ekstralegue***

Brest VS Khimvolokno Mogilev


Brest

Brest


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Khimvolokno Mogilev

Khimvolokno Mogilev

755****78177

Hranica u/o: U/O typ:

Brest (T1) VS Khimvolokno Mogilev (T2)

Brest

Khimvolokno Mogilev

Zaujímavé

Brest

  • Brest vyhral 54% zápasov (z celkového počtu 24 vyhral 13 zápasov).
  • Brest už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Brest už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Brest už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Khimvolokno Mogilev

  • 14 víťazstiev z celkového počtu 24 (58% výhier).
  • Tím Khimvolokno Mogilev odohral až 18 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 75% z celkového počtu 24 zápasov.
  • Khimvolokno Mogilev ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 73% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 11 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
26.08.2018 16:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 10:2 2:0,3:1,5:1
05.08.2018 16:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:2 0:1,1:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
20.02.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
27.01.2018 15:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,2:0,0:1
09.01.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:1,2:0,1:0
10.12.2017 11:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.2017 12:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:0,1:4
12.10.2017 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,1:1,1:0

Brest

3 - 0 - 8

Khimvolokno Mogilev

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.12.2018 11:00 Brest Pinskiye Yastreby under 2:3 0:2,0:0,2:1
05.12.2018 17:00 Vitebsk Brest under 1:4 0:2,0:0,1:2
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
01.12.2018 11:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
29.11.2018 17:00 Novopolock Brest over 4:5 1:3,2:1,1:1
24.11.2018 11:00 Brest Shinik Bobruisk over 6:3 0:0,3:2,3:1
22.11.2018 17:00 Brest Bělorusko 18 under 1:3 0:2,1:0,0:1
17.11.2018 11:00 Brest Baranavichy under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Brest over 3:4 1:0,2:3,0:1
27.10.2018 12:00 Shinik Bobruisk Brest over 1:7 0:2,0:3,1:2
25.10.2018 18:00 Bělorusko 18 Brest under 1:4 0:1,0:2,1:1
23.10.2018 18:00 Baranavichy Brest over 5:2 2:1,2:1,2:0
20.10.2018 12:00 Brest Lokomotiv Orsha under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.2018 18:00 Brest Novopolock over 5:3 2:0,2:2,1:1
13.10.2018 12:00 Brest Vitebsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
06.10.2018 12:00 Brest Pinskiye Yastreby over 4:3 2:0,0:3,1:0
03.10.2018 18:00 Vitebsk Brest over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
29.09.2018 12:00 Lokomotiv Orsha Brest over 4:3 2:1,0:0,1:2
27.09.2018 18:00 Novopolock Brest under 0:4 0:4,0:0,0:0
22.09.2018 12:00 Brest Shinik Bobruisk over 3:5 0:1,0:0,3:4
20.09.2018 18:00 Brest Bělorusko 18 over 5:2 2:0,1:0,2:2
18.09.2018 18:00 Brest Baranavichy under 4:1 0:1,3:0,1:0

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.12.2018 11:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 5:4pp 1:0,1:3,2:1,1:0
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
01.12.2018 11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 4:3 3:2,0:1,1:0
29.11.2018 17:00 Bělorusko 18 Khimvolokno Mogilev over 4:5sn 0:1,2:1,2:2,0:0,2:3
24.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
22.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:3 1:1,0:0,1:2
15.11.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev over 2:7 2:3,0:1,0:3
13.11.2018 17:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
03.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
01.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
30.10.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy under 5:0 2:0,2:0,1:0
27.10.2018 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev over 6:2 5:0,0:1,1:1
25.10.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 4:3 0:2,2:1,1:0
20.10.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk over 7:2 2:1,2:0,3:1
18.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Bělorusko 18 over 6:3 1:0,2:2,3:1
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
06.10.2018 12:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 2:6 0:1,0:2,2:3
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
29.09.2018 12:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:2,1:2
27.09.2018 18:00 Bělorusko 18 Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:1,0:1,1:4
22.09.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 5:2 1:0,2:0,2:2
20.09.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 5:2 0:0,4:0,1:2
15.09.2018 12:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev under 0:3 0:0,0:2,0:1
13.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev over 5:3 1:1,3:2,1:0

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.12.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
22.12.2018 11:00 Brest Vitebsk porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
29.12.2018 11:00 Brest Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Bělorusko 18 Brest porovnaj tímy
12.01.2019 11:00 Shinik Bobruisk Brest porovnaj tímy
19.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
22.01.2019 17:00 Brest Baranavichy porovnaj tímy
29.01.2019 17:00 Baranavichy Brest porovnaj tímy
02.02.2019 11:00 Brest Shinik Bobruisk porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Novopolock Brest porovnaj tímy
16.02.2019 11:00 Lokomotiv Orsha Brest porovnaj tímy
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest porovnaj tímy
20.02.2019 17:00 Vitebsk Brest porovnaj tímy
23.02.2019 11:00 Brest Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
26.02.2019 17:00 Brest Bělorusko 18 porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Brest Vitebsk porovnaj tímy
02.03.2019 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
07.03.2019 17:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
09.03.2019 11:00 Brest Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
12.03.2019 17:00 Baranavichy Brest porovnaj tímy
14.03.2019 17:00 Bělorusko 18 Brest porovnaj tímy
16.03.2019 11:00 Shinik Bobruisk Brest porovnaj tímy
23.03.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.12.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Bělorusko 18 porovnaj tímy
29.12.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
12.01.2019 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
15.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy porovnaj tímy
17.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
19.01.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
26.01.2019 11:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
31.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock porovnaj tímy
02.02.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Bělorusko 18 Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
16.02.2019 11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest porovnaj tímy
23.02.2019 11:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
02.03.2019 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
07.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Bělorusko 18 porovnaj tímy
09.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk porovnaj tímy
14.03.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
16.03.2019 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
19.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy porovnaj tímy
21.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
23.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk porovnaj tímy

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 31 24 1 2 1 75 118 43 79
2. Shakhtar Soligorsk 31 16 4 0 7 30 89 59 68
3. Něman Grodno 29 20 0 2 5 30 82 52 62
4. Dinamo Maladzyechna 34 15 2 1 13 32 105 73 56
5. Gomel 29 11 1 2 12 -5 64 69 40
6. Žlobin 29 1 4 3 14 -43 51 94 26
7. Lida 31 4 2 3 17 -37 58 95 25
8. Bělorusko 20 30 1 1 2 23 -82 39 121 10

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 24 8 5 3 0 42 88 46 52
2. Khimvolokno Mogilev 24 11 3 3 1 43 105 62 51
3. Brest 24 9 3 2 5 19 80 61 44
4. Novopolock 24 14 0 2 6 19 97 78 44
5. Pinskiye Yastreby 24 4 4 4 4 -9 68 77 36
6. Baranavichy 24 5 3 2 9 -5 67 72 32
7. Shinik Bobruisk 23 7 0 1 14 -49 54 103 22
8. Bělorusko 18 22 3 2 1 13 -26 62 88 20
9. Vitebsk 23 3 1 3 12 -34 60 94 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 31 24 1 2 1 75 118 43 79
2. Shakhtar Soligorsk 31 16 4 0 7 30 89 59 68
3. Něman Grodno 29 20 0 2 5 30 82 52 62
4. Dinamo Maladzyechna 34 15 2 1 13 32 105 73 56
5. Lokomotiv Orsha 24 8 5 3 0 42 88 46 52
6. Khimvolokno Mogilev 24 11 3 3 1 43 105 62 51
7. Brest 24 9 3 2 5 19 80 61 44
8. Novopolock 24 14 0 2 6 19 97 78 44
9. Gomel 29 11 1 2 12 -5 64 69 40
10. Pinskiye Yastreby 24 4 4 4 4 -9 68 77 36
11. Baranavichy 24 5 3 2 9 -5 67 72 32
12. Žlobin 29 1 4 3 14 -43 51 94 26
13. Lida 31 4 2 3 17 -37 58 95 25
14. Shinik Bobruisk 23 7 0 1 14 -49 54 103 22
15. Bělorusko 18 22 3 2 1 13 -26 62 88 20
16. Vitebsk 23 3 1 3 12 -34 60 94 17
17. Bělorusko 20 30 1 1 2 23 -82 39 121 10

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 16 12 1 1 0 43 63 20 42
2. Shakhtar Soligorsk 16 9 2 0 3 22 49 27 37
3. Něman Grodno 13 8 0 1 3 12 35 23 25
4. Dinamo Maladzyechna 18 8 2 0 6 21 57 36 34
5. Gomel 15 7 0 1 6 -2 30 32 22
6. Žlobin 13 1 1 1 8 -33 20 53 9
7. Lida 15 1 1 1 10 -23 26 49 9
8. Bělorusko 20 16 -1 1 2 11 -44 21 65 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 14 6 3 1 0 32 56 24 34
2. Khimvolokno Mogilev 11 6 2 0 1 28 51 23 28
3. Brest 12 4 2 0 4 12 41 29 22
4. Novopolock 13 7 0 2 2 9 56 47 23
5. Pinskiye Yastreby 12 2 2 1 4 -7 37 44 17
6. Baranavichy 11 0 3 1 3 4 32 28 16
7. Shinik Bobruisk 11 5 0 0 6 -14 29 43 15
8. Bělorusko 18 10 1 1 1 5 -12 27 39 9
9. Vitebsk 12 1 1 1 7 -21 27 48 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 16 12 1 1 0 43 63 20 42
2. Shakhtar Soligorsk 16 9 2 0 3 22 49 27 37
3. Lokomotiv Orsha 14 6 3 1 0 32 56 24 34
4. Dinamo Maladzyechna 18 8 2 0 6 21 57 36 34
5. Khimvolokno Mogilev 11 6 2 0 1 28 51 23 28
6. Něman Grodno 13 8 0 1 3 12 35 23 25
7. Novopolock 13 7 0 2 2 9 56 47 23
8. Brest 12 4 2 0 4 12 41 29 22
9. Gomel 15 7 0 1 6 -2 30 32 22
10. Pinskiye Yastreby 12 2 2 1 4 -7 37 44 17
11. Baranavichy 11 0 3 1 3 4 32 28 16
12. Shinik Bobruisk 11 5 0 0 6 -14 29 43 15
13. Bělorusko 18 10 1 1 1 5 -12 27 39 9
14. Vitebsk 12 1 1 1 7 -21 27 48 9
15. Lida 15 1 1 1 10 -23 26 49 9
16. Žlobin 13 1 1 1 8 -33 20 53 9
17. Bělorusko 20 16 -1 1 2 11 -44 21 65 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 15 12 0 1 1 32 55 23 37
2. Shakhtar Soligorsk 15 7 2 0 4 8 40 32 31
3. Něman Grodno 16 12 0 1 2 18 47 29 37
4. Dinamo Maladzyechna 16 7 0 1 7 11 48 37 22
5. Gomel 14 4 1 1 6 -3 34 37 18
6. Žlobin 16 0 3 2 6 -10 31 41 17
7. Lida 16 3 1 2 7 -14 32 46 16
8. Bělorusko 20 14 2 0 0 12 -38 18 56 6

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 10 2 2 2 0 10 32 22 18
2. Khimvolokno Mogilev 13 5 1 3 0 15 54 39 23
3. Brest 12 5 1 2 1 7 39 32 22
4. Novopolock 11 7 0 0 4 10 41 31 21
5. Pinskiye Yastreby 12 2 2 3 0 -2 31 33 19
6. Baranavichy 13 5 0 1 6 -9 35 44 16
7. Shinik Bobruisk 12 2 0 1 8 -35 25 60 7
8. Bělorusko 18 12 2 1 0 8 -14 35 49 11
9. Vitebsk 11 2 0 2 5 -13 33 46 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 15 12 0 1 1 32 55 23 37
2. Něman Grodno 16 12 0 1 2 18 47 29 37
3. Shakhtar Soligorsk 15 7 2 0 4 8 40 32 31
4. Khimvolokno Mogilev 13 5 1 3 0 15 54 39 23
5. Brest 12 5 1 2 1 7 39 32 22
6. Dinamo Maladzyechna 16 7 0 1 7 11 48 37 22
7. Novopolock 11 7 0 0 4 10 41 31 21
8. Pinskiye Yastreby 12 2 2 3 0 -2 31 33 19
9. Lokomotiv Orsha 10 2 2 2 0 10 32 22 18
10. Gomel 14 4 1 1 6 -3 34 37 18
11. Žlobin 16 0 3 2 6 -10 31 41 17
12. Baranavichy 13 5 0 1 6 -9 35 44 16
13. Lida 16 3 1 2 7 -14 32 46 16
14. Bělorusko 18 12 2 1 0 8 -14 35 49 11
15. Vitebsk 11 2 0 2 5 -13 33 46 8
16. Shinik Bobruisk 12 2 0 1 8 -35 25 60 7
17. Bělorusko 20 14 2 0 0 12 -38 18 56 6