Brest VS Bělorusko 20


Brest

Bělorusko 20

Brest (T1) VS Bělorusko 20 (T2)

Brest

Bělorusko 20

Zaujímavé

Brest

  • Brest už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Brest už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Brest už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Bělorusko 20

  • Mužsvo Bělorusko 20 prehralo až 77% svojích zápasov (54 prehier z 70).
  • 39 z celkového počtu 70 zápasov tímu Bělorusko 20 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • Bělorusko 20 už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • Bělorusko 20 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Bělorusko 20 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 8 zápasov.
  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
15.04.2019 16:00 Brest Bělorusko 20 over 6:2 2:0,1:1,3:1
08.04.2019 15:00 Bělorusko 20 Brest over 7:3 1:2,4:1,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
22.02.2018 17:00 Brest Bělorusko 20 under 3:2 1:0,2:1,0:1
09.02.2018 17:00 Brest Bělorusko 20 under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
22.01.2018 17:00 Bělorusko 20 Brest over 6:1 3:0,1:1,2:0
08.12.2017 17:00 Bělorusko 20 Brest under 4:1 0:0,2:1,2:0
18.11.2017 11:00 Brest Bělorusko 20 over 3:7 2:1,0:3,1:3
16.09.2017 12:00 Bělorusko 20 Brest over 7:2 2:0,3:1,2:1

Brest

2 - 1 - 5

Bělorusko 20

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.04.19 18:00 Shinik Bobruisk Brest over 5:4sn 0:0,4:0,0:4,0:0,1:0
15.04.19 16:00 Brest Bělorusko 20 over 6:2 2:0,1:1,3:1
13.04.19 12:00 Brest Baranavichy under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
10.04.19 18:00 Baranavichy Brest over 2:8 0:2,1:3,1:3
08.04.19 15:00 Bělorusko 20 Brest over 7:3 1:2,4:1,2:0
04.04.19 18:00 Brest Shinik Bobruisk under 2:3 1:0,1:1,0:2
02.04.19 18:00 Brest Gomel over 2:4 2:1,0:1,0:2
31.03.19 12:00 Brest Pinskiye Yastreby over 9:3 2:0,2:2,5:1
29.03.19 17:00 Novopolock Brest under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
27.03.19 17:00 Vitebsk Brest over 6:3 3:1,3:1,0:1
24.03.19 12:00 Brest Bělorusko 18 over 6:1 1:0,3:1,2:0
23.03.19 11:00 Pinskiye Yastreby Brest over 6:3 1:2,1:0,4:1
16.03.19 11:00 Shinik Bobruisk Brest under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,3:2
14.03.19 17:00 Bělorusko 18 Brest under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:3
12.03.19 17:00 Baranavichy Brest under 1:3 1:1,0:1,0:1
07.03.19 17:00 Brest Novopolock under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
04.03.19 17:00 Brest Lokomotiv Orsha under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.03.19 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,4:0,0:1
28.02.19 17:00 Brest Vitebsk under 1:4 1:1,0:0,0:3
23.02.19 11:00 Brest Pinskiye Yastreby under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,3:4
20.02.19 17:00 Vitebsk Brest over 2:9 0:3,1:4,1:2
18.02.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 0:2,2:0,2:0
16.02.19 11:00 Lokomotiv Orsha Brest over 6:0 2:0,2:0,2:0
14.02.19 17:00 Novopolock Brest over 1:8 0:1,0:3,1:4
02.02.19 11:00 Brest Shinik Bobruisk under 4:1 1:0,0:0,3:1
29.01.19 17:00 Baranavichy Brest over 2:5 1:3,1:0,0:2
22.01.19 17:00 Brest Baranavichy over 5:3 1:1,1:1,3:1
19.01.19 11:00 Pinskiye Yastreby Brest over 2:4 0:3,1:0,1:1
12.01.19 11:00 Shinik Bobruisk Brest over 2:4 0:1,2:0,0:3
10.01.19 17:00 Bělorusko 18 Brest under 0:4 0:1,0:2,0:1
29.12.18 17:00 Brest Lokomotiv Orsha under 2:3 1:1,1:1,0:1
22.12.18 11:00 Brest Vitebsk over 7:1 1:0,1:0,5:1
20.12.18 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,0:1,1:0
18.12.18 17:00 Brest Novopolock under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.12.18 11:00 Brest Pinskiye Yastreby under 2:3 0:2,0:0,2:1
05.12.18 17:00 Vitebsk Brest under 1:4 0:2,0:0,1:2
03.12.18 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
01.12.18 11:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
29.11.18 17:00 Novopolock Brest over 4:5 1:3,2:1,1:1
24.11.18 11:00 Brest Shinik Bobruisk over 6:3 0:0,3:2,3:1
22.11.18 17:00 Brest Bělorusko 18 under 1:3 0:2,1:0,0:1
17.11.18 11:00 Brest Baranavichy under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.11.18 11:00 Pinskiye Yastreby Brest over 3:4 1:0,2:3,0:1
27.10.18 12:00 Shinik Bobruisk Brest over 1:7 0:2,0:3,1:2
25.10.18 18:00 Bělorusko 18 Brest under 1:4 0:1,0:2,1:1
23.10.18 18:00 Baranavichy Brest under 5:0 2:0,1:0,2:0
20.10.18 12:00 Brest Lokomotiv Orsha under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.18 18:00 Brest Novopolock over 5:3 2:0,2:2,1:1
13.10.18 12:00 Brest Vitebsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
11.10.18 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
06.10.18 12:00 Brest Pinskiye Yastreby over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
03.10.18 18:00 Vitebsk Brest over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
01.10.18 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
29.09.18 12:00 Lokomotiv Orsha Brest over 4:3pp 2:1,0:0,1:2,1:0
27.09.18 18:00 Novopolock Brest under 0:4 0:4,0:0,0:0
22.09.18 12:00 Brest Shinik Bobruisk over 3:5 0:1,0:0,3:4
20.09.18 18:00 Brest Bělorusko 18 over 5:2 2:0,1:0,2:2
18.09.18 18:00 Brest Baranavichy under 4:1 0:1,3:0,1:0
ukáž viac

Bělorusko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.03.19 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
11.03.19 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 0:9 0:3,0:4,0:2
09.03.19 15:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 3:1 1:1,0:0,2:0
08.03.19 15:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 4:1 2:1,0:0,2:0
06.03.19 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 0:7 0:1,0:4,0:2
02.03.19 13:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 3:1 2:1,0:0,1:0
28.02.19 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 3:1 0:1,1:0,2:0
23.02.19 11:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 3:0 2:0,1:0,0:0
18.02.19 17:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 5:0 0:0,1:0,4:0
16.02.19 11:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,3:0,0:1
14.02.19 17:00 Gomel Bělorusko 20 over 6:1 3:0,0:0,3:1
12.02.19 17:00 Žlobin Bělorusko 20 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
02.02.19 11:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:4 0:0,2:2,1:2
31.01.19 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
29.01.19 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 2:3 0:0,1:0,1:3
26.01.19 11:00 Lida Bělorusko 20 under 3:2 0:2,2:0,1:0
24.01.19 17:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 4:1 0:0,2:1,2:0
22.01.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 4:3sn 2:0,0:2,1:1,0:0,3:1
19.01.19 11:00 Bělorusko 20 Lida under 1:2 0:0,1:0,0:2
17.01.19 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno over 1:7 1:2,0:3,0:2
12.01.19 11:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 2:5 1:2,1:2,0:1
10.01.19 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 0:8 0:2,0:3,0:3
08.01.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 over 8:1 1:0,5:1,2:0
05.01.19 11:00 Žlobin Bělorusko 20 over 8:2 1:0,5:0,2:2
04.01.19 17:00 Žlobin Bělorusko 20 over 5:1 2:1,2:0,1:0
27.12.18 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 4:0 2:0,0:0,2:0
25.12.18 11:00 Bělorusko 20 Gomel under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:4
24.12.18 11:00 Junost Minsk Bělorusko 20 over 6:2 2:2,1:0,3:0
20.12.18 17:00 Lida Bělorusko 20 over 5:4pp 0:1,3:1,1:2,1:0
18.12.18 17:00 Něman Grodno Bělorusko 20 over 4:2 0:0,2:2,2:0
24.11.18 11:00 Bělorusko 20 Lida under 0:4 0:0,0:3,0:1
22.11.18 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:1 0:1,0:0,0:0
21.11.18 17:00 Bělorusko 20 Lida under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,3:2
19.11.18 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:2,0:1,0:0
18.11.18 11:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 2:5 1:2,1:2,0:1
13.11.18 17:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:9 0:2,0:5,0:2
03.11.18 15:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 4:0 1:0,2:0,1:0
02.11.18 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 4:0 1:0,2:0,1:0
31.10.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 4:3 1:1,2:0,1:2
30.10.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 under 4:0 3:0,0:0,1:0
27.10.18 12:00 Něman Grodno Bělorusko 20 over 4:3 0:1,2:1,2:1
25.10.18 18:00 Lida Bělorusko 20 under 1:0 0:0,1:0,0:0
20.10.18 12:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 3:4 2:0,1:0,0:4
18.10.18 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
16.10.18 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
13.10.18 12:00 Žlobin Bělorusko 20 over 2:5 1:0,0:3,1:2
11.10.18 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.18 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.10.18 18:00 Bělorusko 20 Lida under 0:5 0:0,0:4,0:1
03.10.18 18:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
29.09.18 12:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 1:4 1:0,0:2,0:2
27.09.18 18:00 Bělorusko 20 Junost Minsk under 2:3 2:0,0:0,0:3
22.09.18 12:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 9:0 3:0,4:0,2:0
20.09.18 18:00 Junost Minsk Bělorusko 20 over 8:1 1:0,5:0,2:1
18.09.18 18:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.09.18 12:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.09.18 18:00 Lida Bělorusko 20 over 4:5 3:3,1:1,0:1
11.09.18 18:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:7 0:1,0:5,0:1
07.09.18 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4sn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
05.09.18 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3
18.04.19 18:00 Vitebsk Bělorusko 20 under 2:1 1:0,0:1,1:0
15.04.19 16:00 Brest Bělorusko 20 over 6:2 2:0,1:1,3:1
13.04.19 12:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 20 over 4:2 1:0,1:2,2:0
10.04.19 14:00 Bělorusko 20 Pinskiye Yastreby over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
08.04.19 15:00 Bělorusko 20 Brest over 7:3 1:2,4:1,2:0
04.04.19 13:00 Bělorusko 20 Vitebsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.04.19 18:00 Bělorusko 20 Novopolock under 4:1 1:1,2:0,1:0
28.03.19 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,1:1,2:0
26.03.19 11:00 Shinik Bobruisk Bělorusko 20 under 2:1 1:0,1:0,0:1
24.03.19 11:00 Baranavichy Bělorusko 20 under 3:1 2:1,0:0,1:0
ukáž viac

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.04.2019 18:00 Gomel Brest porovnaj tímy
23.04.2019 18:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
25.04.2019 18:00 Brest Vitebsk porovnaj tímy
27.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
ukáž viac

Bělorusko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.04.2019 18:00 Novopolock Bělorusko 20 porovnaj tímy
23.04.2019 18:00 Bělorusko 20 Gomel porovnaj tímy
25.04.2019 18:00 Bělorusko 20 Shinik Bobruisk porovnaj tímy
27.04.2019 18:00 Bělorusko 20 Baranavichy porovnaj tímy
ukáž viac

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
4. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 48 6 5 4 24 -59 124 183 47

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Lokomotiv Orsha 54 25 8 5 3 101 198 97 120
4. Khimvolokno Mogilev 54 27 5 4 9 66 208 142 110
5. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
6. Gomel 66 22 6 5 22 7 157 150 101
7. Brest 58 22 5 8 10 49 202 153 99
8. Novopolock 58 24 4 6 14 21 200 179 98
9. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90
10. Pinskiye Yastreby 58 19 5 7 15 -15 167 182 89
11. Baranavichy 58 19 4 3 25 -18 166 184 80
12. Žlobin 62 11 6 8 23 -51 132 183 71
13. Lida 62 12 5 7 26 -37 126 163 68
14. Shinik Bobruisk 58 13 3 4 31 -85 140 225 58
15. Bělorusko 18 48 6 5 4 24 -59 124 183 47
16. Vitebsk 58 6 4 4 36 -104 141 245 42
17. Bělorusko 20 66 5 3 5 45 -153 107 260 35

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
4. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 24 4 3 3 8 -17 63 80 30

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Khimvolokno Mogilev 27 18 3 0 3 65 118 53 69
3. Lokomotiv Orsha 27 15 4 2 0 64 113 49 67
4. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
5. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
6. Gomel 33 14 2 3 9 13 82 69 55
7. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50
8. Novopolock 29 12 2 3 7 8 104 96 49
9. Brest 29 10 3 3 7 29 98 69 48
10. Pinskiye Yastreby 28 11 2 1 11 -11 74 85 44
11. Baranavichy 29 9 3 2 10 -2 84 86 44
12. Žlobin 31 11 1 4 10 -20 72 92 42
13. Lida 31 4 4 4 11 -8 69 77 36
14. Shinik Bobruisk 30 5 3 3 13 -36 79 115 33
15. Bělorusko 18 24 4 3 3 8 -17 63 80 30
16. Vitebsk 30 5 2 2 17 -48 74 122 27
17. Bělorusko 20 31 4 2 3 17 -56 59 115 25

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
4. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 18 24 2 2 1 16 -42 61 103 17

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Lokomotiv Orsha 27 10 4 3 3 37 85 48 53
4. Brest 29 12 2 5 3 20 104 84 51
5. Novopolock 29 12 2 3 7 13 96 83 49
6. Gomel 33 8 4 2 13 -6 75 81 46
7. Pinskiye Yastreby 30 8 3 6 4 -4 93 97 45
8. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 2 4 6 1 90 89 41
10. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40
11. Baranavichy 29 10 1 1 15 -16 82 98 36
12. Lida 31 8 1 3 15 -29 57 86 32
13. Žlobin 31 0 5 4 13 -31 60 91 29
14. Shinik Bobruisk 28 8 0 1 18 -49 61 110 25
15. Bělorusko 18 24 2 2 1 16 -42 61 103 17
16. Vitebsk 28 1 2 2 19 -56 67 123 15
17. Bělorusko 20 35 1 1 2 28 -97 48 145 10