,2:2,0:0,1:0
25.03.19 11:00 Vitebsk Novopolock over 1:5 0:1,1:2,0:2
23.03.19 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha over 2:5 1:1,1:1,0:3
21.03.19 17:00 Bělorusko 18 Novopolock over 4:2 1:0,1:1,2:1
19.03.19 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock over 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,1:3
16.03.19 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 3:1 1:0,1:1,1:0
14.03.19 17:00 Novopolock Vitebsk over 5:3 3:0,0:1,2:2
09.03.19 11:00 Baranavichy Novopolock over 4:5pp 1:3,1:1,2:0,0:1
07.03.19 17:00 Brest Novopolock under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
28.02.19 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 1:2 0:2,0:0,1:0
23.02.19 11:00 Lokomotiv Orsha Novopolock over 4:2 1:0,3:2,0:0
19.02.19 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby over 3:5 0:1,3:2,0:2
16.02.19 11:00 Novopolock Baranavichy under 3:0 0:0,1:0,2:0
14.02.19 17:00 Novopolock Brest over 1:8 0:1,0:3,1:4
02.02.19 11:00 Vitebsk Novopolock under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
31.01.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 3:2 1:0,0:1,2:1
26.01.19 11:00 Novopolock Bělorusko 18 over 5:2 2:1,2:1,1:0
24.01.19 17:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 5:1 3:1,1:0,1:0
19.01.19 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 2:1 0:0,2:0,0:1
17.01.19 11:00 Bělorusko 18 Novopolock over 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,3:2
15.01.19 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock over 3:4 1:2,0:1,2:1
12.01.19 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev over 2:5 1:1,0:0,1:4
10.01.19 17:00 Novopolock Vitebsk over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
29.12.18 17:00 Baranavichy Novopolock under 3:0 1:0,0:0,2:0
20.12.18 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock over 2:5 1:3,1:1,0:1
18.12.18 17:00 Brest Novopolock under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.12.18 11:00 Lokomotiv Orsha Novopolock over 5:2 1:1,3:0,1:1
04.12.18 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 4:0 1:0,3:0,0:0
01.12.18 11:00 Novopolock Baranavichy under 1:3 1:0,0:1,0:2
29.11.18 17:00 Novopolock Brest over 4:5 1:3,2:1,1:1
24.11.18 11:00 Vitebsk Novopolock over 1:9 0:4,0:2,1:3
22.11.18 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:3 1:1,0:0,1:2
17.11.18 11:00 Novopolock Bělorusko 18 over 8:9pp 2:1,2:5,4:2,0:1
15.11.18 17:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 8:3 3:1,2:0,3:2
03.11.18 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha over 1:7 0:0,0:3,1:4
31.10.18 17:00 Bělorusko 18 Novopolock over 4:9 3:2,1:2,0:5
30.10.18 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock under 2:3 0:2,0:0,2:1
27.10.18 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev over 6:2 5:0,0:1,1:1
25.10.18 18:00 Novopolock Vitebsk over 7:5 1:4,1:1,5:0
20.10.18 12:00 Baranavichy Novopolock over 2:4 0:0,2:2,0:2
18.10.18 18:00 Brest Novopolock over 5:3 2:0,2:2,1:1
11.10.18 18:00 Pinskiye Yastreby Novopolock over 2:4 0:0,1:4,1:0
06.10.18 12:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 2:0 0:0,0:0,2:0
02.10.18 18:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:2
29.09.18 12:00 Novopolock Baranavichy over 4:2 1:0,2:2,1:0
27.09.18 18:00 Novopolock Brest under 0:4 0:4,0:0,0:0
22.09.18 12:00 Vitebsk Novopolock under 1:2 1:1,0:0,0:1
20.09.18 18:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 5:2 0:0,4:0,1:2
15.09.18 12:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 5:1 2:0,2:1,1:0
13.09.18 18:00 Novopolock Bělorusko 18 over 6:3 2:3,0:0,4:0

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.03.19 16:30 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:1,0:2,1:1
10.03.19 11:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:1,1:2,0:1
07.03.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
06.03.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.03.19 11:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 5:0 0:0,2:0,3:0
28.02.19 17:00 Lida Gomel under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2
26.02.19 17:00 Něman Grodno Gomel over 4:3sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:0
23.02.19 11:00 Gomel Lida under 1:4 0:1,0:1,1:2
21.02.19 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.02.19 11:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,3:0,0:1
14.02.19 17:00 Gomel Bělorusko 20 over 6:1 3:0,0:0,3:1
12.02.19 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.02.19 11:00 Gomel Žlobin under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
02.02.19 11:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:4 0:0,2:2,1:2
31.01.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 2:3 1:1,1:0,0:2
28.01.19 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:0 1:0,2:0,0:0
26.01.19 11:00 Gomel Junost Minsk under 1:3 0:0,1:0,0:3
24.01.19 16:15 Gomel Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
22.01.19 17:00 Žlobin Gomel under 3:2 2:0,0:2,1:0
18.01.19 16:15 Junost Minsk Gomel under 3:0 2:0,1:0,0:0
16.01.19 18:30 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1 0:1,0:0,2:0
08.01.19 17:00 Lida Gomel over 6:1 2:1,3:0,1:0
06.01.19 11:00 Lida Gomel under 1:3 1:3,0:0,0:0
29.12.18 11:00 Gomel Lida under 0:1 0:1,0:0,0:0
27.12.18 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:5 0:1,0:2,0:2
25.12.18 11:00 Bělorusko 20 Gomel under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:4
22.12.18 17:00 Gomel Žlobin under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.12.18 17:00 Gomel Junost Minsk over 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,-:-
18.12.18 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
15.12.18 11:00 Žlobin Gomel under 1:2 1:2,0:0,0:0
07.12.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:1 0:0,1:1,2:0
05.12.18 17:00 Junost Minsk Gomel under 2:1 0:0,1:0,1:1
03.12.18 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 2:0,0:1,1:0
01.12.18 11:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:2,2:1,0:1
29.11.18 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:5 0:2,2:2,0:1
24.11.18 11:00 Junost Minsk Gomel under 2:1 0:1,0:0,2:0
04.11.18 11:00 Gomel Lida under 2:0 1:0,1:0,0:0
02.11.18 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:4 0:0,0:3,0:1
30.10.18 17:00 Žlobin Gomel under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
27.10.18 12:00 Gomel Junost Minsk over 2:4 1:3,1:1,0:0
25.10.18 18:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
20.10.18 12:00 Gomel Žlobin under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
18.10.18 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
16.10.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:2 1:1,1:1,2:0
13.10.18 12:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.10.18 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.18 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.10.18 18:00 Gomel Junost Minsk over 3:6 2:0,0:3,1:3
02.10.18 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 5:4 1:1,2:1,2:2
29.09.18 12:00 Lida Gomel over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
27.09.18 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3 1:0,1:2,0:1
22.09.18 12:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:1,0:1,1:1
20.09.18 18:00 Gomel Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.09.18 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.09.18 12:00 Junost Minsk Gomel over 6:3 1:0,4:1,1:2
13.09.18 18:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:0,1:3,0:0
11.09.18 18:00 Gomel Žlobin under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.09.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.18 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3
26.04.19 16:00 Gomel Shinik Bobruisk under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.04.19 18:00 Baranavichy Gomel over 5:3 0:1,3:2,2:0
23.04.19 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 2:4 0:1,2:1,0:2
20.04.19 12:00 Gomel Brest over 3:4 2:1,1:2,0:1
18.04.19 18:00 Gomel Pinskiye Yastreby over 8:4 1:2,5:1,2:1
15.04.19 18:00 Novopolock Gomel under 1:3 0:2,0:1,1:0
13.04.19 12:00 Vitebsk Gomel under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
10.04.19 18:00 Gomel Vitebsk over 8:1 5:1,1:0,2:0
08.04.19 18:00 Gomel Novopolock over 5:3 1:1,2:1,2:1
04.04.19 18:00 Pinskiye Yastreby Gomel under 2:1 0:1,1:0,1:0
02.04.19 18:00 Brest Gomel over 2:4 2:1,0:1,0:2
28.03.19 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,1:1,2:0
27.03.19 17:00 Gomel Baranavichy under 3:1 1:1,0:0,2:0
25.03.19 11:00 Shinik Bobruisk Gomel over 1:7 1:1,0:4,0:2
29.01.19 17:00 Něman Grodno Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0

Novopolock


nenájdený žiadny zápas

Gomel


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
4. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 48 6 5 4 24 -59 124 183 47

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Lokomotiv Orsha 54 25 8 5 3 101 198 97 120
4. Khimvolokno Mogilev 54 27 5 4 9 66 208 142 110
5. Brest 62 25 5 9 9 54 220 166 109
6. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
7. Gomel 70 23 6 5 25 5 168 163 104
8. Novopolock 62 26 4 6 16 28 217 189 104
9. Pinskiye Yastreby 62 19 6 8 15 -17 179 196 95
10. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90
11. Baranavichy 62 21 4 3 27 -20 181 201 86
12. Žlobin 62 11 6 8 23 -51 132 183 71
13. Lida 62 12 5 7 26 -37 126 163 68
14. Shinik Bobruisk 62 14 4 4 32 -82 155 237 66
15. Bělorusko 18 48 6 5 4 24 -59 124 183 47
16. Bělorusko 20 70 8 3 5 46 -144 124 268 44
17. Vitebsk 62 6 4 4 40 -122 151 273 42

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
4. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 24 4 3 3 8 -17 63 80 30

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Khimvolokno Mogilev 27 18 3 0 3 65 118 53 69
3. Lokomotiv Orsha 27 15 4 2 0 64 113 49 67
4. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
5. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
6. Gomel 35 14 2 3 11 11 86 75 55
7. Brest 31 12 3 3 7 34 109 75 54
8. Novopolock 31 13 2 3 8 15 116 101 52
9. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50
10. Pinskiye Yastreby 31 11 3 1 12 -12 83 95 49
11. Baranavichy 31 10 3 2 11 -4 92 96 47
12. Žlobin 31 11 1 4 10 -20 72 92 42
13. Lida 31 4 4 4 11 -8 69 77 36
14. Shinik Bobruisk 31 4 4 3 13 -35 83 118 35
15. Bělorusko 20 34 6 2 3 18 -50 72 122 31
16. Bělorusko 18 24 4 3 3 8 -17 63 80 30
17. Vitebsk 31 5 2 2 18 -53 75 128 27

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
4. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 24 2 2 1 16 -42 61 103 17

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Brest 31 13 2 6 2 20 111 91 55
4. Lokomotiv Orsha 27 10 4 3 3 37 85 48 53
5. Novopolock 31 13 2 3 8 13 101 88 52
6. Gomel 35 9 4 2 14 -6 82 88 49
7. Pinskiye Yastreby 31 8 3 7 3 -5 96 101 46
8. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 2 4 6 1 90 89 41
10. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40
11. Baranavichy 31 11 1 1 16 -16 89 105 39
12. Lida 31 8 1 3 15 -29 57 86 32
13. Shinik Bobruisk 31 10 0 1 19 -47 72 119 31
14. Žlobin 31 0 5 4 13 -31 60 91 29
15. Bělorusko 18 24 2 2 1 16 -42 61 103 17
16. Vitebsk 31 1 2 2 22 -69 76 145 15
17. Bělorusko 20 36 2 1 2 28 -94 52 146 13