ekstralegue***

Baranavichy VS Shinik Bobruisk



Notice: Undefined variable: logo1 in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match.tpl.php on line 178

Baranavichy


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970

Shinik Bobruisk

755****78177

Hranica u/o: U/O typ:

Baranavichy (T1) VS Shinik Bobruisk (T2)

Baranavichy

Shinik Bobruisk

Zaujímavé

Baranavichy

  • Z celkového počtu 40 prehralo mužstvo Baranavichy až 53% svojích zápasov. 21 prehraných zápasov.
  • Až 22 zápasov tímu Baranavichy skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 40 zápasov, to je až 55%.
  • Baranavichy už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Baranavichy už 21 zápasov v rade neremízovali.
  • Baranavichy už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Shinik Bobruisk

  • Mužsvo Shinik Bobruisk prehralo až 67% svojích zápasov (26 prehier z 39).
  • Tím Shinik Bobruisk odohral až 26 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 39 zápasov.

H2H

  • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 60%.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
19.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:6 1:3,2:1,0:2
22.12.2018 17:00 Baranavichy Shinik Bobruisk under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.12.2018 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 5:3 3:1,1:2,1:0
11.10.2018 18:00 Baranavichy Shinik Bobruisk over 7:0 1:0,1:0,5:0
02.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:7 1:3,1:2,1:2

Baranavichy

3 - 0 - 2

Shinik Bobruisk

Baranavichy


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.2019 17:00 Bělorusko 18 Baranavichy over 4:2 2:0,2:0,0:2
19.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:6 1:3,2:1,0:2
16.02.2019 11:00 Novopolock Baranavichy under 3:0 0:0,1:0,2:0
14.02.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Baranavichy over 5:2 3:0,2:1,0:1
29.01.2019 17:00 Baranavichy Brest over 2:5 1:3,1:0,0:2
26.01.2019 11:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,1:1,0:0
24.01.2019 17:00 Baranavichy Vitebsk over 4:3 1:1,2:1,1:1
22.01.2019 17:00 Brest Baranavichy over 5:3 1:1,1:1,3:1
17.01.2019 17:00 Vitebsk Baranavichy over 5:6 1:1,3:3,1:2
15.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy under 3:2 1:2,2:0,0:0
08.01.2019 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby under 2:1 0:0,1:0,1:1
29.12.2018 17:00 Baranavichy Novopolock under 3:0 1:0,0:0,2:0
27.12.2018 17:00 Baranavichy Lokomotiv Orsha over 1:6 0:4,1:1,0:1
25.12.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy under 1:3 0:0,0:1,1:2
22.12.2018 17:00 Baranavichy Shinik Bobruisk under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.12.2018 17:00 Baranavichy Bělorusko 18 over 7:4 2:1,2:2,3:1
06.12.2018 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 5:3 3:1,1:2,1:0
04.12.2018 17:00 Bělorusko 18 Baranavichy over 5:3 0:1,2:0,3:2
01.12.2018 11:00 Novopolock Baranavichy under 1:3 1:0,0:1,0:2
29.11.2018 17:00 Lokomotiv Orsha Baranavichy under 4:1 1:0,2:1,1:0
27.11.2018 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby under 0:3 0:1,0:1,0:1
17.11.2018 11:00 Brest Baranavichy under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
15.11.2018 11:00 Baranavichy Vitebsk over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
13.11.2018 17:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
01.11.2018 17:00 Vitebsk Baranavichy under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy under 5:0 2:0,2:0,1:0
23.10.2018 18:00 Baranavichy Brest over 5:2 2:1,2:1,2:0
20.10.2018 12:00 Baranavichy Novopolock over 2:4 0:0,2:2,0:2
18.10.2018 18:00 Baranavichy Lokomotiv Orsha under 2:3 0:0,2:2,0:0
16.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy over 2:8 0:1,2:2,0:5
13.10.2018 12:00 Baranavichy Bělorusko 18 under 3:1 2:0,0:1,1:0
11.10.2018 18:00 Baranavichy Shinik Bobruisk over 7:0 1:0,1:0,5:0
04.10.2018 18:00 Bělorusko 18 Baranavichy under 0:2 0:2,0:0,0:0
02.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:7 1:3,1:2,1:2
29.09.2018 12:00 Novopolock Baranavichy over 4:2 1:0,2:2,1:0
27.09.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Baranavichy over 7:1 0:0,5:0,2:1
25.09.2018 18:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby over 4:3 2:1,0:2,1:0
18.09.2018 18:00 Brest Baranavichy under 4:1 0:1,3:0,1:0
15.09.2018 12:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev under 0:3 0:0,0:2,0:1
13.09.2018 18:00 Baranavichy Vitebsk over 1:5 0:1,0:2,1:2

Shinik Bobruisk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:6 1:3,2:1,0:2
16.02.2019 11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 4:5sn 1:0,3:2,0:2,0:0,0:2
14.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk Vitebsk over 5:3 1:0,1:1,3:2
02.02.2019 11:00 Brest Shinik Bobruisk under 4:1 1:0,0:0,3:1
31.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk under 2:1 0:1,2:0,0:0
26.01.2019 11:00 Lokomotiv Orsha Shinik Bobruisk over 6:1 2:0,3:1,1:0
24.01.2019 17:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 5:1 3:1,1:0,1:0
21.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Bělorusko 18 under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
19.01.2019 11:00 Bělorusko 18 Shinik Bobruisk under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Lokomotiv Orsha under 0:5 0:0,0:2,0:3
15.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock over 3:4 1:2,0:1,2:1
12.01.2019 11:00 Shinik Bobruisk Brest over 2:4 0:1,2:0,0:3
10.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby over 2:5 0:1,1:3,1:1
29.12.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk over 5:2 2:0,2:2,1:0
27.12.2018 17:00 Vitebsk Shinik Bobruisk over 3:5 1:1,1:0,1:4
22.12.2018 17:00 Baranavichy Shinik Bobruisk under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.12.2018 17:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 5:3 3:1,1:2,1:0
01.12.2018 11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 4:3 3:2,0:1,1:0
29.11.2018 17:00 Shinik Bobruisk Vitebsk over 3:6 1:3,0:2,2:1
24.11.2018 11:00 Brest Shinik Bobruisk over 6:3 0:0,3:2,3:1
22.11.2018 17:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
17.11.2018 11:00 Lokomotiv Orsha Shinik Bobruisk over 4:2 1:1,1:1,2:0
15.11.2018 17:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 8:3 3:1,2:0,3:2
31.10.2018 17:00 Shinik Bobruisk Lokomotiv Orsha under 1:4 0:2,0:1,1:1
30.10.2018 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock under 2:3 0:2,0:0,2:1
27.10.2018 12:00 Shinik Bobruisk Brest over 1:7 0:2,0:3,1:2
25.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby under 3:2 0:1,1:0,2:1
20.10.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk over 7:2 2:1,2:0,3:1
18.10.2018 18:00 Vitebsk Shinik Bobruisk over 5:2 2:2,1:0,2:0
11.10.2018 18:00 Baranavichy Shinik Bobruisk over 7:0 1:0,1:0,5:0
08.10.2018 18:00 Bělorusko 18 Shinik Bobruisk under 1:2 0:0,1:1,0:1
06.10.2018 12:00 Shinik Bobruisk Bělorusko 18 under 3:2 1:0,1:2,1:0
02.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Baranavichy over 3:7 1:3,1:2,1:2
29.09.2018 12:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:2,1:2
27.09.2018 18:00 Shinik Bobruisk Vitebsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.09.2018 12:00 Brest Shinik Bobruisk over 3:5 0:1,0:0,3:4
20.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk over 5:2 2:2,1:0,2:0
15.09.2018 12:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 5:1 2:0,2:1,1:0
13.09.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Shinik Bobruisk over 6:1 0:1,4:0,2:0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 52 35 4 4 1 114 189 75 129
2. Něman Grodno 52 32 3 3 8 68 149 81 114
3. Shakhtar Soligorsk 52 18 8 2 14 36 133 97 96
4. Dinamo Maladzyechna 52 23 3 3 17 38 147 109 87
5. Gomel 52 16 4 4 20 -12 107 119 72
6. Žlobin 52 9 5 7 19 -48 106 154 59
7. Lida 52 8 4 5 26 -50 92 142 49
8. Bělorusko 20 52 1 2 5 37 -146 75 221 18

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 39 22 4 3 3 65 159 94 89
2. Lokomotiv Orsha 39 20 5 3 3 81 151 70 88
3. Brest 38 18 3 2 10 43 135 92 71
4. Novopolock 39 21 0 5 8 17 139 122 68
5. Pinskiye Yastreby 39 11 4 5 10 -13 109 122 58
6. Baranavichy 40 12 3 2 18 -12 112 124 53
7. Bělorusko 18 38 5 4 3 19 -42 96 138 38
8. Shinik Bobruisk 39 9 1 2 24 -75 89 164 34
9. Vitebsk 39 1 4 3 24 -64 102 166 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 52 35 4 4 1 114 189 75 129
2. Něman Grodno 52 32 3 3 8 68 149 81 114
3. Shakhtar Soligorsk 52 18 8 2 14 36 133 97 96
4. Khimvolokno Mogilev 39 22 4 3 3 65 159 94 89
5. Lokomotiv Orsha 39 20 5 3 3 81 151 70 88
6. Dinamo Maladzyechna 52 23 3 3 17 38 147 109 87
7. Gomel 52 16 4 4 20 -12 107 119 72
8. Brest 38 18 3 2 10 43 135 92 71
9. Novopolock 39 21 0 5 8 17 139 122 68
10. Žlobin 52 9 5 7 19 -48 106 154 59
11. Pinskiye Yastreby 39 11 4 5 10 -13 109 122 58
12. Baranavichy 40 12 3 2 18 -12 112 124 53
13. Lida 52 8 4 5 26 -50 92 142 49
14. Bělorusko 18 38 5 4 3 19 -42 96 138 38
15. Shinik Bobruisk 39 9 1 2 24 -75 89 164 34
16. Vitebsk 39 1 4 3 24 -64 102 166 26
17. Bělorusko 20 52 1 2 5 37 -146 75 221 18

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 26 21 1 1 1 70 99 29 69
2. Něman Grodno 26 13 3 2 3 34 74 40 56
3. Shakhtar Soligorsk 27 15 2 0 8 33 79 46 55
4. Dinamo Maladzyechna 25 10 3 2 5 25 74 49 47
5. Gomel 27 9 2 3 8 -1 54 55 40
6. Žlobin 27 9 1 4 8 -23 61 84 36
7. Lida 26 3 3 2 13 -16 52 68 26
8. Bělorusko 20 24 0 1 3 16 -64 35 99 8

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 19 14 2 0 1 46 82 36 52
2. Lokomotiv Orsha 21 12 3 1 1 53 89 36 52
3. Brest 18 7 2 0 7 19 60 41 31
4. Novopolock 21 11 0 3 4 7 80 73 36
5. Pinskiye Yastreby 20 5 2 1 9 -16 53 69 26
6. Baranavichy 19 4 3 1 7 2 53 51 28
7. Bělorusko 18 19 2 3 2 7 -14 48 62 23
8. Shinik Bobruisk 19 5 1 1 10 -26 51 77 21
9. Vitebsk 19 1 2 1 12 -33 49 82 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 26 21 1 1 1 70 99 29 69
2. Něman Grodno 26 13 3 2 3 34 74 40 56
3. Shakhtar Soligorsk 27 15 2 0 8 33 79 46 55
4. Lokomotiv Orsha 21 12 3 1 1 53 89 36 52
5. Khimvolokno Mogilev 19 14 2 0 1 46 82 36 52
6. Dinamo Maladzyechna 25 10 3 2 5 25 74 49 47
7. Gomel 27 9 2 3 8 -1 54 55 40
8. Novopolock 21 11 0 3 4 7 80 73 36
9. Žlobin 27 9 1 4 8 -23 61 84 36
10. Brest 18 7 2 0 7 19 60 41 31
11. Baranavichy 19 4 3 1 7 2 53 51 28
12. Lida 26 3 3 2 13 -16 52 68 26
13. Pinskiye Yastreby 20 5 2 1 9 -16 53 69 26
14. Bělorusko 18 19 2 3 2 7 -14 48 62 23
15. Shinik Bobruisk 19 5 1 1 10 -26 51 77 21
16. Vitebsk 19 1 2 1 12 -33 49 82 14
17. Bělorusko 20 24 0 1 3 16 -64 35 99 8

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 26 14 3 3 0 44 90 46 60
2. Něman Grodno 26 19 0 1 5 34 75 41 58
3. Shakhtar Soligorsk 25 3 6 2 6 3 54 51 41
4. Dinamo Maladzyechna 27 13 0 1 12 13 73 60 40
5. Gomel 25 7 2 1 12 -11 53 64 32
6. Žlobin 25 0 4 3 11 -25 45 70 23
7. Lida 26 5 1 3 13 -34 40 74 23
8. Bělorusko 20 28 1 1 2 21 -82 40 122 10

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 20 8 2 3 2 19 77 58 37
2. Lokomotiv Orsha 18 8 2 2 2 28 62 34 36
3. Brest 20 11 1 2 3 24 75 51 40
4. Novopolock 18 10 0 2 4 10 59 49 32
5. Pinskiye Yastreby 19 6 2 4 1 3 56 53 32
6. Baranavichy 21 8 0 1 11 -14 59 73 25
7. Bělorusko 18 19 3 1 1 12 -28 48 76 15
8. Shinik Bobruisk 20 4 0 1 14 -49 38 87 13
9. Vitebsk 20 0 2 2 12 -31 53 84 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 26 14 3 3 0 44 90 46 60
2. Něman Grodno 26 19 0 1 5 34 75 41 58
3. Shakhtar Soligorsk 25 3 6 2 6 3 54 51 41
4. Brest 20 11 1 2 3 24 75 51 40
5. Dinamo Maladzyechna 27 13 0 1 12 13 73 60 40
6. Khimvolokno Mogilev 20 8 2 3 2 19 77 58 37
7. Lokomotiv Orsha 18 8 2 2 2 28 62 34 36
8. Novopolock 18 10 0 2 4 10 59 49 32
9. Pinskiye Yastreby 19 6 2 4 1 3 56 53 32
10. Gomel 25 7 2 1 12 -11 53 64 32
11. Baranavichy 21 8 0 1 11 -14 59 73 25
12. Žlobin 25 0 4 3 11 -25 45 70 23
13. Lida 26 5 1 3 13 -34 40 74 23
14. Bělorusko 18 19 3 1 1 12 -28 48 76 15
15. Shinik Bobruisk 20 4 0 1 14 -49 38 87 13
16. Vitebsk 20 0 2 2 12 -31 53 84 12
17. Bělorusko 20 28 1 1 2 21 -82 40 122 10